WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

ترجمه شده کلیپ عبدالله هاشم درباره استاد رائفی پور
زمان کنونی: ۳-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mojtabaalemi
آخرین ارسال: saeideh_r
پاسخ: 7
بازدید: 19657

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 13 در 1 موضوع
سپاس کرده: 0
اعتبار: : 0
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
مستند عبدالله هاشم درباره ی استاد رائفی پور

احتمالا دوستان تاحالا خبر شدن که یک قسمت از مستندی در حال ساخت از عبدالله هاشم با نام
My Open Letter To Dr. Ali Rafiee !!!
در مورد استاده و خواسته که استاد با احمد الیمانی بیعت کنه !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=4rw6X5mrW2U
من این قضیه رو از زبون خود استاد خبر شدم و توی دانشکده ی اقتصاد دانشگاه فردوسی یه تیکشو برامون گذاشت و گفت عبدالله هاشم از اول معلوم بود منحرف هست یا میشه چون تحت تاثیر دیوید آیک بود .
این حرفا رو هم زد تقریبا بعدش :
http://masafportal.com/post/view-107/%D8...8%B1%D8%AF

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ صبح، توسط رئیس جمهور مجازی!.)
۱۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از mojtabaalemi سپاس کرده اند.
leader110, elinaz, Ali 313, ahossein, حسین, TooFauN, REZVANEH, hamed, sahel110, sogiii, amir-takro, AnTii, یازهرا(س)
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4932 در 394 موضوع
سپاس کرده: 1132
اعتبار: : 2080
ارسال: #2
RE: مستند عبدالله هاشم درباره ی استاد رائفی پور
بسم الله الرحمن الرحیم

شرمنده دیر شد..فقط بدونین بسسسیار با کمبود وقت مواجه ام این روز ها..
خوب...حقیر براتون اینجا متن ترجمه شده قسمت های اصلی و ضروریه کلیپ رو آوردم...دقت کنید چون دیدم نیاز به دونستن قسمت های اصلی دارید به صورت نوشتن زمان دقیق حرف گفته شده در بین این علامت ( ) و نوشتن حرف گفته شده عینا در این علامت " " آورده شده....پس استناد هاتون فقط به حرفهای داخل این علامت "" باشه.
........................
شخص خواب میبینه عبدالله هاشم رو که ...
طرف از زبون خودش خواب رو تعریف میکنه...
(1:16 ) : " نامه سرگشاده من به دکتر علی رفیعی که پزوهشگری در زمینه فرهنگی در ایران است و ظاهرا اخیرا از من در سخنرانی اش نام برده است"
(1:29)
اینجا کلیپی از استاد پخش یشه..استاد دراینجا مباحثی از قبیل شیطان و جن و...مطرح میکنه...
(9:02)
اینجا هاشم نطقشو با یاد و نام خدا و دعا شروع میکنه تا دقیقه 9:13.
...
از دقیقه 9:13 تا 9:23 دوتا حرف همزمان زده میشه..یکی بصورت زیرنویس و یکی دیگه بصورت شفاهی.
حرفی که بصورت زیرنویس بود اینه " دکتر رائفی پور عزیز ازینکه در سخنرانیتون از کار من نام بردید ممنونم.میخواستم بدونم آیا شما رابطه ی بین این حدیث و ایسیس الهه زن مصر باستان رو مدیونید؟"
....
و حرفی که بصورت شفاهی گفته شده بود اینه .."این آخرین بخش از جلسس است.تاریخ مردمان پیرو ایسیس.واین راز همچنان باقی میماند"
این دوتا تیکه همزمان باهم پخش شدند.ضمنا ایم بگم خودمم نمیدونم جلسس چیه..شاید کتاب مقدس مصریها یا دست نوشته مصری باشه....حالا..بماند...بعد همونطور که بالا دیدد عبدالله از استاد یه سوالی میکنه مبنی بر یه حدیثی!
بلافاصله بعد از اینکه این دوتا تیکه همزمان تموم شد حدیث میاد با این مضمون : " به عبادت نروید آن هنگام که خورشید طلوع میکند یا آن هنگام که خورشید غروب میکند. به راستی که خورشید در بین دو شاخ شیطان طلوع و غروب میکند – از بخاری و مسلم "
(9:30)
عبدالله میگه:
" معنی اش چه میتواند باشد؟ "
(9:43)
" پس بیایید رجوع کنیم به همان مصر! چون ایده ساخت مستند ظهور و آن مستندی که قبل از ظهور ساختم و مستند 13 راز ماسونی و بخش اول مستند تد از خود مصر الهام گرفته است.
(9:51)
اینجا عکس ایسیس رو میبینین و همزمان یه نوشته. " ایسیس مادر هروس خورشید را در بین دو شاخ خود حمل میکند "
(9:59)
عبدالله اینجا میگه : " شما در سخنرانی خود داستان موسی اسراییلی ها و گوساله طلایی را درخصوص کار من و ریشه های فراماسونری ذکر کردید.خوب من هم مایلم توجه شمارا به بخش 244 از مستند تد TAD بخش اول جلب کنم.در این بخش من درباره قضیه پرستش گوساله طلایی بحث کردم.الان آن قسمت راپخش میکنم.لطفا حتما نظراتتان را به من بگویید و یا اگر میتوانید به سوالاتی که مطرح میشود در آن پاسخ دهید.
(10:29)...در اینجا داستان گوساله طلایی رو میگه که اره...و دلایل و قضایایی رو میگه...
(12:23) سوال : " ولی آن ماده ای که موسی از ان چیزی ساخت و به اسراییلی ها داد تا آن را بنوشند چه بود و ایا خوب بود یا بد ؟"
(12:45)
سوال اصلی : " خوب از شما میپرسم دکتر علی رفیعی عزیز که ایا آن ماده که در انجیل از آن نام برده اند که موسی اسراییلی ها را وادار کرد که آن را بنوشند چیست و چرا آن ایه در انجیل میگوید که ان ماده از یک گوساله طلایی است؟ "
(13:00)
" اگر شما نمیتوانید به سوال من جواب بدهید من هم میخواهم از این فرصت استفاده کنم و به شما از مردی بگویم که جواب این سوال و تمامی سوال هایی که شما در باره دین دارید را میتواند جواب بدهد "
(13:11)
" نام او امام احمد الحسن یمانی است و او اولین سرباز از 313 سرباز است و او پیام آوری است از طرف امام مهدی به مسلمین پیام آوری است از طرف عیسی برای مسیحیان و پیام آوری است از طرف الیاس برای یهودیان"
(13:23)
" من درباره امام احمد الحسن یمانی اهل بصره که درباره آن پیشگویی شده است با جزییات زیاد در مستند تد قسمت دوم بحث کرده ام البته اگر آن را نیز میبینید"
(12:33)
" من شما را به مناظره دعوت میکنم تا در آن کذب بودن تمامیه سوال و جواب هایی که از طرف شماست در رابطه با امام حسن یمانی را ثابت کنم. و صادقانه از ته قلبم از شما دعوت میکنم تا به دنبال حقیقت و طریقت امام مهدی از طریق پیام آور او امام احمد آن یمانیه موعودازبصره باشید.و لطفا به حرفم بسنده نکنید و مطمنا اگر شما کارهای مرا در حوزه های ایران که تدریس میکنید سخنان امام احمد را بسیار روشنی بخش خواهید یافت و آن سخنان شما را به راه مستقیم هدایت خواهند کرد.اگر به راستی طالب حقیقت هستید."
که بعد ادرس ایمیل میده که میگه اگه سوالی داشتی از خود یمانیه میتونی توی این آدرس بپرسی.
بعد عبدالله میگه: " و سلام مرا به مردم حوزوی در ایران برسان.نام من عبدالله و من خادم یمانی هستم"
...اینجا یه زنه میاد ولی نصف حرفش زیرنویس نیست..نمیدونم چرا اوایلشو زیرنویس نکردن..جالب و البته مشکوکه برام...به هرحال..واس ما که فرقی نمیکنه. این خانم میگه " سلام بر مردم پادشاهییه بریتانیا...اسم من آنا ست. و من رهبر مردمم هستم.نترسید.با هم میتوانیم به شما در خلق دنیایی بهتر کمک کنیم.ما "انصار ها" ansar همیشه حامل صلح هستیم."
...................
دوستان بااز هم میگم فقط به جملات درونه " " استناد کنید.
انشالله زیرنویس شده کل داستان و قضایا رو خدمتون میدم...
التماس دعا
یا علی

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

رفقا اگه متن بالا نیاز به ویرایش،نقطه گذاری، ویرگول و تکرار ناصحیح یه کلمه یا ایرادات ریز دیگه اگه داشت ببخشید.
سعی اصلی براین بوده عینا حرفهای هاشم منتقل بشه نه اینکه برداشت خودم باشه...
ضمنا حقیر متن رو دادم به یکی ازرفقا تایپ کرد...واسه همین ایرادات ریز نگارشی داره...
انشالله با کیفیت بیشتری تقدیم شما خواهیم کرد بصورت زیرنویس.
هرچند متن باتوجه به پایبندی زیاد به عین کلمات ترجمه شده تا بتونید با قاطعیت استناد کندی.
این نکته رو هم بگم "لحن جملات هاشم،نرم و مهربانانه بود و اثری از خصومت دیده نمیشد".

کاربران عزیز این هم لینک "زیرنویس شده کلیپ"..

http://anti666.ir/forum/showthread.php?t...4#pid16014

یا علی
امضاي MoTaRJeM :

این کلیپ مصداق " نبینی عمرت بر فناست" هست

اما ، اگر حین گریه هاتون منو دعا نکنید رضایت ندارم بابت دانلود این کلیپ!

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

من دانلود میکنم و برای جلب رضایتت دعات میکنم

التماس دعا به این میگن.Anti666 _11_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ صبح، توسط MoTaRJeM.)
۱۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 45 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
, leader110, mm2ss12, elinaz, SaReBaN, خادمه الزهرا, mehdi62, سربازالحسین(ع), 313FLOWERS, marzie, noq11, meisamtiger, صادق, ahossein, عبدالرحمن, Ahle-Nejat, shahede, free fighter, yamahdi-12, delll, AMiRab19, REZVANEH, یه بچه ولایی, sanayar12, zahra213, نخست وزیر مجازی!, TooFauN, hamed, mostafa.sadin, رئیس جمهور مجازی!, pesal2ak, MaTiNeH, sahel110, کوثر 313, ANTi ZiON, , GHoRBaT_12, fateme, LastSaviour, مجذوب الحسین, دوکوهه..., محمد حسین, khademolmahdi, MeHDi, Morteza
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 133 در 17 موضوع
سپاس کرده: 54
اعتبار: : 46
ارسال: #3
RE: ترجمه شده کلیپ عبدالله هاشم درباره استاد رائفپور
حاجی این کیفیت معمولیش

http://www.uploadhere.com/7VHJ2X3GXX

http://amonshare.com/aj6r9mpcb0m2/TADS_-...e.FLV.html

http://www.mediafire.com/?jbzy4r1n7b15a99

http://www.mediafire.com/?m8tjqojthtenwu

اینو فعلا داشته باش تا با کیفیت ترش رو تو 50 تا سرور برات لود میکنم داداش:anti666c:

حاجی جون اینم با کیفیت ترینش تو یوتیوب تو یه عاتمه سرور مختلف!! (خدا یه اینترنت پرسرعت به ما داده چیز دیگه هم خواستی بگو) همه لینکها هم با سرعت بالا و قابلیت ادامه دانلود و لینک مستقیم میباشد فقط به خاطر تو
:anti666c:

http://amonshare.com/xgaihu6af4xx/TADS_-...9.FLV.html

http://www.multiupload.com/UOOYKHTCHZ

http://www.uploadhere.com/3U2VVGYKO2

http://www.mediafire.com/?jbzy4r1n7b15a99

http://www.uploadbaz.com/jrttuuhxzu9r
امضاي laryon :

.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ عصر، توسط laryon.)
۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از laryon سپاس کرده اند.
leader110, mehdi62, عبدالرحمن, REZVANEH, MoTaRJeM
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
ارسال: #4
RE: ترجمه شده کلیپ عبدالله هاشم درباره استاد رائفپور
(۱۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ عصر)skeptic نوشته شده توسط:  جناب مترجم اطلاعات بسیاری تو این کلیپ هست که شما اصلا بهش اشاره نکردید. اولا اون جلسیس که شما شنیدی جنسیس (Genesis) هستش که همون سفر پیدایش یا باب اول تورات عهد قدیمه و بعدش هم کلمه ای میاره به نام نفیلیم (Nephilim) که در 6:4 سفر پیدایش ذکر شده و میگه که وقتی پسران خدایان زنان زمینی را دیدند با آنان آمیزش کرده و مردان مشهور (Nephilim) از آنان بوجود آمدند و در زمان باستان فکر میکردند که پادشاهان و خدایان زمینی همان نفیلیم هستند.دوما اون ماده ای که اشاره میکنه بهش یکی از مهمترین عناصر کیمیاگریه که به نام سنگ فلاسفه مشهوره و سالها دنبالش بودن که معلوم نیست واقعا اون باشه یا نه. خورشید شاخدار هم که معلومه شیطانه. یه مشخصه اش شاخدار بودنشه و یه دونه هم نورش که از آتشه ولی چجوری در قالب گاو رفته معلوم نیست
در ضمن باید گفته شه که گوساله نبوده بلکه گاو جوان اخته نشده بوده (برای اطلاع بیشتر رجوع کنید به کابالا و پایان تاریخش نوشته استاد رضوی). سوما اون خانم که آخر فیلم میاد از سریال وی (V) گرفتن که اسمش آناست و رهبر خزندگان فضایی هست که اومدن زمین رو اشغال کنن و کلمه انصار رو نمیگه و خود هاشم به فیلم اضافه کرده.

خواهش میکنم بیشتر دقت کنید. از شما بعیده.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر سکپتیک عزیز و فعال...
خدمت شما عرض کنم که من چندین بار قبل و بعد از ترجمه گفتم که قصد فقط ترجمه ی قسمت های اصلیه حرفهای شخصه هاشم به استاده و از فرعیات بخاطر ذیق وقت گذشتم و فعلا بیخیالش شدم.چندین بار اینو گفته بودم و تعجب میکنم که نخوندید.
بعد اینکه حقیر مترجم هستم نه مفسر!من در حیطه تخصصی خودم مجاز به اظهار نظر و مانور و جواب دادن و انتقاد یا توضیح بیشتر هستم...وگرنه توی زمینه های دیگه و در تالار های دیگه مثل بقیه کاربرها هستم و حتی شاید کمتر...البته بسته به تالار نوسان داره...
اطلاعاتی که شما مطرح کردی سوای مفیدبودن و جالب بودن و البته به حق و بجا بودن، خوب اطلاعات شما بود نه من!یعنی من نمیدونستم چیزایی که گفتید رو!حالا شما برحسب مطالعه بیشتر در زمینه های دیگه کسب اطلاع کردید ولی حقیر فقط حداقل اطلاعات موردنیاز ازین کلیپ که همون ترجمه اش بود رو وظیفه داشتم خدمت ارباب های خودم ارائه بدم...اطلاعات اضافی لطف اضافیه ایه که حقیر سعادت نداشتم خدمت کاربرها تقدیم کنم.ممنونم ازتون.
پس اگه چیزای دیگه کلیپ رو نگفتم فقط چون ضرورتی نبود نگفتم و موارد دیگه توی حیطه کاریه من نیست که بخوام ازشون خبر داشته باشم.

درمورد دو تاکلمه ای که فرمودید.
حقیر فایلی که دانلود کردم با فرمت اف ال وی بود.و نسبتا کیفیت صدای پایین...چون پی سی خونه نیست،تبدیلش کردم به ام پی۴ که بتونم توی گوشی ببینمش و برای دوستان ترجمه کنم.شما حساب کن دیگه چه بلایی سر کیفیت صداش اومد!
واسه همین توی پست قبلی درخواست کیفیت بالاشو کردم.
روی این حساب کلمه genesis که فرموده بودی رو بنده جلسیس شنیدم،و الان که شما گفتی genesis هست اصل کلمه خوشحال شدم(خودتونم باید بدونین برای یک ایرانی گرفتن یه کلمه که اسم خاص هست و تابحال اون کلمه رو نه شنیده و نه دیده شکل املاییشو چقدرسخته) ازینکه باز صحت حرف دوستام مبنی بر یه مساله ای(بماند)تاییدشد.چون جدافکرشم نمیکردم انقدرنزدیک به کلمه اصلی بتونم بگیرم کلمه رو با اون کیفیت صدای داغون!.
اطلاعاتیم که درباره اش دادین بسیارعالی بود و نه توی کلیپ اومده بود که بنده ترجمه نکرده باشمش،نه اصلامیدونستم این قضیه رو!
درباره کلمه دوم هم که فرمودین عین قضیه کلمه اول شده بود با این تفاوت که دیگه واقعا ازبس کیفیت پایین بود و صدای پس زمینه بالارفت فقط یه پچ شنیدم!!!!..این بود که نیاوردم کلمه رو!پچ و که نمیشد بیارم!
....
بعد درباره اون زنه...این که از فلان سریال بود هم برام جالب بود( .پسر من میگم این طرفو کجا دیدم.نگوهمون یه باری که قسمت اول سریال و دیدم این زنه بود!)

بعد گفتید که کلمه انصار رو زنه نگفته....بله حق باشماست.کوتاهی از من بود که باید ذکر میکردم کلمه انصار توی زیرنویس اومده ولی خود زنه این کلمه رو به زبون نیاورده!....
به عبارتی کلی نگریه حقیر و اصرار بر صرفه انتقال اصل مطلب باعث شد این نکات بسسیار ریز، از قلم بیافته....و من سر این قضیه دوتا نظر دارم.از دید کاربرها انچنان مهم نیست این فرعیاتی که گفتم.از نظراتشون قبل ترجمه فهمیدم که روی چه مسایلی بیشتر بحث میکنند...روی این حساب برای اون هدف که انتقال مفهوم بود ضروری نیست این مسایل.ولی اگه بخوایم کل مطلب رو بگیم تمامیه این فرعیات واجبالترجمه میشن.
دو اینکه از دید ترجمه بسسسیار بسسسیار مهمه رعایت این فرعیات....
این توضیحات بالا رو حقیر فقط من باب روشن سازی موضوعی که شما مطرح کردی و علت کار حقیر بیان کردم که خدای نکرده حمل بر وظیفه نشناسی و کوتاهی بنده در ترجمه نشه از دید کاربران....وگرنه برای من این مسایل به جد انچنان مهم نیست...چیزی که برای من مهمه اینه "بسسسیار خوشحالم از ریزبینی پی گیری و دانش زبانی شما...و خوشحالم ازینکه با جزییات و دقت در این تالار فعالیت میکنید..خدا خیرت بده برادر...

امیدوارم بعید بودنی که گفته بودید رفع شده باشه....

یااااا علی
امضاي MoTaRJeM :

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
SaReBaN, mehdi62, marzie, RoSHaN13, meisamtiger, elnino_ha7, TooFauN, skeptic, sahel110
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
ارسال: #5
RE: ترجمه شده کلیپ عبدالله هاشم درباره استاد رائفی پور
(۹-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ صبح)والفجر14 نوشته شده توسط:  سلام Anti666 _1_
Anti666 _18_Anti666 _18_Anti666 _18_من این کلیپ را قبلا دیده بودم اما زیاد چیزی متوجه نشدم ترجمه شما هم خوندم اما باز هم قسمت هایی برایم مبهم است مخصوصا آخر کلیپ که شخصی به نام آنا خود را انصار معرفی می کندAnti666 _18_Anti666 _18_Anti666 _18_Anti666 _18_

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

قبلا ها مفصلا در باره این موارد بحث شده بود ..فقط من باب مرور خدمتت عرض کنم که اون خانم توی سریال "وی " " V' رهبر خزندان فضایی بود..حالا چرا عبدالله هاشم اونو آورده اینجا تفاسیر گونتگونی داره..

موفق باشی

یا علی
امضاي MoTaRJeM :

۹-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
leader110, SaReBaN, mehdi62, سربازالحسین(ع), صــدف 66, RoSHaN13, رئیس جمهور مجازی!, عبدالرحمن, army313
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 1 در 1 موضوع
سپاس کرده: 0
اعتبار: : 0
ارسال: #6
کلیپ فتنه(دسیسه)جولی و لوپز (انجلینا جولی و جنیفر لوپز)_ اقای رائفی پور _همراه با تدوین

ایا با خوداندیشیده اید چرا
کسانی که یدک کش ارابه ی بی بند باری هستند
به یک باره با حجاب در سرزمین مسلمانان حاضر میشوند

یا اینکه دلیل دست دادن فرهادی با انجلینا جولی و اصلا مواجهه ی این دو چه بود

با دیدن این کلیپ شاید یک ذره نه بیشتر به بصیرت ما افزوده شود
در
۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از aframahdi سپاس کرده است.
leader110
کارمند فعال مجازی!
*
سپاس شده: 3501 در 565 موضوع
سپاس کرده: 927
اعتبار: : 2211
ارسال: #7
جناب وزیر، دوستان عزیز، حقیقتا بحث پر باری بود استفاده کردیم.
بچه ها اگه کسی آچارفرانسه کامپیوتره بی زحمت اینو با اصلاحات ترجمه ای که بچه ها انجام دادن زیر نویس بره.
حیفه این همه زحمت، نصف حلاوت کلام تا بخوای صحبت رو با ترجمه مقایسه کنی از بین میره
خدا قوت :)
راستی دقت کردین شکلک ها لبخند ساده نداره؟
برنامه نویستون کیه، فروم خیلی باگ داره ها
امضاي saeideh_r :

۲۸-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان