WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

دروازه ایشتار یا پدیده شاندیز
زمان کنونی: ۲۹-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حاج عماد
آخرین ارسال: عبدالمهدی
پاسخ: 12
بازدید: 4808

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 3390 در 530 موضوع
سپاس کرده: 658
اعتبار: : 1117
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
امیدواریم تنها یک کپی برداری باشد...

İmageİmage
تصویر سمت راست: "دروازه ایشتار" که دروازهٔ ورودی به شهر بابل در نزدیک رودخانه فرات در کشور عراق محسوب می‌شده، در سال ۶۰۵ تا ۵۶۲ پیش از میلاد ساخته شده است. در سال ۱۹۲۷ میلادی، این بنا با توافق دولت وقت عثمانی با کشتی به بندر هامبورگ ارسال گردید. سپس در برلین در موزه پرگامون، بخش‌های مختلف این دروازه، از صدها قطعه شکسته دوباره بازسازی شد.
درباره نام ایشتار میتوان گفت ایشتار از الهه‌های آشوری بود.ایشتار همتای اینانای سومری‌ها و مرتبط با الهه سامیان شمال غربی یعنی الهه آستارته است. آنونیت، آستارته و آتارسامَین نام‌های دیگری برای ایشتار هستند. در اسطوره‌ها او را ایزدبانوی نشاط عشق می‌دانند. "ایشتار" نامی است که در کتاب استر یهودیان به "اِستر" (همسر خشایارشا) داده شده است.
درمورد تصاویر روی این دروازه این توضیح آمده است که کهنترین تصویر موجود اژدها واقع در
دروازه

ایشتار
رابطه میان اصل و آغاز جهان و اژدها در کیهان‌شناسی بابلیان است.

تصویر سمت چپ: ساختمان رستوران های بین المللی پدیده شاندیز در کیش

الگوبرداری این ساختمان مشهور از معماری بابل باستان و دروازه ایشتار که توضیحات آن در بالا آمده است واقعا جای سوال دارد که چرا باید با وجود معماری غنی ایران باستان و ویژگی های منحصر بفرد منطقه کیش،چنین طرح خاص و سوال برانگیزی اجرایی شود...؟...ما امیدواریم تنها یک کپی برداری باشد...

منبع : ژخار
امضاي حاج عماد :

۱۸-۸-۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از حاج عماد سپاس کرده اند.
زهرا درجزی, عبدالمهدی, MaTiNeH, بسیجی, عباس علمدار, sahel110, alirezaanti33, sogiii, , Ahmad, khademolmahdi, دوکوهه..., TooFauN, revengeflag, maryam, GHoRBaT_12, HERO OF PERSIA
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 201 در 50 موضوع
سپاس کرده: 81
اعتبار: : 32
ارسال: #2
RE: دروازه ایشتار یا پدیده شاندیز
احتمالا این ها هم یه تقلیده و فقط یه کپی برداری هست.. İmage

این لوگوی شمعدان یهود نیستا لوگوی یه رستوران تو خیابون ولیعصره

İmage
اینم داخل همون رستورانه که بر حسب اتفاق اسمش شمعدانه

İmage
اینم یه عکس دیگه از داخل همون رستوران

İmage
اینم در ورودیشه

İmage
اینم لوگوی ابومسلم که خودش گویاس

در آخر گفتم شاید شمعدان اصلی یهود رو نتونینستین تو این لوگوها پیدا کنین شمعدان اصلی رو میذارم..
İmage

به امید نابود ظلم و بیداری واقعی انسانها
امضاي edvardo :

ما داریم میریم مسجد الاقصی.. شما هم میای؟ گفتن اسرائیل رفتنیه . پیش به سوی قدسAnti666 _14_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ عصر، توسط edvardo.)
۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از edvardo سپاس کرده اند.
بسیجی, عباس علمدار, mahbubeh, sahel110, alirezaanti33, sogiii, , حاج عماد, Ahmad, دوکوهه..., ANTi ZiON, revengeflag
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 146 در 32 موضوع
سپاس کرده: 68
اعتبار: : 41
ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان
من فکر می کنم اینها اگرچه ما می گیم اتفاقی، ولی اتفاقی رخ نمیده. شاید اکثر کسانی که دست اندر کارند هیچ نقشی نداشته باشن و چیزی ندونن، ولی کسانی که ازشون دستور می گیرن نمیتونن افراد بی اطلاعی باشند.
به نظر من چند نفر (بسیار اندک) هستند در ایران که دارن موش می دوونن. خصوصیت فراماسونر ها همینه که اون بالا بشینن و دستور بدن و دیگران اجرا کنن. خب صد در صد خودشون هیچ وقت علناً وارد صحنه نمیشن.
باز هم می گم، اتفاقی نیست. اگه می خواست اتفاقی باشه، باید یک جای ایران پر از نماد میشد. یا چند نماد محدود توی ایران رواج پیدا می کرد. فعلاً که داریم میشنویم که انواع و اقسام نمادها رو گذاشتند. پس اتفاقی نیست. دست های مخفی زیادی توی کاره.
امضاي CeLeSTiNo :

İmage
-= ظهور آقامون صلوات =-
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ عصر، توسط CeLeSTiNo.)
۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از CeLeSTiNo سپاس کرده اند.
صــدف 66, asrenoor, بسیجی, sahel110, alirezaanti33, sogiii, It's me., , حاج عماد, ANTi ZiON, edvardo
سپاس شده: 225 در 45 موضوع
سپاس کرده: 25
اعتبار: :
ارسال: #4
نمي شه به طور 100% گفت كه فلان كس از عمد نماد پراكني كرده و من با حرف celestino موافقم ممكنه خود روئسا اين مجموعه ها خبر نداشته باشن و فقط مجريان كار اين روئسا باشن كه شيطنت هايي رو انجام ميدن
البته يكي از شركت هايي كه در بالا معرفي شد داره سرمايه فراواني هستش كه شايد تاكيد ميكنم شايد بي ربط به اين موضوع نماد پراكني نباشه و مورد حمايت لژ هاي فراماسونري ايران باشد
يا علي
۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از revengeflag سپاس کرده اند.
asrenoor, بسیجی, sahel110, حاج عماد, edvardo
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 201 در 50 موضوع
سپاس کرده: 81
اعتبار: : 32
ارسال: #5
(۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ عصر)revengeflag نوشته شده توسط:  نمي شه به طور 100% گفت كه فلان كس از عمد نماد پراكني كرده و من با حرف celestino موافقم ممكنه خود روئسا اين مجموعه ها خبر نداشته باشن و فقط مجريان كار اين روئسا باشن كه شيطنت هايي رو انجام ميدن
البته يكي از شركت هايي كه در بالا معرفي شد داره سرمايه فراواني هستش كه شايد تاكيد ميكنم شايد بي ربط به اين موضوع نماد پراكني نباشه و مورد حمايت لژ هاي فراماسونري ايران باشد
يا علي
امیدوارم اینطور باشه که شما میگین.. اما ایا همه شان به طور تصادفی این معماری رو انتخاب کرده اند؟ ما این همه معماری زیبا در ایران داریم چرا اونا رو الگو نمیگیرن؟ مگه میشه یه طراح داخلی و معمار ساختمون از معماریهای خارجی و ایرانی سر در نیاره و ندونه چی داره میسازه.. اگه میشه که واقعا برای دانشگاهامون متاسفمAnti666 _7_Anti666 _7_:huh::huh::s:s
امضاي edvardo :

ما داریم میریم مسجد الاقصی.. شما هم میای؟ گفتن اسرائیل رفتنیه . پیش به سوی قدسAnti666 _14_
۱۹-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از edvardo سپاس کرده اند.
asrenoor, بسیجی, sahel110, مجذوب الحسین, دوکوهه...
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 5797 در 939 موضوع
سپاس کرده: 1998
اعتبار: : 4164
ارسال: #6
بسم الله الرحمان الرحیم İmage
İmage اللهم صل علی محمد و İmage آل محمد و عجل فرجهمİmage
سلام شبت بخیر:D
آقا یه جورایی دپرس میشم :(
تو محیط نت و تالاراهو چت روما دیدم وقتی یکی با یکی کل میندازه چند تا حرف نامربوط به رخ هم میکشنو دلشون خنک میشه
حالا اینا میان اینچیزارو درست میکنن بعد منی که نمیدونم بزرگ شدم یا بچه ام باید فقط فحش خورشون باشم( همین که مثلا من شیعه هستم و تو آب و خاکی هستم که مینازم با اسم شیعه تبرک شده راست راست این ساختمونا رو عَـلم میکنند که غرور نوجون و جوون شیعه رو خاکشیر کنن و به جای یه قولوپ آب ،قولوپ قولوپ خون شیعه رو بندازن تو گلو)و در قبالش سکوت کنم و فوقش اشکم در بیاد نمیدونم باید الان از کی شاکی باشم از بابام شاکی باشم که جرا نمیره بزنه تو دهنه امثال اینا یا خودم باید اونقدر بزرگ بشم که بزنم تو دهنشون یا همگی باهم تیشه برداریم بزنیم به ریشه شون ( منظورم روشهای خشانت امیز هست :P)
در حال حاضر دپرسم:angel:
پاینده و سربلند باشید... آمین یا رب العالمین
امضاي MeHLaBoN :

İmage
۲۰-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از MeHLaBoN سپاس کرده اند.
asrenoor, sahel110, sogiii, حاج عماد, مجذوب الحسین
سپاس شده: 11178 در 1316 موضوع
سپاس کرده: 6223
وضعیت : غایب
ارسال: #7
(۱۸-۸-۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ عصر)حاج عماد نوشته شده توسط:  امیدواریم تنها یک کپی برداری باشد...

İmageİmage
تصویر سمت راست: "دروازه ایشتار" که دروازهٔ ورودی به شهر بابل در نزدیک رودخانه فرات در کشور عراق محسوب می‌شده، در سال ۶۰۵ تا ۵۶۲ پیش از میلاد ساخته شده است. در سال ۱۹۲۷ میلادی، این بنا با توافق دولت وقت عثمانی با کشتی به بندر هامبورگ ارسال گردید. سپس در برلین در موزه پرگامون، بخش‌های مختلف این دروازه، از صدها قطعه شکسته دوباره بازسازی شد.
درباره نام ایشتار میتوان گفت ایشتار از الهه‌های آشوری بود.ایشتار همتای اینانای سومری‌ها و مرتبط با الهه سامیان شمال غربی یعنی الهه آستارته است. آنونیت، آستارته و آتارسامَین نام‌های دیگری برای ایشتار هستند. در اسطوره‌ها او را ایزدبانوی نشاط عشق می‌دانند. "ایشتار" نامی است که در کتاب استر یهودیان به "اِستر" (همسر خشایارشا) داده شده است.
درمورد تصاویر روی این دروازه این توضیح آمده است که کهنترین تصویر موجود اژدها واقع در
دروازه

ایشتار
رابطه میان اصل و آغاز جهان و اژدها در کیهان‌شناسی بابلیان است.

تصویر سمت چپ: ساختمان رستوران های بین المللی پدیده شاندیز در کیش

الگوبرداری این ساختمان مشهور از معماری بابل باستان و دروازه ایشتار که توضیحات آن در بالا آمده است واقعا جای سوال دارد که چرا باید با وجود معماری غنی ایران باستان و ویژگی های منحصر بفرد منطقه کیش،چنین طرح خاص و سوال برانگیزی اجرایی شود...؟...ما امیدواریم تنها یک کپی برداری باشد...

منبع : ژخار

دوست عزیز خود این شبکه مافیایی شاندیز را دریاب
ببین که مجموعه ای از سرمایه داران کلان چه جولانی میدن
همه جا رو گرفتن
البته این ها فقط یک نمونه است.
۱۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از عبدالرحمن سپاس کرده است.
asrenoor
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 122 در 32 موضوع
سپاس کرده: 97
اعتبار: : 8
ارسال: #8
نمیدونم شاید زیادی خوش بینانه باشه ولی من فکر میکنم که همه یهودیا که اسرائیلی نیستن ممکنه صاحب اون رستوران فقط یه یهودی باشه نه الزاماً اسرائیلی یا فراماسونر...
۱۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
سپاس شده: 11178 در 1316 موضوع
سپاس کرده: 6223
وضعیت : غایب
ارسال: #9
İmage
۷-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ صبح