WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

...::: ساخت فيلم توهين آميز همسران پيامبر (ص):::...
زمان کنونی: ۹-۶-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: العالم
آخرین ارسال: sarbaz
پاسخ: 6
بازدید: 2087

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

العالم

ارسال: #1
...::: ساخت فيلم توهين آميز همسران پيامبر (ص):::...
سلام....
ديشب برام يه اس ام اس اومد با اين موضوع :
" شركت كثيفي در كشور هلند، فيلم مبتذلي از رسول اكرم (ص) و همسران پاكش نشر كرده!!
الان وقت آن است كه توليدي ها و مونتاژهاي هلند را با جد و راستي تحريم كنيم .
6/1 ميليار مسلمان مي توانند ضربه اي اقتصادي به هلند بزنند.
......
امروز تو اينترنت سرچ كردم توي سايت هاي خبري مثل مشرق نيوز خبرش رو زدند ... با اين جزئيات...
اهانت مجدد يك هلندي به پيامبر گرامي اسلام
گرت ويلدرز اسلام ستيز هلندي خواستار بحث عمومي درباره شخصيت (حضرت) محمد (ص) شد و گفت: چنين بحثي مي تواند باعث بصيرت مسلمانان براي ترك اسلام شود (!!!!)
به گزارش مشرق به نقل از فارس، نماينده پارلمان هلند كه به نوشته رسانه هاي اين كشور ارتباط نزديكي با محافل اطلاعاتي رژيم صهيونيستي دارد، در مقاله اي در مجله زمانه افزود: اسلام بسيار خطرناك است و مي توان با خواندن قرآن و توجه به شخصيت (حضرت ) محمد(ص) به اين مسئله وافق شد.
سازنده فيلم ضد اسلامي فتنه افزود: (حضرت) محمد(ص) رهبر يك گروه خشن بود كه دست به قتل و غازت مي زدند.
ويلدزر اضافه كرد: بحث در ارتباط با (حضرت) محمد(ص) ضروري است زيرا به اين وسيله مي توانيم از افرادي كه ميخواهند از اسلام فرار كنند، حمايت كنيم ((!!!!! ))
وي در گذشته با ساخت فيلم فتنه قرآن كريم را با كتاب نبرد من هيتلر مقايسه كرده بود كه باعث اعتراضات زيادي در جهان اسلام شد..
ويلدرز اعلام كرده است كه فيلم فتنه دو در سال 2012 آماده نمايش خواهد شد.
مسلمانان هلند از سخنان موهن سازنده فيلم فتنه بشدت عصباني هستند.
Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_ خدا لعنتشون كنه Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_
۲۲-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ صبح
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از العالم سپاس کرده اند.
خط شكن, sahel110, آل یاسین, DoCToR, nooromahdi, عبدالزهرا(س), amir-takro, kh_ali, yamahdi-12, عباس-, MoTaRJeM, fateme, , MaTiNeH, TooFauN
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1358 در 246 موضوع
سپاس کرده: 694
اعتبار: : 194
وضعیت : آفلاین
ارسال: #2
RE: ...::: ساخت فيلم توهين آميز همسران پيامبر (ص):::...
نقل قول:
لعنت بر این کافران

سزاشون رو میبینن
İmageİmage

نه عزیز باید سزاشو بهشون نشون بدیم!!!İmageİmage
امضاي MeHDi :

اللهم عجل لولیک الفرج
İmage
۲۲-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
العالم

ارسال: #3
(۲۲-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ عصر)habib22 نوشته شده توسط:  سلام!
به نظر من باید با همفکری و کمک گرفتن از اندیشمندانمون ، راههای مقابله با اونها رو پیدا کنیم ! راه هایی که به صورت اجرایی و عملی و کاملا هوشمندانه به اونها ضربه بزنه !!! باید از حد شعار پامون رو فراتر بگذاریم و سعی کنیم فقط به افتخارات دیگران افتخار نکنیم بلکه خودمون هم به دنبال کسب افتخار برای دین و مملکتمون باشیم !!!
به عنوان مثال : پیشنهاد من اینه که دوستانی که از قدرت بیان بالایی به زبان انگلیسی و تسلط خوبی بر مباحث اعتقادی بر خوردارند ، از این فضا استفاده کنند و با توجه به اینکه دنیا متوجه این حرکت پلید شده(البته دنیا از پلیدی اون خبر نداره)زمینه گسترش مبانی اسلام رو ایجاد کنیم !!!
پیشنهاد دیگه من اینه که : نظر سنجی هایی در فظای مجازی ایجاد کنیم و با تبلیغ فراوان در سطح کلیه ممالک اسلامی(چونکه پیامبر صلوات الله علیه بین همه ی مسلمانان مشترک هستند)در این نظر سنجی ها پر طرفدار بودن اسلام و حضرت رو به نمایش در بیاوریم !!! شاید باعث ایجاد سوال برای حقیقت جویان شود ، و انشاءالله در دل دشمنان رعب ایجاد کند !!!
پیشنهاد دیگر من اینه که : به دنبال اساتیدی همچون آقایان رائفی پور و دکتر عباسی رفته و هر پاتکی که ایشان فرمودند رو اجرا کنیم !!!
الهم عجل لولیک الفرج
یا علی

اما به نظر بنده ... نبايد دنبال راه تلافي باشيم ....
من آدمي نيستم كه خيلي پيرو خط امام بوده باشم ولي برخي از كارهاي ايشون رو خيلي قبول دارم ... يكي اش هم همين مقابله با سلمان رشدي بود كه دنبال راه نبود كه بشوندش سر جاش .... و كوبنده نقضش كرد و حتي حكم قتلش رو داد و اين بهترين كار بود ...
اونها توي دم و دستگاهشون از صدرنشينشون تا نوادگان اونها اگه بخوايي از اوضاع افتضاحشون بنويسي يه مجلدات 15 جلدي ميشه كه بازم جاي حرف داره ...
نمي تونيم براي مقابله كاري كنيم ... چون اول و آخر ما حقيم و اونها هستند كه از اين كاراشون ضربه مي بينند. ....

....:::: اللهم عجل لوليك الفرج ::::...
۲۳-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ صبح
نقل قول
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 208 در 53 موضوع
سپاس کرده: 84
اعتبار: : 32
ارسال: #4
Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_Anti666 _7_
امضاي edvardo :

ما داریم میریم مسجد الاقصی.. شما هم میای؟ گفتن اسرائیل رفتنیه . پیش به سوی قدسAnti666 _14_
۲۳-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4963 در 501 موضوع
سپاس کرده: 14275
اعتبار: : 1137
وضعیت : آنلاین
ارسال: #5
به نظر بنده تنها راه برخورد با این آدم حکمی مثل حکم سلمان رشدیه !
همین ...
امضاي ارتش ضد ماسون :

[تصویر:  efshalogo1.png]İmage

۲۸-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از ارتش ضد ماسون سپاس کرده است.
DoCToR
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 116 در 16 موضوع
سپاس کرده: 70
اعتبار: : 86
ارسال: #6
(۲۲-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ عصر)habib22 نوشته شده توسط:  سلام!
به نظر من باید با همفکری و کمک گرفتن از اندیشمندانمون ، راههای مقابله با اونها رو پیدا کنیم ! راه هایی که به صورت اجرایی و عملی و کاملا هوشمندانه به اونها ضربه بزنه !!! باید از حد شعار پامون رو فراتر بگذاریم و سعی کنیم فقط به افتخارات دیگران افتخار نکنیم بلکه خودمون هم به دنبال کسب افتخار برای دین و مملکتمون باشیم !!!
به عنوان مثال : پیشنهاد من اینه که دوستانی که از قدرت بیان بالایی به زبان انگلیسی و تسلط خوبی بر مباحث اعتقادی بر خوردارند ، از این فضا استفاده کنند و با توجه به اینکه دنیا متوجه این حرکت پلید شده(البته دنیا از پلیدی اون خبر نداره)زمینه گسترش مبانی اسلام رو ایجاد کنیم !!!
پیشنهاد دیگه من اینه که : نظر سنجی هایی در فظای مجازی ایجاد کنیم و با تبلیغ فراوان در سطح کلیه ممالک اسلامی(چونکه پیامبر صلوات الله علیه بین همه ی مسلمانان مشترک هستند)در این نظر سنجی ها پر طرفدار بودن اسلام و حضرت رو به نمایش در بیاوریم !!! شاید باعث ایجاد سوال برای حقیقت جویان شود ، و انشاءالله در دل دشمنان رعب ایجاد کند !!!
پیشنهاد دیگر من اینه که : به دنبال اساتیدی همچون آقایان رائفی پور و دکتر عباسی رفته و هر پاتکی که ایشان فرمودند رو اجرا کنیم !!!
الهم عجل لولیک الفرج
یا علی

سلام به همه
پيشنهاد خوبيه ولي به شرط اينکه ما علاوه بر اطلاعات کافي قدرت بيان و بحث رو داشته باشيم
ما خودمون چند تا کرسي آزاد انديشي تو دانشگاهمون برگزار کرديم که هر دفعه يکي از دوستان به زيبايي ميرن بالا و کم ميارنAnti666 _2_Anti666 _2_Anti666 _2_
در عوض طرف مقابلمون که در باطل خودش حسابي استواره انقدر قدرت بيان خوبي داره که از گزاره هاي غلط نتايج به ظاهر درست ميگيره:anti666i:
خوبه که کاري کنيم اتحاد مسلمانان يک بار ديگر متجلي بشهAnti666 _8_
امضاي sarbaz :

راه کاروان عشق از میان تاریخ می‌گذرد
و هر کس در هر زمان،
به این صلا لبیک گوید، از ملازمان کاروان کربلاست
لبیک یا حسین

۲۸-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از sarbaz سپاس کرده اند.
رضوانه66,

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ..:: ساخت كليسايي از استخوان مسلمان :::... العالم 0 575 ۸-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ صبح
آخرین ارسال: العالم

پرش به انجمن: