WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت


شیطان پرستی و توهمات ابر قدرتی!
زمان کنونی: ۹-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yaser-m
آخرین ارسال: ارتش ضد ماسون
پاسخ: 46
بازدید: 2193

 
امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیطان پرستی و توهمات ابر قدرتی!

کارمند جدید مجازی!
*
ارسال‌ها: 4
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 16 در 2 موضوع
سپاس کرده: 31
اعتبار: : 2
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #1
انواع شیطان پرستی از نظر ایدئولـوژی
شیطان پرستی جدید آیینی است دارای شباهت هایی به اومانیسم که انسان را برترین موجود می داند و او را تنها در برابر خود مسئول می داند:آنتون لاوی» می گوید : خدای باعظمت و با شکوهی وجود ندارد، و جهنمی که در آن گناهکاران کباب می شوند هم نیست.اینجا و حالا روز شکنجه و سختی ماست ! حالا و اینجا روز خوشی ماست ! اینجا و حالا فرصت ماست ! این روز، این ساعت را انتخاب کن که زندگی رهایی بخشی نیست !"شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول می‌داند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود .شیطان در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است. این اعتقاد دارای شاخه های متعددی است اما می توان گفت جز یکی دو نوع آن همگی دارای این اصول هستند: خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد
Not dualisticروح و جسم غیرقابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد Atheism Autodeists خود پرستی ، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست)
Materialisticاعتقاد به اصالت ماده وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی هست.ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.اعتقاد به لذت اعلای دنیوی ، زیرا تمامی خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است.

بنيانگذار و رهبر فرقه شیطان پرستان مدرن یک يهودی به نام آنتون ساندر لاوی است
وي در ۳۰ آوریل ۱۹۶۶(میلادی) در حالی که سر خود را (به عنوان رسم آئین جدید) تراشیده بود، بنیان گذاری کلیسای شیطان را اعلام کرد.همچنین سال ۱۹۶۶ را به عنوان آنو ساتانس (سال اول Anno (Satanas سال اول عهد شیطان اعلام کرد.وی خود را کاهن اعظم کلیسای شیطان نامید.چندی بعد با انتشار کتاب انجیل شیطانی در سال ۱۹۶۹ به اظهار تعالیم کلیسای شیطان پرداخت و اظهار داشت که شیطان فرمانروای زمین است. لاوی کتاب آئین پرستش شیطانی را در ۱۹۷۲میلادي انتشار داد. در این کتاب جزئیات بیشتری از آئین پرستش، رسوم و تشریفات دینی پرستش شیطان (از جمله مراسم عشاء تاریک Black Mass) را ذکر کرد. آنتوان لاوی در ۲۹ اکتبر ۱۹۹۷ در بیمارستان سنت ماری شهر سانفرانسیسکو بر اثر تورم ریه مرد. روز مرگ لاوی به عنوان روز هالووین شناخته می‌شود.در تدفین شیطانی لاوی که به صورت مخفی انجام شد، جسدش سوزانده و خاکستر شد.خاکسترش دفن نشد ولی بین وارثانش تقسیم شد و با این فرض که دارای قدرت اسرارآمیز است در آیین پرستش اسرارآمیز شیطانی استفاده می‌شود
. در مناسک اين فرقه اذکار و اوراد عبری و همچنين تعاليم مکتب يهودی و رازآميز کابالا جايگاه ويژه ای دارند.. اجتماعات اين فرقه که معبدی به نام کليسای شيطان نيز تأسيس کرده اند، در روز شنبه که روز مقدس يهوديان است صورت می گيرد.
از خصوصيات اين فرقه می توان به رواج روابط بی پروای جنسی در مناسک آنها اشاره کرد که اين ويژگی در برخی فرقه های يهودی يا يهودزده ديگر مثل فرانکيست ها(به بنيانگذاری يعقوب فرانک يهودی) و دونمه ها(به بنيانگذاری شابتای زوی يهودی و ناتان غزه ای يهودی) نيز ديده می شود.
گفتنی است که گروه پرطرفدار متاليکا نيز رسماً خود را شيطان پرست معرفی می کند. البته يهوديان نيز حضور پررنگی در اين گروه دارند. به عنوان مثال می توان به راب هالفورد يهودی اشاره کرد که از او به عنوان ستاره افسانه ای عالم متال ياد می شود.
امروز بارزترین نمونه موسیقی خداستیز و شیطان پرستانه را در کارهای مرلین مانسون می توان دید که مایکل مور در فیلم مستند "بولینگ برای کلمباین" به اثرات تخریبی اشعار و موسیقی این خواننده و گروهش اشاره کرده است. جالب اینجاست که در علامت گروه مرلین مانسون نیز چهار حرف عبری را می بینیم.

این فرقه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامع معرفی كرده است : از ويژگى هاى بارز شيطان پرستان استفاده از رنگ سياه، انداختن صليب هاى وارونه بر گردن و استفاده از آهنگ هاى راك در برنامه هاى خود مى باشد. ، این گروه دارای سمبل ها و نشانه هایی است بد نیست تا معنی برخی از این علائم را بدانیم:
موسیقی شیطان پرستان: توصیه‌ای که شیطان‌پرستان در مورد موسیقی، ناگزیر به انجام آنها هستند، به شرح ذیل می‌باشد: شنیدن آهنگهای تند، همواره با خشونت که وحشت و نفرت را با خود دارد. آنان موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح و سایر مقدسات اعلام دارند. آنان خوانندگان بسیار خشنی را که در صدایشان می‌توان غرش حیوانات وحشی را شنید، سمبل قدرت شیطان‌پرستی می‌دانند که کمبود و نیاز خود را با خشونت زیاد رفع می‌نمایند. به نوشته کتاب مقدس، شیطان قبل از هبوط، در مقام مسئول امور موسیقی آسمانی بوده‌ است. در موسیقی هوی‌متال «شیطان‌پرستان»، راک و پاپ، متون کفرآمیز بسیاری یافت می‌شود در این موسیقی جملاتی همچون: عیسی (ع) بچه حرامزاده مریم (س) بوده / من عیسی مسیح فریب‌دهنده را انکار می‌کنم و از او متنفر هستم و... در این شوها مسیح با مواد مخدر، مطابقت داده شد و برهنه‌ بودن عیسی را با شهوات جنسی، یکی دانسته‌اند. خواننده راک می‌گوید: ما با تمام ارواح شرور، تسخیر شده‌ایم، ای خدا ما مرگ تو را می‌خواهیم، یکی از خوانندگان محبوب شیطان‌پرستان مرلین منسون نام دارد او خواننده ضد مسیح است که دارای فلسفه‌ای منفي‌‌باف است. بعضی او را شیطان بزرگ می‌نامند و عده‌ای به او فرستاده شیطان میگویند. عقاید او که در موزیک‌هایش به نمایش درمی‌آید این است که انسان را موجود پست خلق‌شده می‌نامد او خود را خدا می‌داند و می‌گوید هر کس خدای خودش است. او دشمن مسیح است او در یکی ازکنسرت‌هایش انجیل را پاره کرد. منسون در دیدار خود با آنتوان لاوی (مؤسس کلیسای شیطان) توسط لاوی عنوان کشیش را دریافت کرد. انجیل شیطانی کتابی است که شیطان‌پرستان از آن برای عبادت و دعاهای خود و همچنین استفاده در مراسم خود استفاده می‌کنند. این کتاب شامل کلمات عبری و یونانی و انگلیسی است. معنای دقیق بعضی از این کلمات هنوز کشف نشده است. بسیاری ازدعاهای این کتاب برخلاف دعاهای مسیحیت و کتاب ‌انجیل است. کلیسای ‌شیطانی که عبادتگاه شیطان‌پرستان می‌باشد و در قرون وسطی به عنوان مکانی برای انجام مراسم آنها استفاده می‌شد.
مراسم نماز سیاه: این مراسم یکی از مهمترین مراسم شیطان‌پرستان است که در کلیسای شیطانی انجام می‌شود و دقیقاً همانند مراسم عشای ربانی مسیحیت می‌باشد با این تفاوت که تمام کارها برعکس انجام می‌شود. در این مراسم صلیب وارونه آویخته می‌شود، کشیش و حاضران برهنه مراسم را اجرا می‌کنند. وقتی که نام خدا یا مسیح آورده می‌شود همگی حرکاتی کفرآمیز انجام می‌دهند و دعاها و سرودهای مذهبی وارونه خوانده می‌شود. کشتن کودکان و ریختن خون معصومان و باکره‌ها جزو آدابی بود که در اواخر قرون وسطی به نماز جماعت سیاه افزوده شد. آن‌ها برای توجیه این عمل خود می‌گفتند که باید بدی را به خاطر نفس بدی انجام داد زیرا این تنها راه رستگاری است
مراسم حج شیطان‌پرستان: آنچه در این قسمت می‌خوانید، نتیجه یک مشاهده عینی توسط یکی از محققین می‌باشد. «تابستان سال 2002 میلادی، از طرف تلویزیون هلند، برای تدریس به دانشجویان کرد شاغل در تلویزیون کردستان عراق (KTV) به آنجا سفرکردم. کاک خلیل، یکی از مسئولین تلویزیون کردستان که مأمور امور دانشجویان بود، گفت: او رهبر شیطان‌پرستان است. به نظرم مذهب جالبی آمد از خلیل خواهش کردم مرا با ایشان آشنا کند. نتیجه دیدار آن شب این بود که فهمیدم این مراسم دو روز دیگر در پرستشگاه لالش به رسم هرساله برگزار خواهد شد. لالش روستایی است در مرکز کردستان عراق این پرستشگاه همانند آتشکده‌ای بزرگ است که از سه قسمت تشکیل می‌شود 1) شبستان 2) محوطه حیاط 3) صحن دوزخ: محلی که مراسم حج در آن برگزار می‌شود. آنچه توجه مرا جلب خود کرد، نام طاووس ملک بود که به صورت سنگ برجسته بر دیوار نقش بسته بود. طاووس نزد یزیدیان همان شیطان است و آنها معتقدند که بر آدم برتری دارد. آنها شورش شیطان و سجده‌ نکردن او در برابر انسان را شورشی برحق می‌دانند. بخش مهم این مراسم پرتاب دستمال به سنگ برجسته‌ای بود که از دیوار غار بیرون زده ‌بود. این مرحله اصلی‌ترین مرحله حاجی‌شدن است که باچشمان بسته ازفاصله هفت‌ متری دستمال سیاه بزرگی را به‌طرف سنگ پرتاب می‌کنند. اگرسه ‌بار موفق ‌شوی این عمل را انجام‌ دهی حج شما قبول‌ است و الا باید دو روزبعد بازگردی ودوباره این عمل را انجام دهی.
کتب وعبادتگاههای شیطان پرستان:انجیل شیطانی کتابی است که شیطان‌پرستان از آن برای عبادت و دعاهای خود و همچنین استفاده در مراسم خود استفاده می‌کنند. این کتاب شامل کلمات عبری و یونانی و انگلیسی است. معنای دقیق بعضی از این کلمات هنوز کشف نشده است. بسیاری ازدعاهای این کتاب برخلاف دعاهای مسیحیت و کتاب ‌انجیل است. کلیسای ‌شیطانی که عبادتگاه شیطان‌پرستان می‌باشد و در قرون وسطی به عنوان مکانی برای انجام مراسم آنها استفاده می‌شد. امروزه کلیسای شیطان‌پرستان محلی است برای انجام اکثر مراسم شیطان‌پرستی جدید. کتاب مقدس آنها، فلسفه آنتوان لاوی مؤسس کلیسای شیطان را توصیف می‌کند. کتاب معروف شیطان‌پرستان انجیل نام دارد که شامل 4 بخش است: 1- کتاب شیطان 2- کتاب لوسیفر 3- کتاب بلیل 4- کتاب لوتیان برخی از قسمت‌های کتاب: «به‌نام خدای بزرگ ما شیطان، بر شما فرمان می‌دهم که از دنیای سیاه بیرون آیید، شیطان جام بادة لذت را بردار. این جام پر از اکسیر زندگی است و آن را با نیروی جادوی سیاه انباشته ‌کن این نیرو در سراسر عالم کائنات وجود دارد. آمین، ای دوست و همدم شب تو از صدای سگ‌ها و ریختن خود شاد می‌شوي. تو در میان سایه‌های عبور می‌گردی. تو تشنه خون هستی و بشر را تحدید می‌کنی.»
شیطان‌پرستی مصر: رهبر این گروه جوانی به نام عماد‌الدین حمدی است و لقب خدمتگزار شیطان را دارد. او در جریان بازجویی تأکید کرده است که بارها توانسته شیطان را فرا خوانده و با او به گفتگو بپردازد. اعضای این گروه به گورستانهای قاهره می‌رفتند و اجساد مردگان را از قبرها بیرون می‌آوردند و صلیب شکسته و ستاره شش‌پر داوودی و ستاره پنج‌پر را در جسد مرده فرو می‌کردند. همچنین قربانی‌هایی برای شیطان تقدیم می‌داشتند. آنها خون حیوانات قربانی‌شده را به صورت و دستهای خود می‌مالیدند تا شیطان از آنها راضی شود. آنها سپس نسخه‌ای از قرآن مجید را پاره‌پاره می‌کردند. اسناد و اطلاعات قابل اعتقاد نشان می‌دهند که صهیونیست‌ها در پیدایش گروه منحرف شیطان‌پرستان نقش مؤثری داشته‌اند. « سالم قارش» خواننده موسیقی بث‌متال که در بین اعضای این گروه از بهترین خوانندگان می‌باشد اقدام به خواندن سوره حشر با آهنگ نمود. مراسم شیطان‌پرستان در روز شنبه انجام می‌شود. این روز از نظر یهود روز مقدسی است.
گروه‌های شیطان‌پرستی آلمان: شبکه خبری بی‌بی‌سی تعداد شیطان‌پرستان آلمانی را بین 5 تا 8 هزار نفر ذکر می‌کند. این گروه عموماً از ستاره‌های پنج ‌ضلعی و صلیب‌های شکسته استفاده می‌کنند. سه نوجوان آلمانی که گفته می‌شود جزو گروههای شیطان‌پرست بوده‌اند از روی یک پل به پایین پریدند و خودکشی کردند. این اولین بار نیست که پل 78 متری «گلتس اشتهال» در «‌ریشن باخ» بلندترین پل آجری جهان، شاهد چنین خودکشی‌ها بوده است. علامت اس‌اس و سمبل‌های ارتش نازی آلمان نیز از علائم این گروه از شیطان‌پرستان آلمان می‌باشد.
گروه‌های شیطان‌پرستی تهران: راز خانه شیطان‌پرستان که در آن 6 جوان شرور به اغفال دختران و پسران می‌پردختند از سوی مأموران مبارزه با مفاسد اجتماعی تهران، خاموش شد. این افراد در مجالس مختلف پارتی‌های شبانه شرکت می‌کردند و به تبلیغ فرقه خود می‌پرداختند. هدف اصلی آنها به دام انداختن دختران پولدار و کشاندن آنان به خانه شیطان‌پرستان بود تا از نظر مالی تأمین شوند. این شش نفر وقتی دختران جوان را به خانه می‌کشاندند پس از این که با هیجانات مراسم شیطان‌پرستی شور و حال خاصی به میهمانان خود می‌دادند از حضور آنها در مجلس و مسائل حاشیه‌ای که مهمترین آنها رابطه جنسی بود مخفیانه فیلمبرداری می‌کردند. دختران با پرداخت هزینه‌های هنگفت مخارج خانه‌های شیطان‌پرستان را تأمین می‌کنند.صدها نفر تاکنون در مراسم رقص شیطان پرستان در ویلاهای اطراف تهران وکرج دستگیر شده اند.
شيطان‌پرستی در روسیه: در مراسمي چندش‌آور شيطان‌پرستان روسی 4 نوجوان هموطن خود را كشتند و خوردندآنان به هر يك از قربانيان خود 666 ضربه چاقو زدند و سپس با قطعه‌قطعه كردن اجسادشان آنها را پختند و خوردند.پليس روسيه قلب‌ها، جمجمه‌ها و استخوان‌هاي بدن قربانيان را در چاله‌اي در منطقه باروسلاول،‌ در حدود 500 كيلومتري مسكو در كنار لاشه يك جونده كوچك كه به طور معكوس روي صليبي مصلوب شده بود، پيدا كردند.قربانيان، 3 دختر و يك پسر، همگي 16 و 17 ساله، ماه ژوئن از خانه‌هاي خود ناپديد شدند پليس اجساد «آيناگوروخووا»، «اولگا پوخووا»،‌ «واريا كوزمينا» و «آندره‌يي سوروكين» را پيدا كردشيطان‌پرستان اين نوجوانان را تك‌تك فريفتند و به كلبه‌اي بردند و پيش از شروع مراسم ابلهانه خود، آنان را وادار كردند مقدار زيادي مشروب الكلي بنوشند. موهاي سر قربانيان در نزديكي محل كباب كردن جسدشان پيدا شد.پليس پس از اين كه مطلع شد 4 نوجوان با رهبر گروه شيطان‌پرستان تماس تلفني داشته‌اند، 8 نفر از شيطان‌پرستان را دستگير كرد. آپارتمان «نيكلاي اوگولوبياك» ،‌ رهبر شيطان‌پرستان در حدود 250 متري محل كشف بقاياي نوجوانان قرار دارد
۱۳-۸-۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از yaser-m سپاس کرده اند.
زهرا درجزی, sayedaran, , anti666(Alireza), رئیس جمهور مجازی!, antidevil
ارسال‌ها: 26
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 124 در 25 موضوع
سپاس کرده: 17
اعتبار: :
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #2
شيطان پرستي جديد
«به نام حقیقت»

تو جامعه امروزي ما خيلي ها شيطان پرستي و فراماسونري رو يكي مي دونن در حالي كه ايندو تفاوت زيادي با هم دارند.گرچه هر دوتاي اينها از يه جا آب مي خورن و حمايت ميشه و هردوشون براي مقاصد يه گروه خاص ايجاد شدن اما به نظرم براتون جالب باشه كه كمي راجع به شيطان پرستي جديد بدونين.مخصوصا اينكه فعاليت اين گروه ها تو ايران مخصوصا يه سري از شهر ها مثل شيراز زياد شده.ببخشيد اگه طولانيه ولي جالبه . . . .

// شيطان پرستي جديد :
شيطان پرستي جديد در انگلستان به وجود آمد ، چون جادو گران بسياري در آنجا حضور دارند . شيطان پرستي جديد ، چيزي به نام شيطان خارجي را قبول ندارند بلكه آن را چيزي مي دانند كه در باطن و طبيعت هر انساني است و شيطان پرستان با اين اعمال اين احساس اهريمني و شيطان باطني را دعوت مي كنند تا با اعمال جنسي ، آرام و ارضاء شود .
شيطان پرستان جديد هر چه دارند را مديون آلت تناسلي خود مي دانند . آنها معتقدند كه هر كسي كه در اين دنيا نتوانسته است لذت جنسي كامل را ببرد ، روح او دوباره به اين دنيا باز مي گردد و براي ارضاء جنسي كامل خود تلاش مي كند .
در مراسم شيطان پرستي جديد چيزي به عنوان قرباني كردن انسان و يا حتي حيوان وجود ندارد . در مراسم آنها اسپرم به همراه ادرار به روي حضار پاشيده مي شود ( همانند آب مقدس در مراسم عشاي رباني مسيحيت ) كه « آب مقدس شيطان پرستان » نام دارد.
موضوع قابل توجهي كه شيطان پرستي جديد دارد اينست كه آنها به طور كل ضد مذهب هستند چون در مذهب يك سري قوانين بازدارنده و امر كننده وجود دارد . در واقع آنها لج بازي با دين و مذهب و خدا مي كنند .
•••
فراماسون ها احيا كننده جادوگري و شيطان پرستي در قاره اروپا خصوصاً در قرن شانزدهم بودند . اما در قرن 16 و 17 ميلادي كليساها در يك جنش پاك سازي جادوگري و شيطان پرستي بيش از 60000 جادوگر را كه اكثر آنان زن بودن را اعدام كرد .
از سويي كليسا با اسم پاك سازي جادوگري و شيطان پرستي به تفتيش عقايد مردم برخاست . از اين رو تعداد كساني كه خود را جادوگر مي ناميدند روز به روز افزايش پيدا كرد خصوصاً در ايتاليا ، در مجاورت الپ .
در اوايل قرن 19 بعضي از اشراف انگلستان به عضويت گروه فراماسونري (ordo Temph orientis ) در آمدند و به رهبري سر فرانسين گروه شيطان پرستان به نام ( باشگاه آتش جهنم ) را در لندن پايه گذاري كردند كه اصلي ترين ركن جنبش آنها استفاده از مواد مخدر و انجام مراسم مبتذل جنسي بود . در دهه 1960 ميلادي شيطان پرستي و شيطان پرستان توسط گروهي از سرمايه داران يهودي مورد حمايت قرار گرفت تا آنجا كه چند گروه شيطان پرستي در انگلستان و ايالات متحده آمريكا به وجود آمد كه معروف ترين آنها « كليساي شيطان » در فرانسيسكو است .
// گروه كليساي شيطاني :
تعريف ارائه شده راجع به شيطان پرستي توسط كليساي شيطاني آن را ديني معرفي مي كنند كه جادوي سياه + اعمال لذت جويانه است . در واقع مي توان گفت شيطان پرستي ، انجام اعمالي است كه جامعه اي مطيع و قانون مند و خدا ترس را به بي قانوني و سرپيچي از فرامين خدا مي كشاند .
پايه گذار : آنتوان زندرلوي
سال پايه گذاري : 1966 ميلادي
متون مقدس : كتاب مقدس شيطاني ( 1969 ) ، جادوي شيطاني ( 1970 ) ، مناسك شيطاني ( 1972 ) نوشته يا تدوين آنتون زندر لوي.
// 1 ـ كتاب مقدس شيطاني :
اين كتاب تأليف شده شخص ( آنتوآن زندر لِوي ) مي باشد . او در اين كتاب انسان را به عنوان خدا معرفي مي كند و به نظر او مهم ترين و تنهاترين چيزي كه بايد مورد پرستش قرار بگيرد خود انسان است .
شيطان نيز الگوي مهم قدرتي است به معناي اعتراض و منيت افراد و انتخاب و خود پرستي ، مفاهيمي است كه در كتاب آنتون زندر لوي در آن به وفور ياد مي شود .
There is no heaven of glory bright an no hell where sinners roast . Here and now is our day of torment! Here and now is our day of joy! Here and now is our opportunity! Choose ye this day this hour for no redeemer liveth. ( The satanic Bible : the book of Satan IV : 2 )
ترجمه:هيچ بهشت شكوهمندي و هيچ جهنمي كه گناه كاران را بسوزاند وجود ندارد. اينجا و الان روز رنج ماست.اينجا و الان روز خوشبختي ماست. اينجا و الان فرصت ماست.انتخابش كن بجاي هر زندگي دوباره
//زندگي نامه آنتوان زندر لوي:
نام اصلي او هوارد استاتون لوي بود او پس از كسب تجارب در رشته ها و زمينه هاي مختلف در سال 1952 با بخش هاي ناپسند كار بشر يعني قتل و تجاوز به عنف و بزه ديدگان آشنا مي شود او پس از ديدن اين صحنه ها منكر خدا مي شود.
كار هاي او در خانه اي به نام خانه سياه با زندگي كردن با حيواناتي چون رتيل و مار بوآ‌و پلنگ و شيري به نام توگار شكل گرفت.پس از او در همان خانه جلسات هفتگي خود به نام حلقه جادويي را راه اندازي كرد و با استقبال زيادي مواجه شد.او در اين جلسات راجع به امور راز آلود و موضوعات سياهي چون خون آشام ها و آدم هاي گرگ صورت و شكنجه گري وجنون پرداخت.
سپس در سال 1966 كليساي شيطاني را بنا نهاد سپس در سال 1975 به نزاع با معبد ست (temle of set ) پرداخت در سال 1990 ( در اواخر عمر او ) دختر كوچك او به راهبه معبد ست تبديل شد و در عامه مردم اعلام كرد از پدرش دوري مي جويد.
بلانكه بارتون نويسنده كتاب دروغ هاي جذاب ، زندگي لوي را سرشار از نادرستي ها پليدي ها جلوه مي دهد.
مهمترين حادثه كليساي شيطان مرگ آنتوان زندر لوي بود كه بر سر جانيشيني او بين دوست صميمي اش ،اسقف اعظم، بارتون بلانكه و دختر ديگر لوي كارلا اختلاف پيدا شد.بالاترين مقام رسمي كليسا ،اسقف اعظم،بارتون بلانكه است و در حال حاضر توسط پيتر گليمور اداره مي شود.

//انجيل شيطاني و كليساي شيطاني (satanic Bible & church of Satan )
انجيل شيطاني كتابي است كه شيطان پرستان از آن در هنگام برپايي مراسم هاي خود استفاده مي كنند لغات اين كتاب شامل زبان هاي عبري و يوناني و انگليسي است و معناي درست برخي از واژگان آن هنوز بدرستي كشف نشده است ولي در كل كتابي است كه اسامي شيطان را نامبرده و از او دعوت كرده تابه شيطان پرستان قدرت بالايي بدهد.
انجيل شيطاني شامل 4 بخش است:
1. كتاب شيطاني
2. كتاب لوسيفر
3. كتاب بليل(belial)
4. كتاب لويتان (Leviathan)
كه در بخش اول آن اصول 9 گانه شيطان پرستي را نام برده است.
كليساي شيطاني در قديم مكاني بوده است براي آنكه شيطان پرستان قديمي دور هم جمع شوند و مراسم خود را به پا دارند ولي اكنون در اين مكان براي شيطان پرستان جديد مكاني است تنها و تنها براي انجام اعمال ارضاي جنسي خود.
در كشور هاي امريكا و انگلستان و چين و ايتاليا و آلمان بيشترين كليساي شيطاني وجود دارد.در ايتاليا رشته شيطان پرستي ايجاد شده است.آلمان نيز بدترين و فجيع ترين مكانها را براي اعمال شيطان پرستي ايجاد كرده است.
//اعمال و مناسك شيطان پرستان:
1. مراسم قرباني كردن:در شيطان پرستي قديم قرباني كردن در هنگام كسوف و خسوف انجام مي شد.بطوري كه آنها شيطان را خداي سياهي ها و تاريكي ها مي دانستند و مي پنداشتند كه اگر قربا ني اي به او اهدا نشود او عصباني تر مي شود.
در شيطان پرستي جديد قرباني كردن مفهومي ندارد ولي شيطان پرستان امروزي كه پيرو شيطان پرستي قديم يا قرون وسطايي هستند در شب بسيار تاريك قرباني خود را آب مقدس غسل مي دهند سپس او را بيهوش مي كنند و او را در محراب مي خوابانند. سپس خون وي را مي خورند.در كاملترين مراسم هم او را مي سوزانند در عين حال اورادي بي معنا به زبان مي آورند.
2. نماز سياه يا نماز جماعت سياه: شيطان پرستان در كليساي شيطان پرستي جمع مي شوند و مراسمي همانند مراسم رباني مسيحيت انجام مي دهند با اين تفاوت كه اعمال آنها عكس اعمال عشاي رباني مسيحيان است.
3. مراسم پيوستن عضو جديد:عضو جديد به طور كامل عريان در وسط پنتاگرام زانو مي زند و عمل بوسه مقدس صورت مي گيرد.اين بوسه ها بر زانو و آلت تناسلي و سينه و لب شخص توسط همسر يا كشيش زده مي شودو باعث مي شود شخص بركت و خير پيدا كند!،تقديس در ميان شيطان پرستان و تشكر براي عضو شدن و در نهايت پذيرش وي به عنوان عضو جديد.
4. مراسم كسب قدرت تاريكي:اين مراسم به منظور كسب قدرت بي پايان تاريكي ها صورت مي گيرد.در اين مراسم نبايد به نتيجه بدبين بود و در نهايت آن آرامش و دوري از افكار بيهوده براي شخص باقي مي ماند:
I. محراب:پارچه سياهي روي ديوار غربي + نصب ستاره پنج پر واروونه بالاي محراب + 2 شمع روي پايه در محراب + جمجمه انسان( مي تواند مصنوعي باشد.) +خنجر مخصوص + يك زنگ + يك جام + يك آتشدان دقيقا در وسط محراب.
II. پوشش:لباسي كاملا سياه + ستاره پنج پر وارونه آويزان بر گردن.
III. شروع:ابتدا زنگ را 6 بار در جهت شرق و در آخر شش بار به سمت شمال تكان دهيد با خنجر مركز پنتاگرام را نشانه برو و نيايش كن:"in nomine dei nostin Satanas Lusiferi Excelsi" " به نام شيطان بزرگ و افتخار او لوسيفر من نيرو هاي تاريكي و قدرت شيطان را بدرون فرا مي خوانم."
IV. با خنجر پنتاگرام واروونه اي را در هوا رسم كن و آتش را بيافروز و دوباره نيايش كن.
V. جام را در مقابل پنتاگرام واروونه بالا ببر. انگشت سبابه دست راست را درون جام فرو ببر و دور لبه آن ساعتگرد بچرخان + نيايش +‌جام را تا انتها يك نفس بنوش + آتش را خاموش كن +‌زنگ را در خلاف جهت اوليه آن دوباره بچرخان + شمع ها را خاموش كن.
5 . جشن هالووين: روز سي و يكم اكتبر روز هالووين يعني روز مادر زمين است.در اين روز پيشينيان فرزند ارشد خود را براي قرباني در زنبيل مي گذاشتند و زنده به گور مي كردند. شيطان پرستان در اين روز به جشن و پايكوپي مي پردازند و معتقدند در اين شب شيطانها با زنان به اعمال زشتي مي پردازند و خود شيطان نيز در بالا ي كوه به جشن و پايكوبي مي پردازد.
هنگاميكه مسيحيت رواج يافت شيطان پرستان(دشمنان كليسا ها ) با تحقير مسيحيان شيطان را مي ستودند. پرستندگان شيطان جمجمه و مذيح و صليب و منبر در جلوي خانه خود قرار مي دادند و در سده هاي اخير با كشيدن صليب هاي زشت بر ديوار هاي كليسا به تمسخر آنها مي پردازند.

// توضيحاتي درباره شيطان:
 عدد 6 عدد حيوان است به معناي آزاد كردن گرگ درون
 هيچ كس گناه كار نيست مگر آنكه خود را از لذت بردن از انچه كه داراست محروم كند
 رنگ قرمز براي هيجانات و احساسات به كار مي زود و نماد انست كه شيطان قيم شهوت و قدرت و خشم و ... است.
 نماد آنها آتش است كه مفهوم طغيان و هيجان دارد و نماد ويراني و هوس است.
 شمع نماد عبادتگاه است و سمبل پايداري اتش شيطان و هيجان است.
 سياره مريخ نمود نجومي شيطان است و نماد به پا داشتن عدالت.(بر طبق متون كهن شيطان گناه گاران را تنبيه كرده و فرشته عدالت و انتقام ناميده شده است.)
// نه اصل عقيدتي كليساهاي شيطان پرستي:
1. شيطان نماد لذت جويي و آزادي و افراط است نه رياضت كشي.
2. شيطان سمبل وجود زندگي شاداب مادي است و نه خوابي ناچيز و معنوي.
3. شيطان مي گويد كم عقلي و بي عفتي بهتر از رياكاري و خود فريبي است.
4. شيطان مي گويدمهرباني با كساني كه شايسته آن هستند بهتر از رياكاري و خود فريبي است.
5. شيطان سمبل انتقام جويي است و نه روي برگرداندن به آن طرف و گذشت كردن.
6. شيطان نماد مسئوليت پذيري است بجاي دل مشغولي براي خون آشامان خالي ( اشاره به ترس مومنان از معاد و جهنم و انجام اعمال خوب)
7. انسان همانند حيوان است گاه بهتر و گاه بدتر از حيوانات چهارپا است.
8. تمام انچه كه گناه ناميده مي شود مايه خرسندي و مسرت رواني و فكري و عاطفي است.
9. بهترين دوستي كه كليسا تا به حال داشته شيطان است چرا كه كليسا را در اين سالها مشغول داشته است.
// يازده قانون مهم شيطان پرستي:
I. نظرات يا نصيحت هايت را ابراز ندا ر مگر اينكه از تو خواسته شود.
II. مشكلاتت را به كسي نگو مگر اينكه مطئن باشي ميخواهند به آنها گوش دهند.
III. وقتي در استراحتگاه ديگران هستي احترامشان را حفظ كن مگرنه به آنجا نرو.
IV. پيشنهاد رابطه جنسي نده مگر اينكه طلبيده بشي
V. اگر در استراحتگاهت مهماني هست كه تو را مي رنجاند او را مورد ستم خود قرار بده بدون هيچگونه رحمي.
VI. كاري را كه به تو تعلق ندارد نگير مگر اينكه مسئوليتش با كسي باشد كه فرياد بزند كمك مي خواهد.
VII. قدرت جادو را تصديق كن اگر از ان براي رسيدن به آرزوهايت استفاده مي كني در غير اين صورت بعد از بدست آوردن ارزوهايت باطل مي شود.
VIII. درباره كاري كه احتياج نداري تحت تسلط تو باشد شكايت نكن
IX. به كودكان صدمه نزن
X. به هيچ حيواني صدمه نزن مگر انسان جز براي غذايت و دفع حمله اش.
XI. وقتي در جايي قدم مي زني كسي را اذيت نكن اگر كسي اذيتت كرد از او بخواه ادامه ندهد اگر گوش نكرد او را نابود كن.
۱۶-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از nooromahdi سپاس کرده اند.
leader110, عبدالزهرا(س), بنت الزهرا, shimist, edvardo, RoSHaN13
ارسال‌ها: 26
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 124 در 25 موضوع
سپاس کرده: 17
اعتبار: :
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #3
آشنایی با فرقه شیطان پرستی و زمینه های مبارزه با آن
اعلام رسمی خبر بازداشت 80 زن و مرد شیطان پرست در یک محفل جهنمی در کرج ، بازتاب گسترده ای داشته و این معضل با واکنش های فراوانی رو به رو شده است.
در شرایطی که شبیخون فرهنگی و اعتقادی ، قلب جامعه (جوانان) را نشانه رفته و هجمه تبلیغات بیگانگان برای نابودی اندیشه های پاک نسل جوان ایرانی از در و دیوار می بارد باید بیش از پیش هوشیار بود.
در این وادی ، آن دسته از رسانه های خبری که همواره دلسوزانه در خدمت جامعه بوده اند می توانند با تنویر افکار عمومی ، گامی کلیدی برای مبارزه با دسیسه های شوم ؛ نظیر شیطان پرستی بردارند.

شیطان پرستی یکی از اعتقادات پوچ است که برخی به آن پیشینه هزاران ساله می‌دهند. دلیل آن را هم پرستش هر موجود دارای قدرت از سوی مردمان هزاران سال پیش و یا در نظر گرفتن دو خدای ضد هم یعنی خیر و شر می‌دانند.

«ستوان مجید ملک زاده» جمعی فرماندهی پلیس تهران بزرگ با جمع آوری اطلاعاتی مستند ، توضیح می دهد : شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست. به همین دلیل شیطان پرستی را جهان تاریک می‌گویند.

شیطان پرستی ، چیزی را جست و جو می کند که در این جهان یافت نمی شود.
وی ادامه می دهد ، شیطان پرستان برای خودکشی توجیهی این گونه دارند: اگر بپرسی چرا خودت را می کشی؟ پاسخ می‌دهد می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید.عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه درمورد کودکان و نوجوانان باید دید.

شیطـان‌پرستـی به چه معنـاست؟
شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر و موثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خداست.

در شیطان پرستی شیطان به عنوان نماد قدرت و حاکمیت بر روی زمین، قدرتی به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده می‌شود قانونمند می‌کند.
در شیطان پرستی، غیر از استفاده از شیطان به عنوان قدرت تاریکی و قدرت مطلق از نیروها و اجنه و روح های پلید و شیطانی نیز برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌شود؛ و در نهایت معنای شیطان پرستی؛ پرستش قدرت پلیدی است.

به طور کلی دو تعریف برای گروه‌های شیطان پرستی در نظر افراد وجود دارد؛
تعریف اول : هر گروهی که شیطان را (مشابه شیطان تعریف شده در دین مسیحیت که عاری از مفاهیم غیرطبیعی مربوط به پلیدی و زشتی است یا یک شیطان انتزاعی) به عنوان خدا قبول داشته باشد و آن را عبادت کند که معمولا از آن به عنوان الهه سیاه نیز یاد می‌کنند و منتسب به طبیعت حقیقی انسان می‌نامند.
تعریف دوم : گروه‌هایی که از دین مسیحیت تبعیت نکرده و یا عیسی را با خصوصیاتی که در دین مسیح تعریف شده است قبول ندارند. این تعریف معمولاً توسط بنیادگرایان مسیحی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر مبنای این تعریف بسیاری از گروه‌ها را شیطان پرست می‌نامند. ضرورت انتخاب این موضوع
روزگار عجیبی است ؛ هر گوشه ، در هر خیابان یا بین دوستان را که نگاه می‌کنی درباره این کلمه می‌شنوی مخصوصا بین کسانی که ادعای متال‌بازی و گوش دادن به موسیقی متال به خصوص سبک بلک‌متال را یدک می‌کشند.

چیزی که الان در جامعه مشاهده می‌شود باب شدن شیطان پرستی و انداختن پنتاگرام در گردن است.
*بلک‌متال Darkthrone ، مریلین مانسن ، نیرو انا ، آنتون لاوی، کلیسای شیطان ، satanic bible ، آدم خواری ، skull-n-bone .... احتمالا دست کم یکی از این کلمات را تاکنون شنیده‌ و آدم های زیادی را هم دیده‌اید که خودشان را طرفدار این نامها و گروهها می‌دانند.

موسیقی های آنها را گوش می‌دهند ، گاه‌ لباس‌های عجیب و غریب می‌پوشند، نشانه های خاصی دارند و به قول خودشان تیریپ خفن می زنند!
از اینها که بگذریم حتما زیاد هم شنیده‌اید که در فلان کشور یک عده شیطان پرست یک آدم را تیکه تیکه کردند یا خوردند یا فلان جنایت را انجام دادند. لذا بر آن شدیم تا در مورد شیطان‌پرستی و شیطان‌پرستان تحقیقی اجمالی به عمل آوریم.

* تاریخچـه شیطان پرستـی:
شاید عده ای شیطان پرستی را آئینی مدرن و نهایتا مربوط به قرن های گذشته می دانند اما واقعیت چیز دیگریست. شاید بتوان تاریخچه شیطان پرستی را به قرون اولیه پیدایش آدمی نسبت داد.
البته شواهد به دست آمده این حرف را تصدیق می‌کند که شیطان پرستی در نواحی امریکای لاتین، امریکای جنوبی و آفریقای مرکزی به قرنها پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد.
در اکتشافات امریکای جنوبی یکی از قبایل این قاره که اعتقاد بسیاری به خوب و بد داشتند شیطان را می پرستیدند و حتی انسان هایی را برای شیطان قربانی می‌کردند.
مکان های انجام مراسم قربانی هنوز وجود دارد و اجساد مومیایی به دست آمده و نوع کشته شدن ها نشانگر قربانی شدن این انسانها (که در آنها بیشتر زنان به چشم می‌خورند) است.
در آفریقای مرکزی و در دشتها و کویرهای سوزان این قاره نیز در قبایلی که معروفترین آن قبیله اوکاچاست،
شیطان به عنوان قدرت مطلق زمین و آسمان و پدید آورنده آن و خدای خشم و نفرت پرستش می‌شد و حتی قربانی هایی نیز در مواقع خاص به آن اهداء می‌شد.
بیان این نکته ضروری است که زمان قربانی کردن انسانها در برابر شیطان لحظه های خاصی بوده است.

تاریخچه شیطان پرستی به سالهای بسیار دور بر می‌گردد که بعدها این آیین و سنت به صورتهای دیگر نمود پیدا کرد که چیزهایی از گذشته چه با تحریف و چه بدون تحریف دست به دست در حال عبور همراه با زمان است.
البته شیطان پرستی به هنگام پیدایش زبان و خط و زمان مادها ، سومریان، بابلیان و ... نیز ادامه داشت تا این که شکل نوین آن به وجود آمد.

*مبدا شیطان پرستـی:
مبدا شیطان پرستی قدیمی همانطور که گفته شد به قرون اولیه آدمی بر می گردد. در زمانهای قدیم انسانها در برابر هر چیزی که قدرت مقابله با آن را نداشتند و از درک آن عاجز بودند، تسلیم می‌شدند و سجده می‌کردند.
شیطان پرستی قدیمی بر اساس سنتهـای خداپرستــی و شیطان پرستی واقع نشده است و نمی‌تواند اینگونه باشد که آنها برای اینکه در مقابل قدرتی بزرگ سجده کنند.

مسلما این قدرت در شب از عظمت مخصوصی برخوردار بوده است و به ستایش و پرستش موجودی فوق طبیعی و دهشتناک که قدرت فوق العاده ای دارد می‌پرداختند که مبدا شیطان پرستی قدیمی را به وجود آورد.
شیطان پرستی جدید را پاره ای از انگلیسیان که گفته می‌شود از نجیب زادگان بودند به راه انداختند برای اینکه از قدرت شیطان و قدرت تاریکی بهره ببرند و پس از آن مراسم شیطان پرستی نوین برگزار می‌شود.
تغییرات بسیاری نسبت به شیطان پرستی قدیمی و قرون وسطایی وجود داشت؛ اما به هر حال استفاده از قدرت شیطان همچنان باقی مانده است و این چیزیست که نمی‌توان خط بطلانی بر روی آن کشید.

*سیر تاریخی شیطان پرستی:
شیطان پرستی قدیمی : شیطان پرستی قدیمی شیطان پرستی ای است که به قرون وسطا برمی‌گردد،؛ با اینکه همانطور که در تاریخچه شیطان پرستی ذکر گردید شیطان پرستی به قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد اما اصولا شیطان پرستی قدیمی را مربوط به قرون وسطا می‌دانند.
موضوعی که امروزه درباره شیطان پرستی قدیمی وجود دارد و در برخی کتابها دیده می‌شود به این مطلب برمی‌گردد که اصولا شیطان را کلیسا به وجود آورد تا تمام بدیها و پلیدیها را به آن نسبت دهد تا به نوعی خدمتی به بشریت کرده باشد ! این، البته نظریه ای است که آن چنان نمی‌تواند درست باشد و انسان را حداقل از لحاظ فکری ارضا کند زیرا پیش از مسیحیت و در زمان های حضرت ابراهیم (علیه السلام) و حضرت موسی (علیه السلام) و حتی پیش تر شیطان پرستی وجود داشته است.

باید اذعان داشت چیزی به عنوان شیطان مسلما وجود دارد چون اگر نبود هیچ وقت آدم و حوا به زمین سقوط نمی‌کردند. پس نظریه فوق را می‌توان نسبت به مسیحیت و کلیسا مغرضانه خواند.
شیطان پرستی قدیمی از لحاظ معنی و از لحاظ اعمال مسلما با شیطان پرستی کنونی بسیار تفاوت دارد. شاید بتوان گفت چیزی که به عنوان شیطان پرستی امروزه در جوامع گوناگون قرار دارد شیطان پرستی قدیمی یا قرون وسطایی است که این شیطان پرستی به طور کلی محکوم شده است.

شیطان پرستی جدید با آن به مبارزه برخاسته است اما خوب هنوز عده زیادی آن را قبول دارند و به آن احترام می‌گذارند و قوانین آن را اجرا می‌کنند.
شیطان پرستی قدیمی استفاده از کمک شیطان در کارهای زیان آور و کمک به برخی پادشاهان در جنگها بوده است و حتی همسر پادشاه فرانسه برای نجات شوهر خود از مرگ مراسم شیطان پرستی قرون وسطایی را انجام داد.
شیطان پرستی قدیمی اعتقاد دارد که شیطان وجود دارد و قدرت او عظیم ترین قدرت بر روی جهان است.
اصل شهوترانی و ارضای جنسی اصل لاینفک این مراسم است. شیطان پرستی قدیمی مخالف با مسیحیت و کلیسا است و دقیقا در مراسم خود اعمال ضد مسیحیت را انجام می‌دهد.

آنها به مسیحیت و کلیسا اعتقادی ندارند و آنها را عامل بدبختی مردم می‌دانند. آنها می‌گویند مسیح پیامبری بود که باید زمین را آباد می‌کرد و مردم را به راه راست می‌برد اما تنها کاری که انجیل انجام داده دروغگویی و رواج بدی در جامعه است ! آنان قربانی کردن انسان را امری ضروری برای آرامش و احترام به شیطان می‌دانند.
در این میان دختر بچه ها بهترین قربانی برای شیطان هستند. ریختن خون در این مراسم نشانه تقدس این مراسم است ( همانند نوشیدن شراب در عشای ربانی مسیحیت که به عنوان نشانه تقدس و خون مسیح است.
شهوترانی در این مراسم از کارهایی است که باید بدان پرداخته شود چون در شیطان پرستی قدیمی ارضای حس جنسی یکی از مهم ترین عوامل است.البته با توجه به اینکه شیطان پرستان قدیمی بدترین اعمال را برای مبارزه با خدا و مسیح انجام می‌دادند لذا امور جنسی نیز به بدترین و فجیع ترین نوع انجام می‌گرفت.
آنان به جهنم اعتقادی نداشتند و می‌گفتند جهنم همین دنیایی است که در آن زندگی می‌کنیم ؛ بر همین اساس بدترین گناهان را در مراسم خود انجام می‌دادند. شیطان پرستان قدیمی شیطان را موجودی با هویت خارجی می‌دانند.

*شیطان پرستی جدید:
شیطان پرستی جدید در انگلستان به وجود آمد و البته زیاد نیز تعجب برانگیز نیست زیرا انگلیس یکی از کشورهایی است که جادوگرانی بسیاری داشته است و البته وجود اهالی باستانی آسیای میانی و خاورمیانه و همچنین اهالی یونان باستان در انگلیس ثابت شده است.از اکتشافات در برخی محل های برگزاری مراسم شیطان پرستی و جادوگری در انگلیس نظیر محل استون هنج آثاری از تمدن ایران و یونان پیدا شده است.
همچنین در کتب شیطان پرستی و جادوگری ، کلمات عبری ، یونانی و فارسی وجود دارد البته نه به صورت کنونی.
شیطان پرستی جدید بر خلاف شیطان پرستی قدیمی اعتقادی به وجود شیطان خارجی ندارد بلکه شیطان پرستی جدید شیطان را در طبیعت و در وجود هر انسانی می‌داند و این باطن هر کسی است که شیطان در آن وجود دارد و مراسم شیطان پرستی جدید مراسمی است برای دعوت از شیطان باطنی و حس اهریمنی درونی است که با اعمال جنسی آرام و ارضا می‌شود.
آنان جسم پرست هستند و اعتقاد دارند هر آنچه وجود دارد مدیون آدم است.دیگر این که انسان باید کامل ترین لذت جسمانی و جنسی را در این دنیا ببرد.گزارش ایسکانیوز می افزاید، آنان معتقدند بعد از مرگ ، روح کسانی که لذت جسمانی لازم را نبرده اند به این دنیا برمی‌گردد و لذت جنسی خود را کامل می‌کند.

*انواع شیطان پرستی از نظر ایدئولـوژی:
شیطان پرستی جدید آیینی است دارای شباهت هایی به اومانیسم که انسان را برترین موجود می داند و او را تنها در برابر خود مسئول می داند:
«آنتون لاوی» می گوید : خدای باعظمت و با شکوهی وجود ندارد، و جهنمی که در آن گناهکاران کباب می شوند هم نیست.اینجا و حالا روز شکنجه و سختی ماست ! حالا و اینجا روز خوشی ماست ! اینجا و حالا فرصت ماست ! این روز، این ساعت را انتخاب کن که زندگی رهایی بخشی نیست !"
شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول می‌داند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود .
شیطان در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است. این اعتقاد دارای شاخه های متعددی است اما می توان گفت جز یکی دو نوع آن همگی دارای این اصول هستند:
Atheism (خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد)
Not dualistic (روح و جسم غیرقابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد)
Autodeists (خود پرستی ، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست)
Materialistic ( اعتقاد به اصالت ماده)
وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی هست.
ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.
اعتقاد به لذت اعلای دنیوی ، زیرا تمامی خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است.
۱۶-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از nooromahdi سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), shimist
کارمند جدید مجازی!
*
ارسال‌ها: 15
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 42 در 14 موضوع
سپاس کرده: 80
اعتبار: : 10
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #4
کریسمس جشن شیطان
[size=medium
در رابطه با زمان تولد حضرت مسیح آقای رائفی پور گفته بودن که با استناد به عهد جدید میشه اثبات کرد که مسیح(ع) اوایل پاییز متولد شدن. [/size]
امضاي mohamad ali :

ظهور تنها راه نجات
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ عصر، توسط آل یاسین.)
۲۸-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از mohamad ali سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), ارتش ضد ماسون
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 56
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
سپاس شده: 379 در 54 موضوع
سپاس کرده: 310
اعتبار: : 141
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #5
RE: کریسمس جشن شیطان
به دستور کلیسای کاتولیک  رومی بود که تولد حضرت عیسی علیه السّلام در روز 25 دسامبر جشن گرفته  شود. اما دایرة المعارف کاتولیک Catholic Encyclopaedia  درمورد کریسمس می گوید:" کریسمس از اعیاد کلیسای  نخستین نبود ...اولین نشانۀ این جشن از مصر می باشد."دایرة المعارف  بریتانیکاEncyclopedia  Britannica چنین می  گوید:" کریسمس از اعیاد کلیسای اولیه نبود؛ کریسمس بوسیلۀ عیسی یا حواریون و یا  بوسیلۀ کتاب مقدس تأسیس نشده بود؛ کریسمس بعدها از سنت های مشرکان گرفته  شد."بنا بر دایرة المعارف امریکانا Encyclopedia  Americana :" طبق بسیاری از مستندات،  کریسمس در قرن های نخستین کلیسای مسیحیت جشن گرفته نمی شد... در بزرگداشت میلاد عیسی،  در قرن چهارم میلادی عیدی به آن اختصاص داده شد... از آنجایی که هیچ تاریخ  دقیقی برای میلاد عیسی وجود نداشت، در قرن پنجم میلادی، کلیسای غرب  (کاتولیک) فرمان داد تا برای همیشه  میلاد عیسی در روز میلاد خورشید، خدای رومیان Sol ، جشن گرفته  شود."

 امپراطوری روم قبل از  قرن چهارم میلادی بت پرست و مشرک بود. اما وقتی کنستانتین  امپراطور شد و مسیحی گشت ، مسیحیت و بت پرستی را با هم برابر اعلام کرد؛ در این  زمان بود که رومیان به این آئین جدید رو آوردند. اما یکی از سنت هایی که  رومیان با آن انس داشتند ، همان فستیوال بت پرستانۀ 25 دسامبر بود که آمادگی  پشت کردن به این سنت را نداشتند. بنا بر دایرة المعارف  شَف هرزاگ Schaff-Herzog  ،" اعیاد مشرکان از چنان شهرتی بر خوردار بودند که نمی شد بر اثر نفوذ  مسیحیت کنار گذاشته شوند. این جشن ها آنقدر طرفدار  داشتند که مسیحیان نیز خوشحال گشتند که عذری برای ادامۀ این جشن ها بدون تغییر و  تبدیلی داشته باشند."  

ویکی پدیا  Wikipedia Encyclopaedia چنین می  گوید" میترا معبودی بسیار مهم به شمار میرفت ... معبودی از سلسله ی نور  ...  تولد میترا در روز 25 دسامبر بود  ...میترائیسم آئینی بود که بین قرنهای اول و چهارم میلادی در امپراطوری روم  رواج پیدا کرد." بر مبنای فرهنگ نامۀ وبستر Webster Dictionary  :"این آئین [میترائیسم]در قرنهای دوم و سوم  میلادی بزرگترین رقیب مسیحیت در این امپراطوری به شمار می رفت." طبق دائرة المعارف  کاتولیک:" میترا خدای نور محسوب می شد....میترائیسم آئین خدای نور  می باشد ... این آئین مشرکان که آئین خورشید، خدای ایران باستان است، بعد از پیروزی  اسکندر از آسیا به اروپا وارد گردید و در قرن اول میلادی در تمامی امپراطوری روم  گسترش یافت ... اسیران و بازرگانان شرقی، این آئین را در شهرهای امپراطوری روم تبلیغ می  کردند." مرکز اروپایی مطالعات آئین زرتشت European center  for Zoroastrian studies نیز چنین می  گوید: "روز میلاد میترا، خورشید شکست ناپذیر، روز 25 دسامبر بود  ... از  آنجایی که اولین شب زمستان بلندترین شب سال است، و از آن پس روزها بلندتر می شوند،  شب اول زمستان تولد خورشید محسوب می شود."

  بر طبق ویکی  پدیا:"شاهزادگان ارمنستان، کاهنان موروثی میترا محسوب میشدند  ...  معبدهای میترا در سراسر ارمنستان قد بر افراشته بودند، ارمنستان یکی از  آخرین مراکز قوی آئین مزدائی میترائیسم بود تا زمانی که ارمنستان رسماً اولین حکومت  مسیحیت در جهان گشت."و در جای دیگر این دائرة  المعارف آمده است:"تقویم فعلی ارمنستان،  تقویم سنتی ارمنستان است. این تقویم، تقویمی شمسی  بر مبنای مدل باستانی مصر است که روز کبیسه را در نظر نمی گیرد و در نتیجه تطابق آن  با تقویم گرگوری (Gregorian calendar) متغیر می  باشد. تقویم باستانی ارمنستان تقویمی قمری بر مبنای ماه های  28  روزه بود." و طبق دائرة المعارف  نِیشن مستر NationMaster Encyclopaedia :"در اکثر جهان کریسمس در 25 دسامبر جشن گرفته می شود  ...  کلیسای ارمنستان در 6 ژانویه، و کلیساهای  ارتدکس شرق که هنوز از تقویم ژولین (Julian calendar) استفاده می کنند کریسمس  را در تطابق ژولینی 25 دسامبر یعنی  7  ژانویه در تقویم گرگوری جشن می گیرند، زیرا این دو تقویم حدود  13  روز  با هم تفاوت دارند."

 بنا بر این ارمنستان نیز  مانند امپراطوری روم قبل از پذیرش مسیحیت، پیرو آئین میترائیسم  بود. پس تفاوت تاریخ کریسمس در فرهنگ های مختلف مِن جمله در میان ارمنیان،  تنها از تفاوت تطابق تقویم های متفاوت سرچشمه می گیرد. واقعیت غم انگیز اینست  که تمام دنیا میلاد حضرت عیسی (علیه  السلام) را در روز میلاد خورشید، خدای مشرکان، جشن می گیرند. البته شایان تذکر است که  منشأ میترائیسم به سالها پیش از مسیحیت در میان فرهنگ های کهن بر می  گردد.

  ویکی پدیا دربارۀ شب  یلدا چنین می گوید:"شب یلدا که از آئین کهن  ایرانیان می باشد به معنای شب میلاد است و باقیمانده ی فرهنگی است که میلاد خدای  نور را جشن می گرفتند." در ایران قدیم، احتمالاً  چهار هزار سال پیش از این، جشن های شب یلدا از 21 دسامبر تا  1  ژانویه ادامه داشت. پس از شب یلدا یعنی  طولانی ترین شب سال، که روزها بلندتر و بلندتر می شوند، این را نشانه ی پیروزی نور  بر تاریکی می پنداشتند. در این دهه درخت همیشه  سبزی را که در فصل سرما نیز سبز بود، تزئین می کردند، و به خاطر مقاومتش، آنرا  مظهری از میترا می دانستند. جوانان آرزوهای خود را  در پارچه های رنگی می پیچیدند و از درخت آویزان می کردند و برای میترا هدایایی می  گذاشتند تا پاسخشان دهد.  

جالب توجه است که فرهنگ  پرستش خورشید و بزرگداشت میلادش در 25 دسامبر و نماد درخت  همیشه سبز تنها به میترائیسم بازنمی گردد. در اینجا، نمونه ای را  متذکر می شویم. نمرود، فرمانروای بابل، آنچنان شخصیتی شیطانی داشت که گفته می شود با  مادرش به نام سمیرامیس ازدواج کرد. بعد از مرگ نمرود، مادرش  که همسرش هم بود، بقای روح نمرود را تبلیغ کرد. سمیرا میس مدعی شد که  درختی همیشه سبز به طور ناگهانی از تنۀ یک درخت مرده رشد کرد.او می گفت که نمرود در  سالگرد تولدش هر ساله به این درخت همیشه سبز می آید و هدایایی در زیر آن می  گذارد. تولد نمرود روز 25 دسامبر  بود. با این حیله های سمیرامیس وی ملکه و الهۀ بهشت نامیده شد و نمرود، پسر  آسمانی و در واقع پسرخورشید( یکی از خدایان بابلیان  به نام Baal )،خوانده شد. و چنین بود که پرستش  مادر و پسر آغاز گردید، سنتی که بعدها در میان مسیحیان با پرستش مریم و عیسی علیهم  السّلام رواج یافت. نکتۀ مهم اینست که در  عین حالی که بازرگانان و اسیران جنگی تمدن ها و فرهنگ ها را اشاعه می دادند، ولی  حقیقت امر اینست که رهبر و پیشوای تمامی مشرکان در هر جای دنیا و در هر زمان که  باشند، ابلیس است در نتیجه جای تعجب  وجود ندارد که اساطیر و نمادهای فرهنگ های مشرکان تا این حد شبیه به هم می  باشد.حضرت ابراهیم  علیه السلام(
اهل بابل) جهت جلب نظر مشرکان خورشید پرست چنین  فرمودند:  

فَلَمَّا رَأَى الشَّمْسَ بَازِغَةً قَالَ هَـذَا  رَبِّی ...
پس آن هنگام که  (ابراهیم) خورشید درخشان را دید،  گفت: این خدای من است...سپس برای اثبات صحیح  نبودن این باور ادامه دادند:  

فَلَمَّا أَفَلَتْ قَالَ یَا قَوْمِ إِنِّی بَرِیءٌ  مِّمَّا تُشْرِکُونَ 78 إِنِّی وَجَّهْتُ وَجْهِیَ لِلَّذِی فَطَرَ  السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ حَنِیفًا وَمَا أَنَاْ مِنَ الْمُشْرِکِینَ  79
و چون آن(خورشید) ناپدید گردید،گفت: ای گروه مشرکان من از آنچه شما شریک خدا قرار می دهید  بیزارم. من با ایمان خالص روی به سوی خدائی آورم که آفرینندۀ  آسمانها و زمین است و من از مشرکان نیستم. (قرآن، سورۀ انعام 6، آیات 78و 79)  

 آنچه مجموعاً در این  نوشتار بیان کردیم، تنها نمونه ای است مستند از یک تحریف در میان هزاران تحریف وارد  شده در تعالیم حضرت عیسی علیه السلام. مستندات عرضه شده به  وضوح نشان می دهند که چگونه یک سنت مشرکان قرن هاست به عنوان سنتی الهی عرضه شده  است. آن هنگام که آخرین پیامبر الهی صلی الله علیه و آله و سلم که همه ی  پیامبران و اوصیای پیشین علیهم السلام بشارت ایشان را داده بودند، آمدند، تمامی  بشریت را مجدداً به صراط مستقیم فراخواندند و در حین تأیید همۀ پیامبران الهی، با  آیات قرآن متذکر شدند که متأسفانه پیروان آنان به عقائد کفر آلود پیشینیان خود  نزدیک شده اند:

  ... ذَلِکَ قَوْلُهُم بِأَفْوَاهِهِمْ یُضَاهِؤُونَ قَوْلَ  الَّذِینَ کَفَرُواْ مِن قَبْلُ ...
این سخنان که آنان(بهودیان و مسیحیان)بر زبان می رانند خود را به اقوال کافران پیش از خود نزدیک  می کنند. (قرآن کریم، سورۀ توبه9، آیه 30)

اینک قلبهای ما در  انتظار روزهایی می تپند که مهدی و عیسی علیهما السلام بازگردند و تمامی فطرتهای  الهی به هدایت آن گل نرگس و گل مریم عطرافشانی کنند و هم اینک نیز با توسل به  برگزیدگان الهی راه خویش را در این روزگار پیچیده و پرتلاطم می  یابیم.  


منبع : مسیح .ir
امضاي ANTI satan :

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ عصر، توسط عبدالزهرا(س).)
۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از ANTI satan سپاس کرده اند.
hesam.time, عبدالزهرا(س), skeptic,
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 329
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 1189 در 247 موضوع
سپاس کرده: 917
اعتبار: : 187
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #6
خالکوبی-شیطان پرستی - اومانیسم - اولین فرماسونر ایران-
İmage

mall">رئیس موسسه مطالعات تاریخی ایران معاصر گفت: در جریان انحرافی جدید سر و کله شیطان پرستان دیده می شود و در اعترافات یکی از افرادی که دستگیر شده است این مطلب دیده می شود.
mall">به گزارش خبرنگار مهر، موسی فقه حقانی در همایش بررسی "جریان شناسی تاریخ معاصر ایران؛ فراماسونری" که ظهر پنجشنبه در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد در سخنانی با موضوع تاریخچه فراماسونری گفت: فراماسونری یک تشکیلات نخبه گرا و نهان روش است و کاملا مخفی عمل می کند و اسرارش را به هیچ وجه افشاء نمی کند.
mall">وی ادامه داد: این تشکیلات توسط الیگارشی یهود ساخته شد و قصدش این است که سلطه یهود را بر جهان حاکم کند. این جریان صرفا جاسوسی و سیاسی نیست بلکه علاوه برسیاسی و جاسوسی بودن تشکیلاتی فرهنگی نیز هست و بر روی جذب نخبگان تمرکز دارد.
mall">فراماسونرها متأثر از شیطان پرستان هستند
mall">فقه حقانی عنوان کرد: این گروه خود را ادامه تشکیلات صنف بنایان می دانند و برخاسته از چند تشکل شیطانی قرون وسطی هستند که می خواهند خود را گروهی بی آزار که به دنبال ساختن انسانها است تعبیرو معرفی کنند.
mall">وی افزود: ادعای اینها این است که حضرت آدم اولین فراماسونر است و با کمی تخفیف حضرت سلیمان را به علت ساختن معبد فراماسون می دانند که هیچکدام از اینها سندیت ندارد.
mall">این محقق فراماسون پژوه با بیان اینکه تفکر کابالایی ریشه در مصر باستان دارد اضافه کرد: کابالایست یک رویکرد اومانیستی و دنیاگرایانه نسبت به انسان و جهان دارد.
mall">خالکوبی؛ نماد کابالایی
mall">حقانی ادامه داد: فرقه دیگری که جز کابالا در شکل گیری فراماسون نقش دارد شهسواران معبد است و نمادهای آن خالکوبیهایی است که فوتبالیستهای اروپایی نظیر دیویدبکام و ... انجام می دهند و امروز در برخی از فوتبالیستهای ما نیز نفوذ کرده است.
mall">وی با اشاره به رویکرد شیطان پرستانه این گروهها اظهارداشت: در جریان انحرافی جدید نیز سر و کله شیطان پرستان دیده می شود و در اعترافات یکی از افرادی نیز که دستگیر شده است این مطلب آمده است.
mall">این استاد دانشگاه تاکید کرد: فراماسونری نه صنفی است نه مربوط به حضرات سلیمان و آدم است بلکه یک جمعیتی است که از درهم آمیختن شرک و شیطان پرستی به وجود آمده که قصد سلطه بر جهان را دارد.
mall">اومانیسم؛ مبنای تفکر فراماسونها
mall">وی افزود: اساس تفکر فراماسونرها اومانیست است که برگرفته از یونان و مصر باستان است و در فراماسونری هم جریان دارد و این تشکیلات راه افتاد تا با ادیان مقابله کند البته برخی تنها ادیان را نهی می کنند اما می گویند خدا را قبول داریم.
mall">فقه حقانی اظهارداشت: یکی از اصول دیگر فراماسونری سکولاریسم است به این معنی که اجازه ندهیم دین و مفاهیم دینی در زندگی و سیاست دخالت کند.
mall">وی ادامه داد: پلورالیسم یکی دیگر از ویژگیهای معرفتی ماسونها است که در آن قرائتهای مختلف به رسمیت شناخته می شود و برتری در میان تفکری وجود ندارد البته به نحوی "دئیسم" را هم ترویج می کنند.
mall">فقه حقانی افزود: دئیست ها معتقدند که خدا ما را آفریده است اما ما با دین کاری نداریم البته در مراحل بالاتر اینها آفرینش را هم منکر می شوند.
mall">عبور از دین در جریان انحرافی وجود دارد
mall">این محقق و نویسنده عنوان کرد: در سخنان رئیس جریان انحرافی هم عبور از دین دیده می شود و می گوید دوره اسلامگرایی روبه پایان است و در جایی می گوید که امام زمان هم بیاید دیگر با زبان دین با مردم دنیا سخن نمی گوید.
mall">وی اظهار داشت: نگاه جهانی از دیگر ویژگیهای فراماسونرها است که در جریان انحرافی جدید هم دیده می شود اساسا فراماسونری با شعار جهان محوری تاسیس شد تا براساس اصولی مانند برادری، برابری و آزادی دنیا را تسخیر کنند.
mall">اولین فراماسونر ایران
mall">استاد تاریخ دانشگاه بااشاره به تاریخچه فراماسونری در ایران اظهارداشت: میرزاحسن خان ایلچی که یهودی بوده و به ظاهر مسلمان می شود اولین فراماسونر ایران بوده و این پدیده یهودی تازه مسلمان شده ضربات زیادی به کشورهای اسلامی وارد کرد.
mall">وی افزود: در حساس ترین مقطع از تاریخ ایران و در دوره فتحعلی شاه قاجار فراماسونرها نفوذ می کنند و این بلاها را بر سر کشور می آورند و بزرگترین خدمت را به سیاستهای استعماری انگلیس می کنند و جلوی حرکت علما را می گیرد.
mall">حقانی اظهارداشت: فراماسونری با توجه به نهان روشی هیچوقت با تابلو و پلاکارد وارد نمی شود ولی وقتی سیطره عمومی پیدا کرد ممکن است بروز داشته باشد اما اساس کار آنها نهان روشی است و در غرب هم به خوبی نمی توان نمادی از آنها را دید.
امضاي EDVaMa :

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ صبح، توسط EDVaMa.)
۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از EDVaMa سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), itmbax, sahel110, Morteza, areeiiyan, It's me., ANTI satan
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 182
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
سپاس شده: 1075 در 171 موضوع
سپاس کرده: 424
اعتبار: : 148
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #7
بررسی عقاید گروه های مختلف شیطان پرستی
شیطان پرستی، پرستش قدرت پلیدی است به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا…
İmage
معنای شیطان پرستی
شیطان پرستی، پرستش قدرت پلیدی است به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا.
اقسام شیطان پرستی
الف) شیطان پرستی کهن(قدیم):
پیدایش آن قرون اولیه پیدایش آدمی است.(شیطان پرستانی در آمریکای لاتین، جنوبی و آفریقای مرکزی قرون قبل از حضرت عیسی(ع) بوده است)
اعتقادات
1- اصل شهوت رانی اصل لاینفک مراسم ها
2- مخالفت با کلیساها و مسیحیت
3- انجام مراسمات خود دقیقاً ضد مسیحیت
4- کلیسا و مسیح عامل تمام بدبختی های انسانها
5- مسیح بجای آباد کردن زمین فقط انجیل آورد
6- قربانی کردن دختر بچه ها برای آرامش شیطان
7- برای مبارزه با خدا و حضرت مسیح فجیع ترین شهوترانی و بدنوع ترین انجام می شود
8- ریختن خون به عنوان نشانه تقدس
9- عدم اعتقاد به جهنم و گفتن اینکه جهنم دنیای است که ما در آن زندگی می کنیم
10- شیطان وچود خارجی دارد.
ب) شیطان پرستی مدرن (جدید):
پیدایش آن قرون 14-15 میلادی ابتدا در انگلیس توسط نجیب زادگان برگزار می شد.(دلیل این که چرا شیطان پرستی مدرن در انگلیس بنیان نهاده شود این است که در این قرون جادوگری در انگلیس رواج شدیدی داشت)
اعتقادات
1- شیطان وجود خارجی ندارد
2- وجود شیطان در طبیعت و وجود هر انسانی است
3- مراسم ها برای دعوت شیطان و اهریمن درونی و با انجام اعمال جنسی آرام می شود
4- هر آنچه که وجود دارد مدیون آلت تناسلی آدمیست
5- پس از مرگ روح کسانی که دردنیا لذت جنسی لازم را نبرده اند به این دنیا بر می گردد و لذت جنسی خود را کامل می کنند
6- در مراسمات مخلوطی از اسپرم به همراه ادرار به عنوان آب مقدس بر روی حاضرین پاشیده می شود
7- عدم اعتقاد به قربانی کردن انسانها و حتی حیوانات.
انواع شیطان پرستی از نظر ایدئولوژی(رفتار)
الف) شیطان پرستی فلسفی
منتسب به آنتوان لاوی(Anton Lavey) است.
اعتقادات
1- هر شخصی خدای خویش است
2- فلسفه عقلانی عبس است
3- خدایی برای پرستش وجود ندارد
4- عدم اعتقاد به زندگی غیر مادی بعد از مرگ
5- بزرگترین رستگاری برتری و ترفیع نسبت به دیگران است.
ب) شیطان پرستی لاوی
این نوع شیطان پرستی بر مبنای فلسفه آنتوان لاوی در کتاب انجیل شیطانی و دیگر آثارش تشکیل شده است. (آنتوان لاوی در سال 1930 در آمریکا به دنیا آمد، در 17 سالگی از خانه فرار کرد و به سیرک رفت. در سال 1966 کلیسای شیطان را تاسیس کرد پس از مرگ وی همسرش بلانش بارتون و در حال حاضر پیرگلیمور آن را اداره می کند.) شیطان در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت، طبیعت شهوانی، مرگ، بهترین نشانه قدرت و ضد مذهب بودن است. آنتوان لاوی تحت تاثیر اندیشه های چالز داروین، فردریک نیجه، ویندهام لویس، ‌مارک دِ سید، آمبروس بیرس و... بود.
اعتقادات
1- خود را خدا می دانند
2- باید وفادار به یک طرز فکر خاص نبود
3- داشتن گرایشات انفرادی
4- تمسخر تعالیم خداجویانه کلیسا
5- شیطان موجود مثبتی است
6- Atheism: خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد.
7- Not dualistic: روح و جسم غیر قابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد.
8- Autodeists: خود پرستی، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.
9- Materialistic: اعتقاد به اصالت ماده10- وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی است.11 - ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.11- اعتقاد به استفاده از لذت در حد اعلای آن زیرا تمام خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است.
فلسفه شیطانی
شیطان در 9 جمله شیطانی منتسب به لاوی خلاصه می شود:
1- شیطان می گوید: دست و دلبازی کردن به جای خساست.
2- شیطان می گوید: زندگی حیاتی به جای نقشه خیالی و موهومی روحانی.
3- شیطان می گوید: دانش معصوم بجای فریب دادن ریاکارانه خود.
4- شیطان می گوید: محبت کردن به کسانی که لیاقت آن را دارند بجای عشق ورزیدن به نمک نشناسان.
5- شیطان می گوید: انتقام و خونخواهی کردن بجای برگرداندن صورت (اشاره به آیین مسیحیت دارد که می گوید درصورتی که کسی به تو سیلی زد آن طرف روی خود را برگردان تا سیلی دیگری بزند.)
6- شیطان می گوید: مسئولیت پذیری در مقابل مسئولیت پذیران بجای نگران بودن خون آشام های غیر مادی بودن.
7- شیطان می گوید: انسان مانند دیگر حیوانات است، گاهی بهتر و اغلب بدتر از آنها است که روی چهارپایان راه می روند بدلیل آنکه انسان دارای خدای روحانی است و پیشرفت های روشنفکرانه او را پست تر حیوانات ساخته است.
8- شیطان بهترین دوست کلیساست چرا که در میان تمام این سالها وجود شیطان دلیل ماندگاری کلیساست.
( اشاره به گرفتن پول کلیساها دارد ؛‌ در قبال بخشش گناهان افراد از آنها پول دریافت می کنند.)
9- شیطان تمام آن چیزها که گناه شناخت می شوند را ارائه می دهد چون تمام آنها به یک لذت و خوشنودی فیزیکی، روانی یا احساسی منجر می شود.
لاوی 11 قانون شیطانی را نیز وضع کرده است. و این راهنمایی کلّی برای زندگی شیطان پرستی را ارائه کرده است:
1- هرگز نظراتت را قبل از آنکه از تو بپرسند بازگو نکن.
2- هرگز مشکلاتت را قبل از آنکه مطمئن شوی دیگران میخواهند آن را بشنوند بازگو نکن.
3- وقتی مهمان کسی هستی، به او احترام بگذار و در غیر این صورت هرگز آنجا نرو.
4- اگر مهمانت مزاحم تو است، با او بدون شفقت و با بیرحمی رفتار کن.
5- هرگز قبل از آنکه علامتی از طرف مقابلت ندیده‌ای به او پیشنهاد نزدیکی جنسی نده.
6- هرگز چیزی را که متعلق به تو نیست برندار، مگر آنکه داشتن آن برای کس دیگری سخت است و از تو میخواهد آن را بگیری.
7- اگر از جادو به طور موفقیت آمیزی برای کسب خواسته‌هایت استفاده کرده‌ای قدرت آن را اعتراف کن. اگر پس از بدست آوردن خواسته‌هایت قدرت جادو را نفی کنی، تمام آنچه بدست آوردی را از دست خواهی داد.
8- هرگز از چیزی که نمی‌خواهی در معرض آن باشی شکایت نکن.
9- کودکان را آزار نده.
10- حیوانات -غیر انسان- را آزار نده مگر آنکه مورد حمله قرار گرفته‌ای یا برای شکارشان می روی.
11- وقتی در سرزمینی آزاد قدم بر میداری، کسی را آزار نده، اگر کسی تو را مورد آزار قرار داد، از او بخواه که ادامه ندهد. اگر ادامه داد، نابودش کن.
ج) شیطان پرستی دینی
گرایشات شیطان پرستی دینی اغلب مشابه گرایشات شیطان پرستی فلسفی است.
اعتقادات
معمولاً پیش نیازی برای خود قائل می شوند و آن پیش نیاز این است که شیطان پرست باید یک قانون ماورالطبیعی را که در آن یک یا چند خدا تعریف شده است که هم شیطانی هستند یا بوسیله شیطان شناخته می شوند قبول داشته باشد.
این نوع شیطان پرستی معمولاً خدایشان را از ادیان قدیمی مصر باستان و بسیاری از الهه های باستانی بین النهرینی و بعضاً از الهه های رومی و یونانی (به عنوان مثال، مارس خدای جنگ) اقتباس کرده اند. خدای معبود آنها در واقع قدمت بسیار قدیمی دارد، شاید از دوران ماقبل تاریخ و شاید اولین خدایانی باشد که توسط انسان مورد پرستش قرار گرفته است.
د) شیطان پرستی گوتیک
پیشینه آن به دوران تفتیش عقاید از طرف کلیسا مربوط می شود. این طرز تفکر در کتاب مالیوس مالیفیکاروم دسته بندی شده است. کتابی که در دوران تفتیش عقاید توسط کلیسا 1490.م تالیف شد و در واقع هرگز به طور رسمی مورد استفاده قرار نگرفت، این کتاب حاوی مطالب خرافی از جن گیری و جادوگری و مطالب از این قبیل است. این گرایش شیطان پرستی، خطرناکترین نوع شیطان پرستی است.
اعتقادات
خوردن نوزادان،‌ بز کُشی، قربانی کردن دختران باکره، نفرت از مسیح و مسیحیت.
شیطان پرستی در ایران، عراق و مصر
شیطان پرستی در ایران
شیطان پرستی در ایران قبل از زرتشت وجود داشت و آن را اهریمن یا اهورا مزدا می نامیدند. امروزه قومی یا گروهی به خصوص شیطان پرست در ایران وجود ندارد ولی گاهاً شنیده می شود محافلی با اجرای مراسمات شیطان پرستی برگزار می شود. چند ماه پیش نیز در شهرمان (تبریز) افرادی در این نوع محافل دستگیر کرده بودند.
شیطان پرستی در عراق
یزیدیه (به کردی Ezidi تلفظ إزدی) یا یزدیان از ادیان باستانی رایج در کردستان است. پیشینه این فرقه پیش از ورود اسلام درمناطق یاد شده،‌وجود داشته است و تحت تاثیر ادیان زرتشتی و مانوی قرار گرفته است و عقاید مهر پرستانه و ثنویت زرتشتی بر آن تأثیر داشته اند.
«ابوسعید محمد بن عبدالکریم سمعانی» در کتاب «الانساب» می نویسد:«جماعت بسیاری را در عراق در کوهستان حلوان و نواحی آن دیده شد که یزیدی بودند و در دیه های آنجا به صورت مردم زاهد اقامت داشتند و گِلی به نام «حال» می خوردند. این گل را برای تبرک از مرقد شیخ عدی بر می دارند و آن را با نان خمیر می کنند و بصورت قرص درآورده و گاه گاه می خورند و آن را «برات» نامند.»
زبان اکثر یزیدیان کردی است. محل زندگی آنها موصل، حلب، وان، ارض روم، بغداد، قره داغ، سرزمینهای بین آذربایجان وارمنستان و شمار زیادی از آنها در کشورهای اروپایی به خصوص آلمان زندگی می کنند.
رهبر یزیدیان «شرف الدین ابوالفضائل عدی بن مسافر بن اسماعیل بن موسی بن مران بن حسن بن مروان» منتسب به مروان بن حکم بود که در بعلبک سوریه به دنیا آمد.
یزیدیها او را به عنوان مرشد خود می پذیرند و تا حد زیادی از عقاید گذشتگان خود بیگانه می شوند. او بین سال 555 تا 558 هـ.ق در حالی که 90 سال داشت از دنیا می رود. امیر تفونی سلیمان سور رهبر کنونی آن ها است.
اعتقادات
1- می گویند خدا نخستین موجودی را که خلق کرد ملک طاووس(شیطان) بوده است. ذات ملک طاوس با ذات خدا یکی است.
2- خداوند بعد از ملک طاووس شش ملک دیگر آفرید ولی ملک طاووس اولن ملک محسوب می شود.
3- شیطان(ملک طاووس) را لعن نمی کنند و معتقد هستند که در آخرالزمان او مشمول لطف و بخشش پروردگار خواهد گشت.
4- اعتقاد به تناسخ ارواح، معتقدند انسان چنانچه در جهان نیکوکار و خیر باشد، هنگامی که می میرد روحش مجدداً به تن کودکی حلول می کند اما اگر انسان بد و شریر باشد، هنگامی که روحش آزاد شد به بدن جانوران و حشرات موذی چون کژدم و مار راه می یابد.
احکام
1- خوردن کاهو، لوبیا و سبزیهای که توسط کود انسانی تقویت می شود حرام است
2- گوشت خوک، ماهی و آهو حرام است
3 - برای شیوخ آنها خوردن گوشت خروس حرام است زیرا ملک طاووس به شکل خروس است
4– تراشیدن سبیل حرام ولی سبک کردن آن مستحب است 5
– در ماه نیسان(دهه دوم و سوم فروردین و دهه اول اردیبهشت) ملائکه باهم اتصال می یابند، نباید ازدواج کرد و تعمیر خانه در این ماه حرام است!؟
6- نام شیطان (ملک طاووس) را بردن جایز نیست
7– وارد شدن به مساجد مسلمانان حرام است
8 – یزیدیان حق ندارند آب دهانشان را به زمین بریزند چون اهانت به ملک طاووس است
9 – بار کشی از حیوانات حرام است
10– پوشیدن لباس آبی حرام است
11 – خوردن آب از کوزه و ظرف دسته دار حرام است
12-حق ندارند بیش از یک سال از محال زندگی خود دور شوند.
شیطان پرستی در مصر
شیطان پرستان که بر اساس آنچه تحقیقات نشان داده وابسته به طبقه ثروتمند و مرفه مصر و از آن جمله فرزندان برخی از مسئولان سیاسی، هنرمندان و روزنامه نگاران هستند، عقاید آنها بر این استوار است که خداوند به شیطان ظلم کرده و بدون اینکه اجازه دفاع از خود دهد، او را از بهشت بیرون کرده است و از این رو باید شیطان را پرستش کرد زیرا او برای پرستش شایسته تر از خداست چون با شجاعت با خدا مخالفت کرد.
رهبر این گروه جوانی به نام «عمادالدین حمدی» هست و لقب خدمتگذار شیطان را دارد. گروه شیطان پرستی مصر از سال 1993 میلادی به صورت پنهانی در مصر تاسیس شد و با کمال آزادی به فعالیت خود ادامه دادند تا اینکه در جشنی که سیگار «مالبورو» ترتیب داده بود، شرکت کرده و هویت و عبادات خود را اعلام کردند زیر پوشهایی پوشیدند که بر روی آنها ناسزا و اهانت به ذات مقدس خدای تبارک و تعالی و ادیان آسمانی نوشته شده بود که سبب شد موسسات اسلامی و گروه های سیاسی و نیروهای ملی این کشور، این گروه را سخت مورد انتقاد قرار دهند و ارتداد آنان را اعلام کنند.
اعتقادات و مراسمات
1- اجتماعات و مراسم شیطان پرستان روزهای شنبه برگزار می شود
2- دو محل را برای تجاوز به دختران مناسب می دانند، نخست گورستانها و دیگری ساحل دریا به هنگام شب، آنان اعتقاد دارند با تجاوز به دختران، تخم شیطان در رحم آنان قرار می دهند
3- اعضای این گروه به گورستانها و مخصوصاً گورستان«کومنولث» شهر قاهره می روند و اجساد مردگان را از قبر بیرون می آورند و صلیب شکسته و ستاره شش پر داودی در جسد مرده فرو می کنند و سپس برای تقرب برای شیطان دور آن می چرخند
4-آنها گربه ماده یا سگ را ذبح می کنند و خون آنها را بر صورت و دستان خود می مالند و در یک دایره می چرخند تا شیطان از‌ آنها راضی شود و اگر حیوانی را نیافتند دست خود را زخمی می کنند تا خون جاری شود و سپس خون را به صورت خود می مالند سپس مصحف شریف(قرآن مجید) را پاره، پاره می کنند و بعد موسیقی «راک» نواخته می شود به استعمال مواد مخدر می پردازند.
منبع: پایگاه تخصصی عرفان های کاذب
امضاي Anti FFF :

İmage

İmage

İmage
۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از Anti FFF سپاس کرده اند.
زهرا درجزی, , کوثر 313
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 329
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 1189 در 247 موضوع
سپاس کرده: 917
اعتبار: : 187
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #8
RE: خالکوبی-شیطان پرستی - اومانیسم - اولین فرماسونر ایران-
آخه آدم برگرده چی بگه هان
آخه آدم سالم و مومن حاضره با خودش اینکارارو بکنه؟
انشاالله خدا خودش کمک کنه
انشاالله
امضاي EDVaMa :

İmage
۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از EDVaMa سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), itmbax, sahel110
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 169
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۹۰
سپاس شده: 984 در 156 موضوع
سپاس کرده: 400
اعتبار: : 216
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #9
Sad شیطان سجده نمی کند...
بسم الله الرحمن الرحیم

حتما دوستان عزیز در مورد برج ساعت مکه اطلاعات زیادی دارند و حقیر میخواهم این برج را از یه بعد دیگه نگاه کنم...
موضوع اول اینه که با یه سرچ ساده تو google images با تایپ کلمه مکه میبینید که نماد اصلی که کعبه هست و تا چند سال پیش به عنوان تنها نماد شهر مکه نمایان میشد امروزه یک نماد نحس رو در کنار خودش می بینه و بهتون قول میدم که تا چند سال دیگه عکسی از کعبه بدون برج ساعت تو گوگل پیدا نمیکنین،همینطور که عکسی از مسجدالاقصی نیست،تا یه مدت دیگه همه کعیه رو با هووی جدیدش (برج ساعت میبینن)و این اصلا جالب نیست...
موضوع دوم اینه که به تازگی عکس مسجدالحرام رو یه جایی دیدم که خیلی برام جالب بود ،تو این عکس نماز گذاران درحال سجده بودند و این عکس از زاویه ای گرفته شده بود که برج ساعت کاملا پشت خانه کعبه خودنمایی میکرد و انگار مردم به اون سجده کرده بودند ،ودر جایی که همگان در مقابل معبود سجده میکنند نماد شیطان با اون ارتفاع بلند یا به عبارتی خود شیطان به مردم یک چیز بیشتر نمی گوید :
من سجده نمی کنم...
هر بیننده ای تو اولین نگاه میتونه اینو بفهمه....
به این مسئله ساده نگاه نکنیم دوستان که ضرر می کنیم...


امضاي صادق :

خبر آمد خبری در راه است...اللهم عجل لولیک الفرج
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ عصر، توسط صادق.)
۱۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از صادق سپاس کرده اند.
leader110, عبدالزهرا(س), , ENTeZaR14, AnTi.$emitism, It's me., mehdi ghaderi
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 34
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 137 در 30 موضوع
سپاس کرده: 61
اعتبار: : 41
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #10
RE: شیطان سجده نمی کند...
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوست عزیز
کاش عکسشم می ذاشتی که بیشتر لعن و نفرینش کنیم.Anti666 _5_
در هر صورت...........
خدا لعنتش کنه و زودتر نسلش رو به دست آقامون از روی زمین پاک کنه
امضاي CeLeSTiNo :

İmage
-= ظهور آقامون صلوات =-
۲۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از CeLeSTiNo سپاس کرده اند.
leader110, عبدالزهرا(س), ارتش ضد ماسون, amin313
کارمند قراردادی مجازی!
*
ارسال‌ها: 69
تاریخ عضویت: دي ۱۳۹۰
سپاس شده: 258 در 67 موضوع
سپاس کرده: 554
اعتبار: : 110
وضعیت : غایب
جنسیت: آقا
ارسال: #11
RE: شیطان سجده نمی کند...
بسم الله الرحمن الرحیم

از دست ماها که کار خاصی برنمیاد اونو باید به مسئولینی بگیم که کارشون شده شبهه در آوردن از سخنرانی های استاد رائفی پور İmageİmageİmage
۲۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از amin313 سپاس کرده اند.
Hesam.safi, صادق
کارمند جدید مجازی!
*
ارسال‌ها: 10
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۹۰
سپاس شده: 48 در 9 موضوع
سپاس کرده: 0
اعتبار: : 3
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #12
Star جلسات شیطان پرستی
شیطان پس از شش هزار سال عبادت، وارد جرگه فرشتگان مقرب الهی شد، اما تکبری که در وجودش همچون شعله زیر خاکستر بود، به هنگام سجده بر آدم، سر برآورد و ندای «خلقتنی من نار و خلقته من طین» سر داد؛ ندایی که او را از قله سعادت به قعر شقاوت فرستاد و از آنجا بود که کمر همت به گمراه کردن آدم(ع) و فرزندان او بست و فریاد زد: «فبعزتک لأغوینهم اجمعین». ….
با وسوسه‌اش کام آدم و حوا را به طعم میوه ممنوعه آلوده نمود و آنان را از بهشت عرشی به منزل فرشی هبوط داد و حال این قابیل است که با کمند حسادت شیطان، دست خویش را به خون برادر رنگین نموده و خداوند را بر آن داشت تا انسان را تا ابدیت ندا دهد که: «الم اعهد الیکم یا بنی آدم أن لا تعبدوا الشیطان إنه لکم عدو مبین».İmageو اکنون سال‌ها از آن عهد جاودانه خداوند با فرزندان آدم می‌گذرد و در تاریخ همواره قابیلیانی بودند که این عهد را شکسته و به جرگه عبادالشیطان درآمده‌اند، ولی شیطان بر سر پیمانی که با خویش بسته بود، محکم ایستاده و پیروانی را به عبادت خویش فرا می‌خواند و ندای «أنا ربکم الأعلی» را که روزی به واسطه فرعون سر می‌داد، امروز خود بی واسطه سر می‌دهد تا مرهمی باشد بر زخم کهنه تکبرش.روزگار ما اما، روزگار پایه‌گذاری و سازمان‌‌دهی به اجتماع‌های پراکنده شیطانیستی است. سران شیطانیست در تلاشند، این اجتماع را به تحقق برسانند و برای این مقصود، از ابزار‌های گوناگون اطلاع‌رسانی بهره می‌برند.از سوی دیگر، در هیاهوی کم توجهی دولتمردان و مسئولان به مسائل فرهنگی و اعتقادی جوانان کشور، جریان‌های متعارض این فرصت را غنیمت شمرده و با اتصال به سرشاخه‌های فرامرزی و در پایان آسودگی خاطر به نشر و ترویج آموزه‌های ضد دینی خود می‌پردازند.به گزارش خبرنگار «تابناک»، اخبار رسیده از شهرهای ساری، اصفهان، بندرانزلی، تهران و چندین شهر دیگر، حکایت از آغاز تحرکات جدید گروه‌های شیطان‌پرستی دارد.بنا بر این اخبار، نشست‌های مخفی پارتی با نواختن موسیقی راک و متال به صورت هفتگی برگزار شده و در این جلسات، شمار بسیاری از جوانان با ظاهری نامناسب و مزین به آلات و نمادهای شیطان‌پرستی به رقص و حرکات نامتعارف دست می‌زنند. حضور دختران جوان از نکات لازم توجه به این جلسات است.گفتنی است، اعضای گروه‌های شیطان پرستی، افزون بر شرکت در جلسات مخفی در هفته نیز از طریق سایت‌های اجتماعی در ارتباط هستند.در ادامه، برخی تصاویر به دست آمده از این جلسات را ببینید:İmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmage

۲۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از hamedmm سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), بسیجی, Ezrael, itmbax, صادق, samsami.re


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation حکایات شیطان:پیامبر از شیطان سؤال کرد ای لعنت شده همنشینت کیست؟ MeHLaBoN 256 40,594 ۲-۲-۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: MeHLaBoN
  تصاویری از حماقت شیطان پرستان! + leader110 26 4,852 ۲۴-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: baran34
  رمزگشائی 666 ،عدد محبوب شیطان ملعون! antidevil 29 3,047 ۲۱-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: tpalireza
Thumbs Up شیطان پرستان در ایران... ghazaleh 8 2,922 ۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: یا مهدی313

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Powered by MyBB, Persian Lang by : MybbIran, طراحی و توسعه : Masoomi