WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 154 در 26 موضوع
سپاس کرده: 19
اعتبار: : 158
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
Lightbulb كرامات و داستان هاى آموزنده ى علما

كرامات و داستان هاى آموزنده ى علما
سلام
به لطف خدا قصد دارم برخى ازكرامات علما وفقهاى بزرگ وداستان هاى جالبى از زندگى آنها را دراين تاپيك قرار دهم
البته باكمك شما
باشد كه درس بگيريم

كرامتى ازآيت الله بهجت(ره)

آيت الله حاج شيخ عباس هاتف قوچانى ميفرمودند:"آيت الله بهجت بسياربه مسجد مى رفتندوشبها تابه صبح بيتوته مينمودند.يك شب كه بسيارتاريك بود وچراغى هم درمسجد روشن نبود،ايشان درميانه شب احتياج به وضوپيداميكند.به ناچار ازمسجد بيرون ميرفت ودرمحل وضوخانه كه بيرون مسجد است ودرسمت شرقى آن واقع است وضو ميساخت.ناگهان در اثرعبور اين مسافت درظلمت محض وتنهايى،مختصر ترسى درايشان پيداميشود.به مجرد اين خوف،يك مرتبه نورى همچون چراغ درپيشاپيش ايشان پديدار ميشود وهمراه ايشان حركت ميكند و ايشان با آن نورخارج شده وتطهيركرده و وضو ميگيرند وسپس به جاى خود برميگردند ودرهمه اين احوال آن نور دربرابرشان حركت ميكرده تا اينكه به محل خودميرسند وآن نور ازبين ميرود.
امضاي mahmood shahat :

خواهرم:
اگر ز هر خس و خاری،فراکشی دامن
بهار عیش تو را،آفت خزان نرسد
شکوه گنبد نیلوفری،از آن سبب است
که دست خلق به دامان آسمان نرسد
۷-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از mahmood shahat سپاس کرده اند.
محبووب, عبدالزهرا(س), وزیر ارتباطات, دوکوهه..., والعصر, مهدي ياور, آل یاسین, وزیر فناوری, خط شكن
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #2
RE: كرامات و داستان هاى آموزنده ى علما
پاداش خوددارى ازنگاه نامشروع

شخصى گفت:باتاكسى ازميدان سپاه(تهران)پايين مى آمدم،ديدم خانمى بلند بالا با چادرخيلى خوش تيپ ايستاده،صورتم رابرگرداندم وپس از استغفار،اورا سوار كردم وبه مقصد رساندم
روز بعد كه خدمت شيخ رجبعلى خياط (ره)رسيدم،گويا اين داستان را ازنزديك مشاهده كرده باشد،گفت:آن خانم بلند بالا كه نگاه كردى وصورتت رابرگرداندى واستغفاركردى،خداوند تبارك وتعالى يك قصربرايت دربهشت ذخيره كرده ويك حورى شبيه همان.
امضاي mahmood shahat :

خواهرم:
۷-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از mahmood shahat سپاس کرده اند.
عبدالزهرا(س), وزیر ارتباطات, دوکوهه..., مهدي ياور, آل یاسین
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #3
به ريشش چه كار دارى؟
اطلاع ازمافى الضمير شيخ رجبعلى خياط(ره)

ازقول يكى ازشاگردان شيخ نقل شده كه:شبى واردجلسه شدم،قدرى دير شده بودوشيخ مشغول مناجات بود چشمم كه به افراد جلسه افتاد،يكى راديدم كه ريشش راتراشيده است،در دلم ناراحت شدم و پيش خود اعتراض كردم كه:چرااين شخص ريشش راتراشيده است.جناب شيخ كه روبه قبله وپشت به من بود ناگهان دعارامتوقف كردوگفت:(به ريشش چه كار دارى؟)ببين اعمالش چطوراست!شايديك حسنى داشته باشدكه تو ندارى،اين راگفت ومجددا به دعامشغول شد.

امضاي mahmood shahat :

خواهرم:
۱۳-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از mahmood shahat سپاس کرده اند.
محبووب, عبدالزهرا(س), وزیر ارتباطات, دوکوهه..., آل یاسین, مهدي ياور
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #4
روضه خوانی آیت الله مرعشی برای جوان مست
از زبان فرزند ایشان
یک شب آیت الله مرعشی نجفی به مراسم عقد یکی از آشنایان دعوت می‌شود و مهمانی طول می‌کشد، موقع برگشتن در تاریکی با یک جوان مست عربده کش مواجه می‌شوند. جوان با تحکم می‌گوید: شیخ از کجا می‌آیی؟ ایشان هم جریان را توضیح می‌دهند؛ جوان مست می‌گوید: شیخ برایم روضه بخوان! آقا بهانه می‌آورند که اینجا منبر و چراغ و روشنایی نیست که روضه بخوانم. جوان روی زمین افتاده و می‌گوید: خوب این هم صندلی بنشین روی گرده من. پدرم می‌گفت؛ نشستم روی گرده این جوان مست، تا گفتم یا اباعبدالله، شروع کرد به گریه کردن به حدی که شانه‌هایش تکان می‌خورد و مرا هم تکان می‌داد، چنان که من از گریه او متاثر شدم، فکر کردم اگر این طور پیش برود او غش می‌کند، روضه را خلاصه کردم. گفت« شیخ چرا کم روضه خواندی؟ گفتم که خوب سردم شده ... وقتی خواستم خداحافظی کنم گفت که من باید تا در خانه شما را همراهی کنم تا یکی مثل من مزاحم شما نشود.

ابوی می‌فرمود: دو سه هفته از این قضیه گذشته بود در مسجد بالاسر در محراب نشسته بودم دیدم جوانی آمد و افتاد دست و پای من، به حضرت معصومه‌(س) قسمم داد که او را ببخشم، بعد که خودش را معرفی کرد متوجه شدم که همان جوان مست بوده است. از آن شب به بعد به کلی دگرگون شده و توبه کرده بود و به نماز جماعت می‌آمد.

این جوان تا آخر عمر در صف اول نماز جماعت ایشان شرکت می‌کردند و محاسن بلندی داشت و عرق‌چین و عبا می‌پوشید و اهل تهجد شده بود، وقتی هم که فوت کرد تشییع و مراسم ختمش بسیار شلوغ بود.
امضاي mahmood shahat :

خواهرم:
۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از mahmood shahat سپاس کرده اند.
محبووب, عبدالزهرا(س), وزیر ارتباطات, دوکوهه..., آل یاسین, 313FLOWERS, وزیر امور خارجه
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #5
‏ ‏انگشتر در دست چپ کراهت دارد.
عارف ربانی حاج شیخ رجب علی خیاط در برابر درخواست های مکرر یاران جهت تشرف به محضر صاحب الزمان سفارش های خاصی فرموده اند مثلا شبی صد مرتبه این ایه کریمه رابخوانید .رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق و اجعل لی من لدنک سلطانا نصیرا . در چهل شب قرائت شود.
یکی از کسانی که این سفارش را دریافته و بر ان مداومت کرده بود پس از چهل روز نزد شیخ آمد و گفت :موفق به زیارت حضرت نشدم .شیخ میفرماید :هنگامی که در مسجد نماز میخواندید اقای سیدی به شما فرمود :انگشتر در دست چپ کراهت دارد.
و شما عرض کردی : کل مکروه جائز. ایشان امام زمان بودند.
امضاي mahmood shahat :

خواهرم:
۱۳-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از mahmood shahat سپاس کرده اند.
محبووب, عبدالزهرا(س), وزیر ارتباطات, دوکوهه..., آل یاسین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علما و مراجع از دریچه ی دوربین عبد عاصی 14 1,072 ۱۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: خادم الحسن
  داستان خانه مجلل شریح قاضی ya zahra 0 556 ۱۹-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: ya zahra
  داستان نمک و خیانت علامه محمدتقی مجلسی(مجلسی بزرگ) چشم شوم 0 691 ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ صبح
آخرین ارسال: چشم شوم

پرش به انجمن: