WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

دانلود ویدئو کلیپ ( اسرار مثلث برمودا )
زمان کنونی: ۲۷-۱۰-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MoTaRJeM
آخرین ارسال: نخست وزيرمجازي
پاسخ: 7
بازدید: 13357

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود ویدئو کلیپ ( اسرار مثلث برمودا )

کارمند قراردادی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4933 در 387 موضوع
سپاس کرده: 1104
اعتبار: : 2080
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
Video دانلود ویدئو کلیپ ( اسرار مثلث برمودا )
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

کلیپ اسرار مثلث برموداست که توسط گروه ترجمه سایت با زیرنویس فارسی تقدیم

همه کاربران عزیز میشود.

این اولین محصول رسمی گروه ترجمه سایت هست!

İmage

دانلود کلیپ " اسرار مثلث برمودا " اولین محصول گروه ترجمه سایت
.

http://dl.anti666.ir/ViDeOS/BeRMooDa%20W...666.iR.rar
.
.

İmageلطفا صلوات فراموش نشهİmage

İmage

ذکر چند نکته رو لازم میدونم :

1- در تهیه این کلیپ 4 تا از مترجم های گروه نقش اساسی داشتند

- sooshiant - antizionm3 - shahrzad407 -entezar14

( با تشکر مجدد از تسنیم - peaceful angle - انصار )

2- ویرایش و نظارت بر صحت ترجمه ها با جناب mjmaeei عزیز و بزرگوار بود.

3- زیرنویس پایه این کلیپ توسط توفان (مدیر بازی های رایانه ای) انجام شد

4-  تنظیم و ویرایش زیرنویس و بازنگری اون رو matey و antizion انجام دادند.

5 - تهیه کلیپ و پیگیری های مربوط به کلیپ و زیرنویس رو masaf151 عزیز انجام دادند.

در نهایت جا داره از entezar14 - masaf151 - matey  بخاطر فعالیت و پیگیری خوب و

همیشه در دسترس بودنشون تشکر ویزه کنم.

التماس دعا
یا علی

امضاي MoTaRJeM :

این کلیپ مصداق " نبینی عمرت بر فناست" هست

اما ، اگر حین گریه هاتون منو دعا نکنید رضایت ندارم بابت دانلود این کلیپ!

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

من دانلود میکنم و برای جلب رضایتت دعات میکنم

التماس دعا به این میگن.Anti666 _11_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ صبح، توسط نخست وزيرمجازي.)
۷-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 65 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
SaVaJJaD, mortozpasha, dr_ali822002, IranClips, mohammadi, تسنیم, ديده بان, سيد مهدي, ramin_heidari, SaReBaN, سید حسین, سرباز سایبری, yamin, novak, مصطفي مازح7610, marzie, areeiiyan, عبدالرحمن, cyrus2500, Ali 313, Anti FFF, omid66, مدائن, مجذوب الحسین, حاج حسین, basir, UnKnOw N, yamahdi, ققنوس, jaijai, گل نرگس, امید محمدی مقدم, PARSIAN, بیـــدار, leader110, , ANTi ZiON, عبدالزهرا(س), عليرضا, peaceful angel, خط شكن, ارتش ضد ماسون, عبدالمهدی, زمونه, بصیر, MaTiNeH, ENTeZaR14, Dante, TooFauN, ansar, REZVANEH, DeMiUrG, پرنيان, eagle, 313FLOWERS, آل یاسین, وزیر علوم و تحقیقات, IRaNi, matey, کوثر 313, ZAMiNi, UNK Soldier, GHaSeM, رئیس جمهور مجازی!, نخست وزيرمجازي
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 35 در 7 موضوع
سپاس کرده: 38
اعتبار: : 47
ارسال: #2
RE: دانلود کلیپ ( اسرار مثلث برمودا ) اولین محصول گروه ترجمه سایت
((بسم رب الشهدا))
سلام علیکم و رحمته الله؛
من هم همینجا به نوبه خودم به عنوان کمترین عضو این گروه از تمامی عزیزانی که زحمت کشیدند برای این کلیپ تشکر میکنم و امیدوارم که از خرداد به بعد هر ماه 2.3 تا کلیپ بدیم بیرون به امید خدا موفق باشید ان شالله خدانگهدار
p.s: اون کلیپ امام رضا چی شد؟
امضاي ansar :

İmage
۷-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از ansar سپاس کرده اند.
IranClips, ارتش ضد ماسون, marzie, UnKnOw N, عبدالرحمن, رئیس جمهور مجازی!, leader110, پرنيان, peaceful angel, Dante, ENTeZaR14, UNK Soldier, TooFauN
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1998 در 225 موضوع
سپاس کرده: 1239
اعتبار: : 1450
ارسال: #3
RE: دانلود ویدئو کلیپ ( اسرار مثلث برمودا )
سلام
کارتون خیلی خوب بود. هم از نظر صحت ترجمه و و هم از لحاظ سینک.
اما یه سری جاهاش خیلی زمان برای خوندن کم بود. در حالی که میشد کند تر باشه.
در هر صورت خدا قوت.

اما یه انتقاد:
البته شاید من خیلی به این مباحث علاقه نداشته باشم ولی واقعا موضوعی مهم تر و جذاب تر از این برای ترجمه در دسترس نیست؟
این همه انرژی مفید رو اگه بشه رو یه مستند جوندار پیاده کرد میترکونه.

در هر حال صاحب اختیارید و این فقط نظر بنده است.

در پناه باب الحوائج ...
امضاي Morteza561 :

[تصویر:  Emza.gif]
İmage
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از Morteza561 سپاس کرده اند.
IranClips, ارتش ضد ماسون, UnKnOw N, areeiiyan, عبدالرحمن, matey, پرنيان, ENTeZaR14, TooFauN, ANTi ZiON, MoTaRJeM, رئیس جمهور مجازی!, UNK Soldier
کارمند قراردادی مجازی!
*
سپاس شده: 1386 در 139 موضوع
سپاس کرده: 367
اعتبار: : 748
ارسال: #4
سلام. کار ترجمه خوب بود ولی با استناد به سخنرانی های استاد(استاد حرفی رو بی سند نمیزنه) گفته بودن که مثلث برمودا رامسر و محل عشق و حال ماسون هاست. و هر چی برنامه در این راستا ساخته شده برای گول زدن امثالی مثل ماست.
حالا من موندم که شما چرا این رو تایید میکنید و با ترجمه در اختیار مردم می گذارید.
شما فقط کافیه سخنرانی های استاد رو ترجمه کنید و تو یوتوب بزارید. اونوقوت تاثیر کارتون1000 برابر میشه.
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از mahdi4u سپاس کرده اند.
ارتش ضد ماسون, UnKnOw N, عبدالرحمن
کارمند قراردادی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4933 در 387 موضوع
سپاس کرده: 1104
اعتبار: : 2080
ارسال: #5
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خدمت همه کاربران عرض کنم انتخاب کلیپ مثلث برمودا برای زیرنویس و ترجمه دلایل متعددی داشت :

اولا این کلیپ درباره "مثلث " برمودا ست و نه جزیره ی برمودا!...مطلبی رو که استاد گفته بودند در باره "جزیره

ی برمودا" بود.

جزیره ی برمودا واقع در مثلث برموداست!...که اگر کلیپ رو برای کسب اطلاعات نگاه کرده باشید متوجه میشید

که نواحی بسیاری از مثلث برمودا در دریاست و اصل مطلب هم درباره حوادثی بود که در دریا اتفاق

میافتاد.اسمی از جزیره نیومده..این کلیپ به ارایه ی مطالب دیگه در کنار مطالب قبلی پرداخته و مواردی رو ذکر

کرده که در کنار نظرات دیگه میتونه در حد فرضیه قرار بگیره..

اینکه حالا ماهیت جزیره ی برمودا چیه و واقعا چه خبره اونجا اون کلا یه بحث دیگه است!

شاید مشکل برخی از دوستان عدم تفکیک وازه ی "جزیره" با " مثلث " بوده. و هر دو رو یک مورد میدونند.

اگر با دید کسب اطلاعات به مستند نگاه بشه متوجه خواهید شد که در ابتدای کلیپ گفته شده " وقتی گتیس

داستانی را نوشت..."

یا اینکه آخر کلیپ میگه " شاید هم خطاهای قدیمی انسان باشه...شما به چی اعتقاد داری؟ "..

که این جملات و خیلی ریزکاری های دیگه که با دقت و دید مثبت میشه از توی کلیپ کشید بیرون دال بر اینه که

هیچ اصراری به قبولوندن طرز فکری وجود نداره.و حتی زیرسوال هم برده!!!...

البته شاید وازه "مثلث" برمودا تداعی کنده ی "جزیره ی برمودا" باشه و از این طریق بشه تناقضاتی رو مطرح

کرد.که آره حقایقی که ما شنیدیم با مطالب ارائه شده تناقض داره و غیب شدن کشتی ای نبوده!...

خب ببینید اکثرا شنیدن که برمودا فلان هست و کشتی غیب میشه و کسی نمیتونه رد بشه ازش و

اینها..اطلاعات اکثر کاربر ها شاید در همین حد بوده..ولی این کلیپ اومده همین اطلاعات رو باز کرده و چند تا

نکته هم در باره اون بصورت مستدل ارائه کرده که با جستجو میشه صحتش رو تایید کرد.

ولی...

مطالب دیگه ای هم گفته شده درباره "جزیره " برمودا که مرتبط هم هست با این موضوع...و ذهن رو درگیر

میکنه که شاید دستی توی کار بوده که مثلا "فلان کشتی غرق شده یا فلان اتفاق افتاده..ببینیم خارجی ها چی

می گن."اینجا توی کلیپ دیدگاه و حرف اونها گنجونده شده و سعی بر این شده که دوستان درگیر مطلب بشن و

با استدلال و تحقیق بیشتر به مطالب جدیدتر و مستند تر دست پیدا کنند..نه اینکه " هدف از جمع کردن تیم

ترجمه ای که کلیپ عبدالله هاشم رو ساخت در دفاع از استاد و این همه تلاش کرد برای هماهنگی این بوده

باشه که بیاد حرف استاد رو نقض کنه.!...

و ضمنا قرار نیست که تا آخر از همین مدل کلیپ ها زیرنویس بشه.به قول دوستمون که گفته بودن "یعنی مستند

جون دار تری نبود؟"..باید عرض کنم چرا نیست! هست و انشالله سراغ این موارد هم خواهیم رفت.

باید زمان کلیپ رو هم در نظر میگرفتیم که نه اونقدر کم باشه و نه اونقدر زیاد!

مستند های دیگه زمانشون نسبتا زیاده.

زمان زیاد حجم زیاد میطلبه.

خیلی از موارد باید برای گزینش کلیپ باید مراعات میشد و عموم کاربران باید درنظر گرفته میشدند.

( به عنوان مثال اگر کلیپ 20 دقیقه ای بود با اون حجم و کیفیت حجمش بالا میرفت برای دانلود و خیلی از کاربر ها شاید نمیتونستند دانلود کنند.و برای ارائه محصول اولین محصول پارت بندی کردنش زیاد خوشایند نیست)

دوما این اولین محصول رسمی تیم ترجمه بود و معمولا اولین محصول رو باید برای کاربران داخلی

باشه...دوستان انتظار نداشتن که سخنرانی استاد رو بیایم به انگلیسی برگردونیم! فایده اش برای کاربرا های

داخلی چی میتونه باشه؟؟..هیچی..( کما اینکه همچین کلیپی موجود هست و دوستانی که علاقه به زیرنویس

انگلیسی شده سخنرانی استاد دارند میتونن برن در تالار زبان مشاهده کنند )

برای شروع کار برنامه بر این بود که هدف برای کاربران داخلی باشه.و موضوع باید یک موضوع نسبتا هیجان انگیز

باشه و اکثرا هم شنیده باشن درباره اش و کنجکاوی رو تحریک بکنه که بیشتر بدونن...

ضمنا اگر دوستان سوای محتوی کلیپ به ساختار کلیپ از نظر زبان انگلیسی دقت میکردند متوجه میشدند که

این کلیپ پیاده سازی شده و بعد ترجمه شده.پیاده سازیه کلیپ کاری طاقت فرسا و حساس هست .(فقط

محض اطلاع بگم در بازار به ازای هر دقیقه پیاده سازی حدود 4 هزار تومان(حد اقل) باید پرداخت کرد).

پیاده سازی به گوش دادن کلیپ و در آوردن متن انگلیسی کلیپ میگن که شخصی که این کار رو انجام میده باید قدرت listening قوی داشته باشه.و چون اکثرا در این مورد ضعیف یا شاید متوسط هستند کسی سمت این جور کارها نمیره و علت هزینه بالاش هم همینه.

حالا درباره این کلیپ دوستان به سرعت گوینده و connection هایی که حین ادای کلمات میداد اگر دقت کنند متوجه سختیه پیاده سازی این کلیپ میشن..بعد از پیاده سازی ترجمه میشه.

مستند ظهور با دراختیار داشتن زیرنویس انگلیسی "ترجمه و زیرنویس شد"...هرچند زیرنویس اون مستند استادانه و روان بود ولی از دید یک مترجم " فقط ترجمه بود و بس!"...

پس یکی دیگه از دلایل آوردن این کلیپ نشان دادن پتانسیل بالای گروه ترجمه سایت برای زیرنویس کلیپ هاست.

بیشتر از این وارد مباحث تخصصی تر در زبان در پیاده سازی نخواهم شد و موارد بالا هم فقط برای ذکر دلیل گفته شد.

حقیر فکر میکنم توضیحات بالا برای انتخاب این کلیپ کافی هست و بیشتر از این نیاز به ارائه دلیل نخواهد بود.

هیچ کاری بی نقص نیست الا مخلوق خدا!

التماس دعا

یا علی

امضاي MoTaRJeM :

این کلیپ مصداق " نبینی عمرت بر فناست" هست

اما ، اگر حین گریه هاتون منو دعا نکنید رضایت ندارم بابت دانلود این کلیپ!

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

من دانلود میکنم و برای جلب رضایتت دعات میکنم

التماس دعا به این میگن.Anti666 _11_
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 21 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
وزیر علوم و تحقیقات, ارتش ضد ماسون, , SaReBaN, MahdiYavar, ENTeZaR14, ANTi ZiON, UnKnOw N, areeiiyan, رئیس جمهور مجازی!, عبدالرحمن, مجذوب الحسین, پرنيان, IRaNi, mahdi4u, REZVANEH, UNK Soldier, TooFauN, matey, بیـــدار, MaTiNeH
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 671 در 144 موضوع
سپاس کرده: 530
اعتبار: : 285
ارسال: #6
(۷-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ عصر)ansar نوشته شده توسط:    ((بسم رب الشهدا))
سلام علیکم و رحمته الله؛
من  هم همینجا به نوبه خودم به عنوان کمترین عضو این گروه از تمامی عزیزانی که زحمت کشیدند برای این کلیپ تشکر میکنم و امیدوارم که از خرداد به بعد هر ماه 2.3 تا کلیپ بدیم بیرون به امید خدا موفق باشید ان شالله خدانگهدار
p.s: اون کلیپ امام رضا چی شد؟
سلام وعرض خسته نباشیدبه گروه ترجمه ودست اندرکاران سایت فقط ی سوال چرادانلودنمیشه
۱۵-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از علیمحمدی سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, وزیر علوم و تحقیقات, TooFauN, نخست وزيرمجازي, ارتش ضد ماسون, SaBeQoN, مهدي ياور, آل یاسین
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28257 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17019
اعتبار: :
ارسال: #7
(۱۵-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر)علیمحمدی نوشته شده توسط:  سلام وعرض خسته نباشیدبه گروه ترجمه ودست اندرکاران سایت فقط ی سوال چرادانلودنمیشه
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام
لينك دانلود تصحيح شد
ياالله
امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
۲۲-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, سربازالحسین(ع), آل یاسین, وزیر علوم و تحقیقات, followers, TooFauN, DeSDeMoN, ارتش ضد ماسون, SaBeQoN

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود كليپ 10 مورد از اسرار مهم آزمايش ها و عمليات هاي سازمان سيا خادم العبد 0 847 ۱۷-۱-۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: خادم العبد
  دانلود کلیپ «رازِ کعبه» SaReBaN 4 2,884 ۲۹-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منتظر المهدی
  دانلود کلیپ: ده سازمان سرّی برترِ جهان SaReBaN 8 4,440 ۲۲-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ عصر
آخرین ارسال: MoTaRJeM
  دانلود: کتب مقدس، قرآن و علم (فصل دوم) SaReBaN 3 2,769 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mohammadi
Video دانلود ویدئو مستند تقویم مایا (زیرنویس فارسی) MoTaRJeM 9 17,595 ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: IranClips
  دانلود کلیپ زير نويس شده (پناهم بده) در وصف علی ابن موسی الرضا MoTaRJeM 4 4,230 ۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: رئیس جمهور مجازی!
Video زیرنویس شده کلیپ عبدالله هاشم خطاب به استاد رائفی پور MoTaRJeM 3 11,573 ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: savvy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.