WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR)
زمان کنونی: ۲۸-۶-۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: fazel65
پاسخ: 36
بازدید: 15351

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR)

کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
سپاس شده: 22649 در 2093 موضوع
سپاس کرده: 16620
اعتبار: : 1715
وضعیت : غایب
ارسال: #25
گزارش محتوای تالار

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام و ادب خدمت فعالان حوزه ی دین باوری و مشتاقان عرصه ی انسان سازی...

پیرو اهمیت خاص شناخت فضای مجازی سالم و فعالیت های مفید انسانی و شیعی در دنیای وسیع مجازی بر آن شدیم اطلاعاتی هرچند خلاصه ولی روشنگرانه جهت راهنمایی و شناخت بیشتر مخاطبان اصیل و هدفمند این عالم متنوع ارائه دهیم؛باشد که به لطف پروردگار منان همگی افتخار گذران عمری سبز از تلاشی مفید در سایه ی پاک حضور پروردگار مهربان را تجربه کنیم...

بنابراین به اطلاع میرسانیم تالار گفتگوی سایت ANTi666.ir یکی از بزرگترین تالارهای گفتگوی مذهبی کشور عزیزمان ایران در راستای اهداف مهدویت و دشمن شناسی در سال 1390 تاسیس گردیده و به لطف خاص حضرت ولیعصر (عج) و نگاه مهربان پروردگار بی همتا تاکنون بیش از 6000 عضو فعال داشته و روزانه هزاران بازدید از سمت اعضا و مهمانان گرامی را شاهد است.

موضوعات مباحث و انجمنهای زیر مجموعه ی این تالار بزرگ شامل ؛

انجمن های شناخت و اطلاع رسانی اساتید بزرگ حوزه ی دین شناسی و مهدویت همچون استاد علی اکبر رائفی پور،استاد حسن عباسی،استاد محسن قرائتی ، استاد رحیم پور اذغدی و ... میباشد که در این انجمن ها اطلاع رسانی در مورد جلسات و سخنرانی های این بزرگوارن و دسترسی به فایل های صوتی و تصویری این جلسات امکان پذیر است.

همچنین تالار مذکور شامل انجمن هایی در زمینه ی :

شناخت ادیان الهی ،

دشمن شناسی(جنگ نرم و دشمن شناسی،تفکرات و جریان های انحرافی،فراماسونری و شیطان پرستی) ؛

صنعت سرگرمی(رسانه؛موسیقی،بازی های کامپیوتری)،

اموزش و مهارت(هنر،پزشکی؛بین الملل،کامپیوتر و اینترنت)،

کتابخانه ی مجازی،اخبار و تحلیل آن (جهان غرب،جهان اسلام،اخبار داخلی و مباحث روز)،

و ایران شناسی(جمهوری اسلامی ایران ، شخصیت ها و جریان ها)

میباشد که هر یک از این انجمن ها خود با چندین تالار زیر مجموعه پذیرای مباحث و نظرات کاربران گرامی و مخاطبان فهیم مذهبی میباشد.

از دیگر بخش های بسیار مهم این تالار وزارت خانه های مجازی ! تحت نظارت وزاری مجازی ! میباشد که به لطف پروردگار منان این وزارت خانه ها از چندی پیش آغاز به فعالیت نموده و در همین مدت کوتاه شاهد انواع محصولات و اثرات کاملا بدیع و موثر از سمت اعضای مخلص و فعال این بخش ها بوده ایم که به جهت دانلود و استفاده در اختیار کاربران عزیزمان قرار گرفته است.

همچنین تالار فوق دارای کارگاه مجازی نیز میباشد که در ان تا به حال فعالیت هایی همچون :

ساخت نرم افزار های مذهبی و اموزشی؛ساخت هدر ها و طرح های مذهبی؛تیم های ترجمه ی متون و سخنرانی های اساتید و زیر نویس نمودن انها ؛پروژه ی ابلیسک سوزی در تهران و سایر شهرستان ها؛مقالات why iranian و ... صورت گرفته است.
از دیگری محصولات این کارگاه مجله ی الکترونیکی و حقیقی می باشد که انشاالله به زودی منتشر و در اختیار مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

از دیگر ویژگی های ممتاز این تالار وجود تیم مدیریت متعهد؛مخلص و کارآمد است که با توجه به توانایی و علایق و سوابق منحصر به فرد و مثبت فعالیت های مجازی و حقیقی ، بر کنترل و هدایت بخش بخش این تالار گمارده شده اند و با تمام توان همه روزه تنها با ایده ی پاک و ناب خدمت به کاربر مهدوی مشغول به فعالیت هستند.

همیشه و همواره ارزوی تک تک ما اعضای این تالار اعم از تیم مدیریت و کاربران عضو و دین مدار ؛ خدمت به عاشقان مولای ناظر و غایبان حضرت ولیعصر ارواحنا فداه هرچند کم و ناچیز بوده و خواهد بود؛
شاید که ذره ای قلب مهربان و منتظر حضرت را از خود و کارنامه ی اعمال خود شاد نگه داریم.

در نهایت از شما عزیزان نیز جهت حضور گرم و ایده های نابتان برای روشنگری و دین باوری هرچه بیشتر خود و سایر مخاطبان تالار دعوت به عمل می آوریم؛باشد که با فشردن دست های گرم از انگیزه و امیدتان قدمی هرچند کوچک در جهت رشد و تعالی یکدیگر بر داریم.

در پناه خدا
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ عصر، توسط IRaNi.)
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 29 کاربر به دلیل این ارسال از IRaNi سپاس کرده اند.
REZVANEH, itmbax, نخست وزيرمجازي, وزیر علوم و تحقیقات, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, rima311, 313FLOWERS, hasar, یازهرا(س), یه بچه ولایی, سربازالحسین(ع), آناهید, , آل یاسین, بنت الزهرا, خط شكن, کوثر 313, matey, مهدی 313, باشما, سید حسین, , MAHDIAR 313
سپاس شده: 731 در 186 موضوع
سپاس کرده: 189
اعتبار: :
ارسال: #26
RE: اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR)
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام این سایت بهترین تالاری بود که من عضوش شدم یه جورایی فعالیت برای آقامون رو دوست داشتم واین سایت رو پیدا کردم به نظرم فعال ترین کاربران در این سایت هستن از همه بخاطر تلاش صادقانشون تشکر میکنم Anti666 _14_Anti666 _14_Anti666 _14_ به امید فردایی بهتر
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 22 کاربر به دلیل این ارسال از معرفت نفس سپاس کرده اند.
REZVANEH, itmbax, نخست وزيرمجازي, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, خط شكن, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, 313FLOWERS, یازهرا(س), hasar, یه بچه ولایی, IRaNi, کوثر 313, آناهید, , آل یاسین, بنت الزهرا, MAHDIAR 313
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 91 در 10 موضوع
سپاس کرده: 236
اعتبار: : 6
وضعیت : آفلاین
ارسال: #27
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اول از همه عید غدیر مبارک.
تولد سایت هم مبارک.به داشتن همسنگرانی مثل شماها که دغدغه ظهور دارند افتخار میکنم.
من از وقتی این سایت وبلاگ بود همیشه سر میزدم و همیشه استفاده کردم.از زحمت همه دوستان تشکر میکنم.همیشه مصرف کننده بودم.انشاالله که از این به بعد بتونم کمکی بکنم.فقط نمیدونم چه کمکی توی چه قسمتی ازم بر میاد!
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 20 کاربر به دلیل این ارسال از mohammad سپاس کرده اند.
REZVANEH, itmbax, نخست وزيرمجازي, hasar, آل یاسین, آناهید, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, خط شكن, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, 313FLOWERS, یازهرا(س), کوثر 313, MAHDIAR 313, یه بچه ولایی, IRaNi
کارمند قراردادی مجازی!
*
سپاس شده: 482 در 86 موضوع
سپاس کرده: 82
اعتبار: : 181
ارسال: #28
سلام.
یه ذره حس میکنم که فعالیت موثر کاربرا نسبت به قبل تره خیلی کم شده.
با تمام ارادت خاصی که نسبت به شما و این تالار دارم
ولی برای من واقعا تکراری شده
شاید از روی عادت شده که میام اینجا
وگرنه نظر شخصی من اینه که کلا باید یه سری تغییر اساسی
داده بشه
دیگه چه چوری و چطورشو نمیدونم.
یاعلی
امضاي nastooh :

اعوذ بالله من شر نفسی

خدایا راه راستو به سمت ما کج کن!
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 21 کاربر به دلیل این ارسال از nastooh سپاس کرده اند.
REZVANEH, itmbax, نخست وزيرمجازي, یه بچه ولایی, hasar, آل یاسین, آناهید, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, خط شكن, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, سپیده صبح, 313FLOWERS, یازهرا(س), MAHDIAR 313, IRaNi, کوثر 313
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2439 در 459 موضوع
سپاس کرده: 588
اعتبار: : 938
ارسال: #29
انشاالله زیر سایه حق تعالی و ائمه اطهار روز به روز پیشرفت بیشتری دست پیدا کنید
امضاي safir :

من از همه عشاق تو مغموم ترم/وز جمله شهیدان تو مظلوم ترم

فریاد که من از همه دیدار تو را/مشتاق ترم وز همه مظلوم ترم
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 18 کاربر به دلیل این ارسال از safir سپاس کرده اند.
itmbax, نخست وزيرمجازي, یه بچه ولایی, hasar, آل یاسین, آناهید, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, 313FLOWERS, یازهرا(س), کوثر 313, MAHDIAR 313, IRaNi
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 459 در 77 موضوع
سپاس کرده: 797
اعتبار: : 309
ارسال: #30
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
چندتا انتقاد داشتم
1-چرا بعضی از کاربرا جمله عظیم و مبارک « بسم الله الرحمن الرحیم» قبل از هرچیزی نمی نویسن
2- چرا وقتی بحثی رو بعضی از کاربرا راه می اندارن و بعد به حاشیه کشیده میشه و یا ... موضوع رو می بندید به جای این که موضوع رو ببندید بزرگان تالار می تونن با تجربه هاشون افراد و قانع کنن و از شک و بی بسیرتی در بیارن
3-اگر هم می شه یه فروشگاه مجازی هم بزنین و محصولات تالار رو بفروشید البته با رضایت دیگر اعضا تا کسانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارن محصولات رو از این طریق دریافت کنن
امضاي hasar :

یا لثارات می شود روزی پرچم انتقام عاشورا               قسمت می دهیم برگردی انتظار مدام عاشورا
افسوس که عمری پی اغیار دویدیم               از یار بماندیم و به مقصد نرسیدیم
۱۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 19 کاربر به دلیل این ارسال از hasar سپاس کرده اند.
itmbax, نخست وزيرمجازي, یه بچه ولایی, آل یاسین, آناهید, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, خط شكن, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, ارتش ضد ماسون, سپیده صبح, کوثر 313, 313FLOWERS, IRaNi, oozra, یازهرا(س)
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 306 در 56 موضوع
سپاس کرده: 389
اعتبار: : 49
ارسال: #31
[quote='hasar' pid='90825' dateline='135188442ال
-اگر هم می شه یه فروشگاه مجازی هم بزنین و محصولات تالار رو بفروشید البته با رضایت دیگر اعضا تا کسانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارن محصولات رو از این طریق دریافت کنن
[/quote]

[/size]بسم رب المهدی (عج)
سلام
کاملا موافقم
[/color]
امضاي basir :

عشق یعنی لا فتی الا علی

عشق یعنی رهبرم سید علی

اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از basir سپاس کرده اند.
خط شكن, itmbax, نخست وزيرمجازي, hasar, ارتش ضد ماسون, آل یاسین, آناهید, TooFauN, ENTeZaR14, گمنام, رئیس جمهور مجازی!, meisamtiger, عبدالرحمن, 313FLOWERS, کوثر 313
کارمند قراردادی مجازی!
*
سپاس شده: 1878 در 360 موضوع
سپاس کرده: 1404
اعتبار: : 175
ارسال: #32
(۱۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ عصر)hasar نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
چندتا انتقاد داشتم
1-چرا بعضی از کاربرا جمله عظیم و مبارک « بسم الله الرحمن الرحیم» قبل از هرچیزی نمی نویسن
2- چرا وقتی بحثی رو بعضی از کاربرا راه می اندارن و بعد به حاشیه کشیده میشه و یا ... موضوع رو می بندید به جای این که موضوع رو ببندید بزرگان تالار می تونن با تجربه هاشون افراد و قانع کنن و از شک و بی بسیرتی در بیارن
3-اگر هم می شه یه فروشگاه مجازی هم بزنین و محصولات تالار رو بفروشید البته با رضایت دیگر اعضا تا کسانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارن محصولات رو از این طریق دریافت کنن

جواب اولی > احتمالا متن کامنتشون برائت هستش (مثل نامه امام خمینی (ره) )
بدبین نباشین خوب .

جواب دومی > ببین عزیزم بستن موضوع اسون ترین کار ممکنه :) کی حال داره بیاد تو بحث شرکت کنه ؟ یا اصلا کی حوصله داره بشینه کامنت بقیه رو بخونه ؟ خوب خیلی راحت موضوع رو میبند ...هر که رود خانه خود

جواب سومی > فکر عالیه .موفق باشید
امضاي گمنام :

مقام معظم رهبری :

رئیس جمهور منتخب ، رئیس جمهور همه ی ملت است .
همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی که رئیس جمهور و همکاران وی در دولت ،
متعهد و مسئول تحقق آنند ، به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند
۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از گمنام سپاس کرده اند.
itmbax, نخست وزيرمجازي, hasar
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4257 در 420 موضوع
سپاس کرده: 6119
اعتبار: : 26
ارسال: #33
(۱۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ عصر)hasar نوشته شده توسط:  2- چرا وقتی بحثی رو بعضی از کاربرا راه می اندارن و بعد به حاشیه کشیده میشه و یا ... موضوع رو می بندید به جای این که موضوع رو ببندید بزرگان تالار می تونن با تجربه هاشون افراد و قانع کنن و از شک و بی بسیرتی در بیارن

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در پاسخ به سوال دوم شما عرض کنم، همونطور که خودتون فرمودید بحثی که به حاشیه میره و ...
خب حاشیه رفتن بحث همیشه نشون داده هیچ سودی در نتیجه ی بحث اصلی تاپیک ایجاد نمیکنه و فقط منجر به توهین و گاها تنش میشه؛
در اکثر اینگونه تاپیک ها با توجه به تجربه های قبلی سعی میشه به محض دیدن جرقه هایی از تنش های احتمالی، تذکر داده بشه و وقتی بعد از تذکر چند باره به کاربران عزیز حاشیه رفتن ها ادامه پیدا کرد و (تذکر مکرر کاربران حاضر در بحث معمولا اثبات کننده این مورد هستش)! و پاسخ های قبلی کاربران یا مدیران تالار هم حتی الامکان در برگیرنده کلیت پاسخ ها باشه، تاپیک بسته شده و در حد توان به پاسخ مکفی یکی از خادمین بحث خاتمه خواهد کرد؛
بارها خواسته شده کاربران و دوستان عزیز در مواقعی که ظن برخوردهای نادرست وجود داره وارد بحث نشن تا منجر به اعمال نظر ناخواسته نشه؛
تالار "گفتمان" یعنی سوال و جواب های معقول و منطقی و ادامه دار، تا رسیدن به نتیجه مطلوب؛ نه باقی ماندن تاپیک به هر قیمتی حتی به قیمت تشنج و توهین و صرف زمان مفید از همگی دوستان!
مطمئن باشید خادمین شما در تالار، نفع و ضرر شخصی در این امر برای آنها مترتب نیست، بلکه بنا به تجربه و صرف زمان و هماهنگی های مطلوب، نتیجه ایجاد قوانینی مشخص بوده که همه ما پذیرفتیم و احترام به اونها برای همه ما لازم هستش... چرا که نتیجه پذیرش قوانین همیشه حرکت در چارچوب درست و هدر ندادن وقت دیگر دوستانمون خواهد بود؛
موفق باشید
امضاي آناهید :

( رد نظر کسانی که قائل به نرمش و کوتاه آمدن دولت در مواجهه با آمریکا و استکبار هستند)

امروز ملت ما داراى اعتمادبه‌نفس در عرصه‌ى سياست بين‌المللى است. اينكه شما ملاحظه ميكنيد مسئولان كشور در مواجهه‌ى با قضاياى جهانى، با اعتمادبه‌نفسِ كامل حرف ميزنند، ناشى از اين است كه ملت ما احساس عزت و اعتمادبه‌نفس ميكند. اسلام به ما اين اعتمادبه‌نفس را داده است. هر مقدارى كه با اسلام و احكام قرآن و معارف قرآن آشناتر باشيم، اين اعتمادبه‌نفس ملى بيشتر خواهد شد. مقوله‌ى عزت ملى و اعتمادبه‌نفس ملى، به طور كلى محسوس است. در عرصه‌هاى جهانى؛ چه در مسابقات علمىِ جهانى، چه در رقابتهاى سياسىِ جهانى، امروز ملت ايران حرف براى گفتن دارد. مسئولين كشور به اعتماد ايستادگى ملت، در عرصه‌هاى جهانى و صحنه‌هاى بين‌المللى مى‌ايستند و كار خودشان را و حرف خودشان را پيش ميبرند. اين يك شاخص است.

بيانات در اجتماع نخبگان و مسئولان استان خراسان شمالى‌_ 1391/07/25

امید غریبان تنها کجایی؟... ღ ღ ღ 

İmage
۱۳-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از آناهید سپاس کرده اند.
خط شكن, REZVANEH, itmbax, نخست وزيرمجازي, یازهرا(س), hasar, رئیس جمهور مجازی!, ارتش ضد ماسون, آل یاسین, 313FLOWERS, عبدالزهرا(س), meisamtiger, SaReBaN, IRaNi, کوثر 313, TooFauN, مهدي ياور
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4994 در 583 موضوع
سپاس کرده: 15071
اعتبار: : 291
ارسال: #34
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به همه دوستان فعال و کوشای انتی
جشن یک سالگی سایت ANTi666 را به همه عزیزان تبریک عرض می کنم (البته با تاخیر موجه Anti666 _4_)
سایت انتی متشکل از جوانان و نوجوانانی بیدار و آگاه که با بهره گیری از سخنان ارزشمند اساتید دلسوز، به این نتیجه رسیدند که باید جهت رسیدن به اهداف مقدس و عالی خود، با تشکیل تیم هایی هدفمند و پویا در کنار هم، به گوشه ای از وظایف دینی و مذهبی محوله، جامه عمل بپوشانند.

تالار انتی 666 به لطف خدا و امام عصر عج الله تعالی فرجه شریف به پایگاهی برای انسجام و تقویت فعالیت های مهدوی و دشمن شناسی تبدیل گشته است.

شاید در ابتدای عضویت خود در این سایت، کمی احساس سردرگمی و غربت میکردم (چون تا به قبل سابقه فعالیت فرهنگی و مذهبی خاصی نداشتم هر چه بود درس بود و دانشگاه و ...) ولی به مرور خودم را لایق خدمتگذاری و فعالیت در کنار شما دوستان با ارزش، دیده ام گرچه هنوز نیاز به خودسازی و کسب اطلاعات و سواد بیشتر در این زمینه، شدیدا در بنده احساس میشود.

مسلما سایت نوپایمان هنوز فاصله زیادی تا نقطه ایده آل خود دارد و این وظیفه سنگینی بر عهده همه ماست (از کاربران جدید و قراردادی و رسمی گرفته تا کارمندان فعال، اعضای وزارت خانه، مدیران، وزرا و بازرسین، معاونین ، نخست وزیر و رییس جمهور مجازی محترم.....) که ایرادات را برطرف و نقاط قوت را تقویت و فرصت ها و تهدیدها را شناسایی و اقدامات لازم را برای رشد بیشتر این خانه کوچک مجازی انجام دهیم.

از همه دوستان و کارمندان مجازی! ( به جز هیئت دولت و مدیران ارشدAnti666 _4_) در خواست دارم اگر از بنده حقیر کدورت و دلخوری به دل دارید خواهر کوچک و سراپاتقصیر خود را عفو کنید و اشتباهات سهوی بنده را بگذارید به حساب کم تجربگی ...بنده به هیچ وجه قصد رنجش خاطر شما بزرگواران را نداشتم و شاید هم گاهی اوقات پافشاری کردن در اجرای قوانین سوء تفاهماتی ایجاد کرده...

امید داریم در سال اتی، دعای همگی مان ( که مسلما نشئت گرفته از دل هایی پاک و آسمانی شما عزیزان است ) برای تعجیل در فرج امام و منجی عزیزمان، مستجاب شده و فعالیت هایمان زیر نظر مستقیم خود حضرت، در جهت اشاعه اسلامی واقعی ادامه پیدا کند.
با تشکر از همه دوستان و همکاران محترمAnti666 _13_Anti666 _13_Anti666 _13_

مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید
که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید
از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
زده‌ام فالی و فریادرسی می‌آید
زآتش وادی ایمن نه منم خرم و بس
موسی آنجا به امید قبسی می‌آید
هیچ کس نیست که درکوی تواش کاری نیست
هرکس آنجا به طریق هوسی می‌آید
کس ندانست که منزلگه معشوق کجاست
این قدر هست که بانگ جرسی می‌آید
جرعه‌ای ده که به میخانه ارباب کرم
هر حریفی ز پی ملتمسی می‌آید
دوست را گر سر پرسیدن بیمار غم است
گو بران خوش که هنوزش نفسی می‌آید
خبر بلبل این باغ بپرسید که من
ناله‌ای می‌شنوم کز قفسی می‌آید
یار دارد سر صید دل حافظ یاران
شاهبازی به شکار مگسی می‌آید.

غزلی از غزلیات خواجه حافظ شیرازی

یا حق
امضاي کوثر 313 :

من آنقدر می دانم که هیچ نمی دانم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ عصر، توسط کوثر 313.)
۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 19 کاربر به دلیل این ارسال از کوثر 313 سپاس کرده اند.
بنت الزهرا, matey, خط شكن, یه بچه ولایی, REZVANEH, itmbax, SHaFaGH, نخست وزيرمجازي, یازهرا(س), رئیس جمهور مجازی!, ارتش ضد ماسون, 313FLOWERS, آل یاسین, hasar, IRaNi, وزیر علوم و تحقیقات, DRiVeR, عبدالزهرا(س), SaReBaN
کارمند قراردادی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 594 در 110 موضوع
سپاس کرده: 2244
اعتبار: : 292
ارسال: #35
سلام دوستان
و صد البته به تمامیه دست اندر کاران راه اندازی این سایت با ارزوی موفقیت های بیشتر بیشتر برای این سایت(چون که انرژی رشد بیشتر رو داره )(قبلا تبریک گفتم)
یه خواسته کوچیک اما خیلی بزرگ دارم اونم اینه که اگه بشه دوستانی که در اول راه اندازی این سایت دوست و هم راه ما بودن اما به عنوان بعضی دلیل های (حالا بماند که چی بوده)اما به بخشش از طرف بزرگ تر هاست دیگهİmageİmageخواهش می کنم خــــــــــواهــــــــــــــش می کنم که دوستان رو عفو کنید
به امید ان که بخشش شما باعث رشد معنوی این افراد بشه
ما همون منتظریم
۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از itmbax سپاس کرده اند.
بنت الزهرا, 313FLOWERS, رئیس جمهور مجازی!, matey, ارتش ضد ماسون, خط شكن, hasar, کوثر 313
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 0 در 0 موضوع
سپاس کرده: 0
اعتبار: : 0
ارسال: #36
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر)رئیس جمهور مجازی! نوشته شده توسط:  
İmage
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود به خواهران و برادران عزیز
عید بر شما و دیگر جویندگان حق مبارک

همسنگران خوبم، 11 آبان 1390، روزی بود که سایت جدید رو با "تالارگفتمان"، راه اندازی عمومی کردیم...
بعدش "ویترین سایت" و ان شاالله بزودی زود! ویکی پدیای سایت رو هم راه اندازی خواهیم کرد...
خب بغیر از یکی از تالارگفتمان های حوزه فعالیت خودمون که سایت الوعده صادق معرفیش کرده بود، تالارگفتمان خوب دیگه ای وجود نداشت تا امثال ما و شما اونجا بتونیم گفتمان مجازی داشته باشیم...
با لطف الله و مخلصین الله، تالار گفتمان خودمون راه اندازی شد و میبینید که بدون هیچ تبلیغ و هزینه دیگری، رشد و پیشرفت بسیار عالی داشتیم. گفتم "داشتیم!"... عزیزانی که حقیر رو میشناسن، میدونن اصلا اهل مبالغه نیستم.... متاسفانه اهل فروتنی هم نیستم! یعنی تو سر مال نمیزنم! اگه میبینین میگم "حقیر" چون احساس و درک و عقل خودم میگه، نسبت به همسنگران "مخلصم" حقیر تر از حقیر هستم... و اگر حالا میبینید از لفظ "داشتیم" استفاده میکنم، چون این رشد و پیشرفت، برای یک یا چند نفر نبوده... همه این ترقی ها محصول زحمات و فعالیت های خودتون بوده... هست و خواهد بود ان شاالله
پس! از اونجایی هم که اصلا اهل تعریف زیاد نیستم، یک کلام!: خداقوت:cheshmak::anti666n:
خب مشکلات زیادی هم تو مسیر یک ساله مون (مشکلات باقی ماه ها و سال های قبل بماند!)، داشتیم که به لطف الله برطرف شد و ازش گذشتیم...
کاربرانی بودند که با حسادت و کوردلی، هوس و ریا، سعی در توقف پیشرفت هایمان داشتن و امروز بجای اسم و رسم و جایگاه مجازی و حقیقی، چیزی جز روسیاهی و پشیمانی نصیبشان نشده....
بعضی از همین افراد، بعد از تجربه تلخ دشمنی با ما، دورادور و خصوصی، ابراز ندامت کردن که البته نیازی به این عذرهواهی ها نبود و نخواهد بود! به شخصه از هیچ موحدی نزد خدا شکایت ندارم و نخواهم داشت.... حتی اگر با قصد و غرض، خودش رو مدیون من کرده باشه... ولی خواستم افراد مذکور رو، شما نیز ببخشید...
کاربرانی بودند که با نیت دشمنی وارد تالار شدند و با زیر سوال بردن اهداف مقدس مان و توهین به آن، سعی در عصبانی کردن و کم کردن انگیزه مان داشتن که نمیدانستند، ما با این مشکلات فقط تراشیده میشیم و عزممان جزم تر خواهد شد...
افرادی بودند که در دنیای غیر مجازی، سعی در تخریب افراد و فعالیت هایمان داشتند که نمیدانستند لاحول و لا قوة الا بالله العلى العظيم...
در آینده نیز همچین کوردلانی خواهد آمد که جسورتر، بی حیا تر و البته حرفه ای تر! برای مقابله با ما دست بکار میشن... تجاربتون رو مفت فراموش نکنید! نباید برای هر مورد، پروسه های پیشین پیش بیاد تا به این برسید که چه کسی دوست است و چه کسی دشمن... بصیرت یعنی همین! اینکه از یک چیز و یک شخص و... دو بار ضربه نخوریم!
قبلا گفتم، باز هم میگم! هیچ انسانی از روز اول بد نیست... اتفاق هایی میوفته که باعث میشه تفکر و نیت هر شخصی تغییر کنه و یک "دوست" تبدیل به یک "دشمن" بشه... و دشمنی دوست قدیمی، بدتر از دشمنیه دشمنان قسم خورده اس....
ولی در عوض، امروز 6000 کاربر در یک سال گذشته ثبت نام کردند، و بیش از 95 درصد ایشان، از روی حس تعلق اینکار رو کردن... چون این سایت، بر خلاف بیشتر سایت ها و تالارگفتمان ها، برای استفاده از امکانات (دیدن عسک ها - لینک های دانلود و صفحات وب و....) نیازی به ثبت نام نداره و همه میتونن حتی بصورت مهمان از تمامی امکانات سایت بغیر از ارسال نظر (که همه سایت ها "باید" برای کنترل ارسال های توهین و امثالهم این محدودیت رو داشته باشند) استفاده کنن. پس! چرا این چند هزار کاربر ثبت نام کردن، به ایمیل هاشون مراجعه کردن و اکانتشون رو فعال کردن؟! غیز از اینه که خواستن با شما همراه باشن و به این شکل ابراز دوستی کنن؟
خیلی از عزیزان کاربر، با شرکت در "وزارت خانه های مجازی!"، فعالیت های منسجم و برنامه ریزی شده، محصولات مذهبی، فرهنگی و هنری مفید مجازی و حقیقی ای تولید کردن که در اینترنت با استقبال خوبی مواجه شد... اجرشون با الله...
خیلی از عزیزان غیر مسئول، با اراسل مطالب و نظرات مفید و مستند، دید و اطلاعات دیگر همسنگرانشون رو متعالی کردن... اجرشون به الله
خادمان سایت هم که هرچه انجام دادن وظیفه بوده و در حد توانشون... دندشون نرم!:anti666p: چشمشون کور!:anti666a: حقشونه! چون اولا خودشون خواستن! بعدشم از خداشون باشه که برای خدمت به عشاق المهدی (عج)، وقت و انرژی روح و جسم خرج کردن و کلی هم بی مهری از برخی دیدن و شنیدن... اجر ایشان هم با الله...
تعداد انگشت شماری از کاربران نیز، فقط و فقط به لطف الله، واسطه ای بیش نبودن و الکی الکی! اسمشان معروف شد و متاسفانه خیلی از پیشرفت ها رو به نام ایشان زدن و گفتن.... که مطمئنا اینطور نبوده و نخواهد بود... ایشان هیچ نبودن و اگر چیزی شدن! به لطف شما بوده... و بدردنخورترینشون "من" بودم.... هیچ اجری ندارم و نمیخوام.... (انقدر بی لیاقت هستم که میخوام بگم همین الان که این جمله رو نوشتم گریه ام گرفت... ایکاش لیاقت داشتم تا مثل بقیه جای گریه، لبخند بزنم......)
بگذریم...
گزارشاتی رو هم همکاران مخلص و خوبم در رابطه با فعالیت های یک ساله خودتون تهیه کردن که تقدیم خواهند کرد...
نمیخوام بیش تر از این وقتتون رو بگیرم، اما برای گرفتن میانگین بیلان کاری، تعدادی نظر سنجی لازم هستش که در اختیارتون قرار بگیره...
لطف کنید، تا آخر هفته آتی، نظراتتون رو بگید تا طبق نظرات خودتون، نظرسنجی ها "ضروری" و "موثر" رو ایجاد کنیم...

خادم مجازی!
91/8/11
به امید یکپارچگی امت و ظهور حجت (عج)
یا الله
İmage
برای سایت های آموزشی زبان انگلیسی مثال
http://engpartner.com هم برنامه ای دارید؟
۲۵-۲-۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb @ تغییرات جدید تالار گفتمان @ قدیسین 21 9,024 ۱-۳-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: قدیسین
Heart @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @ رئیس جمهور مجازی! 53 14,185 ۳-۱۲-۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: بیـــدار
  راه اندازي كانال رسمي ANTI666 در تلگرام خادم العبد 13 3,139 ۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: ارتش ضد ماسون
Sad گروه ANTi666 در WhatsApp anti666 47 15,627 ۱۳-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ عصر
آخرین ارسال: نخست وزيرمجازي
  11 آبان ماه سالروز تاسيس تالار گفتمان ANTi666 ؛ دهه اول محرم نخست وزيرمجازي 2 1,302 ۱۱-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ارتش ضد ماسون
  انتقال دامين و هاستِ سایت های «شهيده» و «افشاگري» به دامين ANTi666.iR رئیس جمهور مجازی! 4 1,678 ۱-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: SaVaJJaD
  راديو اينترنتي ANTi666 نخست وزيرمجازي 119 28,818 ۱۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: IranClips
  افتتاح سايت «افشاگري» وب سايت جديد ANTi666 نخست وزيرمجازي 20 5,678 ۲۰-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: وافی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.