WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

@ مشکلات فنی سایت @
زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: قدیسین
پاسخ: 195
بازدید: 55153

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@ مشکلات فنی سایت @

کارمند فعال مجازی! سطح3
*
سپاس شده: 2559 در 184 موضوع
سپاس کرده: 2181
اعتبار: : 1038
وضعیت : غایب
ارسال: #49
RE: @ مشکلات فنی سایت @
(۱۴-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ عصر)farjad نوشته شده توسط:  با یاد حق.........
سلام! خسته نباشید!
فکر کنم سایت عادت کرده که من با موبایل وارد بشم!!!

این قبل از ورودم:http://upload.tehran98.com/img1/fsacdcj3r83lh8ztb6yi.png
این هم بعد ورود: http://upload.tehran98.com/img1/0g0x1m9vfhnbya81c7s.png

چرا این جوری شده؟ چی کار باید بکنم!!!
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

شما در تنظیمات کاربری تون، در بخش گزینه های دیگر، استایل انجمن رو به حالت Go mobile beta تغییر داده بودید، استایل انجمن باید روی گزینه "حالت پیشفرص" باشه؛

تنظیمات کاربریتون رو درست کردم و مشکلتون رفع شد

موفق باشید
امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
..:: صد مسلمان یک سوال ::..
کدامیک از صفات خداوند رو بیشتر دوست دارید؟ [مشاهده]
۱۴-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
مهدي ياور, آناهید, UnKnOw N, آل یاسین, ارتش ضد ماسون, Aryha, SaReBaN, نخست وزيرمجازي, کوثر 313, S@m0u1L, MoTaRJeM, سید حسین
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28258 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17019
اعتبار: :
وضعیت : آفلاین
ارسال: #50
اطلاع رساني بابت اعمال تغييرات و ارور 500
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

با توجه به اینکه تعداد کاربران سایت بالاست و برهمین اساس تعداد ارسالها هم همینطور؛ یه سری نکات هست که برای یک تالار پربازدید باید بهش توجه بشه و انجام اونها لازم و ضروریه؛

بعضی از این مواردی که میگم قبلا تذکر داده شده و انجام میشه ولی اونطور که باید جدی گرفته نمیشه و بعضی موارد هم باید مجددا اعمال بشه؛

به همین دلیل یک سری وظایف جدید به معاونین و مدیران محترم تالار محول میشه ، این وظایف به در چند بند پائین ذکر میشه، مدیران و معاونین محترم لطفا با دقت مطالعه بفرمایند و با توجه به حوزه کاری که براشون مشخص شده رسیدگی کنند؛

1. تصاویر ( حوزه فعالیت بازرسین و مدیران)

تصاویر با حجم بالا در تاپیک ها و ارسالها مقدار زیادی از پهنای باند رو مصرف میکنه؛بازرسین ومدیران محترم لطفا از این تاریخ به بعد تصاویر موجود در تاپیک ها رو چک کنن و اگر حجمشون بالا بود به کاربر تذکر بدن که حجمشون کم بشه، یا خودشون تا جایی که میتونن این کارو انجام بدن. پس كاربران گرامي لطفا خودتون ارسال هاتون رو چك و با ناظمان تالار همكاري كنيد.

2. محدودیت بیشتر حجم تصاویر امضاء ها ( حوزه فعالیت بازرسین)

این محدودیت به زودی و پس از مهلت چند روزه به کاربران اعمال خواهد شد؛بعضی امضاء ها که عکس توشون هست و بزرگ هستن ، با هر بار رفرش صفحه ای که کاربر امضاء بزرگ و پرحجم گذاشته باعث میشن پهنای باند و cpu مصرف بشه ، تعداد کاربرا در هر روز و تعداد ارسال در یک تاپیک رو اگر در نظر بگیریم کلی مصرف میشه؛مثلا فرض کنید کاربری امضای 500 کیلوبایتی داشته باشه و فقط در یک صفحه از 10 ارسال 5 ارسال رو به خودش اختصاص داده باشه، با این حساب در همین یک صفحه 2/5 مگ از پهنای باند رو مصرف کرده و فرض کنید اگر 10 کاربر همین یک صفحه رو رفرش کنن 25 مگ از پهنای باند مصرف خواهد شد؛

لطفا بازرسین محترم این مورد رو بسیار جدی بگیرند

برای دیدن حجم تصاویر اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید روی تصویر راست کلیک کرده و view image info رو بزنید

3. ارسالهای اسپم ( حوزه کاری مدیران تالار ها)

مدیران محترم با دقت تالار ها و انجمن های خودشون رو بررسی کنند، ارسالهای اسپم حذف بشن؛

4. حذف تاپیک های غیر ضرور ( حوزه کاری معاونین)

مدیران محترم ، تالارهای مربوط به خودشون رو چک کنن، چنانچه تشخیص دادید تاپیکی غیر ضرور هست و یا محتوی خاصی نداره ، اون تاپیک ها رو به معاونین (با توجه به تخصصشون در اون زمینه) ارجاع بدن، معاونین محترم بنا به صلاحدید تاپیک های مورد نظر رو حذف کنند؛

5. پلاگين كامنت گذاري و عدم ارسال تصوير در پروفايل ها:
تمامي تصاوير تا 48 ساعت آينده از پروفايل كاربران پاك خواهد شد متاسفانه تصاوير ارسالي در پروفايل ها حجم زيادي رو مي گيره و از همه كاربران خواهش مي كنم بعد از اين از ارسال عكس در پروفايل همديگه پرهيز كنن و هر گونه تصوير حذف خواهد شد.

رسیدگی به موارد ذکر شده بسیار ضروری ست و از همه شما بابت قبول زحمت بیشتر متشکریم

موفق و سربلند باشید؛

İmage با تشكر از قديسين عزيز بابت ارسال اين نكات İmage

ياالله

امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ صبح، توسط خط شكن.)
۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 53 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
meisamtiger, SaSha, montagem, تسنیم, SaReBaN, antipyramid, Ali-K, علی مولا, سربازالحسین(ع), Exir 121, لبیک یا مهدی, بنت الهدی, MeHLaBoN, سید حسین, بنت الزهرا, vahidkhan, دکتر علی, قدیسین, عبدالزهرا(س), IranClips, matey, habib allah, خط شكن, MaHDi, S@m0u1L, کریم آل عبا, مهدي ياور, منتقم, hosseinkh, UNK Soldier, شبدیز, عبدالمهدی, دوکوهه..., پرنيان, aqileh, آناهید, amirali.p, 313FLOWERS, Aryha, Majid Amlashi, مهدی 313, , MaTiNeH, کنیز اهل بیت, IRaNi, کوثر 313, ارتش ضد ماسون, عبدالحسین(ع), Istade, PooRYa, وزیر علوم و تحقیقات, آل یاسین, عبدالرحمن
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #51
RE: اطلاع رساني بابت اعمال تغييرات و ارور 500
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه

به دلیل درخواست زیاد اطلاعات از بانک اطلاعاتی تالار گفتمان به مشکلاتی برمیخوریم که گاها به بالاترین حد خودش میرسه و برای همگی مشکل آفرین خواهد شد؛

پیام فوق که نخست وزیر عزیز زحمت ارسال اون رو در تالار عمومی کشیدند در اصل یکسری تمهیدات برای رفع مشکل موجود ( ارور 500) هستش که خطاب به مدیران بیان شده بود

اما به دنبال افزایش این مشکلات و ضروزت همکاری شما عزیزان، لازم دیدیم در جریان این تمهیدات در دست اجرا قرار بگیرید چرا که در این بین نیاز به یکسری همکاری های ضروری و فوری از طرف شما کاربران گرامی داریم

طبق استعلامی که از هاستینگ تالار صورت گرفته، به دلیل تعداد زیاد بازدید کنندگان و گذشتن از حد مجاز استفاده از هاست،و با توجه به اینکه در حال حاضر امکان تغییر پلن تالار به پلن بالاتر وجود نداره، یکسری موارد باید اعمال کنیم تا مشکلات "کمی" برطرف بشه ؛

تمامی موارد درخواستی زیر، در جهت رفع مشکل فعلی خواهد بود و همکاری شما رو میطلبه؛ لطفا همزمان با مدیران محترم شما هم همکاری لازم رو با دوستان داشته باشید تا زودتر به نتیجه مطلوب برسیم؛

لطفا ارسال های اسپم (مواردی که در روند بحث تأثیر مثبتی نداشته) و همچنین ارسالهای غیر ضرور خودتون که حس میکنید شرایط بودن اون- در تالار گفتمان (که حالت بحث گونه است) نداشته رو حتی الامکان حذف بفرمائید، ارسال ها یی که با گذشت زمان ضرورت وجود آن احساس نمیشه حذف بفرمائید، تصاویر پر حجم در ارسال ها و پست ها رو کم حجم کنید یا به صورت لینک قرار بدید..

از ارسال تصویر پرحجم اکیدا خودداری بفرمائید ( در صورت مشاهده تصاویر پر حجم، مجبور به حذف آنها هستیم )

تذکر مهم: به هیچ وجه تاپیک ها رو حذف نفرمائید (فقط ارسال های اسپم حذف شود، درخواست حذف تاپیک و موصوعات رو به معاونین محترم بسپارید)؛

لازم به ذکر است که همه تلاش های فوق در صورتی اثر خواهد داشت که همیشه موارد فوق رو مد نظر داشته باشید و به آن توجه کنید

در غیر اینصورت در اسرع وقت باید به دنبال ارتقاء پلن باشیم که خود این ارتقاء پلن علاوه بر قیمت بالا، مشکلات دیگری را به همراه خواهد داشت

مثل مشکل پهنای باند و ....

از همکاری تک تک شما همراهان گرامی متشکریم

همگی موفق و سربلند باشید

امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ صبح، توسط آناهید.)
۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 42 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
SaSha, تسنیم, SaReBaN, antipyramid, کنیز اهل بیت, علی مولا, سربازالحسین(ع), لبیک یا مهدی, بنت الهدی, MeHLaBoN, بنت الزهرا, vahidkhan, IRaNi, عبدالزهرا(س), MaTiNeH, IranClips, habib allah, خط شكن, MaHDi, S@m0u1L, کریم آل عبا, مهدي ياور, مصطفي مازح7610, منتقم, hosseinkh, UNK Soldier, شبدیز, عبدالمهدی, عبدالرحمن, دوکوهه..., aqileh, پرنيان, آناهید, مهدی 313, amirali.p, نخست وزيرمجازي, 313FLOWERS, Aryha, آل یاسین, Majid Amlashi, ارتش ضد ماسون, کوثر 313
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #52
RE: اطلاع رساني بابت اعمال تغييرات و ارور 500
(۲۱-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ عصر)IranClips نوشته شده توسط:  خب اگه عکسای امضا و تاپیکها ، روی هاست های رایگان مثل imgiran و امثال آن آپلود شده باشه که دیگه پهنای باند هاستینگ شما رو مصرف نمی کنه ...

به نظرم چند تا سایت آپلود رایگان مثل این سایت رو معرفی کنید و از دوستان بخواید عکسهاشون رو فقط تو اون سایتها آپلود کنند و تو تاپیکها و امضا فقط لینک بدن .
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

عکس رو هرجایی آپلود کنید با توجه به حجمش و تعداد ریفرش صفحه پهنای باند سایت رو مصرف میکنه
البته مشکل ما پهنای باند نیست، چون نامحدود شده...
مشکل فعلی ارور 500 بود، که تقریبا از دیشب حل شده
امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ عصر، توسط قدیسین.)
۲۱-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 24 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
IranClips, عبدالزهرا(س), SaSha, SaReBaN, دوکوهه..., MaTiNeH, وزیر علوم و تحقیقات, ارتش ضد ماسون, کنیز اهل بیت, مهدي ياور, سربازالحسین(ع), omid66, Exir 121, بنت الهدی, آناهید, بنت الزهرا, آل یاسین, دکتر علی, vahidkhan, کوثر 313, IRaNi, S@m0u1L, منتقم, نخست وزيرمجازي
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #53
(۸-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ عصر)meisamtiger نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اقا من حسابی داغون شدم!
عکس زیر رو نگاه کنید

http://up.taktemp.com/uploads/taktemp_13644669271.jpg

همونطور که میبینید اصلا ابزار نوشتاری ندارم
حتی با اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم
راستی...
ساعت تالار رو هم یه ساعت بکشید جلو

..::یا علی::..

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

سیستم شما مشکل جاوا داره
لطفا نصب کنید ، ان شاء الله مشکلتون رفع خواهد شد

موفق باشید
امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
۲۹-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
PooRYa, SaReBaN, Ali 313, delay, آناهید, 313FLOWERS, مهدي ياور, IRaNi, MaTiNeH, بنت الزهرا, آل یاسین, ارتش ضد ماسون, سربازالحسین(ع), نخست وزيرمجازي, منتقم
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #54
RE: [split] ::... از ویترین سایت هم بازدید کنیم ! ...::
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ عصر)Matey نوشته شده توسط:  سلام،

یه انتقاد میخواستم بکنم ...

ویترین هر سایتی ، همونطور که اسمش روشه ، ویترین هست و باید انقدر جذابیت داشته باشه (از همه لحاظ برای هر نوع مخاطبی) ... و انقدر باید تو چشم باشه که به این تبلیغات نیاز نداشته باشه !

باید طوری باشه که مخاطب علاقه داشته باشه اول از همه قبل از اینکه بیاد تو تالار ... بره اونجا رو چک کنه !

البته با کمال احترام برای عزیزانی که مسئول بخش main هستن .

یه انتقادی هم که چند وقت بود میخواستم بکنم اینه که ، بخش آمار تالار خیلی ضعیفه !

نه اون آماری که لینکش پایین صفحه اصلی تالار هست ... که نوشته در روز چند نفر ثبت نام می کنن میانگین یا چند تا پست کلا انجام شده !
آمار درباره پست ها ، تاپیک ها ... مثلا چیزی تحت عنوان *تاپیک های برگزیده و پر بازدید روز ، ماه ، هفته ، فصل ... !!!* جاش خالیه ...

شایدم هست ، ما تو این همه وقت ندیدیم ... البته چیزی تحت عنوان *ارسال های جدید* اون بالا هست ... ولی به نظرم کمه !

کلا تو این بحثای آماری به کاربرا خیلی قوی تر میشه عمل کرد .

این صفحه رو نگاه کنید لطفا :

http://www.abovetopsecret.com

هیچی نداره ... با اون رنگ زمینه خاکستریش! ولی از بالا تا پایین پر از اسم تاپیک هست ، با چند خط اول پست اول تاپیک ...

من اکثر اوقات که میرم مطالب جالبی پیدا میکنم تو این تالار .

یا همین تالار دوست و همسایه! بیداری اندیشه ... آمارش تقریبا خوبه ... اینجا اندازه بیداری اندیشه هم امکانات آماری نداره متاسفانه !

شرمنده یه مقدار صریح و تند شد !

همینا فعلا اومد به ذهنم ... موفق باشید .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

در مورد ویترین سایت، ان شاء الله به زودی مواردی برای جذابیت بیشتر این بخش اعمال خواهد شد؛

اما در مورد آمارگیر تالار؛

در حال حاصر یک سری موارد به آمار تالار اضافه شد

فروم بیداری اندیشه از دسترس خارج هست و من نتونستم آمارشون رو مشاهده کنم...
بنده لینکی که گذاشتید رو دیدم، تقریبا تمام مواردی که در فروم ذکر شده به صورت آماری هست، در اینجا هم با فعال سازی پلاگین ، اضافه شد؛

با مقایسه تصاویر میتونید به موارد دست پیدا کنید

تصویر اول ( از آمارگیر فروم خارجی) :

İmage

تصویر دوم (موارد جدید اضافه شده که با فلش مشخص شدند) :

[تصویر:  amar.jpg]

توضیح برخی آمار اضافه شده به انجمن (توضیح هر بخش داخل پرانتر):

موضوع ها و ارسال های جدید امروز: 33 - 228
(تعداد موضوع های امروز =33 و تعداد ارسال های جدید امروز= 228)

تمامی پیوست ها و فضای استفاده شده: 444 - 112.09 MB
(تعداد کل فایل های پیوست تالار = 444 و فضای استفاده شده برای فایل های پیوست =112.09 MB)

نظرسنجی های جدید، تمامی نظرسنجی ها و تمامی نظر ها: 0 - 37 - 2128
(نظرسنجی های جدید= 0  و  تمامی نظرسنجی های ایجاد شده قبلی = 37 و تمامی نظر های موجود در نظرسنجی ها = 2128)

نمایش دقیق سن انجمن (تاریخ ایجاد انجمن تا هم اکنون)

İmage

ان شاء الله در صورت موجود بودن آمار گیرهای دیگر ، اونها رو هم برای بهتر شدن آماردهی از فعالیت ها، به تالار اضافه خواهیم کرد؛

موفق باشید

امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ عصر، توسط قدیسین.)
۱-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 21 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
SaReBaN, Ali 313, S@m0u1L, antipyramid, delay, کوثر 313, ارتش ضد ماسون, 313FLOWERS, آناهید, مهدي ياور, Aryha, IRaNi, matey, آل یاسین, PooRYa, خط شكن, منتقم, نخست وزيرمجازي, sayyed ali, MaTiNeH, عبدالزهرا(س)
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #55
(۳-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ صبح)Matey نوشته شده توسط:  فقط 1 مطلب رو میخواستم اشاره کنم :

در مورد اون انتقاداي قبليم  بنده منظورم بيشتر اين تيکه ها بود مثل اين عکسا :

آمار درباره پست ها ، تاپيک ها ... مثلا چيزي تحت عنوان *تاپيک هاي برگزيده و پر بازديد روز ، ماه ، هفته ، فصل ... !!!* جاش خاليه ...

http://www.abovetopsecret.com

[تصویر:  477vofr0nszm3dfb9drb.jpg]

[تصویر:  tfsefa821ziatc50v0.jpg]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

متاسفانه mybb پلاگینی که این موارد رو شامل بشه، نداره؛
ولی ان شاء الله سعی میکنم امکانش رو برای تالار فراهم کنم و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد

امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ عصر، توسط قدیسین.)
۵-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
PooRYa, مهدي ياور, SaReBaN, آناهید, آل یاسین, matey, Aryha, نخست وزيرمجازي, IRaNi, MaTiNeH, ارتش ضد ماسون, منتقم
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28258 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17019
اعتبار: :
ارسال: #56
(۲۰-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ صبح)سما313 نوشته شده توسط:  سلام مجدد
جدیداً بنده هر چی سعی می کنم که در مطالبم عکس قرار بدم  نمیشه؟چه باید بکنم یا ایها المسئول محترم؟
روش عادی (کپی لینک و افزودن عکس)جواب نمیده!چه باید بکنم ؟
خواهشاً در اسرع کثرت وقت راهنماییم کنید!

بسم الله الرحمن الرحيم
سلامrose

اگر ورژن مرورگر شما پايين ميشه نمي تونيد از ابراز نقل قول و عكس و لينك گذاري استفاده كنيد ، لطفا مرورگرتون رو آپديت كنيد

پيشنهاد مدير فني سايت به خود بنده و همكاران استفاده از ورژن بالاي فاير فاكس بود.

شما مشکلتون با آخرین ورژن فایرفاکس تا حدودی رفع میشه، اگه ندارید از """اینجا """ (20 مگابایت) دانلود کنید

roseيااللهrose
امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ عصر، توسط نخست وزيرمجازي.)
۲۰-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
آناهید, مهدي ياور, عبدالزهرا(س), کنیز اهل بیت, montagem, آل یاسین, منتقم, یازهرا(س), ارتش ضد ماسون, قدیسین, khademolmahdi, SaReBaN, IRaNi, کوثر 313, MaTiNeH
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #57
RE: این چه سیستم سایتیه که درست کردید ؟؟؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

(۲۹-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ عصر)بابکها نوشته شده توسط:  سلام دوستان و مدیران محترم
آقایون من خیلی صریح صحبت می کنم چون به شدت دهنم توی این چند روز سرویس شده از دست سیستم سایتتون
این چه وضعیه که ما وقتی می خوایم وارد حساب کاربریمون بشیم وقتی یوزر و پسورد رو وارد می کنیم و تیک ذخیره هم می زنیم وقتی وارد شدیم و بعد کامپیوتر رو خاموش می کنیم و دوباره روشن می کنیم، می بینیم از اکانتمون خارج شدیم و دوباره باید یوزر و پسورد بزنیم !!!!

حالا این هیچ
حتی وارد اکانت شدیم ، مرورگر رو می بندیم و بعد مدتی دوباره سایت رو باز می کنیم دوباره ازمون یوزر و پسورد می خواد !!!!!!!

من روزی 10 ساعت انترنتم و 100 تا فروم دیدن. هیچ کدوم به این وضعیت نبوده. یه بار که یوزر و پسورد وارد کردیم تیک گزینه ذخیره هم زدیم دیگه سیستم ما باید وارد حساب کاربری باشه تا خودمون دکمه خروج رو بزنیم!

لطفا این اشکال رو اصلاح کنید چون می دونم خیلی های دیگه در عذابن
با تشکر از مدیریت عزیز

از اونجایی که تعداد زیادی از کاربران سایت ، از سیستم هایی غیر از سیستم های شخصی شون (سیستم های دانشگاه ها، کافی نت و ...) وارد تالار میشن، این کار برای امنیت بیشتر و حفظ حریم خصوصی کاربران ضروری هستش
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید نام کاربری و رمز عبورتون ذخیره میشه و با دابل کلیک روی کادر نام کاربری و انتخاب اون، خود بخود رمز عبورتون رو نمایش میده و به راحتی میتونید لاگین کنید

(۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ عصر)sabeqon نوشته شده توسط:  تب مربوط به پاسخ که دارای فونت و سایز فونت و بولد کردن و ..... ناپدید شده

سلام
لطفا چک کنید در سیستمتون جاوا (java) نصب و فعال باشه

(۱۸-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ عصر)h05531n نوشته شده توسط:  
به یکی از دوستان پیشنهاد دادم بیاد تو سایت عضو بشه
ایشون به من گفتند ، سایت مشکل داره و چند دقیقه است که داره نام کاربری رو بررسی میکنه!
من گفتم اشتباه میکنید ، خودم امتحان کردم و دیدم ایشون درست میگند!

من خواستم یه حساب جدید ایجاد کنم ، الان 11 دقیقه است داره نام کاربری رو بررسی میکنه!!!Anti666 _6_

İmage

سایت مشکل داره ، یا قضیه چیز دیگه ای؟Anti666 _18_

از اونجایی که تعداد کاربران سایت هر روز بیشتر میشه و در حال حاضر بیش از 8000 کاربر داریم، بررسی کردن وجود نام کاربری انتخابی موقع ثبت نام از بین این تعداد کاربر مدت زیادی طول میکشه، اگر مطمئن هستید که نام کاربری انتخابی قبلا توسط شخص دیگه ای ثبت نشده بوده، با پر کردن فیلدهای لازم و زدن دکمه عضویت به راحتی میتونن عضو بشن و مشکلی برای عضویت وجود نداره

همگی موفق و سربلند باشید
امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
یازهرا(س), delay, IRaNi, منتقم, montagem, آل یاسین, anti666, بابکها, آناهید, S@m0u1L, SaBeQoN, عبدالزهرا(س)
کارمند قراردادی مجازی!
*
سپاس شده: 87 در 32 موضوع
سپاس کرده: 35
اعتبار: : 36
ارسال: #58
RE: این چه سیستم سایتیه که درست کردید ؟؟؟
(۲۹-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ عصر)mohammadi نوشته شده توسط:  
بسم الله الرّحمن الرّحیم

سلام
من هم قبلاً این مشکل رو داشتم چند بار از راه های مختلف امتحان کردم و تنها راه این بود که یک بار توی صفحه اصلی انجمن رمز عبور رو اشتباه وارد کردم و بعد توی صفحه جدیدی که اومد نام کاربری و رمز عبور رو وارد کردم و تیک ذخیره رو هم زدم و بعد مشکلم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.
آقا من این راهکار دوستمون رو انجام دادم، کاملا مشکل رفع شد و دیگه نیاز به لاگین کردن چند باره نداره
همون یه بار که لاگین کردم دیگه مونده و نیاز به لاگین دوباره نداشتم. الان 3-4 روزه راحت شدم

خیلی متشکرم از مدیریت عزیز و سایر دوستان گرامی
۳۱-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از بابکها سپاس کرده اند.
IRaNi, delay, منتقم, montagem, REZVANEH, قدیسین, MaTiNeH, آل یاسین, anti666, Aryha, SaBeQoN, آناهید
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #59
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ریست تنظیمات مرورگرهای فایرفاکس (firefox) و اینترنت اکسپلورر (IE)

برای ریست کامل و بازگرداندن تنظیمات مرورگر به روز اول به ترتیب زیر ( طبق شماره های مندرج در تصاویر) عمل کنید

مرورگر firefox:
از منوی help ، بر روی گزینه restart with add-ons disabled... کلیک کنید

İmage

و در پنجره ی باز شده روی دکمه restart کلیک کنید

İmage

و سپس در پنجره جدید بر روی دکمه restart firefox کلیک نمیایید

İmage

مرورگر Internet Explorer:
ار منوی tools روی گزینه internet options کلیک نمائید

İmage

سپس از پنجره باز شده بر روی تب advanced کلیک کرده و بر روی دکمه ...reset کلیک کنید

İmage

در پنجره " reset internet explorer setting" بر روی دکمه reset کلیک نمائید

İmage

پس از طی مراحل فوق مرورگر شما به تنظیمات اولیه باز میگردد

İmage

موفق و سربلند باشید

امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
۱۱-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 23 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
ساسان پرويز, Monji, delay, نخست وزيرمجازي, رئیس جمهور مجازی!, یا مهدی313, Morteza561, MeHLaBoN, کریم آل عبا, سربازالحسین(ع), خط شكن, ارتش ضد ماسون, anti666, Aryha, SaBeQoN, esm68, آناهید, اسماء الحسنی, سید حسین, آل یاسین, IRaNi, منتقم, ARMA66
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
ارسال: #60
(۱۷-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ عصر)montagem نوشته شده توسط:  سلام
مگه دكمه سپاس رو به صلوات تبديل نكردين؟ وقتي نميزني سپاسه ولي وقتي دكمه رو ميزني صلوات ميشه . چه جورياست؟Anti666 _18_
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

بله به همین صورت هست،قبلا در بخش "@ تغییرات جدید تالار @" شرح داده شد

موفق باشید

(۱۱-۴-۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ عصر)IranClips نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران سایت

من جدیدا 2 تا مشکل پیدا کردم:

اول :

من جدیدا بسیاری از عکسهای پستها رو نمیتونم ببینم. پستها مشکل داره یا من مشکل دارم مثلا این پست که جدید هم هست

http://anti666.ir/forum/thread-27688.html
هیچ عکسی توش نمیبینم. یا اون عکس مورچه ها که اخیرا پست شده بود فقط یکیش رو میتونستم ببینم. 

دوم:

موقع استفاده از لینک "مشاهده پستهای جدید" گاهی تعداد زیادی از پستها که قبلا دیدم و تغییری هم نداشته اند و در آخرین استفاده از این لینک مشاهده نشده بود مجددا ظاهر میشوند . 

مثلا این پست http://anti666.ir/forum/thread-27690.html که امروز صبح زده شده من تو لیست ارسالهای جدید صبح دیدم. حدود ظهر که از این لینک استفاده کردم نبود. الان دوباره اومده در حالی که تغییر نداشته . آیا صلوات (همون سپاس قدیم) یا امتیاز دادن به ارسال کننده پست باعث آپ شدنش میشه ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
لطفا به روشی که در ارسال قبل از ارسال شما گفته شده، مرورگرتون رو ریست کنید
البته در برخی موارد تصاویر برخی از سایتهای آپلود برای بعضی مشاهده نمیشه که مربوط به تالار نیست و مربوط به سیستم شخصی ست...
امضاي قدیسین :

*
بودنش
واقعیتیست عین نفس کشیدن
خدا را میگویم؛
همیشه همراهت...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ عصر، توسط قدیسین.)
۱۷-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از قدیسین سپاس کرده اند.
MeHLaBoN, delay, anti666, نخست وزيرمجازي, رئیس جمهور مجازی!, IRaNi, آناهید, منتقم, یازهرا(س), آل یاسین, montagem

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکلات فنی سایت GustavoWoltmann 0 132 ۲۴-۱۰-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: GustavoWoltmann
  پشنهادات و انتقادات درباره اینستاگرام سایت آنتی 666 ارتش ضد ماسون 1 663 ۳-۴-۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: نور66
  تاپیک جامع پیشنهادات کاربران برای ارتقاء راندمان سایت شبدیز 106 15,550 ۱۴-۳-۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: mortozpasha
  درخواست ارائه سایت برای تحلیل تحولات سیاسی روز VaLeNTiNe 3 988 ۱۲-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ عصر
آخرین ارسال: نخست وزيرمجازي
  اندر خم مشکلات انجمن ما !!!!!!! SaVaJJaD 124 22,321 ۱۶-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: نخست وزيرمجازي
  جذب 2 نویسنده افتخاری برای یک سایت مذهبی و امام زمانی sun2rise 2 1,118 ۹-۲-۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ عصر
آخرین ارسال: fخادم الخمسه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.