WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

نظرسنجی: آيا ادامه ترجمه كليپ هاي سفري به ماوراء الطبيعه رو مفيد مي دانيد؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

دانلود سری سوم مستند سفر به ماورا الطبیعه
زمان کنونی: ۸-۴-۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: MoTaRJeM
آخرین ارسال: TooFauN
پاسخ: 41
بازدید: 27969

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود سری سوم مستند سفر به ماورا الطبیعه

کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 64 در 12 موضوع
سپاس کرده: 28
اعتبار: : 10
وضعیت : آفلاین
ارسال: #13
RE: دانلود سری سوم مستند سفر به ماورا الطبیعه
بسم الله الرحمن الرحیم با سلام دوستان من هر سه را نگاه كردم اين آقا كه خودش مشكل اعتقادي داره اون هم اساسي ببينيد اين يا خودش درست ملتفت نيست يا اينكه يك ريگي تو كفشش هست و همه اينها برنامه ريزي شده است ... خيلي از مطالب ايشان واقعا براي من كاربردي است بخصوص كه من نظرات ضد فلسفه  و عرفان مصطلح دارم وليكن همين آقا حيات پس از مرگ را منكره بخصوص از اون قسمتي كه صحبتهاي اون آقاي كاهن را نقل ميكنه ايشون  عالم برزخ را به كل منكره كه جزو مسلمات اعتقادي ماست و اميدوارم ديگر در ادامه منكر قيامت نشه ... بنده البته منتظرم بقيه صحبتهاي ايشون ترجمه بشه وليكن تا اينجا منطقي نيست اين آقا خودش مشكلات اعتقادي بزرگي داره همينطوري كه نميشه صحبتهاي اين آقا را منتشر كرد اين خودش يك جور داره به عقايد طرف مقابلش آسيب ميكنه حالا اون آقاي مجري خودش مسيحي بود تعجب ميكنم ايشون چرا چيزي نگفت مگر مسيحي ها اعتقاد به حيات پس از مرگ و عالم برزخ ندارند در هر صورت مسئله يك مقدار زيادي پيچيده شده از دوستان خواهشمندم به اين مورد كه تبيين كردم حتما رسيدگي كنند تا ببينيم در ادامه چه بايد بشود... البته اگر مايليد در ادامه حتما در مورد مطالبي كه از جانب اين آقا ارائه كرده بحث مبسوطي داشته باشيم تا مشخص شود اصلا صحبتهاي ايشان تا چه اندازه واقعيت دارد و اصولا چه نتايجي را ميتوانيم از آن برداشت كنيم البته به صورت هدفمند با تشكر خداحافظ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ عصر، توسط M.ABDOLLAHI.)
۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از M.ABDOLLAHI سپاس کرده اند.
savvy, matey, UNK Soldier, TooFauN, آل یاسین, پرنيان, dr_ali822002, کوثر 313, کریم آل عبا, SaReBaN, خط شكن
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8116 در 832 موضوع
سپاس کرده: 12458
اعتبار: : 78
ارسال: #14
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت شما همسنگر گرامی

ممنون از حسن توجه شما به این مجموعه...اما تا جایی که بنده یادم میاد، ایشون یعنی آقای راجر مورنو میگن که توی اون جمع شیطان پرستی که بوده و از برنامه های شیطان این بوده که انسانها به جهان پس از مرگ اعتقاد نداشته باشن...

و اما دوست دیگری که فرمودن تناقضاتی در این مستند موجوده، باید عرض کنم حق با شماست اما در ادامه نیز مباحثی مطرح می شوند که همه رو بعدا واکاوای میکنیم انشالله

یا الله
امضاي SaReBaN :

در این قحط سال دمشقی اگر حرمت عشق را پاس داری
تو را می توان خواند
عاشق...!!!

[تصویر:  efshalogo1.png]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ عصر، توسط SaReBaN.)
۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از SaReBaN سپاس کرده اند.
UNK Soldier, سید حسین, آل یاسین, پرنيان, dr_ali822002, کوثر 313, M.ABDOLLAHI, کریم آل عبا, خط شكن, IRaNi
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #15
نه دوست عزيز شما درست متوجه نشديد خواهش ميكنم دوباره قسمت سوم را ببينيد بنده مطمئنم خود اين آقاي راجر ميگه شياطين از اعتقاد مردم به زندگي پس از مرگ سو استفاده ميكنند و بعد اوني كه شما ميفرمائيد شياطين دوست دارند مردم به آن اعتقاد پيدا كنندعدم وجود شياطين است و نه زندگاني پس از مرگ خواهش ميكنم حداقل يك نگاه دوباره به قسمت سوم بيندازيد مسئله بسيار روشن است من تعجب ميكنم؟؟؟ خواهش ميكنم حتما رسيدگي كنيد متشكرم...
۲۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از M.ABDOLLAHI سپاس کرده اند.
Ezrael, UNK Soldier, TooFauN, سید حسین, آل یاسین, پرنيان, dr_ali822002, SaReBaN, کوثر 313
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
ارسال: #16
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام برادر گرامی

متن رو اینجا قرار میدم:

یکی از چیزایی که باعث تحیر و سرگردانی من شد و من رو قلبا ناراحت کرد وقتی بود که کاهن درباره بت پرستی مسیحی صحبت کرد.

...به ما بگو چی گفت راجر؟

گفت: "بت پرستی مسیحی بزرگترین و تاثیرگذارترین فریبی هست که در طول زندگی بشر آورده شده" و کاهن با افتخار می گفت: "شیاطین بی وقفه دارن کلیساهای مسیحی رو از طریق ارتباط با مردگان آلوده می کنند با استفاده از نوعی روح پرستی که تا الان صدها مسیحی رو بدون اینکه بدونن به این سمت کشوندن".

ارتباط با مرده ها چیه؟ برامون توضیح بده؟

باور اونا از ارتباط با مردگان ظاهر کردن ارواح مردگان با سحر است.
یعنی میتونیم با کسی صحبت کنیم که مرده...؟؟؟

کاهن گفت: "این فریب بزرگ فقط از یک راه برآورده میشه. از طریق این باور فریبنده که انسان روح جاودانه داره و پس از مرگ هم زندگی میکنه" و میگفت که بت پرستی از طریق ارتباط با مردگان شکل میگیره برای همین میگفت صدها مسیحی در حال بت پرستی هستن در حالیکه فکر میکنن دارن خدا رو ستایش میکنن و .....
 و حتی اونجا که میگه انسان فانی ِ و روح جاودان هم نداره
منظور شما هم همین تیکه س، درستِ؟؟؟

خب اینها صحبت های اون کاهنِ است دیگه!!!
یا الله
امضاي SaReBaN :

تو را می توان خواند
عاشق...!!!

۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از SaReBaN سپاس کرده اند.
Ezrael, matey, UNK Soldier, TooFauN, M.ABDOLLAHI, سید حسین, عبدالزهرا(س), IRaNi, خط شكن, آل یاسین, پرنيان, آناهید, dr_ali822002, بنت الهدی, کوثر 313
کارمند قراردادی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4933 در 387 موضوع
سپاس کرده: 1104
اعتبار: : 2080
ارسال: #17
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خسته نباشید

Anti666 _3_بالاخره یکی دیگر از کاربران عزیز هم از زاویه ای دیگه داره به این قضیه نگاه میکنه.

شخصا همیشه منتظر بودم یکی بیاد به ترجمه این مستند هم نگاه بندازه و بحث نقد ترجمه اش رو داشته باشیم.

چون ما توی این حیطه ( ترجمه) صاحب نظر هستیم و میتونیم بحث های سازنده  داشته باشیم.

ولی توی این مباحثی که شما گفتید (سوای ازینکه بنده خودم بسیار بسیار لذیذ میدونم این مباحث رو و دنبال میکنم) متاسفانه حداقل حقیر پاسخ گوی مناسبی نمیتونم باشم برای ایده ها و دیدگاه هایی که مطرح شده.

یعنی نه تنها من، بلکه بقیه ی اعضا هم گمان نمیکنم بتونن حق مطلب رو ادا کنن.شاید کاربر matey ، بتونه تا حدی جواب گو باشه.

و اینکه حالا تکلیف این مبحث چی میشه و پاسخ این موارد کجاست ، خب توی همین تالار، بحث نقد فیلم و رسانه هست که میتونید به اونجا مراجعه کنید.

مجددا  از مواردی که فرمودین تشکر میکنم.

یا علی
امضاي MoTaRJeM :

این کلیپ مصداق " نبینی عمرت بر فناست" هست

اما ، اگر حین گریه هاتون منو دعا نکنید رضایت ندارم بابت دانلود این کلیپ!

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

من دانلود میکنم و برای جلب رضایتت دعات میکنم

التماس دعا به این میگن.Anti666 _11_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ عصر، توسط MoTaRJeM.)
۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
matey, ENTeZaR14, UNK Soldier, TooFauN, M.ABDOLLAHI, سید حسین, عبدالزهرا(س), IRaNi, کوثر 313, خط شكن
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #18
خدا خيرت بده اون آقاي كاهن داشته با جناب راجر صادقانه صحبت ميكرده خيلي روشنه اين آقاي كاهن اينكه به آقاي راجر ميگه " از طریق این باور فریبنده که انسان روح جاودانه داره و پس از مرگ هم زندگی میکنه" اعتقاد واقعي خودش را بيان ميكنه و آقاي راجر هم خودش قبول داره كه اين اعتقاد به زندگي پس از مرگ اعتقادي فريبنده است و مردم ساده لوح هستند كه اعتقاد به زندگي پس از مرگ دارند نظر آقاي كاهن اين است كه پس ما بايد از اين اعتقاد اشتباه مردم سو استفاده كنيم و به آنها وعده ديدار با ارواح مردگانشان را بدهيم و از اين طريق ارواح شياطين خودشان را به جاي ارواح مردگان معرفي ميكنند به همين راحتي... 
داداش گلم يكبار واضح برات توضيح ميدم گل حرف آقاي راجر در اين قسمت از برنامه اين است كه: ""مردم بدانيد واقعيت اين است در هنگام مرگ روح انسان مانند بدنش از بين ميرود واين كه انسانها حيات بعد از مرگ دارند نظريه اشتباهي در بين مردم است كه ارواح شياطين از آن غفلت و ساده لوحي مردم براي جا زدن خود بجاي ارواح مردگان و بواقع پرستش خود توسط آن چند صد ميليون مسيحي ساده لوح استفاده ميكنند ""
حالا فهميدي برادر عزيز من چي گفتم خدا خيرت بده يكبار مغزت را تخليه كن و دوباره متن را بخوان اميدوارم ديگه ايندفعه متوجه بشي از دوستان ديگر هم خواهش ميكنم هر كس متوجه صحبتهاي من شده بنويسه... در ضمن نقد من به اين مطالب اين آقا خيلي طولانيتر از اين حرفهاست فقط منتظرم همه 300 دقيقه را ترجمه كنيد تا نقدش كنم انشاا...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ عصر، توسط M.ABDOLLAHI.)
۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از M.ABDOLLAHI سپاس کرده اند.
UNK Soldier, TooFauN, سید حسین, SaReBaN
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
ارسال: #19
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

دوستان دقت کنید که این مستند براساس کتاب راجر درست شده که پرفروشترین کتاب سال هم بوده اتفاقا!!!
اونم نه تو جمهوری اسلامی ایران بلکه تو ایالات متحده!!!

بنده عرض کردم بله تناقضاتی هست، تیم ما هم تا همین جا به برخی هاشون پی برده که پس از اتمام کار به طور کلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت انشالله.

موفق باشید

یا الله
امضاي SaReBaN :

تو را می توان خواند
عاشق...!!!

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ صبح، توسط SaReBaN.)
۲۳-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از SaReBaN سپاس کرده اند.
ENTeZaR14, UNK Soldier, TooFauN, M.ABDOLLAHI, سید حسین, عبدالزهرا(س), IRaNi
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #20
برادر عزيز بنده متوجه ميشم چي ميگيد وليكن اين كه نشد اين آقا خودش مشكل عقيدتي خيلي بزرگي داره ايشون زندگي پس از مرگ را منكر ميشه با اين اوصاف اينطوري بيشتر باعث انحراف طرف مقابل ميشه البته بايد ديد در ادامه چي ميگه وليكن بنده نديدم جاي ديگه اعتقاد به عالم برزخ داشته باشه كه اينجا بشه تناقض  من نظرم اينه كه نشه مثل اين فيلمهاي مرموز آمريكائي كه مياد در قالب جلب اعتماد مردم يك شبهه و باطلي را در بين مرم رواج ميده در ضمن شما فكر كنيد اگر اين آقا صداقت داشت دولت فراماسون آمريكا اجازه ميداد ايشون نفس بكشه و كتابش بشه پرفروشترين و برنامه تلوزيوني درست كنه و همه اسرار انجمنهاي مخفي را رو كنه اين كه خيلي مشكوك شد...من خودم قصد داشتم از قسمتهايي از اين فيلم در يك كليپ استفاده كنم ولي وقتي ديدم ايشون اينطوري ميگه پشيمون شدم آخه مسئله همينه حالا با اين اوضاع ديگر كسي نميتونه به حرفهاي ايشون استناد كنه در نتيجه اينها بي فايده ميشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ صبح، توسط M.ABDOLLAHI.)
۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از M.ABDOLLAHI سپاس کرده اند.
UNK Soldier, TooFauN, پرنيان, SaReBaN
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4773 در 856 موضوع
سپاس کرده: 1959
اعتبار: : 3429
وضعیت : غایب
ارسال: #21
سلام
درسته 
راجر مشکل عقیدتی داره .....و میخواد القا کنه که زندگی پس مرگ  همش الکیه.......خب مشکل چیه؟؟
۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از پرنيان سپاس کرده اند.
ارتش ضد ماسون, UNK Soldier, TooFauN, مهدي ياور, منتقم, M.ABDOLLAHI, آل یاسین, SaReBaN
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
ارسال: #22
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام مجدد

جالب نیست که ما هر دو یک چیز میگیم اما ....

وقتی عنوان کردم که این کتاب پرفروش ترین کتاب ایالات متحده بوده، منظورم این بود که بله اینا تیشه به ریشه خودشون نمیزنن که!!! ی خبری باید باشه...

ایشون حرفهایی میزنن که بعضا با مسیحیت در تعارضِ!!!

با تشکر ویژه از دقت و البته تفکر شما در این زمینه و با احترام به صحبت هاتون عرض میکنم اجازه بدید کار به پایان برسه انشالله تمام جوانب رو بررسی خواهیم کرد به کمک شماAnti666 _13_
یا الله
امضاي SaReBaN :

تو را می توان خواند
عاشق...!!!

۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از SaReBaN سپاس کرده اند.
تسنیم, matey, ارتش ضد ماسون, ENTeZaR14, سربازالحسین(ع), خط شكن, TooFauN, مهدي ياور, منتقم, M.ABDOLLAHI, آل یاسین, پرنيان
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #23
خوب خدا را شكر كه همه متوجه شديم كه اين آقا ريگي در كفش داره حالا ببينيد صحبت من چيه حرف من اينه كه من خودم ميخواستم از قسمتهائي از اين مستند براي كليپ خودم استفاده كنم ولي حالا ديگه اينكار رو نميكنم چون اين مستند اعتبار خودش را از دست داد من نظرم اينه كه شما اطلاع رساني كنيد دوستان متوجه بشند در ضمن از شما هم بابت ترجمه اين مستند تشكر ميكنم كه به همه ما ثابت كرديد كه اين آقا خودش متهم است و من هم منتظرم بقيه مستند ترجمه شود تا ببينيم اين آقا ديگر چه نقشه اي براي ما داشته و اينكه حالا من موندم اين تهيه كنند گان ARRIVALS چگونه متوجه اين انحرافات اشكار اين آقا نشدند كه اومدن به حرفهاهاي اين آقا استناد كردند واقعا جاي سوال؟؟؟ 
۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از M.ABDOLLAHI سپاس کرده اند.
ارتش ضد ماسون, SaReBaN, TooFauN, سربازالحسین(ع), خط شكن, مهدي ياور, Ali-K
کارمند قراردادی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4933 در 387 موضوع
سپاس کرده: 1104
اعتبار: : 2080
ارسال: #24
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

انشالله که خیره..و باعث افزایش آگاهی میشه.

قسمت چهارمش هم در حل آماده سازیه.

بابت موارد مذکور تشکر میکنم

یا علی
امضاي MoTaRJeM :

این کلیپ مصداق " نبینی عمرت بر فناست" هست

اما ، اگر حین گریه هاتون منو دعا نکنید رضایت ندارم بابت دانلود این کلیپ!

اسمشو نمیگم چیه تا مجبور بشید فقط ازینجا دانلود کنید و زورکی دعام کنید ، اونم وسط گریه هاتون.

من دانلود میکنم و برای جلب رضایتت دعات میکنم

التماس دعا به این میگن.Anti666 _11_
۲۳-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از MoTaRJeM سپاس کرده اند.
تسنیم, matey, ارتش ضد ماسون, ENTeZaR14, SaReBaN, IRaNi, سید حسین, UNK Soldier, آل یاسین, M.ABDOLLAHI, سربازالحسین(ع), خط شكن, TooFauN, مهدي ياور, منتقم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سری چهارم مستند سفر به ماوراء الطبیعه MoTaRJeM 6 4,826 ۲۱-۱۰-۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: mehraban1347
  دانلود سری پنجم مستند سفر به ماوراء الطبیعه MoTaRJeM 7 4,677 ۱۳-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: MoTaRJeM
  دانلود سری دوم مستند سفر به ماورا الطبیعه MoTaRJeM 4 37,181 ۱۲-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ صبح
آخرین ارسال: cena316
Video دانلود سری اول مستند سفر به ماورا الطبیعه MoTaRJeM 6 15,570 ۱۱-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: سربازالحسین(ع)
  دانلود: کتب مقدس، قرآن و علم (فصل دوم) SaReBaN 3 3,019 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mohammadi
Video دانلود ویدئو مستند تقویم مایا (زیرنویس فارسی) MoTaRJeM 9 18,350 ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: IranClips

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.