WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

نظرسنجی: محتوای این تاپیک برای شما تا چه حد راضی کننده و مفید بوده است؟
کم
معمولی
زیاد
خیلی زیاد
[نمایش نتایج]

آموزش ساخت تصاویر 360 در 180 درجه (سراسر نما)
زمان کنونی: ۵-۱۲-۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: DiDeH BaN
آخرین ارسال: mortezaab
پاسخ: 73
بازدید: 25921

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش ساخت تصاویر 360 در 180 درجه (سراسر نما)

کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 50 در 11 موضوع
سپاس کرده: 7
اعتبار: : 30
وضعیت : آفلاین
ارسال: #49
RE: آموزش ساخت تصاویر 360 در 180 درجه (سراسر نما)
سلام مجدد

آقا ممنون و سپاسگذارم از حوصله ای که بخرج میدین rose

سایت kolor.com بخشی رو تحت عنوان wiki داره که من به شخصه اغلب مشکلاتم رو اونجا حل کردم و حتی به ویژگی های جالبی از این نرم افزار رسیدم
همونطوری که دیده بان بزرگوار قبلا اشاره کرده بودند

این پانو هد هم که فرمودین میشه خودمونم بسازیم قرار بود یه آموزشی هم راجع به اون بگذارید ولی میخواستم بپرسم پانو هد های آماده تقریبا چه قیمتی هستن و اگر خودتون استفاده می کنید از کجا تهیه کردین (توصیه خودتون که هم کیفیت داشته باشه هم قیمت متناسب) آخه من وب رو زیر و رو کردم فقط سایت های خارجی من جمله همین kolor.com میفروشن 
البته خب فروشگاهی هم اینجا (ایلام) نداریم که سراغ بگیریم اگر خرمباد جایی سراغ دارین بفرمائین

ضمنا یک سری از تور ها هست که مثلا آفتاب یا لامپ پرنوری که هست رو بصورت جالبی نشون میده و نور و زاویه اون همراه با حرکت در پانوراما جابجا میشه حتی دیدم یکی از تور هایی که از کیو گرفته بودین همین ویژگی رو داشت
نمونه دیگه هم که منبع نورش پروژگتوره در این آدرس هست
لطفا راجع به ساخت همچین چیزی و نیز عکاسی از جاهایی که اختلاف نوردهی یا نوردهی شدید دارند توضیحاتی بفرمائین

در آخرم میخوام تشکر اساسی بکنم از دیده بان بزرگوار که واقعا با حوصله مارو تحمل میکنن
امیدوارم که به بزرگی خودتون ببخشید زیاد وقتتونو  میگیریمroseroserose
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ عصر، توسط nazeri.)
۱۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از nazeri سپاس کرده اند.
مژده حکیمی, anti666, محمدامين, mortezaab, DiDeH BaN, mortozpasha
*
پروفایل شما
سپاس شده: 7020 در 874 موضوع
سپاس کرده: 23201
اعتبار: : 14254
ارسال: #50
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

آموزش پانوهد رو متاسفانه فعلاََ نمیرسم.

نقل قول: ضمنا یک سری از تور ها هست که مثلا آفتاب یا لامپ پرنوری که هست رو بصورت جالبی نشون میده و نور و زاویه اون همراه با حرکت در پانوراما جابجا میشه حتی دیدم یکی از تور هایی که از کیو گرفته بودین همین ویژگی رو داشت

نمونه دیگه هم که منبع نورش پروژگتوره در این آدرس هست
لطفا راجع به ساخت همچین چیزی و نیز عکاسی از جاهایی که اختلاف نوردهی یا نوردهی شدید دارند توضیحاتی بفرمائین
اینی که میفرمایید یکی از ابزارهای پانوتور هست _  ببینید:

İmage

İmage

امیدوارم متوجه شده باشید.SMiL.ANTi666 _1_
امضاي DiDeH BaN :

پرچم به دست توست جمع است خاطرم                   با تو مهم که نیست حرف و حدیث ها..

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ عصر، توسط DiDeH BaN.)
۱۸-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از DiDeH BaN سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, VaLeNTiNe, anti666, محمدامين, سربازالحسین(ع), mortozpasha
*
پروفایل شما
ارسال: #51
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

عید همگی مبارک.İmage

تور مجازی تنگۀ شبیخون_ پارک جنگلی مخملکوه (در صفحه ای که باز میشه بر روی عکس کلیک بفرمایید.)

پیشنهاد میکنم اگه پهنای باند اینترنت به اندازه کافی دارید، ببینید.Anti666 _3_

[تصویر:  a522a6005d1cb428ea34ef1769cd7452_S.jpg?t=1420669809]
امضاي DiDeH BaN :

پرچم به دست توست جمع است خاطرم                   با تو مهم که نیست حرف و حدیث ها..

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱۲-۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ صبح، توسط DiDeH BaN.)
۱۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از DiDeH BaN سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, VaLeNTiNe, anti666, محمدامين, mortezaab, nazeri, mortozpasha, سربازالحسین(ع), Violet, ARMA66
*
پروفایل شما
سپاس شده: 791 در 92 موضوع
سپاس کرده: 1039
اعتبار: : 388
ارسال: #52
خیلی جالبه کاراهاتون Anti666 _14_
نمیدونستم این عکس های 360 درجه انقدر گرفتاری داره.Anti666 _4_
امضاي Violet :

منتظران مهدی به هوش باشید و به گوش
حسین را منتظرانش کشتند

[تصویر:  98859243583392947196.gif]
۱۹-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از Violet سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, anti666, محمدامين, mortezaab, nazeri, سربازالحسین(ع), DiDeH BaN
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #53
بسم الله الرحمن الرحیم . 
عرض ادب خدمت دوستان
تور تنگه ی شبیخون رو دیدم واقعا جالب و تماشایی بود خسته نباشید  ولی آقا دیده بان عزیز به سوال حقیر درباره ی قیمت و نحوه تهیه پانوهد آماده چیزی نفرمودید بهرحال حالا که آموزش اون رو وقت ندارید این یکی رو توضیحاتی بفرمائید  ، ممنون میشیم.

۲۰-۱۰-۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از nazeri سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, anti666, محمدامين, mortezaab, mortozpasha, Violet, DiDeH BaN
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #54
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت دوستان گرامی خاصه دیده بان عزیز (آقای یاراحمدی اگه اشتباه نکنم!)
آقا به سوال قبلی ما پاسخ ندادین هی به سوالاتمون اضافه میشه Anti666 _4_
باز هم غرض از مزاحمت سوالی رو مطرح میکنم امیدوارم که وقت شریف تون رو بگذارید و پاسخ بدین
بنده به دلایلی مجبورم از نسخه 2.3 نرم افزار kolor pano tour pro استفاده کنم و همونطوری که مستحضرید این نرم ازفزار تنها خروجی HTML که درونش یک فایل فلش هستش رو میده و اون فایل فلش هم درواقع وابسته به فایل ها و عکس های دیگری ست که داخل پوشه ی خروجی قرارشون میده نرم افزار 
همونطوری که فرمودین بنده چندتا تور رو که انجام دادم توی یک اتورانی گذاشتم و نرم افزار فلش پلیر رو درج کردم و ...
تا اینجا مشکل تقریبا حل شده ست اما بنده میخوام که تور مجازی در درون یک فایل باشه اصطلاحا به اون میگن Single file که در نسخه 2.3 این سینگل فایل رو فقط در فرمت .PTV که فرمت اختصاصی شرکت kolor هستش و نیاز به نرم افزار خاص خودش داره خروجی میده و خب تا اون جایی که من سایت kolor.com رو زیر و رو کردم Anti666 _4_ تنها راه single file گرفتن از تور همینه ( به نظر بنده این سیاستی ست که میخوان استفاده از نرم افزارای خاص خودشون رو اجباری کنند) در هر حال نیاز بنده این هستش که این فایل های HTML رو که درواقع وابسته به هم هستند رو کامپایل یا چیزی شبیه این بکنم که خروجی کار نهایتا تک فایل باشه ؛ در این مورد هم نرم افزار ها و سایت های مختلف رو گشتم چیزی که مشکل بنده رو حل بکنه پیدا نکردم میخواستم از شما کمک بگیرم چطور میشود یک تور یا حد الامکان هر نمای پانوراما رو در یک Single File خروجی گرفت .

پیشاپیش از حوصله و توجه تون سپاسگذارم . . .
یا علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی . . .
۲۴-۱۰-۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از nazeri سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, anti666, محمدامين, mortozpasha, mortezaab, DiDeH BaN
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 7 در 2 موضوع
سپاس کرده: 35
اعتبار: : 10
ارسال: #55
با تشکر از آقای دیدبان عزیز Anti666 _14_ کمک شایانی به ساخت این نوع تصاویر برای اینجانب کردند من خیلی چیز های جالبی رو فهمیدم وانجام هم دادم یه پانو هد دست ساز درست کردم و با آموزشی که از ptguiگذاشتید کاملش کردم وبا کلی زحمت وکلی زمان تونستم تو kolor کامل بدست بیارم اما بنده با چند تا مشکل مواجه شدم Anti666 _18_نسخه کالور که من گرفتم خروجیش تمام جهات آرم خود شرکت کالور رو میده واین اصلا مناسب نیست همه جای پارنوما اسمش هست بنظرم کرکش نامناسبه من هرچی گشتم کرکشو پیدا نکردم از کجا میتونم نسخه جدیدشو دانلود کنم؟باکرکش؟مشکل بعدی من هم این بود که نتونستم کفشو در بیارم.که بشه مثل خودتون -آقای دیده بان-بایدچه کنم برای در آوردن کف؟؟Anti666 _15_
 Anti666 _6_ولی یه چیزی رو خوب فهمیدم برای خروجی گرفتن از این نوع عکس ها حتما باید یه سیستم گیم ویا بالاتر داشت خیلی مال من طول کشید چیزی به ترکیدن سیستم نمونده بود.nailbitingخداروشکر به خیر گذشت 

این لینک پلیر فیلم پارنوما خرابه؟ من هر کار کردم دانلود نشد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ عصر، توسط mortezaab.)
۱۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از mortezaab سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, مژده حکیمی, anti666, محمدامين, mortozpasha, DiDeH BaN
*
پروفایل شما
ارسال: #56
بسم الله الرحمن الرحیم.

نقل قول: خیلی جالبه کاراهاتون İmage
نمیدونستم این عکس های 360 درجه انقدر گرفتاری داره.İmage
ممنون.  از لطفتونه که اینو میفرمایید.rosePir

نقل قول: عرض ادب خدمت دوستان

تور تنگه ی شبیخون رو دیدم واقعا جالب و تماشایی بود خسته نباشید  ولی آقا دیده بان عزیز به سوال حقیر درباره ی قیمت و نحوه تهیه پانوهد آماده چیزی نفرمودید بهرحال حالا که آموزش اون رو وقت ندارید این یکی رو توضیحاتی بفرمائید  ، ممنون میشیم.
علیکم السلام.
ببینید قبلاََ هم توضیح دادم خدمت شریفتون توی صفحات قبلی همین پُست ولی این با سعی میکنم ان شاءالله مبسوط تر عرض کنم.
طرحی رو که بنده خودم برای ساخت پانوهد استفاده کردم و میشه گفت که نمونه ی استانداردش هم همین هست. جنس پانوهد بنده از ورق معمولی آهن ترانس هست که معمولاََ فلزکارها سروکارشون با اون هست و میشه براحتی پیداش کرد.

پانوهد تشکیل شده از دو قسمت اصلی؛

İmage

1 - بدنۀ اِل مانند که روی سه پایه چفت میشه و باید قسمت پائینی اون شیار بخوره .
2 - قسمت رأس پانوهد که دوربین قراره به اون وصل بشه و باید اون هم شیار زده بشه.

(دقت بفرمایید: شیار های روی پانوهد یعنی شیار قسمت پائینی سازۀ اِل مانند و شیار کلّی رأس پانوهد به این خاطر هست که بعد از مونتاژ پانوهد و مستقر شدن دوربین بتونیم برای دوربینهای مختلف نودال پوینت رو جابجا کنیم و نودال مخصوص اون دوربین رو به دست بیاریم.)
[تصویر:  i8qy67cxpp8qhpby1nyt.jpg]

İmage

این لینک رو هم مطالعه بفرمایید حتماََ.

نقل قول: آقا به سوال قبلی ما پاسخ ندادین هی به سوالاتمون اضافه میشه İmage

باز هم غرض از مزاحمت سوالی رو مطرح میکنم امیدوارم که وقت شریف تون رو بگذارید و پاسخ بدین
بنده به دلایلی مجبورم از نسخه 2.3 نرم افزار kolor pano tour pro استفاده کنم و همونطوری که مستحضرید این نرم ازفزار تنها خروجی HTML که درونش یک فایل فلش هستش رو میده و اون فایل فلش هم درواقع وابسته به فایل ها و عکس های دیگری ست که داخل پوشه ی خروجی قرارشون میده نرم افزار 
همونطوری که فرمودین بنده چندتا تور رو که انجام دادم توی یک اتورانی گذاشتم و نرم افزار فلش پلیر رو درج کردم و ...
تا اینجا مشکل تقریبا حل شده ست اما بنده میخوام که تور مجازی در درون یک فایل باشه اصطلاحا به اون میگن Single file که در نسخه 2.3 این سینگل فایل رو فقط در فرمت .PTV که فرمت اختصاصی شرکت kolor هستش و نیاز به نرم افزار خاص خودش داره خروجی میده و خب تا اون جایی که من سایت kolor.com رو زیر و رو کردم İmage تنها راه single file گرفتن از تور همینه ( به نظر بنده این سیاستی ست که میخوان استفاده از نرم افزارای خاص خودشون رو اجباری کنند) در هر حال نیاز بنده این هستش که این فایل های HTML رو که درواقع وابسته به هم هستند رو کامپایل یا چیزی شبیه این بکنم که خروجی کار نهایتا تک فایل باشه ؛ در این مورد هم نرم افزار ها و سایت های مختلف رو گشتم چیزی که مشکل بنده رو حل بکنه پیدا نکردم میخواستم از شما کمک بگیرم چطور میشود یک تور یا حد الامکان هر نمای پانوراما رو در یک Single File خروجی گرفت .
خواهش میکنم. اشکال نداره شما بپرسین ، بنده اونهایی رو که بلد باشم پاسخ میدم.
متأسفانه در این مورد نمیتونم کمکی بکنم چون خودم هم توی این قضیه گیر کردم!Anti666 _15_Anti666 _2_

نقل قول: نسخه کالور که من گرفتم خروجیش تمام جهات آرم خود شرکت کالور رو میده واین اصلا مناسب نیست همه جای پارنوما اسمش هست بنظرم کرکش نامناسبه من هرچی گشتم کرکشو پیدا نکردم از کجا میتونم نسخه جدیدشو دانلود کنم؟باکرکش؟
این مشکل متاسفانه چیزی نیست که به این راحتی ها حل بشه.
چن تا کار باید انجام بدید.    ویندوزتون رو اگه ممکنه عوض کنید و بعد همون نسخه ای رو که از اینترنت گرفتید نصب کنید.  البته قبلش آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید بعد فایل برنامه رو اکستراکت کنید. این شاید جواب بده.  اگه اینم نشد مجبورید از نسخه های پایینتر استفاده بکنید.   در ضمن هر موقع که پانوتور رو نصب میکنید روی سیستمتون باید به کنترل پنل رایانه تون برید و اون نرم افزار رو بلاک کنید تا خود به خود به اینترنت وصل نشه.

نقل قول: مشکل بعدی من هم این بود که نتونستم کفشو در بیارم.که بشه مثل خودتون -آقای دیده بان-بایدچه کنم برای در آوردن کف؟؟İmage
این درست همون سوالی بود که VaLeNTiNe عزیز هم در اول تاپیک اون رو پرسیده بودن و من مدتها بود که قول داده بودم جواب بدم:

نقل قول: سلام
مرسی فوق العادست
فقط من موندم چطور عکس گرفتی که پایینِ نقطه ی مرکزی خالیه İmage
یه روشی رو یادتون میدم که از این به بعد کف عکسهاتون رو اینجوری درست کنید:
عکس تون رو توی پانوتور Add  کنید،  بعد به منوی فایل برید و از قسمت اکسپورت cube facese رو بزنید ، پوشه تونو انتخاب کنید و بعد save  رو بزنید.  فایلی که به شما خروجی میده، همون عکس خودتون هست که به 6 قسمت تقسیم شده،  بعد قسمت زیر پاتون یا هر قسمت دیگه ای از عکس رو که نیاز به ادیت شدن داشت به فتوشاپ ببرید و ویرایش کنید و جای عکس قبلی با همون نام ذخیره بفرمایید.
بعد از اون باز دوباره شش تا عکس تکه تکه شده(نسخۀ cube) رو به پانوتور ببرید(ایمپورت رو بزنید و از منوی ایمپورت cube facese و بعد هر 6 تا عکس رو سلکت کنید) ؛  میبینید که نرم افزارتون یک عکس کامل رو به شما نشون میده؛   اگرم خواستید نسخۀ دو در یک همون عکس رو خروجی بگیرید از منوی فایل گزینۀ اکسپورت و بعد پانوراما رو بزنید.
نقل قول:  این لینک پلیر فیلم پارنوما خرابه؟ من هر کار کردم دانلود نشد
بفرمایید این لینک خود شرکت کلور هست واسه دانلود این نرم افزار.rose
پاینده باشید.Anti666 _13_SMiL.ANTi666 _12_
امضاي DiDeH BaN :

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ عصر، توسط DiDeH BaN.)
۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
نخست وزيرمجازي, ARMA66, مژده حکیمی, VaLeNTiNe, anti666, mortozpasha, محمدامين
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9101 در 688 موضوع
سپاس کرده: 6221
اعتبار: : 88
وضعیت : غایب
ارسال: #57
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و خداقوتAnti666 _14_

دیدبان عزیز، به فکر نشر عکس های 360 درجه از مکان هایی که دیدنش مفیده، در گروه واتس اپ سایت باشAnti666 _11_

موفق باشی ان شاءاللهAnti666 _3_
یا اللهrose
امضاي anti666 :

تا "تو" هستی دست گیرم، دست میخواهم چکار!
۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از anti666 سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, Hajghasem, mortozpasha, محمدامين, DiDeH BaN, مژده حکیمی, VaLeNTiNe
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9947 در 1704 موضوع
سپاس کرده: 6246
اعتبار: : 11080
وضعیت : غایب
ارسال: #58
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

عشق است به آسمان پریدن، عشق است تصاویر را 360 ـی دیدن Anti666 _4_
امضاي VaLeNTiNe :

اللهم عجّل لولیک الفرج

وَ الَّذينَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَنْ يَعْبُدُوها وَ أَنابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرى‏ فَبَشِّرْ عِبادِ
۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از VaLeNTiNe سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, محمدامين, DiDeH BaN, مژده حکیمی
*
پروفایل شما
سپاس شده: 791 در 92 موضوع
سپاس کرده: 1039
اعتبار: : 388
ارسال: #59
سلام
تنگه ی شبیخون رو دیدم واقعن قشنگ بود واقعن ادم حس میکنه تو همون محیطه.Fly2
یه درخواستی.یه عکس 360 درجه از خانه ی خدا میتونین پیدا کنین واسه ی بنده؟
قبلن یکی شو دیده بودم الان اینا رو دیدم یاده اون افتادم.Anti666 _2_
امضاي Violet :

منتظران مهدی به هوش باشید و به گوش
حسین را منتظرانش کشتند

[تصویر:  98859243583392947196.gif]
۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از Violet سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, mortozpasha, محمدامين, نور66, DiDeH BaN
*
پروفایل شما
ارسال: #60
(۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ عصر)Violet نوشته شده توسط:  
سلام
تنگه ی شبیخون رو دیدم واقعن قشنگ بود واقعن ادم حس میکنه تو همون محیطه.Fly2
یه درخواستی.یه عکس 360 درجه از خانه ی خدا میتونین پیدا کنین واسه ی بنده؟
قبلن یکی شو دیده بودم الان اینا رو دیدم یاده اون افتادم.Anti666 _2_

علیک سلام آبجی.
خدا رو شکر که مورد قبول واقع شدن.İmage
اون عکس هایی که میفرمایید کارای وبسایت مِکانلار هست که یه سایت ترکیه ایه.   هنوزم که هنوزه بعد از هفت هشت سال بهترین پانوراماهایی هستن که تو عمرم دیدم.
بفرمایید.اینم آدرسش.
امضاي DiDeH BaN :

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ عصر، توسط DiDeH BaN.)
۱۷-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
نخست وزيرمجازي, Violet, مژده حکیمی, ARMA66, mortozpasha, محمدامين, VaLeNTiNe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.