WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
زمان کنونی: ۳-۱-۱۳۹۶, ۰۴:۴۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: detector
آخرین ارسال: yavarneshane
پاسخ: 38
بازدید: 12921

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه

پروفایل شما
سپاس شده: 11989 در 1404 موضوع
سپاس کرده: 14030
اعتبار: : 6730
وضعیت : غایب
ارسال: #13
RE: مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام،
عالی بود، این رو بیشتر از قسمت اول دوست داشتم
کلی خندیدمAnti666 _4_
فقط یه چیزی صدای گوینده یه جاهایی، خیلی کم، گم میشد تو موسیقیِ متن
به هر حال منتظر ادامه اش هستیم،

الهی بهشتی باشیدrose
امضاي SaBeQoN :

İmage
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از SaBeQoN سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, REVONA, خط شكن, Ali-K, ASEMOUN, yavarneshane, آل یاسین, detector, VaVPi
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2927 در 397 موضوع
سپاس کرده: 502
اعتبار: : 1039
وضعیت : غایب
ارسال: #14
RE: مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
سلام...دمتون گرم واقعاً گویندگان تسلط کافی دارند آفرینAnti666 _3_....دیر نیست که ببینین از دکتر سلام درخواست همکاری براتون فرستادنAnti666 _4_....آقا هوای ما رو هم داشته باشین یاعلیrose
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از عبد عاصی سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, SaBeQoN, VaVPi, detector, REVONA, دکتر علی, خط شكن, Ali-K, ASEMOUN, yavarneshane, آل یاسین
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 3041 در 364 موضوع
سپاس کرده: 6329
اعتبار: : 2826
وضعیت : آفلاین
ارسال: #15
 یعنی اپیزود 3 سال 2014 میاد یعنی یه سال صبر کنیم ؟! Anti666 _5_دوستان کاری کنید تا بعد از تعطیلات کریسمس آماده بشه !Anti666 _4_بی صبرانه منتطرم
بچه بودم انقدر هری پاتر رو دوست داشتم ..!
عاشق صدای بچگی هرمیوم بودم وقتی می گفت هری ی ی ی(صداش ها ها )Anti666 _4_
امضاي Ali-K :

**و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می‌گویند: «ما فقط اصلاح‌کننده‌ایم»!
آگاه باشید! اینها همان مفسدانند؛ ولی نمی‌فهمند.**
بقره(11 و 12)

۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از Ali-K سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, خط شكن, detector, ASEMOUN, SaBeQoN, REVONA, آل یاسین
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 315 در 40 موضوع
سپاس کرده: 190
اعتبار: : 150
ارسال: #16
بسم الله
سلام
DETECTOR چرا باید بهت بگیم دیتِکتور؟ وقتی میتونیم بگیم عِماد؟ عماد به این قشنگی Anti666 _4_ بعدم  من یهو قاطی میکنم نمیفهمم دارم با عماد حرف میزنم یا دیتِکتور! dodgy
درضمن باید بگم که با نظرت کاملا موافقم. چرت و پرت محض! ( ترجیح میدم با این سنم بشینم عمو پورنگ نگاه کنم تا هری پاتر !)

(۲۱-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ عصر)ASEMOUN نوشته شده توسط:  بسم الله

سلام
کار داره خوب پیش میره خسته نباشیدAnti666 _14_ Anti666 _4_این پروژک میشه زود  ب زود رونمایی کنید؟؟Anti666 _4_

موضوع بعدی اینه که اگه امکانش هست یه تاپیک جداگانه رو برای دانلود(پروژکAnti666 _4_)قرار بدید که لینک ها بین پست ها و نظرات بچه ها گم نشه.

یاعلی
سلام
سلامت باشید
حالا ما میگیم پروژک از روی تواضع و افتادگی میگیم !anti666-smile انقدر که بچه های خوبی هستیم ما!Anti666 _19_Anti666 _4_شما بگید پروژه ی بزرگ! Anti666 _4_Anti666 _4_

(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ صبح)LordVader نوشته شده توسط:  سلام
من چند بار این تاپیکو دیدم. یادم رفت ازتون تشکر کنم. واقعا کارتون جای تقدیر و تشکر داره و مچکریم در کل Anti666 _4_

سلام
به تعداد دفعاتی که زحمت کشیدی اومدی تو تاپیک شماره حساب میدم باید اسکناس 10/000 تومنی واریز کنی!Silence
آخه داداش من ! تشکر نمیخواد که میگی یادت رفت anti666-smile

من در جزء هم از شما متشکرم

(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ صبح)VaVPi نوشته شده توسط:  سلام 
ممنون از این همه لطف سرشار دوستان و تشکر وِیژه از دوستان تالار که پروژه رو روی هاست قرار دادن . 
قسمت سوم یه مقدار دیر تر از این ان شا الله منتشر میشه (حدودا 2 ماه ) و این که امیدواریم که بتونه حداقل مانند این دو قسمت موفق باشه . اما قسمت سوم یه فرق هایی داره و یه مسائلی توش مطرح میشه که یه مقدار عنوان کردنشون برای ما سخت بود اما نیاز بود که گفته بشه. Silence

ان شا الله بتونیم پروژه رو زودتر برسونیم .

سلام
عنوان کردنش برای ما سخت بود اما برای رولینگ همچینم سخت نبود.اما همون طور فرمودید باید عنوان میشد.

(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ صبح)sabeqon نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام،
عالی بود، این رو بیشتر از قسمت اول دوست داشتم
کلی خندیدمAnti666 _4_
فقط یه چیزی صدای گوینده یه جاهایی، خیلی کم، گم میشد تو موسیقیِ متن
به هر حال منتظر ادامه اش هستیم،

الهی بهشتی باشیدrose

سلام
امیدوارم در کنار خندیدن به اصل پروژک هم توجه کرده باشید!

اون کم شدن صدای گوینده هم تست شنوایی مخاطبه! یه وقت فکر نکنید اشکال از کاره ها!
منم امید وارم بهشتی باشیم! حالا شهید رجایی هم شد قبول!

(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ عصر)عبد عاصی نوشته شده توسط:  سلام...دمتون گرم واقعاً گویندگان تسلط کافی دارند آفرینAnti666 _3_....دیر نیست که ببینین از دکتر سلام درخواست همکاری براتون فرستادنAnti666 _4_....آقا هوای ما رو هم داشته باشین یاعلیrose

سلام
دم خودت  گرم! Anti666 _4_
آره انصافا گوینده ها خیلی تسلط دارن خدا خیرشون بده ! Anti666 _4_
راستی من باز میگم من اون وسط نبودم اون گوشه وایساده بودم!

در آخرم بگم که دم همه ی دوستان RPG! اونم از اونایی که تو 8 سال دفاع مقدس بود
یا حق ( فعلا البته)

(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ عصر)Ali-K نوشته شده توسط:  
 یعنی اپیزود 3 سال 2014 میاد یعنی یه سال صبر کنیم ؟! Anti666 _5_دوستان کاری کنید تا بعد از تعطیلات کریسمس آماده بشه !Anti666 _4_بی صبرانه منتطرم
بچه بودم انقدر هری پاتر رو دوست داشتم ..!
عاشق صدای بچگی هرمیوم بودم وقتی می گفت هری ی ی ی(صداش ها ها )Anti666 _4_

سلام!
والا اینجا که نود و دوعه! شماکجایین مگه؟! Anti666 _4_
کریسمس چیه؟ اگه منظورت نوروزه باید بگم انشالله قبل از عید میاد Anti666 _5_
من بیشتر با صدای هاگرید حال میکردم
اصلا یه خشی تو صداش هست که خوراک این وانتیاس که میگن "شیشه پاره! دمپایی شکسته ! خریداریم!" خواب واسه ما نمیزارن! Anti666 _4_
راستی به من از این اِم فورا ندادن هنوز ! مدیرای تالار رسیدگی کنید!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ عصر، توسط yavarneshane.)
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از yavarneshane سپاس کرده اند.
ابن حبیب, REZVANEH, خط شكن, ASEMOUN, SaBeQoN, VaVPi, detector, VaLeNTiNe, REVONA, آل یاسین, Ali-K
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
ارسال: #17
(۲۱-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر)yavarneshane نوشته شده توسط:  ولی انصافا اینکه فقط از روی لینک سایت خودتون دانلود میکنید ، نژاد پرستیه !dodgyAnti666 _4_

راستی ! منم از این تفنگا میخوام! اِم فوره؟ چیه؟ به ما فقط از این جیبا دادن هیچیم توش نیست!
یاور جان نژاد پرستی چی چیه! ما فقط از تولید داخل استفاده می کنیم ماشالله بزنم به تخته سایتمون خود کفاست!Anti666 _5_
داداش همون خوبه تخمه میریزی توش می ترکونی یه حالی میده،Anti666 _4_ ما که از بث این تفنگه رو دادن دستمون گفتن خبردار وایسا خسته شدیم -dodgyجای شکر داره که به شما آزاد دادن!Anti666 _4_
امضاي Ali-K :

**و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می‌گویند: «ما فقط اصلاح‌کننده‌ایم»!
بقره(11 و 12)

۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از Ali-K سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, خط شكن, ASEMOUN, SaBeQoN, آل یاسین, yavarneshane
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
ارسال: #18
(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ عصر)yavarneshane نوشته شده توسط:  Anti666 _4_
یاور جان برادر فعلا زوده برات Anti666 _8_مگه با رییس جمهور مجازی بزرگ حرف بزنی که فکر کنم فعلا  رفته خارج از کشور و به دلیل سن کمش تو دیسکو گرفتنش و الان داره تو زندون پیش مایکل ، تی بگ و بروبچ دیگه آب خنک می خوره!(خداییش حال کردین شایعه رو ! دوستان قبل از اینکه امپراطور خواست برگرده بهم گزارش بدید تا این پست رو شیفت دیلیت کنم ها ها!)
فعلا برو قوانین رو بخون خودت متوجه میشه کی به کیه چند چندیم! http://anti666.ir/forum/Thread-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%8A%D9%86-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%D9%8A-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA-ANTi666
امضاي Ali-K :

بقره(11 و 12)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ عصر، توسط Ali-K.)
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از Ali-K سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, ASEMOUN, SaBeQoN, detector, REVONA, آل یاسین, yavarneshane
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #19
(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ عصر)Ali-K نوشته شده توسط:  
(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ عصر)yavarneshane نوشته شده توسط:  Anti666 _4_
یاور جان برادر فعلا زوده برات Anti666 _8_مگه با رییس جمهور مجازی بزرگ حرف بزنی که فکر کنم فعلا  رفته خارج از کشور و به دلیل سن کمش تو دیسکو گرفتنش و الان داره تو زندون پیش مایکل ، تی بگ و بروبچ دیگه آب خنک می خوره!(خداییش حال کردین شایعه رو ! دوستان قبل از اینکه امپراطور خواست برگرده بهم گزارش بدید تا این پست رو شیفت دیلیت کنم ها ها!)
فعلا برو قوانین رو بخون خودت متوجه میشه کی به کیه چند چندیم! http://anti666.ir/forum/Thread-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%8A%D9%86-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%D9%8A-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA-ANTi666

سلام!
سعادت ملاقات ایشونو نداشتم!
فقط امیدوارم بدنش خالکوبی نباشه واسه فرار!
حد اقل یه کلتی کفگیری دمپایی چیزی بدین ما دست خالی نباشیم!
امضاي yavarneshane :

İmage

عشق و یاد گرفتم از 72 تا مرد جنگجو
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از yavarneshane سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, خط شكن, detector, ASEMOUN, REVONA, DeSDeMoN, Ali-K, آل یاسین
کارمند فعال مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9260 در 1039 موضوع
سپاس کرده: 27348
اعتبار: : 1282
ارسال: #20
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برادر گرامی yavarneshane؛ این ارسال رو مطالعه کنید لطفا

موفق باشید ان شاء اللهAnti666 _13_

یا حسین علیه السلامroseroserose
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از آل یاسین سپاس کرده اند.
SAHAR14, m1374b, REZVANEH, خط شكن, ASEMOUN, SaBeQoN, yavarneshane, REVONA, SaReBaN, DeSDeMoN
پروفایل شما
سپاس شده: 3115 در 420 موضوع
سپاس کرده: 1850
اعتبار: : 2110
ارسال: #21
بهر حال ما منتظرش سومیش هستیم ما منتظر سومیش هستیم ما منتظر سومیش هستیم ما منت.......(شعره! دکمه ها گیر نکرده!Anti666 _5_)rose
امضاي REVONA :

برخی امام گذشته را عاشقند!

امام حاضر را نه …

میدانی چرا؟!

چون امام گذشته را

آنگونه که بخواهند

تفسیر میکنند؛

اما امام حاضر را

باید فرمان ببرند

شهید سید مرتضی آوینی

۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از REVONA سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, خط شكن, detector, ASEMOUN, آل یاسین, Ali-K, SaBeQoN, yavarneshane
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #22
بسم الله
سلام
دوستان لطف دارید همتون من اصلا با دست خالی میجنگم İmage
یه چیزی رو هم عرض کنم خدمتتون

متاسفانه یا خوشبختانه من کلا زیاد شوخی میکنم
قصد جسارت به هیچکسی رو خدایی نکرده ندارم
این دوست خوب من عماد هم به اصطلاح خودمون ترکیده! از دست من سر بعضی از شوخیا (از خودش بپرسید میگه!)
خلاصه اینکه خدای نکرده زبونم لال از دست من دلخور نشید یه وقت

یه بحث دیگه راجع به پروژک!

هیچکدوم دقت نکردید من هی میخوام یه چیزی بگم عماد نمیزاره؟
!
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از yavarneshane سپاس کرده اند.
m1374b, REZVANEH, خط شكن, detector, REVONA, ASEMOUN, آل یاسین, Ali-K, SaBeQoN
کارمند قراردادی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1248 در 207 موضوع
سپاس کرده: 333
اعتبار: : 252
ارسال: #23
(۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ عصر)عبد عاصی نوشته شده توسط:  سلام...دمتون گرم واقعاً گویندگان تسلط کافی دارند آفرینAnti666 _3_....دیر نیست که ببینین از دکتر سلام درخواست همکاری براتون فرستادنAnti666 _4_....آقا هوای ما رو هم داشته باشین یاعلیrose

سلام
خواهش میکنم شما لطف دارید
ما همش حدود 500 بار ضبط کردیم که همچین چیزی در اومد.Anti666 _15_
مخصوصا اون فقط اون قسمتی که یاور درباره قسمت دوم صحبت میکنه (ماموریت غیر ممکن 4 و فیلم هندی و فیلم فارسی و...) فقط حدود 874 بار همون یه تیکه رو ضبط کردیم اگه اشتباه نکنم (از بس که یاور به این تیکه علاقه داشت! مگه میتونست درست بخونه؟rollingeyes)

دکتر سلام هم که سحله، خودمون "هری خداحافظ" تاسیس خواهیم کردAnti666 _4_

Anti666 _15_
عجب چیز خوبیه ها،Anti666 _15_ شاید از این هری خداحافظ به عنوان یکی از اسم های قسمت های فصل دوم استفاده کردیم
با تشکر از جرقه ی شما!rose
امضاي detector :

İmage

برای تعجیل در فرج صلوات و دعا کافی نیست
اول باید خودمون رو آدَم کنیم!Silence
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ عصر، توسط detector.)
۲۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, REZVANEH, خط شكن, REVONA, ASEMOUN, VaVPi, آل یاسین, Ali-K, SaBeQoN, yavarneshane
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #24
سلام ...
ممنون و خسته نباشید ... مخصوصا آقا عماد ... والا منم آخرش موندم که چی میخواستی بگی ولی نشد Anti666 _4_

این قسمت زیاد باب دلم نشد البته کارتون که فوق العاده بود منظورم اطلاعتی که از فیلم هری پاتر گرفتیم رو اکثرا می دونستیم ولی خب اینم میدونم که برای ادامه مستند وجود همچین قسمتی که بیاد به طور خلاصه کل داستان هری پاتر رو بگه اجباری بود ....

ولی واقعا خیلی دیره برای یه قسمت دو ماه دیگه طول بکشه ... این نشون میده زیاد دارید روی پروژکتون کار نمیکنیدا Anti666 _10_

هر چند شاید بگید میخواید هر چه بهتر و جامع تر بسازیدش ولی واقعا دو ماه زمان زیادی نیست ؟؟؟

یا علی‌..
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
۲۴-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
m1374b, yavarneshane, ASEMOUN, REZVANEH, VaVPi, خط شكن, SaBeQoN, آل یاسین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند هری پاتر حقیقت جادو - محصولی از مونک مدیا و استودیو نشانه detector 3 971 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ عصر
آخرین ارسال: detector
  دانلود مستند نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا REZVANEH 7 2,057 ۲۶-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: مهتا*
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1.5 یک قدم تا آگاهی -استودیو نشانه detector 3 818 ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ صبح
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1 تدبیر شوم -استودیو نشانه detector 8 1,784 ۴-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: SiMSiM!
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت پنجم ( مصاحبه ) detector 10 1,957 ۱۲-۶-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Fire Fighter
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت چهارم ( سوتی ) detector 27 9,740 ۸-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ عصر
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت سوم (اسطوره های بی ادب! ) VaVPi 9 3,967 ۱۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ عصر
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم - استودیو نشانه VaVPi 24 8,982 ۲۶-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.