WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
زمان کنونی: ۵-۴-۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: detector
آخرین ارسال: yavarneshane
پاسخ: 38
بازدید: 14066

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه

کارمند قراردادی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1248 در 207 موضوع
سپاس کرده: 333
اعتبار: : 252
وضعیت : آفلاین
ارسال: #25
RE: مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
(۲۴-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ صبح)savajjad نوشته شده توسط:  سلام ...
ممنون و خسته نباشید ... مخصوصا آقا عماد ... والا منم آخرش موندم که چی میخواستی بگی ولی نشد Anti666 _4_

این قسمت زیاد باب دلم نشد البته کارتون که فوق العاده بود منظورم اطلاعتی که از فیلم هری پاتر گرفتیم رو اکثرا می دونستیم ولی خب اینم میدونم که برای ادامه مستند وجود همچین قسمتی که بیاد به طور خلاصه کل داستان هری پاتر رو بگه اجباری بود ....

ولی واقعا خیلی دیره برای یه قسمت دو ماه دیگه طول بکشه ... این نشون میده زیاد دارید روی پروژکتون کار نمیکنیدا Anti666 _10_

هر چند شاید بگید میخواید هر چه بهتر و جامع تر بسازیدش ولی واقعا دو ماه زمان زیادی نیست ؟؟؟

یا علی‌..
علیک سلام
خواهش میکنم، لطف دارید
اون یاور بود که میخواست یه چیزی بگه ولی نشد، نه بنده حقیرAnti666 _4_

همین طور که خودتون اشاره کردید انتشار خلاصه داستان اجباری بود (هرچند نکاتی ریزی هم بهشون اشاره داشتیم که بعد مفصل تر بهشون میپردازیم Anti666 _8_smug)

درباره تاخیر توی انتشار قسمت سوم هم باید عرض کنم که کار و زندگی ـه دیگه... چه میشه کرد؟ به هر حال تلاشمون رو میکنیم که سریعتر آماده شه

التماس دعا
یا حق
امضاي detector :

İmage

برای تعجیل در فرج صلوات و دعا کافی نیست
اول باید خودمون رو آدَم کنیم!Silence
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ عصر، توسط detector.)
۲۴-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, yavarneshane, REVONA, ASEMOUN, SaVaJJaD, REZVANEH, VaVPi, Ali-K, خط شكن, آل یاسین, SaBeQoN
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1193 در 105 موضوع
سپاس کرده: 320
اعتبار: : 705
ارسال: #26
RE: مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه
نقل قول: ولی واقعا خیلی دیره برای یه قسمت دو ماه دیگه طول بکشه ... این نشون میده زیاد دارید روی پروژکتون کار نمیکنیدا

هر چند شاید بگید میخواید هر چه بهتر و جامع تر بسازیدش ولی واقعا دو ماه زمان زیادی نیست ؟؟؟
سلام بر شما 
بله خیلی دیره و حقیقتا عذر خواهی می کنیم اما اصلا دوست ندارم  در حال حاضر توی جمع توضیح بدم که ماجرا چیه که اینقدر پروژه ها طولانی میشن . فقط به همین مسئله اکتفا می کنم که اگر افرادی مجبور باشن هفته ای 3 ساعت روی یک پروژه ای که حداقل 48 ساعت زمان مفید میخواد، کار کنن بنابراین پروژه 4 ماهه تموم میشه . اما اگر اون افراد بخوان پروژه رو در دوماه تموم کنن باید هفته ای 6 ساعت روی پروژه کار کنن و این به این معنی است که باید از تایم های دیگه شون بزنن.

در هر صورت این فعالیت ها ان شا الله برای اهداف بزرگی طرح ریزی شده و امید داریم که نتیجه بده. 

و نکته آخر این که چه انتظار از پیکان ( ما ) که به سان پورشه بتازد ؟ anti666-smile
امضاي VaVPi :

خدایا لیاقت ده، تا عبد تو باشم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ صبح، توسط VaVPi.)
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از VaVPi سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, yavarneshane, REVONA, ASEMOUN, خط شكن, SaBeQoN, SaVaJJaD, REZVANEH, detector, آل یاسین
*
پروفایل شما
سپاس شده: 10843 در 1128 موضوع
سپاس کرده: 8143
اعتبار: : 5483
وضعیت : غایب
ارسال: #27
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اول از هم خــــــــــــــــدا قوت!(اگر اینو به استادمون میگفتم، میگفت: مگه من دارم سر زمین کار میکنم؟!Anti666 _4_)
بگذریم!

خب این قسمت هم خوب بود، دوستان فقط چند تا مورد رو باید بگم
اولش که تو سیستم میخواستم ببینم دیدم اصلا هیچ کدوم از حرفاتونو متوجه نمیشم! (صدا کم بود) بعد گفتم خب بذار با vlc بازش کنم، عاقا! بازم هییییچ تغییری نکردrollingeyes!
مجبور شدم، دو قسمتشو بریزم تو فلش مموری وصل کنم به TV
خب دیگه کلا با خانواده نگاه کردیمAnti666 _8_Anti666 _4_
همه درباره مستندتون نظر دادنsmug
نظرات رو عینشونو اینجا میگم،Anti666 _8_
خب :
1- خواهرم هر چند ثانیه میگفت چی گفت؟؟
من: Anti666 _18_Silence

خواهرم:Silence

دوباره باید بزنیم عقب!
عاقا چرا انقدر صداش کم بود؟؟؟؟!!!! ما بیچاره شدیم!Anti666 _5_
و بعد یه نکته دیگه، بعضی جاهاش خیــــــلی تند صحبت میکردید، و اصلا مشخص نبود که چی میگفتید!
و یه مورد دیگه
صدای زمینه از صدای خودتون خیلی بالاتر بودAnti666 _4_

در کل  روندش خوب بود
منتظر ادامش هستیم

موفق باشیدrose
یا حق
امضاي REZVANEH :

ظهور حضرت خيلي نزديكتر از اين حرفهاست. سر و گوش بجنبانيد هوشيار باشيد و اخبار منطقه اي و بين المللي را درست پيگيري كنيد

ظهور حضرت خيلي نزديكتر از آني است كه تصور شود

من از الآن دارم پيش بيني ميكنم كه چه جوري آن روايت محقق ميشود .روايتي كه ميفرمايد:

وقتي ظهور محقق ميشود مومنين ميگويند ما انتظار نداشتيم انقدر ظهور زود باشد

انتظار نداشتيم انقدر زود باشد...
استاد پناهیان و آیت الله بهجت

اگر خوبی بدی دیدید حلال کنید عزیزان....roseخداحافظ تک تکتون
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از REZVANEH سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, yavarneshane, REVONA, ASEMOUN, خط شكن, SaBeQoN, VaVPi, SaVaJJaD, آل یاسین
*
پروفایل شما
ارسال: #28
(۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح)رضوانه66 نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اول از هم خــــــــــــــــدا قوت!(اگر اینو به استادمون میگفتم، میگفت: مگه من دارم سر زمین کار میکنم؟!Anti666 _4_)
بگذریم!

اولش که تو سیستم میخواستم ببینم دیدم اصلا هیچ کدوم از حرفاتونو متوجه نمیشم! (صدا کم بود) بعد گفتم خب بذار با vlc بازش کنم، عاقا! بازم هییییچ تغییری نکردrollingeyes!
خب :

دوباره باید بزنیم عقب!
و بعد یه نکته دیگه، بعضی جاهاش خیــــــلی تند صحبت میکردید، و اصلا مشخص نبود که چی میگفتید!
و یه مورد دیگه

در کل  روندش خوب بود
منتظر ادامش هستیم

موفق باشیدrose
یا حق

سلام بر شما
خیلی ممنون
البته باید عرض کنم که دلیل این که صدای ما خیلی واضح نبوده همین بوده که شما هی مجبور شی بزنی عقب و دوباره مستند رو نگاه کنی تا در ذهن مخاطب نهادینه بشه! شما هم که یک قدم فراتر گذاشتی و این قضیه رو روی خانوداه اجرا کردی!Anti666 _14_
در حقیقت اون لحظه که خواهرم هر چند ثانیه میگفت چی گفت؟؟
 ما هم : Anti666 _4_

البته خیلی کار کثیفیه و ما هم معمولا از این کارهای کثیف نمیـ....
یه لحظه صبر کنین ببینم:s
وای بر ما!Silence
شما راست میگی، انتقاد واردهdodgy (همش تقصیر VaVpi ـه!Anti666 _4_ )
تو آخرین مرحله که رندر گرفتیم اون نسبت صدای موسیقی پس زمینه و کلام به هم خوردهnailbiting
الان من چک کردم، نسخه قبلی که داشتیم صدای کلام غالب بوده
به هر حال شرمندهAnti666 _19_ (واقعا فکر کردین ما از این تکنیک های کثیف استفاده میکنیم؟ نه خیر اشتباه دستی بودهSilencerollingeyes )
انشالله که قسمت های بعدی این مشکل پیش نخواهد آمد!

حالا جدا از شوخی در کل قابل فهم بود یا دوباره رندر بگیریم و آپلود کنیم؟Anti666 _18_

سلامت باشید
یا حق
امضاي detector :

İmage

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ صبح، توسط detector.)
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
ابن حبیب, m1374b, yavarneshane, REVONA, آل یاسین, ASEMOUN, REZVANEH, خط شكن, SaBeQoN, VaVPi, SaVaJJaD
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1193 در 105 موضوع
سپاس کرده: 320
اعتبار: : 705
ارسال: #29
سلام 
انتقاد همون طور که عماد عزیز گفت کاملا وارده. این که گذشت. اما تا دو ماه دیگه که ان شا الله نسخه جدید سایت نشانه بالا میاد اولا لینک ها همه مستقیم میشن و دوما لینک این مستند هم اصلاح میشه و با صدای بهتر رندر خواهد شد . 
باز هم عذر خواهی/anti666-smile
امضاي VaVPi :

خدایا لیاقت ده، تا عبد تو باشم
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از VaVPi سپاس کرده اند.
آل یاسین, ابن حبیب, yavarneshane, DiDeH BaN, detector, ASEMOUN, REZVANEH, SaVaJJaD, خط شكن, SaBeQoN
*
پروفایل شما
سپاس شده: 10843 در 1128 موضوع
سپاس کرده: 8143
اعتبار: : 5483
ارسال: #30
(۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ صبح)detector نوشته شده توسط:  
(۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح)رضوانه66 نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

بگذریم!

خب :

دوباره باید بزنیم عقب!
و یه مورد دیگه

در کل  روندش خوب بود
منتظر ادامش هستیم

موفق باشیدrose
یا حق

سلام بر شما
خیلی ممنون
البته باید عرض کنم که دلیل این که صدای ما خیلی واضح نبوده همین بوده که شما هی مجبور شی بزنی عقب و دوباره مستند رو نگاه کنی تا در ذهن مخاطب نهادینه بشه! شما هم که یک قدم فراتر گذاشتی و این قضیه رو روی خانوداه اجرا کردی!Anti666 _14_
در حقیقت اون لحظه که خواهرم هر چند ثانیه میگفت چی گفت؟؟
 ما هم : Anti666 _4_

البته خیلی کار کثیفیه و ما هم معمولا از این کارهای کثیف نمیـ....
یه لحظه صبر کنین ببینم:s
وای بر ما!Silence
شما راست میگی، انتقاد واردهdodgy (همش تقصیر VaVpi ـه!Anti666 _4_ )
تو آخرین مرحله که رندر گرفتیم اون نسبت صدای موسیقی پس زمینه و کلام به هم خوردهnailbiting
الان من چک کردم، نسخه قبلی که داشتیم صدای کلام غالب بوده
به هر حال شرمندهAnti666 _19_ (واقعا فکر کردین ما از این تکنیک های کثیف استفاده میکنیم؟ نه خیر اشتباه دستی بودهSilencerollingeyes )
انشالله که قسمت های بعدی این مشکل پیش نخواهد آمد!

حالا جدا از شوخی در کل قابل فهم بود یا دوباره رندر بگیریم و آپلود کنیم؟Anti666 _18_

سلامت باشید
یا حق
از ما که گذشت!Silence هر جوری بود کلش رو نگاه کردیم و متوجه شدیم، ولی به نظرم برای اونایی که هنوز دانلود نکردن نسخه اصلی رو آپلود کنید بی زحمت ،بیچاره ها مشکل اعصاب میگیرن!Anti666 _10_

چون شما که زحمتشو کشیدید بالاخره حِیفس!!!!

دشمنتون شرمنده

موفق باشید
یا حق
امضاي REZVANEH :

ظهور حضرت خيلي نزديكتر از اين حرفهاست. سر و گوش بجنبانيد هوشيار باشيد و اخبار منطقه اي و بين المللي را درست پيگيري كنيد

ظهور حضرت خيلي نزديكتر از آني است كه تصور شود

من از الآن دارم پيش بيني ميكنم كه چه جوري آن روايت محقق ميشود .روايتي كه ميفرمايد:

وقتي ظهور محقق ميشود مومنين ميگويند ما انتظار نداشتيم انقدر ظهور زود باشد

انتظار نداشتيم انقدر زود باشد...
استاد پناهیان و آیت الله بهجت

اگر خوبی بدی دیدید حلال کنید عزیزان....roseخداحافظ تک تکتون
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از REZVANEH سپاس کرده اند.
SiMSiM!, آل یاسین, ابن حبیب, m1374b, yavarneshane, DiDeH BaN, detector, VaVPi, SaVaJJaD, ASEMOUN, SaBeQoN
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #31
سلام مجدد ....
عجیبه ... من که نگاه کردم مشکل خاصی نداشتم ... صدا هم بسیار عالی بود ... جز یه جا که اونم فقط یه لحظه صدای آهنگ از صدای گوینده بیشتر شد ...
دوستان پیشنهاد میدم حتما از پخش کننده km player استفاده کنید ...
یا علی ....
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, آل یاسین, m1374b, yavarneshane, REVONA, DiDeH BaN, detector, REZVANEH, عبدالحسین(ع), SaBeQoN, VaVPi, ASEMOUN
پروفایل شما
سپاس شده: 11989 در 1404 موضوع
سپاس کرده: 14030
اعتبار: : 6730
ارسال: #32
(۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ صبح)savajjad نوشته شده توسط:  دوستان پیشنهاد میدم حتما از پخش کننده km player استفاده کنید ...
یا علی ....

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
همونطور که قبلا هم گفتم که البته دوستمون پیشنهاد من رو شوخی قلمداد کردندdodgy
صدا یه کوچولو مشکل داره، نه همش ولی یه مقدار یه جاهایی صدای گوینده گم میشه
اتفاقا از km هم استفاده کردم، ولی درست نشد
به هر حال همین طوریش هم خوب بود
جدا خسته نباشیدrose

زنده باشید
امضاي SaBeQoN :

İmage
۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از SaBeQoN سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, آل یاسین, m1374b, نخست وزيرمجازي, yavarneshane, REVONA, DiDeH BaN, detector, REZVANEH, SaVaJJaD, عبدالحسین(ع)
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2042 در 241 موضوع
سپاس کرده: 6481
اعتبار: : 1293
ارسال: #33
با سلام
لازم نیست دوباره تنظیم کنی
یه زیر نویس بزاری حل میشه
امضاي m1374b :

İmage
۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از m1374b سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, yavarneshane, آل یاسین
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 40 در 4 موضوع
سپاس کرده: 59
اعتبار: : 18
ارسال: #34
با نام و یاد خدا 
سلام به همه ی دوستانی که برای تهیه این پروژک زحمت کشیدن.
دوستان بدون شوخی نقدی سازنده دارم که به بهبود کار گروهتون کمک خواهد کرد و باعث بهبود کیفیت کار خواهد شد ان شاءالله؛İmage که البته دوستان دیگه هم به این موضوع اشاره کردن ولی بعضیا ( آقا یاور و آقا عماد ) به شوخی گرفتن. İmage

1- اولین و مهمترین نکته اینه که صدا اصلاً وضوح مطلوبی نداره. بعضی جاها به سختی میشه فهمید گوینده ها چی دارن میگن.İmage  
تو قسمت اول فقط یه جا این مشکل وجود داشت که قابل چشم پوشیست ولی تو قسمت دوم  اکثراً (بی انصافی نمی کنم بگم همه جاش) این مشکل وجود داشت که مسئله ی مهمیه خصوصاً اگه قرار باشه قضیه پروژه جدی تر بشه.İmage

2- شوخی ها و تیکه هایی که تو کار هست برای جذب مخاطب و تا حدودی گیرایی بهتر مطلب خوب و لازمه اما بعضی مواقع زیادی میشه و این باعث میشه که از جدیّت و اهمیّت کار کم بشه و کار مسخره جلوه کنه. (با عرض پوزش) 

3- ریتم صحبت گوینده ها خیلی بالاست که این نکته + نکته اول و دوم باعث سردرگمی مخاطب میشه.İmageİmage و اصلاً معلوم نیست گوینده ها چی دارن میگن، کجا شوخیه کجا جدی.İmage

ولی انصافاً کیفیت تصویر خوبه.İmage متنی که گوینده ها میگن اونم خیلی خوبه و جالب.İmage زمان کار هم خوبه. نه خیلی کوتاس نه خیلی طولانی. İmage

با وجود تمامی زحماتی که برای ساخت این پروژه کشیده شده، حیفه که مخاطب مطلب مورد نظر شما رو متوجه نشه. (واقعاً اگه اینجوری باشه خستگی تو تن من یکی میمونه.İmage) به همین دلیل اگه یه تجدید نظری روی این 2 قسمت (خصوصاً قسمت دوم) کنید و باقسمت سوم همه رو دوباره آپلود کنید خیلی بهتره.(واسه اینکه تلاشاتون بی ثمر نمونه گفتم.İmage

در آخر(!) باز هم، مجدداً، دوباره از همه ی دوستانی که برای تهیه این کار زحمت کشیدن و وقت گذاشتن بسیییییییییییییییییار ممنون.İmageİmageİmage
باور کنید این انتقادها همه ذوستانس و از روی خیرخواهی. 

منتظر قسمت های بعدی با کیفیت بالاتر و بهتر هستیم.
با تشکر.
یا علی
امضاي Angel :

امام صادق (ع) فرمودند: از حقوق ما بر شیعیانمان این است که بعد از هر نماز واجب دست بر چانه بگذارند و 3 مرتبه بگویند:

« یا رَبِّ محمّد عَجل فرجَ آلِ محمدٍ
یا ربِّ محمّد اِحفَظ غَیبَةَ محمدٍ
یا ربِّ محمّد اِنتَقِم لِاِبنَتِ محمدٍ »
۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از Angel سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, yavarneshane, Ali-K, آل یاسین, ASEMOUN, m1374b, detector
*
پروفایل شما
ارسال: #35
(۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ عصر)Angel نوشته شده توسط:  با نام و یاد خدا 
سلام به همه ی دوستانی که برای تهیه این پروژک زحمت کشیدن.
دوستان بدون شوخی نقدی سازنده دارم که به بهبود کار گروهتون کمک خواهد کرد و باعث بهبود کیفیت کار خواهد شد ان شاءالله؛İmage که البته دوستان دیگه هم به این موضوع اشاره کردن ولی بعضیا ( آقا یاور و آقا عماد ) به شوخی گرفتن. İmage

1- اولین و مهمترین نکته اینه که صدا اصلاً وضوح مطلوبی نداره. بعضی جاها به سختی میشه فهمید گوینده ها چی دارن میگن.İmage  
تو قسمت اول فقط یه جا این مشکل وجود داشت که قابل چشم پوشیست ولی تو قسمت دوم  اکثراً (بی انصافی نمی کنم بگم همه جاش) این مشکل وجود داشت که مسئله ی مهمیه خصوصاً اگه قرار باشه قضیه پروژه جدی تر بشه.İmage

2- شوخی ها و تیکه هایی که تو کار هست برای جذب مخاطب و تا حدودی گیرایی بهتر مطلب خوب و لازمه اما بعضی مواقع زیادی میشه و این باعث میشه که از جدیّت و اهمیّت کار کم بشه و کار مسخره جلوه کنه. (با عرض پوزش) 

3- ریتم صحبت گوینده ها خیلی بالاست که این نکته + نکته اول و دوم باعث سردرگمی مخاطب میشه.İmageİmage و اصلاً معلوم نیست گوینده ها چی دارن میگن، کجا شوخیه کجا جدی.İmage

ولی انصافاً کیفیت تصویر خوبه.İmage متنی که گوینده ها میگن اونم خیلی خوبه و جالب.İmage زمان کار هم خوبه. نه خیلی کوتاس نه خیلی طولانی. İmage

با وجود تمامی زحماتی که برای ساخت این پروژه کشیده شده، حیفه که مخاطب مطلب مورد نظر شما رو متوجه نشه. (واقعاً اگه اینجوری باشه خستگی تو تن من یکی میمونه.İmage) به همین دلیل اگه یه تجدید نظری روی این 2 قسمت (خصوصاً قسمت دوم) کنید و باقسمت سوم همه رو دوباره آپلود کنید خیلی بهتره.(واسه اینکه تلاشاتون بی ثمر نمونه گفتم.İmage

در آخر(!) باز هم، مجدداً، دوباره از همه ی دوستانی که برای تهیه این کار زحمت کشیدن و وقت گذاشتن بسیییییییییییییییییار ممنون.İmageİmageİmage
باور کنید این انتقادها همه ذوستانس و از روی خیرخواهی. 

منتظر قسمت های بعدی با کیفیت بالاتر و بهتر هستیم.
با تشکر.
یا علی
با عرض سلام و تشکر از نظر شماrose
حقیقت همینی هست که شما میفرماییدanti666-smile
در رابطه با گنگ بودن صدا بنده هم عرض کردم که اشتباهی بوده که موقع رندر گرفتن قسمت دوم رخ داده:s و همراه قسمت سوم این مشکل رو برطرف میکنیمAnti666 _10_
اما اینکه میفرمایید مطالب یکم گنگ یا مصخره بیان میشن هدف همینهAnti666 _8_!
هدف اینه که شما روی حرف های ما فکر کنی ببینی کدومش راسته کدومش جوکه کدومش جدیه... خلاصه اگه هرچیزی رو همینطوری رک و راست بیان کنیم فکر نکنم هیچ فایده ای داشته باشه! حداقل نه به این اندازه
دلیل دیگه ای هم داریم (که خودتون تا حدودی اشاره کردید) ولی باید تا فصل دوم صبر کنید تا کامل خودتون متوجه بشیدloser
پس مطمئن باشید که این قضایای مصخرگی و ... بی دلیل نیستن!
در رابطه با شوخی گرفتن بعضی ها همAnti666 _4_ ببینید اصلا اسمش روشه! شوخی! ما که خدایی نکرده نیومدیم جدی جدی به شخص محترمی توهین کنیم، تمام نظرات محترم ان و در نظر گرفته میشن
فرض کنید ما هیچ کدوم از این شوخی ها رو نمیکردیم! اصلا همچین فضایی ایجاد میشد؟ پروژه ای که مخاطبش نوجوان ها و جوانان هستند!Anti666 _6_ به مباحث جدی چقدر علاقه دارن؟؟؟
منتها گاهی اوقات یکم، (خیلی خیلی کمAnti666 _18_)  کم لطفی میشه، در هر صورت ما هم محدودیت هایی توی کارمون داریمdodgy و اشتباهاتی هست که توی قسمت های اولیه رخ میده و به تدریج جبران میشهwhew
مثلا توی قسمت اول اگر قسمتی از حرفهای ما گنگه فکر میکنم در حد یکی دو کلمه باشه که خب شما خودت از روی تصویر یا صحبت های قبل یا بعد قطعا نتیجه ی لازم رو میگیری اما قسمت دوم حق با شماس
ممنون از نظر شما
بهتون قول میدیم که قسمت های بعد کیفیت کار بهتر میشه!
التماس دعا
یا علی
امضاي detector :

İmage

۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, yavarneshane, آل یاسین, ابن حبیب, ASEMOUN, m1374b
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 3588 در 597 موضوع
سپاس کرده: 7754
اعتبار: : 3069
ارسال: #36
سلام پس این قسمت سوم چی شد؟
۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از SiMSiM! سپاس کرده اند.
رئیس جمهور مجازی!, m1374b, yavarneshane, آل یاسین, ASEMOUN, دکتر علی, Ali-K

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند هری پاتر حقیقت جادو - محصولی از مونک مدیا و استودیو نشانه detector 3 1,164 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ عصر
آخرین ارسال: detector
  دانلود مستند نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا REZVANEH 7 2,275 ۲۶-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: مهتا*
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1.5 یک قدم تا آگاهی -استودیو نشانه detector 3 947 ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ صبح
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1 تدبیر شوم -استودیو نشانه detector 8 1,953 ۴-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: SiMSiM!
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت پنجم ( مصاحبه ) detector 10 2,175 ۱۲-۶-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Fire Fighter
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت چهارم ( سوتی ) detector 27 11,026 ۸-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ عصر
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت سوم (اسطوره های بی ادب! ) VaVPi 9 4,287 ۱۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ عصر
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم - استودیو نشانه VaVPi 24 9,917 ۲۶-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.