WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت


مستندهایی از فرق ضاله !
زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۶, ۰۶:۵۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: IRaNi
آخرین ارسال: IRaNi
پاسخ: 4
بازدید: 1065

 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مستندهایی از فرق ضاله !

کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
ارسال‌ها: 1,640
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 22649 در 2093 موضوع
سپاس کرده: 16620
اعتبار: : 1715
وضعیت : غایب
جنسیت: خانم
ارسال: #1
Heart مستندهایی از فرق ضاله !
اعوذبالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم


İmage

   آخرالزمان و مجموعه حوادث آن از جمله مباحثی است که در آیات و روایات اسلامی بدان توجه شده و افزون بر تفسیر و حدیث، در حوزه کلام و مهدویت پژوهی اهمیت ویژه ای دارد. در این نوشتار، نخست مفهوم آخرالزمان و تفاوت آن با اشراط الساعه بررسی شده و نگاه قرآن و دیگر ادیان به این مسئله مدنظر قرار گرفته است. آن گاه مهم ترین رخدادهای آخرالزمان بازکاوی شده اند که عبارتند از: ظاهر شدن دود در آسمان، ظهور مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، خروج سفیانی، خروج دجّال، فرود آمدن عیسی علیه السلام از آسمان، خروج یأجوج و مأجوج،‌ خروج دابه الارض و رجعت. این رخدادها در قرآن و نیز روایات فریقین مورد تأکید قرار گرفته اند.

roseمفهوم آخرالزمان
   به دوران پایانی عمر جهان که از یک سو پایان بخش دوران هستی است و از سوی دیگر آغازگر فروریختن جهان و شروع قیامت است، آخرالزمان گفته می شود. این اصطلاح افزون بر آن که در منابع اسلامی به گونه ای گسترده انعکاس یافته، در منابع و فرهنگ غیر اسلامی نیز راه یافته و امری شناخته شده است.
    در منابع اسلامی در کنار اصطلاح آخرالزمان از اصطلاح دیگری به نام «اشراط الساعه= نشانه های قیامت»نیز یاد شده است، اما تاکنون تحقیق جامعی برای بازشناخت عناصر مفهومی این دو اصطلاح و تفاوت های آن ها انجام نگرفته است. از این رو در بیش تر مباحث مربوط و نیز کتاب هایی که به این مسئله پرداخته، درهم آمیختگی آشکاری به چشم می خورد.
    با کنکاشی گسترده و عمیق درمی یابیم اصطلاح اشراط الساعه اعم از اصطلاح آخرالزمان بوده و میان آن دو تفاوت هایی از این دست وجود دارد:

    1. دامنه مفهومی در اصطلاح اشراط الساعه از دوران بعثت پیامبراکرم صلی الله علیه و آله و سلم آغاز می شود و تا فروریختن نظام عالم شامل فروریختن آسمان ها، زمین، کوه ها و ... استمرار می یابد، در حالی که دامنه مفهومی آخرالزمان تنها به دورانی خاص، یعنی دوره پایانی هستی و پیش از فروریختن نظام عالم، محدود است.
    2. از آن جا که آخرالزمان، ‌دورانی ملحق به دنیا محسوب می گردد، مبانی تکلیف شامل آگاهی، اراده و اختیار در این دوران سریان دارد. از این رو مردم در این دوره برای انتخاب دین حق یعنی اسلام- که از سوی مهدی منتظر عجل الله تعالی فرجه الشریف ابلاغ می شود- کاملاً مختار خواهند بود و راه برای توبه و بازگشت کافران و فاسقان هم چنان هموار است، مگر آن که به تیغ قهر آن حضرت گرفتار شوند.
    از طرفی به تصریح قرآن با آمدن قیامت و «طلوع خورشید از مغرب» به عنوان تحقق یکی از آیات الهی و آغاز از هم پاشیدن نظام دنیا دوران بازگشت به ایمان و عمل صالح پایان پذیرفته و صف مؤمنان از کافران به صورتی ناخواسته از هم متمایز می شود.این امر نشان می دهد اگر در بخشی از دامنه مفهومی اشراط الساعه، یعنی از دوران رسالت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم تا دوران آخرالزمان، دامنه تکلیف استمرار دارد، در بخشی دیگر از آن، یعنی پس از دوران آخرالزمان تا ظهور قیامت، ‌عرصه تکلیف رخت برمی بندد.
    از طرف دیگر با تکیه بر این نکته می توان مصادیق رخدادهای آخرالزمان را از اشراط الساعه متمایز ساخت. به این بیان که مصادیقی هم چون ظهور مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، فرود آمدن عیسی علیه السلام، رجعت و ظاهر شدن دود در آسمان ناظر به رخدادهای آخرالزمان خواهد بود، در حالی که حوادثی هم چون طلوع خورشید از مغرب، شکافتن آسمان و... مربوط به اشراط الساعه است. بر این اساس، ثبات و ماندگاری نظام عالم و استمرار قانون تکلیف از اختصاصات آخرالزمان است، در حالی که با شروع آن دسته از نشانه های قیامت(اشراط الساعه) که پس از آخرالزمان تحقق می یابد، افزون بر آن که دامنه تکلیف برچیده می شود، نظام عالم فرو خواهد ریخت؛ چنان که آخرالزمان و رخدادهای آن را تماماً باید به عنوان یکی از نشانه های قیامت و اشراط الساعه ارزیابی کرد.

roseآخرالزمان در قرآن
    در قرآن کریم از آخرالزمان به روشنی سخن به میان نیامده، اما در لا به لای برخی از آیات به آن اشاره شده است. این آیات را به چند دسته می توان تقسیم کرد:
    1. از وقوع برخی از رخدادها خبر داده که از گذشته تا حال تحقق نیافته و از آن جا که در خود این آیات وقوع آن ها به ظهور نشانه های قیامت هم راه است، می توان نتیجه گرفت که ظرف تحقق آن ها آخرالزمان است، چنان که از خروج یأجوج و مأجوج و خرابی سدّ ذوالقرنین خبر داده و این رخداد را نزدیک به قیامت دانسته است. هم چنین نزول عیسی علیه السلام از آسمان را از نشانه های قیامت برشمرده و رجعت گروهی از انسان ها به عنوان رخدادی پیش از وقوع قیامت معرفی شده است
    2.از میراث بری زمین توسط صالحان و مستضعفان و حکومت آنان به عنوان سنت و اراده تخلف ناپذیر الهی خبر داده شده است و از آن جا که میراث بر، اموال و امتیازات صاحبان پیشین را مالک می شود، می توان دریافت چنین میراث بری گسترده ای که تمام زمین را دربرمی گیرد، پس از آخرین سلسله از حکم رانی و سلطه بر زمین توسط زمام داران ناشایسته در فرجام جهان، تحقق می یابد؛ زیرا با فرض هر حکومتی پس از صالحان و مستضعفان، میراث بری آن ها مفهومی نخواهد داشت.
    3. چیره شدن اسلام بر همه ادیان و حاکمیت مطلق اسلام بر تمام جهان که در آیاتی از قرآن پیش بینی شده است امری است که تاکنون تحقق نیافته و رخدادی نیست که به صورت طبیعی و بدون استفاده از دعوت علنی و همگانی مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و استفاده از قدرت اعجاز و قهر تحقق پذیر باشد. از این رو باید پذیرفت این وعده الهی در دوران پایانی دنیا هم زمان با ظهور مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف انجام خواهد گرفت.
    افزون بر قرآن، آخرالزمان و رخدادهای آن به صورتی بس گسترده و با جزئیات بسیار در روایات فریقین انعکاس یافته و صاحبان جوامع روایی این روایات را در کتاب هایی با عناوین الفتن و الملاحم یا الفتن و اشراط الساعه ذکر کرده اند.
  
roseفرجام جهان از نگاه ادیان آسمانی
    قرآن اعلام داشته که میراث بری زمین توسط صالحان در کتاب زبور نوشته شده چنان که در آیه «و إن منْ اهلِ الکتابِ إلا لَیُومنَنّ به قَبلَ مَوته»به طور ضمنی از نزول عیسی علیه السلام سخن به میان آورده است. این امر نشان گر آن است که ادیان آسمانی پیشین کم و بیش از فرجام جهان و نشانه های آن خبر داده اند.
    در تورات در داستان پیامبرانی چون عاموس، هوشع، اشعیا، میکا، ارمیا و... از روز خدا سخن به میان آمده که در آن پادشاهی از نسل داود- یعنی فرزند انسان- که روح خدا بر او قرار گرفته ظهور خواهد کرد و جهان را از عدل و خیر و برکت پر خواهد ساخت. هم چنین در پیش گویی های حزقیان از هجوم جوج(یأجوج)و هلاکت آن ها و تغییرات کیهانی مانند تاریکی خورشید و ستارگان خبر داده شده است و در نوشته های بین النهرین از هجوم سپاه یأجوج و مأجوج و فتنه مسیحای دروغین(دجّال) و ظهور منجی ای که پسر انسان، پسر خدا و انسان یاد شده، گزارش شده است.   در اناجیل مسیحیان از نزدیک بودن پایان دنیا، رجعت عیسی، ظهور مسیحیان دروغین، شایع شدن قحط سالی، وبا، زلزله های مرگ بار، جنگ ها و بلاهای سخت و نابود شدن سپاه یأجوج و مأجوج گفت و گو شده است.
و اساساً گفته شده که محور و مرکز تعلیمات عیسی علیه السلام بشارت نجات و تحقق ملکوت خداست.

    عیسی علیه السلام در عبارتی چنین می فرماید:
« کمرهای خود را بسته، چراغ های خود را افروخته بدارید.
 مستعد باشید؛ زیرا در ساعتی که گمان نمی برید پسر انسان می آید...rose»۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از IRaNi سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, وزیر علوم و تحقیقات, PooRYa, خط شكن, آل یاسین, SaBeQoN, Aryha, S@m0u1L, ARMA66
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
ارسال‌ها: 1,640
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 22649 در 2093 موضوع
سپاس کرده: 16620
اعتبار: : 1715
وضعیت : غایب
جنسیت: خانم
ارسال: #2
Heart مستند!
بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیت
(رسای قبایل و شیوخ و علمای نلد از جمله برادر شیخ محمد که شیخ سلیمان نام داشت با او به مخالفت پرداختند و عرصه را چنان بر او تنگ کردند که ابن عبدالوهاب مجبور شد در سال 1139 هجری قمری مصادف با 1736 میلادی زادگاه خود را ترک کند)
***

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول    /   بخش دوم     /   بخش سوم   /    بخش چهارم        
14,649 کیلوبایت   /   14,649 کیلوبایت  /    14,649 کیلوبایت   /   14,614 کیلوبایت

roseroserose

ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ صبح، توسط IRaNi.)
۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از IRaNi سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, وزیر علوم و تحقیقات, PooRYa, خط شكن, آل یاسین, SaBeQoN, mm2ss12, Aryha, S@m0u1L, ARMA66
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
ارسال‌ها: 1,640
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 22649 در 2093 موضوع
سپاس کرده: 16620
اعتبار: : 1715
وضعیت : غایب
جنسیت: خانم
ارسال: #3
مستند
بسم الله الرحمن الرحیم
«تکیفیری ها چه کسانی هستند»

تفکر وهابیت و تکفیر مسلمانان
(تفکر وهابیت و تکفیر مسلمانان در دوران شوروی سابق در افغانستان، پاکستان با ملا عمر، طالبان و حمایت اعراب  ظهور کرد و بعدها با تشکیل القاعده به سرکردگی عثامه بن لادن و ایمن ظواهری  به اوج رسید.علاوه بر افغانستان و پاکستان، یمن، مصر، لبنان، عراق و سوریه از دیگر مراکز رشد گرو های تکفیری هستند به گونه ای که امروزه فقط در عراق حدالقل 12 گونه تکفیری فعالند.گروهایی که بنا به اقتضای شرایط سیاسی و امنیتی منطقه ی خاورمیانه بویژه در دو دهه ی اخیر با تلاش آمریکا و لابی صهیونیست شکل گرفته اند به نام اسلام اما بریده از اصول و مبانی اولیه این دین راستین الهی)

***
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول   /   بخش دوم   /   بخش سوم   /   بخش چهارم     
19,532 کیلوبایت    /    19,532 کیلوبایت   /   19,532 کیلوبایت   /   19,532 کیلوبایت

12,009 کیلوبایت
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ صبح، توسط IRaNi.)
۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از IRaNi سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, وزیر علوم و تحقیقات, خط شكن, آل یاسین, SaBeQoN, mm2ss12, Aryha, S@m0u1L, ARMA66
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
ارسال‌ها: 1,640
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 22649 در 2093 موضوع
سپاس کرده: 16620
اعتبار: : 1715
وضعیت : غایب
جنسیت: خانم
ارسال: #4
RE: مستندهایی از فرق ضاله !
بسم الله الرحمن الرحیمجنایاتی دیگر از فرقه ضاله وهابیت


İmage 


     
   İmage


İmage
تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا  / mp4
(یک سگ هار وهابی: ایرانیان را به بدترین‌‌شکل می‌خوریم)


İmage
تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا  /  wmv

(لحظه تخریب حرم امامزاده/تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا)

İmage
تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا  /  wmv
(نبش قبر امامزاده عبدالسلام الاسمر/تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا)

İmage
تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا  /  wmv
(لحظه انفجار در حرم مطهر/تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا)

İmage


قبل از تخریب  /  wmv
(تخریب بزرگترین حرم شیعیان شمال آفریقا/قبل از تخریب)
۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از IRaNi سپاس کرده اند.
نخست وزيرمجازي, وزیر علوم و تحقیقات, PooRYa, خط شكن, آل یاسین, SaBeQoN, Aryha, S@m0u1L, ARMA66


پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.