WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت چهارم ( سوتی )
زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۳۹۶, ۰۵:۰۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: detector
آخرین ارسال: yavarneshane
پاسخ: 28
بازدید: 9891

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت چهارم ( سوتی )

کارمند قراردادی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1248 در 207 موضوع
سپاس کرده: 333
اعتبار: : 252
وضعیت : آفلاین
ارسال: #13
RE: مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت چهارم ( سوتی )
(۳-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ صبح)SaVaJJaD نوشته شده توسط:  
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خیلی خوب بود خوشمان آمد Anti666 _8_
ولی آقا عماد اگه وقت داشت صحبت کنه چرا یه روز وقت نزاشت تو بازی هم کمکمون کنه دیالوگاش رو .... ها ؟ dodgy

------------------------------------------
سوتی های فیلم که چیز عادیه تو هر فیلمی ممکنه پیش بیاد ... ولی سوتی های باحالی بودند ...
-----------------------------------------------

در مورد جان پیچ داخل کتاب توضیح داده شده که در همون نوزادگی هری پاتر وقتی ولدومورت یه افسون خوند و مادر هری نزاشت افسون روی هری اثر کنه همون موقع قسمتی از روح والدومورت بعنوان جان پیچ در بدن هری موند ...
------------------------------------------------
در مورد بقیه مساعل صحبتی ندارم چون سوتی و چیز زیاد خاصی نیست یا اتفاقی پیش اومده یا مثل اون سوتی بزرگه خود نویسنده خواسته یه طوری داستانو جور کنه سوتی داده ... به نظرم بحث زیاد در مورد این سوتی ها نتیجه ای برامون نداره ....
انشا ء الله بحث هارو میزاریم برای قسمت های اصلی پروژک Anti666 _10_
یا علی ....

و علیکم السلام و رحمة الله و برکاته
اولا که عرض شود شما دقت کن ببین تاریخ قسمت قبل کی بود و این قسمت کی اومده
به نظر شما همین طوریه که ما امروز حرف بزنیم فردا مستند آماده شه؟
نه خیر کار ضبط این قسمت مال 3ماه پیشه!
این عکس رو نگاه کن:
http://upload.sarzaminblog.org/upload/jgy_file.jpg
تاریخ آپلود فایل مشخص شده رو ببین: 02/04 میلادی ! (05/25 امروز)
 دقیقا مال همون موقعیه که بنده از یک ماه قبلش خدمت شما میگفتم هر چی دیالوگ دارین به ما بدین تا قبل عید ضبط کنیم و نتیجه اش شما چی کار کردی؟...dodgy (بحثش مال اینجا نیست)

بحث روی سوتی ها این فایده رو داره که کسی که فکر میکنه داستان بی نقص و کاملا درست ـه این ذهنیتش از بین میره
بعضی ها هری پاتر رو کردن بت خودشون و رولینگ حکم پیغمبرشون رو داره!Silence که شکر خدا مثل اینکه از اونجور هری پاتریست ها توی جمع نداریم
اونجور افراد رو در قدم اول فقط میشه اینطوری راضی شون کرد که هری پاتر اونطور که شما فکر میکنین مقدس نیست!... و باقی قضایا

یا حق
امضاي detector :

İmage

برای تعجیل در فرج صلوات و دعا کافی نیست
اول باید خودمون رو آدَم کنیم!Silence
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ صبح، توسط detector.)
۴-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
بی نشان, ELaHeH, SaVaJJaD, SiMSiM!, نخست وزيرمجازي
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 402 در 55 موضوع
سپاس کرده: 9
اعتبار: : 147
ارسال: #14
شما هم کم سوتی نمیدید هااااAnti666 _4_
هنوز دانلود نکرده سوتی گرفتمSilence

تو نام فایل نوشتید: E01S04
درستش : S01E04

Episode : قسمت
Season : فصل
امضاي anti66shesh :

شاید این جمعه بیاید...
شاید...
۴-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از anti66shesh سپاس کرده اند.
بی نشان, yavarneshane, detector, VaVPi, SaVaJJaD, SiMSiM!, نخست وزيرمجازي
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #15
(۴-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ صبح)detector نوشته شده توسط:   دقیقا مال همون موقعیه که بنده از یک ماه قبلش خدمت شما میگفتم هر چی دیالوگ دارین به ما بدین تا قبل عید ضبط کنیم و نتیجه اش شما چی کار کردی؟...dodgy (بحثش مال اینجا نیست)
سلام ...
خب منم دقیقا همین کارو کردم ... دیالوگای مرحله اول رو دادم بهتون ولی مرحله دوم که هنوز اماده نشده بود نمیتونستم که از خودم دیالوگ بسازم ...
به هر حال فعلا اون مشکل حل شده خدا رو شکر ولی برای مرحله سوم فکر کنم وقت داشته باشید کمکمون کنید ... anti666l
یا علی ...
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
۴-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 4 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
بی نشان, yavarneshane, نخست وزيرمجازي, SiMSiM!
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1193 در 105 موضوع
سپاس کرده: 320
اعتبار: : 705
ارسال: #16
(۴-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ صبح)anti66shesh نوشته شده توسط:  شما هم کم سوتی نمیدید هااااAnti666 _4_

احسنت. البته دیگه دیر شدهanti666-smile

برادر detector ایشون رو جذب کن ریزبینی خوبی دارن anti666-smile
امضاي VaVPi :

خدایا لیاقت ده، تا عبد تو باشم
۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از VaVPi سپاس کرده اند.
بی نشان, yavarneshane, SiMSiM!, SaVaJJaD, anti66shesh, نخست وزيرمجازي
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #17
(۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ عصر)VaVPi نوشته شده توسط:  
(۴-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ صبح)anti66shesh نوشته شده توسط:  شما هم کم سوتی نمیدید هااااAnti666 _4_

احسنت. البته دیگه دیر شدهanti666-smile

برادر detector ایشون رو جذب کن ریزبینی خوبی دارن anti666-smile
anti666-smileanti666-smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی قضیه عینک  هری رو یه جا خوندم که خواستن نماد باشه،هر شخصیت یه نمادی داره دیگه!
مثلا محله ما هر عینک دایره ای که باشه میگن: هری پاتری Anti666 _4_

جی کی رولینگ هم یه عینک شبیه هری داشت فک کنمrollingeyes
امضاي anti66shesh :

شاید این جمعه بیاید...
شاید...
۴-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از anti66shesh سپاس کرده اند.
VaVPi, بی نشان, yavarneshane, SiMSiM!, نخست وزيرمجازي, detector, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
ارسال: #18
بسم الله
سلام به همگی

گویا واقعا ما هم کم سوتی نمیدیم!Anti666 _4_

گویا موقع پاسخ دادن به برادر سجاد، پست برادر بی نشان رو اصلا ندیدم!Anti666 _10_
خلاصه عذر خواهی بابت تاخیر!

(۳-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  سلام

لطف دارید

نقل قول: اتفاقا یکی بود میگفت اون موقت سال 2000 این تکنولوژی نبوده دماغ طرف رو غیب کنن!
یک برنامه تو تلویزیون پشت صحنه ی فیلم هری پاتر رو نشون میداد . یادم نیست چه سیزنی بود
گریم ولدمورت رو نشون میداد که چطور انجام دادن
طراحی کامپیوتری قبلش شده بود . بعد ماده ای رو اطراف دماغ رالف فینس (بازیگر نقش ولدمورت) چسبونده بودن که به صورتش حجم میداد و جوری تداعی می کرد که انگار تو صورتش دماغ نداره و فقط دو سوراخ برای تنفس روی صورت داره

İmage

درست میگید از یه جائی به بعد این گریم رو خوب کار نکردن شما ببخشیدشونAnti666 _4_
این درست و به جای خود. بنده منظورم اینه که صورت کامپیوتری که اینا توی قسمت اول ساختن نمیتونستن دماغش رو حذف کنن؟
(خودمونیما چقدر ابروی طرف رو بد درست کردن! آدم با چست نواری هم نمیتونه اینقدر ابروش رو بالا ببره!)
İmage
نقل قول: دقیقا توی قسمت زندانی آزکابان سر همین مسئله هری پا میشه نصفه شب میره وسطای مدرسه که به اسنیپ برمیخوره و لوپین میاد به دادش میرسه...
جانپیچ ها نشون داده نمیشدن ولی جانورنما ها چرا، توی نقشه نشون داده میشدن
لوپین یک گرگینه بود که زمان خاص ماه به جانور تبدیل میشده و اسنیپ به توصیه دامبلدور شربت ارام بخشی بهش میداده
این نمایش توی نقشه برای زمانی بوده که هنوز به ماه کامل نرسیده بوده و لوپین تبدیل نشده بود
منظورم انسان موندنشونه که تو نقشه رد پاهاشون میمونه
مگه اون قسمت هری به خاطر دیدن سیریوس بلک توی نقشه پا نشد بره وسط مدرسه و مگه سیریوس بلک به حالت سگ نبود؟
حالا به قول شما اگه اون موقع سیریوس به حالت آدم بوده و به جانور تبدیل نشده بوده یه چیزی ، ولی شما خودت رو بذار جای یه متهم به قاتل دیوانه زنجیره ای (بلا نسبتاAnti666 _4_) به شکل و قیافه خودش که توی مدرسه پرسه نمیزنه ! پس میشه نتیجه گرفت که قطعا به حالت سگ بوده وقتی هری اونو توی نقشه دیده

به نظرم اگر به کتاب ها دسترسی دارید، بهتره از روی متن کتاب بحث کنیم چون منم تقریبا با این وقفه ای که پیش اومده هیچی دگه یادم نمیاد!Anti666 _4_Silencerollingeyes

نقل قول: خب انصافا چه دلیلی داره جای کلاغ عقاب نشون بدن؟
دلیلش رو نمی دونم اما اصلا قابل توجیه نیست که این رو رو حساب اشتباه طراحی و نوشتاری بذاریم
بارها دستان و نماد های داستان توسط رولینگ (و تیم پشت پرده!!) خونده و اصلاح شده
امکان نداره که به زبون خودشون تکرار کنن ریون کلاو و خود ریون کلاو (به انگلیسی) رو تو نماد یکی از چهار گروه هاگوارتز اشتباه بذارن
درست میگید اما باید به پشت پرده ی مفهوم عقاب برگشت . که چه منظوری از عقاب بوده که ازش استفاده کردن . اعضای این گروه و بدنه ی گروهشون مصداق واقعی چی و کی میتونه باشه
آفرین!
به شخصه تنها نتیجه ای که از این قضیه عقابه میگیرم محبوب کردن نماد آمریکاس!Anti666 _4_Anti666 _4_Anti666 _4_ (هرچند میگن اون عقابه نماد آمریکا لاش خوره!Anti666 _15_loser )

نقل قول: به نظرم عینک مفهوم پیچیده ای خصوصا تو فضای جادو داره
نقل قول: İmage دقیقا چه مفهومی؟ ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین
نقل قول: ولی آیا این شخصیت های خوب واقعا خوب بودن؟
نه منظورم این نبود . آمبریج اتفاقای ناخوشایندی رو بر علیه یاران دامبلدور رغم میزنه و تسخیر میشه

ببینید ، رولینگ خیلی تلاش کرد تا خیلی از اسرار زمان حال تو محافل مخفی رو به شکل جذاب و امروزی دربیاره
استفاده از آینه ، عینک تابلوهای دفتر و راهروی هاگوارتز و اتیش مخصوصا که نماد ارتباط با  بیرون از کالبد این عالمه
تو اینه ای که تو داستان اشاره شده گذشتگان رو میشد دید . تکه ای از اینه تو کف دست هری که من رو یاد روایتی میندازه که تو اخر الزمان یاران حضرت(عج) براحتی با نگاه کردن به کف دستشون از احوالات هم باخبر میشدن
این نظر منه : اونها پا رو فراتر گذاشتن و امکان اینکه با فضا(دنیا)ی دیگه تماس داشته باشن رو (بظاهر) رو فراهم کردن
عینک وسیله ای که بینش انسان رو تغییر میده . به دید محتوا میده و این باعث میشه از دریچه ای خاص به همه چیز نگاه بکنی
یادم نیست اتفاقاتی که سر عینک هری افتاد تو چه قسمت هائیه اما شاید مهم باشه
عینک هری ترک برداشت شکسته شد و دوباره ترمیم شد
دامبلدور و هری همیشه یک قدم از بقیه ی افراد جلوتر بودن . نگاهشون مثل نگاه جادو گرهای دیگه نبود و هدف مهمتری رو(از نگاه رولینگ) دنبال می کردن و این همون القای هیجان و حرض تو متن داستانه
نظر بسیار جالب و تامل برانگیزیه
Anti666 _14_
اگه بخوایم عینک رو به دیدگاه شخصیت ها نسبت بدیم میتونیم بگیم که رولینگ سعی کرده به مخاطب این پیام رو انتقال بده که جور دیگر باید دید!
اما یه نکته ای که به نظر حقیر نادیده میگیرین بحث محبوبیته. ببینین مثلا آیا میشه منکر این قضیه شد که الان هرکی عینک گرد ببینه یاد هری پاتر میافته؟ (مثل بچه محل های برادرمون آنتی66وشش! )
حالا اگه طرف از هری پاتر خوشش بیاد، از این سبک عینک خوشش نمیاد؟
میخوام به این برسم (که الان نباید برسم و باید فصل دوم به اینها برسم!:s) که اصلا شاید این کارو کرده واسه سود! از بی عینک بودن هری و دامبلدور سودی به رولینگ نمیرسه ولی از فروش عینک هری پاتری شایدAnti666 _15_
نظریه دوم اینه که کلا افراد عینکی رو مثبت نشون بده که این یکی به طور قطع پوست ناخودآگاه آدم رو میکنه! شما یه نفر رو میبینی نمیدونی چرا ولی به شدت ازش خوشت میاد! یکی از دلایلش همینه! (که اجزای طرف مثل عینک و مدل مو و طرز لباس پوشیدن و... همه طوری بوده که شما قبلا توی فیلم های محبوبت به تن شخصیت های محبوبت دیدی)
چون از شخصیته خوشت میاد ، خود به خود و ناخودآگاه از هر جزیاتی از اون هم خوشت میاد و این یعنی پارادایم!rollingeyes
طرف میره عینک گرد میخره میبینه همه بهش بیشتر نگاه میکنن و به ظاهر بیشتر دوسش دارن و تحویلش میگیرن و... (به خاطر همون ذهنیتی که همه درباره عینک گرد دارن) خب این خود به خود سعی میکنه همه چیزش رو شبیه هری پاتر کنه و این شخصیت میشه اسطوره اش!Silence
نمیدونم تونستنم درست منظورم رو برسونم یا نهnailbiting
ولی میتونیم اینطوری نتیجه بگیریم که عینک معمولا نماد افراد کتاب خونه درسته؟ پس با این وجود شخصیتی مثل هرماینی (یا به رقم مترجم محترم هرمیون) از همه به عینک سزاوارتره تا شخصیت بازی گوش و دردسرسازی مثل هری
و این یه جزئی ـه که هم توی شخصیت محبوب دامبدور هست و هم توی شخصیت محبوب هری!

نقل قول: اتفاقا یه نمونه از اینکار رو میشه به چشم باباقوری ربطش داد!
دقیقا ! شخصیت باباقوری خیلی جای فکر داره . یک چشم سالم و یک چشم با قابلیت های ویژه . از دریچه ای دیگه با نگاه پس پرده و زوم
جالبتر اینکه آخرسر در راه هری شهید شد!Silence

نقل قول: ببینید نمیشه همینطوری یلخی یه نفر جادوگر باشه یه نفر نباشه
موافقم . خیلی هرمیون در این مورد طعنه و تیکه میشنید و طرد شدنش از طرف جادوگرای اصیل رو تو متن داستان بارها دیدیم
اصالت حبابی صهیونیست که فقط از جامعه و خاندان خودشون فرد مورد قبول پذیرشه . بقیه ی آدم ها مشنگ و در خدمت جادوگران هستن و اگر چیزی از جادوگران دیدن باید سریعا حافظشون ریست بشه . جو تیره و مرده ی ورود محافظان آزکابان به شهر مشنگ ها مساویه با مادی و ظاهری شدن اجنه تو اخرالزمان بر انسان های معمولی که از خطرشون مصون نیستن و فقط افرادی که اختیار و ارتباط رو حفظ کردن امنیت دارن و از طرف دیگه افرادی که ایمان مستحکم دارن .
ورد های حفاظت دور هاگوارتز رو یادتونه ؟ Anti666 _3_مک گونگال و استادهای دیگه قبل از حمله مرگ خوارا و غول ها به هاگواتز می خوندن و یه هاله ای مثل لایه اوزون درست شد ؟ و نهایتا هم این لایه ها شکسته شد و از بین رفت و مرگ خوارها بعد از سختی کشیدن تونستن بر علیهش غلبه کنن !

SilenceSilenceSilence
آقای محترم! چرا از الان مبحث های فصل دوم ما رو لو میدی؟! مگه خودت مستند نداری؟!
شوخی میکنمAnti666 _4_
نه کاملا درسته
اینها همه مبحاثی ـه که اگه زنده باشیم ، مفصل بهشون میرسیم
ولی این بند دوم چه ربطی به بحث نژاد جادوگری داشت؟؟؟Anti666 _15_ نکنه واقعا میخوای فصل دوم ما رو لو بدی؟ (خودمونیم چقدر بهت پیشنهاد دادن؟ بگو ما دوبرابرش رو باهات حساب میکنیمAnti666 _15_Anti666 _8_Anti666 _4_)

نقل قول: خب یعنی با بحث پیش گویی منافاتی نداره؟
نه . چه منافاتی داره
پیش گوئی ها اون هم درست و تک هاش بصورت کلی بوده و از جزئیات خبر نمیداده
این پیش گوئی ها خبر از اتفاق های مهم آینده میداده و درست برای حالتیه که پیش بینی میشده که اگر کسی می خواسته از معجون استفاده می کنه و تاثیر خودش رو میذاره و بعدش اون اتفاق خوب یا باد رخ میده
پس شما این رو میفرمایید که با خوردن معجون شانس مایع ، باز هم اتفاق مقدر میافتاده درسته؟
پس اینطوری داریم شانس مایع رو زیر سوال میبریم دیگه! اینطوری اصلا معجونه که کاری نمیکنه! طرف هرچقدر بخواد از این مجعون بخوره، ولی باز اتفاقی که باید میافته
وقتتون رو تلف نکنم، لپ مطلب همونی بود که توی مستند گفتیم. نمیشه هم شانس باشه هم پیشگویی، اونم شانسی که اونها اونطوری نشون دادن. انصافا چقدر شانس میخواد آدم پاشه بره پیش دوست خرسش، وسط راه معلمش رو در حال دزدی ببینه بعد در حین مست کردن گند کاری تاریخیش رو از زیر زبونش بکشه بیرون؟؟؟Silence

ولدمورت دوباره و ایندفعه با یارانش ظهور می کنه (!!)
Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_مدیران محترم لطفا اکانت همسنگر گرامی بی نشان رو پاک کنین.Silence آقا مگه خودت مستند نداری؟؟؟
نقل قول: چرا ولدمورت بعد مردنش روح موندن توی دنیا رو انتخاب نکرد؟)
چون هفت متعلق زندگیش رو از دست داده بود و اختیار انتخاب اینده ش رو از دست داده بود
علاوه بر اینکه ولدمورت شخصیت منفور و منفی داستانه که بماند به چه موضوع رئالی اشاره کرده و چه تحریفی شده
انتظار میره که دیگه اون با مرگ خوارها از جلو چشم و حافظه هم! نیست بشن
فکر کنم این سوالی که من پرسیدم رو هری از دامبلدور پرسید ولی چه جوابی داد خودم هم دقیق یادم نیستAnti666 _4_ ( فکر کنم یه چیزی تو مایه های همینی بود که شما فرمودی)

نقل قول: یه قسمتی از روح ولدمورت توی وجود هری بود. حالا این روحه یه کالبدی میخواد
آره یادم نبود . این نابودی این تکه از روح ولدمورت درست زمانیه که آوداكداورا به هری اصابت می کنه و هاگرید هری رو تو آغوشش به وسط معرکه مرگ خوارا میاره و هری یکهو پا میشه و ...
این تکه از روح ایینجا ناخودآگاه به دست خود ولدمورت نابود میشه و هری به انتخاب خودش از کما در میاد و به جنگ ادامه میده
آری گویا چنین است. درود بر شما
نقل قول: حتما يادمون نبوده بهتون لينك بديمİmage
اینجا لینک بدید خواهر من ! این همه نوشتیم که نگید برید خودتون بگردید Anti666 _13_
مدیران رسیدگی نکنن!
من خودم لینک میدم!smug
http://www.mediafire.com/download/kdvkwfod4pemvxd/

بسیار بسیار تشکر از دوستان
بسیار بسیار التماس دعا
یا علی!
امضاي detector :

İmage

۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
VaVPi, بی نشان, m1374b, SiMSiM!, SaVaJJaD, نخست وزيرمجازي
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2042 در 241 موضوع
سپاس کرده: 6481
اعتبار: : 1293
ارسال: #19
(۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ صبح)undefined نوشته شده توسط:  [quote pid=218393 dateline=1400875040]ولدمورت دوباره و ایندفعه با یارانش ظهور می کنه (!!)
Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_مدیران محترم لطفا اکانت همسنگر گرامی بی نشان رو پاک کنین.Silence آقا مگه خودت مستند نداری؟؟؟
[/quote]
آهان الان فهمیدم
این قضیه درست مثل فیلم world war zهست که استاد رائفی پور دربارش توضیح میده اونجا زامبی ها نماد مسلمانان و دجال نماد منجی مسلمانان بود
در این جاهم اگه اشتباه نکنم مرگ خوار ها نماد یاران امام زمان و ولدرمورت نماد امام زمان (عج) هست. من از ساحت امام زمان عذر میخوام که این جوری با صراحت حرف زدم
در فیلم world زامبی ها با قتل و خون ریزی سروکار دارن و نشون میده ظهور جز قتل و خونریزی نیست تو هری پاتر هم با بوجود آمدن دوباره ولدرمورت سدریک که مال گروه رین کلاو بود(اگه اشتباه نکنم)کشته میشه که با یه تیر 2 نشون میزنه یک ظهور چیزی جز قتل نیست و 2 نماد آمریکا که همون سدریکه در مقابل ولدرمورت کشته میشه و دوست دختر اون یه دختر چینی (که نماد چین هست که با امریکا دوست شده)ناراحت میشه و اون هم بر علیه ولدرمورت فعالیت میکنه 
یه نکته جالب :اون ها نماد رین کلاو رو یه عقاب نشون دادن که نماد آمریکاست و ویژگی رین کلاو عقل و تفکره
من دیگه حرفی ندارمSilenceSilenceSilenceSilence
در ضمن فکر کنم باید یه معذرت خواهی از detector بکنمAnti666 _4_Anti666 _4_Anti666 _4_
امضاي m1374b :

İmage
۵-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از m1374b سپاس کرده اند.
VaVPi, نخست وزيرمجازي, بی نشان, detector, SiMSiM!, SaVaJJaD
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 315 در 40 موضوع
سپاس کرده: 190
اعتبار: : 150
ارسال: #20
بسم الله
 سلام
میدونم وقتی عماد جواب میده دیگه احتیاجی نیست من چیزی بگم. ولی از اونجایی که کم کم دارم نقش کَلَم پٌختَرو بازی میکنم تو روند پیشرفت مستند! خواستم نظر خودمو هم بگم.
 به نظرم انتقاد چیز جالبیه . از اون جایی که من از اون دست افراد عجیب غریبیم که از هرکی ازش  انتقاد کنه بیشتر خوشم میاد کلا از انتقاد هم خوشم میاد.
آقای " بی نشان " و بگیرید نزارید فرار کنه ! من دنبال همچین انتقادهایی بودم.
کم کم داشتم نگران میشدم که به جز نطرات مثبت با چیز دیگه ای مواجه نشیم.
اول باید راجع به مستند یه توضیح کلی بدم
ببینید دوستان اصل هدف مستند نقد داستان یا اون طور خودم دوست دارم صداش کنم پروژه ی هری پاتره . ما الان بدون اغراق حدودا دو ساله که داریم راجع بهش تحقیق میکنیم. چون متاسفانه از اون دست افرادی هم بودیم که خودمون به اصطلاح قربانی شدیم - حالا چه از طریق داستان چه فیلم چه بازی-  مشکلمون با این پروژه یه جورایی شخصی هم هست. فصل اول هم فقط مقدمه ی مستنده.(تازه فقط چند خط اولش!) انشالله به قید حیات مباحث اصلی تو فصل دوم قراره مطرح بشه. پس لطفا شکیبا باشید.
طنز بودن مستند یه ابتکار جالبی بود که خیلی اتفاقی به ذهنمون خطور کرد. از اول اصلا قرار نبود مستند طنز باشه. اما بیاید واقع بین باشیم. من خودم اگه خدایی نکرده توی این جور ماجراها پام باز نمیشد یا الان نگران بودم که مشترک مورد نظرم چرا اس ام اس نمیده یا داشتم دنبال قسمت جدید یه سریال مزخرف و احمقانه ی ترکیه ای که n+1 ومین قسمتش تازه منتشر شده میگشتم. این حرفی که زدم متاسفانه واقعیت محضه. یک همچین فردی نمیشینه مستندی رو نگاه کنه که 4 تا عکس رو 35 دقیقه کنار هم گذاشتن بعد وسطش یه آهنگ ترسناک هم پخش میشه و 4 تا نوشته ی قرمز هم اون وسط بالا پایین میپرن.
 از اون طرف هم یه سری از مباحث رو نمیشد در قالبی غیر از طنز مطرح کرد. قسمت سوم رو اگه ما میومدیم خیلی جدی میگفتیم اولا باید مبحثی مثل ترویج همجنس گرایی بررسی میکردیم بعد هرج و مرج طلبی و بلوغ زودرس و اِلا ماشالله همین جوری هی باید بررسی میکردیم!
اگر دقت کنید متوجه میشید که وسط همین شوخی و خنده ها یه سری چیزایی رو مطرح کردیم که اگه جدی مطرح میکردیم الان تو بهترین حالتش احتمالا استودیو نشانه ای دیگه وجود نداشت! ببینید بدترین حالتش چیه.
پس طنز بودن مستند یه نکته ی مثبت میشه که امیدواریم مخاطب رو جذب کنه. حالا اینکه طنز رو درست اجرا میکنیم یا نه یه مبحث دیگس. 

(۳-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  ......

آقای بی نشان چون شما با عماد بحث رو شروع کردید دیگه من وارد بحثتون نمیشم اما چند تا چیز رو باید بگم:
1- نقشه ی غارتگر حتی خانوم نوریس رو هم نشون میداد. افرادی که از معجون مرکب پیچیده هم استفاده میکردند و به شکل فرد دیگه ای در میومدن رو هم با مشخصات خودشون نشون میداد . نمونش وقتی هری بارتی کراوچ پسر رو تو دفتر اسنیپ دید. درحالی به شکل چشم باباقوری بود.
2- در مورد ریونکلا من چیزی جز سوتی به ذهنم نمیرسه. درسته که درواقع انگلیسی مال اوناس اما خب طبق مثال خودتون که من خیلی باهاش حال کردم. واقعا چرا باید از خیار استفاده کرد؟
3- نظرتون راجع به عینک توی داستان واقعا جالب بود. این که دید افرادی که عینک داشتند نسبت به وقایع دنیای جادوگری بهتره و همیشه یه قدم جلوتر هستند چیزیه که باید اعتراف کنم عمرا به ذهن خودم نمیرسید.
4- اگر ژن جادوگری نباشه چطور پس یک نفر جادوگر میشه؟ مثل این میمونه که یه زن و شوهر سیاه پوست یه بچه ی ژاپنی بدنیا بیارن! ( مثالم مزخرف بود ولی مطلب و رسوند)
5- جادوی آوداکداورا جادوی مرگه که کسی نتونسته ازش جون سالم به در ببره ( به جز هری البته ) . پس شما وقتی این جادو بهت برخورد میکنه دیگه کلا گِیم اووِر میشی! دیگه جایی مثل برزخ نمیری. اصلا مرگ توی داستان هری پاتر یه چیز مسخره ای بود. جریان تابلوهای مدیران هاگوارتز هم دلیلشه. خیلی احمقانس که با اینکه دامبلدور مرده اما اسنیپ همچنان به تابلوش توی دفتر مدیر گزارش کار میده و ازش مشورت میگیره.

در آخر هم دم خودت 8 سال دفاع مقدس!

ظاهرا کوزه گر هم افتاد تو کوزه!
با ما هم بله؟ Anti666 _4_

(۵-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ صبح)m1374b نوشته شده توسط:  در این جاهم اگه اشتباه نکنم مرگ خوار ها نماد یاران امام زمان و ولدرمورت نماد امام زمان (عج) هست.

عه! برادر من همینجوری یه قسمت از فصل دوم رو گفتی جذابیتش پرید! عه! مراعات کنید خوب! عه!Anti666 _4_

(۴-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر)anti66shesh نوشته شده توسط:  راستی قضیه عینک  هری رو یه جا خوندم که خواستن نماد باشه،هر شخصیت یه نمادی داره دیگه!

الان دقیقا عینک دایره ای نماد هری پاتر شده البته باید یه صاعقه ای زخمی چیزی بالاش باشه!
شما محلتون غرب زدس! Anti666 _4_من عینک دایره ای میبینم یاد جان لِنون میفتم! Anti666 _1_
امضاي yavarneshane :

İmage

عشق و یاد گرفتم از 72 تا مرد جنگجو
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ عصر، توسط yavarneshane.)
۵-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از yavarneshane سپاس کرده اند.
VaVPi, عاشق جمکران, detector, بی نشان, m1374b, نخست وزيرمجازي, SiMSiM!
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال: #21
(۵-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ عصر)yavarneshane نوشته شده توسط:  
(۴-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر)anti66shesh نوشته شده توسط:  راستی قضیه عینک  هری رو یه جا خوندم که خواستن نماد باشه،هر شخصیت یه نمادی داره دیگه!

الان دقیقا عینک دایره ای نماد هری پاتر شده البته باید یه صاعقه ای زخمی چیزی بالاش باشه!
شما محلتون غرب زدس! Anti666 _4_من عینک دایره ای میبینم یاد جان لِنون میفتم! Anti666 _1_
محله ما غرب زدس؟؟؟İmage
بابا غربی ها هم از محله ما همه چیو یاد گرفتن...İmage
نمیدونی چه غوغاییه تو محله!     یکی ادای مرد عنکبوتی رو در میاره،یکی هانکوک،یکی هم ادای گرگینه های تین وولف رو!İmage
یکی هم که اسمش جومونگه...  بد جوری دیوونه شدهİmage
امضاي anti66shesh :

شاید این جمعه بیاید...
شاید...
۵-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از anti66shesh سپاس کرده اند.
SiMSiM!, yavarneshane, SaVaJJaD, نخست وزيرمجازي, m1374b, بی نشان
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 575 در 66 موضوع
سپاس کرده: 514
اعتبار: : 201
ارسال: #22
سلام

نقل قول: بنده منظورم اینه که صورت کامپیوتری که اینا توی قسمت اول ساختن نمیتونستن دماغش رو حذف کنن؟
چرا
 و  این اشتباه ها از کیفیت کار کم می کنه

نقل قول: پس میشه نتیجه گرفت که قطعا به حالت سگ بوده وقتی هری اونو توی نقشه دیده
درست میگید . به کتاب های رولینگ دسترسی ندارم . بهتر میشد نظر داد

نقل قول: حالا اگه طرف از هری پاتر خوشش بیاد، از این سبک عینک خوشش نمیاد؟
تصور می کنیم که از این سبک عینک خوششون بیاد . مثل همه ی مدها که یک روزی میان و عامه پسند میشن و همه گیر میشند و دمده میشن
چه سودی به پروژه ی پاتریسم داره؟

نقل قول: این خود به خود سعی میکنه همه چیزش رو شبیه هری پاتر کنه و این شخصیت میشه اسطوره اش!
با نظریه دومتون موافقم
عینک تولید شده با مدل هری پاتر و یا ری بن هری پاتر
İmage

شما تو هر برهه ی زمانی که نگاه کنید می بینید همیشه سعی داشتن ذهن و روح نوجوان و جوان رو مطابق با الگوی خودشون شستشو بدن
نظریه ای بود که می گفت چندگانه ی هری پاتر نه تنها برای سنین نوجوان و جوان بلکه برای تمام رنج سنی طراحی شده !
همینطور هم شد . از کودکی که چند سال اول ابتدائیه گرفته تا مرد و زن هائی که طبیعیه که تجربشون بچربه به هیجانشون مجذوب این مجموعه شدن و تاثیرش رو ناخودآگاه گذاشته
اونها نیاز داشتند تا یک نماد رو بصورت بصری تصویری روی هری بچسبونن تا بتونن بعدها ازش رو افراد و شخصیت های دیگه تکرار کنن
یاد صحبت استاد رائفی افتادم که در مورد نماد ها می گفت سه رنگ پرچم یک کشور رو جوری تو صحنه های فیلم قرار میدن ک روی ضمیر ناخودآگاه بیننده بشینه و ناخواسته یاد فلان کشور رو باطنش لود بشه
این هم مصداق اون قضیه ست

نقل قول: آقای محترم! چرا از الان مبحث های فصل دوم ما رو لو میدی؟!
نقل قول: این بند دوم چه ربطی به بحث نژاد جادوگری داشت؟؟؟

شرمنده ، یادم اومد و گریز زدم
کار و کاسبیتون کساد شد بگید تا سیزن بعدی نظر ندمAnti666 _4_

نقل قول: پس اینطوری داریم شانس مایع رو زیر سوال میبریم دیگه! اینطوری اصلا معجونه که کاری نمیکنه! طرف هرچقدر بخواد از این مجعون بخوره، ولی باز اتفاقی که باید میافته
چرا برادر ، اتفاقا کار می کنه . ببینید :
این باید اتفاق می افتاده (means : تقدیر) که هری در مسابقه ی کلاسی با کمک کتاب شاهزاده(اسنیپ) اون محلول رو به خوبی درست کنه ، معجون شانس رو جایزه بگیره ، برای فرصت گرفتن خاطره معجون رو سر بکشه ، به کلبه هاگرید بره ، خاطره رو تو حالت غیرعادی اسلاگهورن ازش بگیره ، برای دامبلدور ببره و نقش مهمش رو تو پیدا کردن جان پیچ ایفا کنه .
 پیش گوئی بصورت کلی گفته شده . دیگه نیومده با جزئیات بگه که چطور جان پیچ پیدا میشه یا چطور دامبلدور پای هری رو به وسط معرکه می کشونه ، همه ی اتفاقات بعد از اتفاق افتادن و بصورت نهائی تو پیشگوئی اومده . پسری خواهد آمد ، فلان مشخصات فلان خصوصیات ، عقبه و بقیه ماجرا ، پیش گوئی منافاتی با معجون نداشته . معجون استفاده شده تا پیش گوئی رقم بخوره و نمی تونیم بگیم مثلا اگر معجون خورده نمیشد پیش گوئی درست از آب در نمیومد . چون قرار نبوده پیش گوئی غلط باشه
که اگر اینطور بوده و میتونستن تو تقدیرشون !!(این نکته ست تو ماجرای رولینگ ؛ بعدا در موردش بحث کنیم) دست ببرن ، پیش گوئی هیچ ارزشی نداشته و باز هم معجون منافاتی با چیزی که غلط بوده و پوچ بوده نداشته
به این نتیجه میرسم که همچنان مخالفم که معجون شانس سوتی بوده و اتفاقا نظرم اینه که این قسمت ماجرا خیلی دقیق کار و طراحی شده !

نقل قول: انصافا چقدر شانس میخواد آدم پاشه بره پیش دوست خرسش، وسط راه معلمش رو در حال دزدی ببینه بعد در حین مست کردن گند کاری تاریخیش رو از زیر زبونش بکشه بیرون؟؟؟
برادر عزیز ، خودت هم داری میگی ، باید شانس میاورد . یعنی باید تاثیر معجون رو تو متن داستان متوجه میشدی .
رولینگ (و دوستانAnti666 _4_>>یوگی) باید شانس آوردن رو اینطور می چیند تا یک طرفدار هری پاتر کاملا درک کنه که اگر معجون خورده نمیشد به هیچ وجهی امکان نداشت که خاطره رو از ذهن اسلاگهورن بیرون بکشونه و سلسله ای بریم جلو جان پیچ پیدا نمیشد . دامبلدور همه ی زحمات و تحقیقاتش به هدر میرفت . ولدمورت و سیاه لشگرش سوار جریان داستان میشدن و الی آخر  پس معجون شانس باید باشه تا پیش گوئی واقعی درست از آب دربیاد و پیش گوئی این رو میدونسته که معجونی قراره استفاده بشه و حتما میشه !
این نکته رو اضافه کنم که این حتمی بودن استفاده از معجون یا فلان حرکت و اتفاق بصورت زنجیره ای بهم وصل میشه
نمونه ی واقعیش رو می تونیم اینطور بگیم . مثلا مای بچه شیعه باور داریم که پیامبری تو کتاب انجیل پیش گوئی (بهتره بگیم بشارت داده) شده که خواهد آمد ، دوران آخرالزمان فرا میرسه . دوازده امام بر زمین که حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه الشریف آخرین اون امامانه امامت می کنند و در نهایت در قرآن وعده داده شده که :
و نرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
سوره قصص
این یک نوع مبارزه بچه گانه با وعده های الهیه . مطمئن هستیم که وعده خدا حقه و ذات اون طرف هم این رو باور داره اما مثل ماجرای معجون شانس سعی دارن این وعده(که دیگه خوب نیست اسمش رو سرنوشت یا تقدیر بذاریم .. مراجعه به means : تقدیر) رو عوض کنند
خیلی جای صحبت داره . فعلا همین حد کافیه
اگه قانع نشدید فدای سرمAnti666 _11_

درباره ی ظهور ولدمودت خیلی نمود و نشانه داره

اینجا از دوستان کسی هست که کتاب های دارن شان رو خونده باشه ؟ dark calling ، سفر به ترانسیلوانیا ، مجموعه سرزمین اشباح ، مجموعه نبرد با شیاطین ،
جهت اطلاع : Anti666 _10_ اکثر طرفدارهای هری پاتر طرفداری دارن شان هم هستند !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ عصر، توسط بی نشان.)
۶-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از بی نشان سپاس کرده اند.
VaVPi, detector, SiMSiM!, yavarneshane, m1374b, SaVaJJaD, نخست وزيرمجازي
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 315 در 40 موضوع
سپاس کرده: 190
اعتبار: : 150
ارسال: #23
بسم الله

سلام

(۶-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  کار و کاسبیتون کساد شد بگیر تا سیزن بعدی نظر ندمAnti666 _4_

(۶-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  رولینگ (و دوستانAnti666 _4_>>یوگی)

(۶-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  اگه قانع نشدید فدای سرمAnti666 _11_

ایول!
تو هم مثل من از  یه شوخ طبعی اعصاب خوردکنی رنج میبری!!!!!Anti666 _4_Anti666 _1_
جداً با هم میتونیم پوست از سر بچه های تالار بکنیم ! ( قرار نیست اینکارو بکنیم ، ولی اگه خودت طلبه باشی من حرفی ندارم! Anti666 _4_)

(۶-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح)بی نشان نوشته شده توسط:  اینجا از دوستان کسی هست که کتاب های دارن شان رو خونده باشه ؟ dark calling ، سفر به ترانسیلوانیا ، مجموعه سرزمین اشباح ، مجموعه نبرد با شیاطین ،
جهت اطلاع : Anti666 _10_ اکثر طرفدارهای هری پاتر طرفداری دارن شان هم هستند !

من " سفر به سرزمین اشباه " و " نبرد با شیاطین " و " جلاد لاغر " و " حماسه کرپسلی " شو خوندم
همشم مال نشرقدیانیه.
dark calling و سفر به ترانسیلوانیا مال دارن شانه؟ کدوم انتشاراته؟ نمیخوام این دوتا نخونده باقی بمونه Anti666 _4_
بله معمولا طرفدارای هری پاتر چون کلا از ژانر فانتزی خوششون میاد کتابایی از قبیل کتابای دارن شان یا آرتمیس فاول و کتاب مزخرفی مثل گرگ و میش و خوندن
ولی هدفت از مطرح کردن این مسئله چی بود؟ Anti666 _15_Anti666 _4_

(۵-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ عصر)anti66shesh نوشته شده توسط:  
محله ما غرب زدس؟؟؟İmage
بابا غربی ها هم از محله ما همه چیو یاد گرفتن...İmage
نمیدونی چه غوغاییه تو محله!     یکی ادای مرد عنکبوتی رو در میاره،یکی هانکوک،یکی هم ادای گرگینه های تین وولف رو!İmage
یکی هم که اسمش جومونگه...  بد جوری دیوونه شدهİmage

چه باحال! یه هالک و تور هم جور کنید یه اَوِنجِرزِ بین المللی ساختید دیگه!Anti666 _4_
کجاس محلتون ؟ هالیوودِ ایرانه anti666-smile
کلا اسم گذاشتن رو بقیه با اینکه کار درستی نیست dodgy ولی شدیدا لذت بخشه! حتی از خوردن بستنی یخی تو مرداد ماه اونم سرظهر لذت بخش تره!!!!! Anti666 _1_
ولی پیشنهاد میکنم به اسطوره های ایرانی هم رجوع کنید مثل رستم و دیو سپید و اینا!
امضاي yavarneshane :

İmage

عشق و یاد گرفتم از 72 تا مرد جنگجو
۶-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از yavarneshane سپاس کرده اند.
m1374b, VaVPi, نخست وزيرمجازي, detector, بی نشان, SiMSiM!
*
پروفایل شما
ارسال: #24
بسم الله
سلام علیکم
خب با تشریف فرمایی یاور خان و همکاری دوستان عزیز شکر خدا دمای بحث خیلی بالا رفته (نه مثل قسمت سوم که از طرف آپارات و انجمن و... ما رو تحریم کردن!Silence)
اول تا یادم نرفته در کنار صحبت یاور خان درباره فصل دوم خدمت دوستان عرض کنم که شما هرچقدر هم از این بحث ها مطرح کنین بازم ما حرف برای زدن داریم!smugAnti666 _8_Anti666 _4_ درسته که تا حدودی سرفصل ها لو میره ولی باورتون نمیشه توی این "پروژه ی هری پاتر" چه خبره!

نقل قول: چه سودی به پروژه ی پاتریسم داره؟
سود مالی
دقیقا مثل همون عکسی که گذاشتین

نقل قول: نظریه ای بود که می گفت چندگانه ی هری پاتر نه تنها برای سنین نوجوان و جوان بلکه برای تمام رنج سنی طراحی شده !

کاملا درسته و این نظریه به واقعیت تبدیل شده. پیرزن های آمریکایی که سن مادربزرگ من و شما رو دارن هم هری پاتر میخوندنSilence
بعد اینها هم پاشدن رفتن باهاشون مصاحبه کردنrollingeyes

نقل قول: که اگر اینطور بوده و میتونستن تو تقدیرشون !!(این نکته ست تو ماجرای رولینگ ؛ بعدا در موردش بحث کنیم) دست ببرن ، پیش گوئی هیچ ارزشی نداشته و باز هم معجون منافاتی با چیزی که غلط بوده و پوچ بوده نداشته
به این نتیجه میرسم که همچنان مخالفم که معجون شانس سوتی بوده و اتفاقا نظرم اینه که این قسمت ماجرا خیلی دقیق کار و طراحی شده !
تقدیر واقعا جای بحث داره ولی بهتره تا فصل دوم دربارش بحث نکنیم
ولی درباره معجون شانس یا شانس مایع...
نقل قول: این نکته رو اضافه کنم که این حتمی بودن استفاده از معجون یا فلان حرکت و اتفاق بصورت زنجیره ای بهم وصل میشه
فرمایش شما واقعا دور از ذهن حقیر و تا حدود زیادی قانع کننده بود
اینکه "شانس آوردن" جزئی از "محقق شدن تقدیر" شمرده بشه به نظر میاد مشکلی نداشته باشهAnti666 _15_
ولی شاید تعاریفمون از شانس متفاوته.
میدونیم که عموم مردم بر این باورن که شانس یعنی اتفاقی مازاد بر روند طبیعت که عامل موثر بر اون شناخته نشده، یعنی هروقت نفهمیدن چرا فلان اتفاق افتاد میگن شانسی بود! در حالی که چنین اتفاق مازادی وجود نداره. "عوامل" شناخته شده نیست
مثال ملموسی که میشه زد خوردن توپ به تیرک توی فوتباله. به نظر شما خوردن توپ به تیرک شانسی ـه یا تحت عوامل خاصی این اتفاق میافته؟ قطعا عواملی هست که در نظر گرفته نمیشه! اگه ضربه زننده به توپ زاویه ضربه اش به توپ رو کم یا زیاد میکرد یا جهت و سرعت باد رو در نظر میگرفت یا... توپ اون موقع به تیرک نمیخورد! پس شانسی وجود نداره
یا اصلا از همه معروف تر سکه! شیر یا خط اومدن سکه هرکدوم 50% احتمال دارن ولی خب آیا هرکدوم که بیان شانسی بوده؟ نه! اگه شیر رو باشه و زوج دور بچرخه شیر میاد و اگه فرد دور بچرخه خط! (فکر کنم یه مباحث جدیدی از احتمال داره کشف میشهAnti666 _15_Anti666 _5_)
هزاران اتفاق غیر منتظره برای هری میافته که هیچ شانس مایعی پشتش نبوده، خب اینها چطوری توجیه میشن؟
این که برای همچین روندی دست گذاشتن روی "شانس مایع" اتفاقی نبوده اصلا بعید نیست و قطعا هدفی از اینکار داشتن ولی عرایض بنده چطور توجیه میشن؟
اگه هری سر راه اسلاگ رو موقع دزدی نمیدید یا موقع مست کردنش بحث رو باز نمیکرد قطعا به اون چیزی که میخواست و پیشگویی شده بود، نمیرسید ولی خب اگه شانس مایع رو نمیخورد هیچ جوری نمیتونست بفهمه جان پیچ چیه؟ واقعا هیچ راه دیگه ای نبوده؟
قطعا بوده!Anti666 _15_ دامبلدور با جلو فرستادن هری کار خودش رو راحت کرد وگرنه نمیتونست خودش عمق فاجعه رو توضیح بده؟Anti666 _18_
واقعا خیلی پیچیده شد!:s

نقل قول: درباره ی ظهور ولدمودت خیلی نمود و نشانه داره
بله ما هم روی این قضیه خیلی کار کردیم و به نتایج باورنکردنی رسیدیم!dodgy
انشالله با موافقت اعضای نشانه در آینده ای نچندان دور از کمک دوستان توی این زمینه استفاده خواهیم کرد

ببخشید یکم طولانی شدAnti666 _4_
التماس دعا
یا حق!
امضاي detector :

İmage

۶-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از detector سپاس کرده اند.
m1374b, SiMSiM!, SaVaJJaD, yavarneshane, VaVPi, بی نشان, نخست وزيرمجازي

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند هری پاتر حقیقت جادو - محصولی از مونک مدیا و استودیو نشانه detector 3 989 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ عصر
آخرین ارسال: detector
  دانلود مستند نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا REZVANEH 7 2,077 ۲۶-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: مهتا*
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1.5 یک قدم تا آگاهی -استودیو نشانه detector 3 829 ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ صبح
  دانلود مستند هری پاتر جادوی حقیقت فصل2قسمت1 تدبیر شوم -استودیو نشانه detector 8 1,797 ۴-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: SiMSiM!
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم قسمت پنجم ( مصاحبه ) detector 10 1,964 ۱۲-۶-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Fire Fighter
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت سوم (اسطوره های بی ادب! ) VaVPi 9 4,009 ۱۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ عصر
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم. قسمت دوم (مشتی از خروار) -- استودیو نشانه detector 37 13,051 ۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ صبح
  مستند هری پاتر : جادوی حقیقت - فصل یکم - استودیو نشانه VaVPi 24 9,084 ۲۶-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.