WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
زمان کنونی: ۳۰-۷-۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: بیـــدار
پاسخ: 54
بازدید: 14525

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @

کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8633 در 977 موضوع
سپاس کرده: 14005
اعتبار: : 1958
وضعیت : آفلاین
ارسال: #13
RE: @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اگر هر کدوم ما بخوایم دوران زندگیمون رو مروری بکنیم میبینیم که در جمع‌های زیادی حاضر بودیم. جمع فامیل، بچه‌محلی‌هامون، مدرسه(گروه‌بندی‌های زیادی داره)، کتابخانه، بسیج، سربازی و الی آخر.

پیش نیومده بود با گروهی کار کنم و تداوم طولانی مدت داشته باشه. به هر حال برای جدا شدن از هر گروه و جمعی با هر فعالیتی همیشه دلایلی وجود داره. فعالیت‌های فرهنگی یا علمی یا مذهبی و یا حتی کاری و غیره.

اما تقریبا 37 ماه پیش بود که وارد جمع یا بهتره بگم تیم دوست داشتنی آنتی666 شدم. اون موقع‌ها هنوز دانشجو بودم و دانشجوی ایرانی هم که میدونید بیشترین داشته‌هاش، وقتهAnti666 _4_ تا اینکه از اردیبهشت 92 به دلایلی شخصی کم کم فعالیتم کم رنگتر شد و مسائل کاری هم مزید بر علت شد و دیگه فعالیت حرفه‌ای نداشتم.
 آنتی666 بهترین تیم، جمع یا گروهی بود که باهاش همکاری داشتم. بهترین این تیم همیشه roseخواهرrose نخست وزیر بودند. دلیل اصلی جدا شدن بنده هم از تیم در نتیجه همین "عدم همکاری" (حالا به هر دلیلی) بود.

عمر در حال گذره و زمان به عقب برنمیگرده. با تعارف و شعار هم کاری از پیش نمیره. دوستان، تصمیمی که جناب آنتی و خانم وزیر گرفتند؛ بهترین تصمیمی هست که میشه گرفت.

هر کدوم از ما در هر گوشه‌ای از این دنیا که هستیم میتونیم فعالیت مهدوی کنیم. فعالیت مهدوی یعنی همه چیزت مهدوی بشه، اخلاقت، کارت، زندگی زناشوییت، تربیت فرزندت، نفس کشیدنت و الی آخر.

امیدوارم کسانی که مدیریت تیم رو به عهده میگیرند، افراد مصممی امثال خانم نخست وزیر مجازی! باشند.

علی علی یاعلیrose
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ عصر، توسط سربازالحسین(ع).)
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ صبح
جستجو
سپاس
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از سربازالحسین(ع) سپاس کرده اند.
mehdi62, narges.f, pasdar, خط شكن, PooRYa, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, وافی, DiDeH BaN, نخست وزيرمجازي, sardar909, آفاق, ارتش ضد ماسون, ELaHeH, TooFauN, نور66
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 338 در 41 موضوع
سپاس کرده: 2416
اعتبار: : 521
ارسال: #14
(۱۶-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ عصر)TooFauN نوشته شده توسط:  
به نام الله
سلام خسته نباشید

والا نمیدونم چی بگم دلایل زیادی داره که سایت خوبمون کاربراش رو از دست داده ...

یکیش ما مدیرهای(البته بلانسبت) سایت بودیم و یکیش هم کاربرای سایت...

و یکی از دلایل دیگشم این که کلا دوره تالار گفتمان داره سر میاد.اگه ببینید و دقت کنید به جز اسک دین اکثرا دارای رکود شدن و دلیلشم میشه گفت اینه که اکثرا دارن با گوشی های همراهشون کار می کنند و از نرم افزار های که خودتون میدونید استفاده میکند.
نمونش هم همین گروه واتساپ انتی666 هست که خیلی فعال هست هم دسترسی بهش راحت تره و هم کار باهاش آسونتره .از مطالبش هم خیلی استفاده میشه.

سیاست پروژه های سایت هم همینطور که می بینید عوض شده و مانور رو روی اندروید و کلیپ داریم میدیم.
که بازخوردشم خوب بوده و ادمه هم داره
چند تا پیشنهاد داریم که اینه اگه امکانش بشه بتونیم علاوه بر پروژهای مجازی بتونیم توی دنیای واقعی فعالیت بیشتری انجام بدیم
مثل برگزاری سخنرانی های اساتید بزرگ .
برگزاری نمایشهای عکس و خاطرات دفاع مقدس و...
میدونم که هم هزینه بر هست هم دردسرش زیاده ولی خوب نشد نداره.

مدیریت جدید هم بیاد بازم اوضاع همینه مگر این که بتوانند کاربرای جدید رو با خودشون جذب کنند و کاربرای و مدیریت
 قدیم هم باهاشون همکاری داشته باشند.
که اگه بشه از تیمی مثل تیم دکتر عباسی  و... استفاده کنیم فکر کنم یه تکونی به خودش بخوره سایت.

ان شاءالله که ما توی این غربال از اونایی نباشیم که سقوط میکنند.

یا حق
کاملا موافقم64213_persiana_mer30
امضاي آفاق :

اللهم عجل لولیک الفرج  roseroserose
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ صبح
جستجو
سپاس
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از آفاق سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, TooFauN, وافی, DiDeH BaN, نور66, نخست وزيرمجازي, sardar909
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2655 در 855 موضوع
سپاس کرده: 5609
اعتبار: : 1068
وضعیت : غایب
ارسال: #15
اره منم با اقای طوفان  کاملا موافقم  ایجاد چنین تیم هایی کاملا میتونه جذب کاربر و فعالیت رو داشته باشه
بنده قبلا چـــــــت روم داشتم که سیاستی که بیشتر چت روم ها دارند اعطای درجه در عوض فعالیت موثر بوده و هست
نمیخوام تالار انتی 666 که تالاری مهدوی هست رو با چت روم ها مقایسه کنم و این رو هم میدونم که رویه و هدف این دو با هم بسیار و بسیار فرق دارد ولی این سیاست رو هم میشه به کار گرفت
اینطور که من در سیاست تالارمون درباره سطوح کاربری دیدم این بوده که اعطای سطح در قبال عضویت در گروه  ها ( یا به قولی وزارت خانه های مجازی )‌ بوده است .
خب شاید این سیاست جواب نداده باشد
به نظر بنده هم زیاد نیازی نیست که مدیران تالار تعویض بشند و فقط کافیه در سیاست های تالار تجدید نظر بشه
چون در دنیای واقعی هم که به عنوان مثال :
یک دولت یکی از سیاست هایش جواب نداده و شاید کشور رو به افت در همه ضمینه ها (سیاسی ، اقتصادی و ... )‌پیش رفته است ...
در این شرایط که نمیشود دولت مثلا استعفا بدهد و یا هر کاری بکند که کناره گیری کند ...
در این شرایط دولت سیاست های کلی خودشو عوض میکنه نه اینکه استعفا بده یا کناره گیری کنه یا درخواست تعویض
خودشو بده

به نظر بنده تعویض تیم مدیریت کار اشتباهی هست و فقط کافیه در سیاست های تالار یک تجدید نظر کلی انجام بگیره
تا فعالیت ها و کاربران در تالار بیشتر بشه
یا علی
امضاي sardar909 :

█████████████████

İmage
█████████████████ 

İmage
اگر "هشت"رضا(ع)"و"نه"جواد(ع)"چه غم... 
بگذار که "هشتم" گرو"نه"باشد... 

عشق است ال یاسین(ع) 

[تصویر:  z6un_designed_by_sardar.jpg]
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از sardar909 سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, Parsafar, SaVaJJaD, saeedra, وافی, DiDeH BaN, تسنیم, TooFauN, نور66, نخست وزيرمجازي
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2978 در 562 موضوع
سپاس کرده: 2460
اعتبار: : 1196
ارسال: #16
سلام

مخالفم!اگه یک تیم جایگزین بشه که درجه اخلاصش یک درصد از تیم فعلی پایین تر باشه مطمئن باشید دیگه دامینی به نام آنتی 666 نخواهد بود!!!

پیشنهادم اینه تعداد بازرسین رو بالا ببرین!تعداد مدیران بخش رو بالا ببرین!الان ما چنتا بازرس داریم؟!

مدیران انجمن هارو بالا ببرید!!

اگه مدیران زیاد باشن مطالب هم تعداد و کیفیتشون خیلی بالا میره!

مثلا توی فرومی مثل 98تیا بعضی از تاپیک ها تعداد صفحات دورقمی یا حتی سه رقمی شدن!!!!ولی اینجا بعضی تاپیک های خاص و بزور تعدادشون دورقمی میشه!!!

دوره انجمن هم بعضی دوستان میگن تموم شده!ولی من اعتقادم اینه که نه!هنوز تموم نشده!شاید 5 یا 10 سال دیگه این اتفاق بیفته!ولی اگه انجمنی جذاب باشه کاربران بالایی داره!

ولی از نظر قلبی هم لطفا واگذار نکنید!3-4 سال هست که اینجام!شاید فعالیت عجیب غریبی نداشتم اینجا و بد قولی هم حتی کردمAnti666 _4_ ولی این انجمنو خیلی دوست دارم!!اصلا فضاش با فرومی مثل ب-الفAnti666 _4_  قابل مقایسه نیست!!لطفا نریدددAnti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_

roseroseI LOVE YOU ANTI666roserose
یاعلی
امضاي نور66 :

با گریه هام میاد غمام و حل کنه

نزدیک میشه تا منو بغل کنه

از آسمون و شب خیلی پایین تره

درو که واکنم خدا پشت دره
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از نور66 سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, MeHLaBoN, سربازالحسین(ع), نخست وزيرمجازي, عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, sardar909, Parsafar, SaVaJJaD, saeedra, وافی, DiDeH BaN, تسنیم, TooFauN
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #17

(۱۶-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ عصر)TooFauN نوشته شده توسط:  
به نام الله
سلام خسته نباشید

والا نمیدونم چی بگم دلایل زیادی داره که سایت خوبمون کاربراش رو از دست داده ...

یکیش ما مدیرهای(البته بلانسبت) سایت بودیم و یکیش هم کاربرای سایت...

و یکی از دلایل دیگشم این که کلا دوره تالار گفتمان داره سر میاد.اگه ببینید و دقت کنید به جز اسک دین اکثرا دارای رکود شدن و دلیلشم میشه گفت اینه که اکثرا دارن با گوشی های همراهشون کار می کنند و از نرم افزار های که خودتون میدونید استفاده میکند.
نمونش هم همین گروه واتساپ انتی666 هست که خیلی فعال هست هم دسترسی بهش راحت تره و هم کار باهاش آسونتره .از مطالبش هم خیلی استفاده میشه.

سیاست پروژه های سایت هم همینطور که می بینید عوض شده و مانور رو روی اندروید و کلیپ داریم میدیم.
که بازخوردشم خوب بوده و ادمه هم داره
چند تا پیشنهاد داریم که اینه اگه امکانش بشه بتونیم علاوه بر پروژهای مجازی بتونیم توی دنیای واقعی فعالیت بیشتری انجام بدیم
مثل برگزاری سخنرانی های اساتید بزرگ .
برگزاری نمایشهای عکس و خاطرات دفاع مقدس و...
میدونم که هم هزینه بر هست هم دردسرش زیاده ولی خوب نشد نداره.

مدیریت جدید هم بیاد بازم اوضاع همینه مگر این که بتوانند کاربرای جدید رو با خودشون جذب کنند و کاربرای و مدیریت
 قدیم هم باهاشون همکاری داشته باشند.
که اگه بشه از تیمی مثل تیم دکتر عباسی  و... استفاده کنیم فکر کنم یه تکونی به خودش بخوره سایت.

ان شاءالله که ما توی این غربال از اونایی نباشیم که سقوط میکنند.

یا حق
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
با قسمت اول  مخالفم  با بقیه موافق ...
افرادی که با گوشی و موبایل کار میکنند بیشتر بیننده هستند و نه نیروی کاری ..
 ببینیم ماهیت انجمن چیه و اصلا مدیریت محتوا انجمن ساز برای چی ساخته شده ...
انجمن در واقعا مکانی برای آرشیو کردن مطالب و یا ایجاد کارگاه برای ساخت انواع محتوا ...
نه اینکه بخواد مکانی باشه برای بازدید عموم و بالا رفتن آمار بازدید...
خود جناب انتی 666 که گفین دارن تو واتس آپ فعالیت میکنند بخاطر یه کلیپ مجبور شدن بیان همین انجمن و کارهای کلیپ رو اینجا انجام بدن...
چون داخل انجام کارایی های خاص خودشو داره که هرگز تو فضاهای مجازی موبایل نمیشه بهشون رسید...
ما اگه از این چشم انداز نگاه کنیم به انجمن نیازی نیست که انجمن روی فضای مدیریتی خاصی بچرخه و صرفا میتونه به مکانی برای انجام انواع کار های مهدوی در زمینه های مختلف تبدیل بشه ... و خروجی های اون در سایر فضاهای رسانه ای مثل نرم افزار های گوشی پخش بشه...

موفق باشید
یا علی
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ عصر، توسط SaVaJJaD.)
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), وافی, نخست وزيرمجازي, عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, TooFauN, DiDeH BaN, sardar909, نور66, Parsafar
*
پروفایل شما
سپاس شده: 735 در 152 موضوع
سپاس کرده: 486
اعتبار: : 247
ارسال: #18
سلام.
به نظرم این کار درست نیست.
چون تو این تالار یک رابطه قلبی بین اعضا است که ...
اگه مسئولین عوض بشن، این حس به آدم دست میده که انگار تو یه تالار جدید وارد میشه، حتی اگه درست نباشه.
به نظرم یکی از دلایل اینکه چند ساله تالار پر نشاط بوده، تازگیـ ـه سخنرانی های استاد رائفی پور بود که با فراماسونری و ... یه حس جدید به جوونا دادند. چند سال گذشته و ما هنوز رو اون حسـ ـه موندیم و دنبال یه خبر جدید، اتفاق جدید، یا بحث جدیدی هستیم که باز باهاش حال کنیم.
وظیفه ی ما هنوز همونیـ ـه که از اول تأسیس این تالار بوده. یعنی هر کی ببینه چه وظیفه ای داره و اونو انجام بده. هنوز خیلی کارا رو زمین مونده که باید انجام بدیم. با یه برنامه ریزیـ ـه درست میشه خلأها رو پر کرد. بهتره نشست و بازم فکر کرد.
به نظرم این پست به عنوان یه تلنگر خیلی خوب بود.
امیدوارم که با وقت کمتر اما برنامه ریزیـ ـه بهتر، هممون تو سنگر بمونیم.

یه نکته ی دیگه هم بگم که شاید بهتر باشه از کارایی که مسئولین مجازی میکنن، سایر اعضا هم کم و بیش اطلاع داشته باشن تا بهتر بیان تو صحنه. (روایت عهد44)Anti666 _3_
یا امام زمان
امضاي saeedra :

ما باید اشک بریزیم آقامون برسه، او داره برا ما اشک می ریزه، آی بی انصافیه، والله بی انصافیه، مگه غیر از ماها کیو داره؟، همه حرفمون خدا اینه، غلط کردم، نفهمیدم، نمی خواستم گناه کنم، دوسَم نداشتم، بعدِ گناهم ناراحت شدم، خودت شاهدی، بعد از گناه ناراحت شدم، ارادشو ندارم، هی می خواما، بابا این لامصب شیطون نمی ذاره، کمکم کن، بذار برسیم خدایا به ...!
اللّهمّ عجّل لولیک الفرج، تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزّمان(عج) صلوات
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از saeedra سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), وافی, عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, TooFauN, DiDeH BaN, sardar909, تسنیم, SaVaJJaD, نور66, Parsafar
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1068 در 222 موضوع
سپاس کرده: 1692
اعتبار: : 569
ارسال: #19
سلام 
   من هم با اینکه مدت زیادی نیست عضو این تالار شده ام به پاکی و خلوص نیت اعضا و مدیران این تالار دلبسته شده ام - البته شاید اگر مدیریت به تیم دیگری واگذار شود تحول خوشایندی اتفاق بیفتد- اما روال تالار تا کنون بسیار عالی و قابل قبول بوده و حیف است به هم بخورد . اینکه گروه ها و نرم افزار های موبایلی کم کم دارند جای اینگونه تالار گفتمان ها را می گیرند شاید در کوتاه مدت این طور به نظر برسد اما باز این سبک کار گروهی که در این تالار ایجاد شده بود خود حکم زیر ساخت برای تشکیل گروه های موبایلی را دارد . نرم افزار های موبایل هر روز مثل قارچ تکثیر و چند وقت بعد (با شیوع نرم افزار رقیب جدیدتر) با همان سرعت از چشم کاربران می افتند اما تالار هایی از این دست مخاطب دائمی خود را دارند و اگر حرفی برای گفتن داشته باشند -که دارند- از میان مهمانان نیز مخاطبان بسیاری جذب خواهند کرد. این مهم نیاز به قدری ابتکار عمل و همت و توکل دارد. در این راستا دو پیشنهاد دارم که عرض میشود:
پیشنهاد اول بنده برای اینکه هم نظر اعضا لحاظ بشود و هم نظر مدیران این است که مانند همه دولت های واقعی که چهار ساله و نهایتا هشت ساله هستند، این دولت مجازی هم با انتخابات جای خودش رو به افرادی تازه نفس از بین همین اعضا بده، منتها ابتدا یک سری معیار برای کاندیداتوری وضع بشود و کسانی که واجد شرایط بودند معرفی و بعد از اعضا رای گیری و در نهایت رئیس جمهور مجازی جدید معرفی شود که او کابینه جدید را انتخاب و انتقال اختیارات بعد از آن انجام پذیرد.
پیشنهاد دوم این است که خود مدیران برای اینکه اشراف بهتری بر اعضا دارند از میان آنها افرادی را (از میان کارمندان و مدیران مجازی) انتخاب و اختیارات شان را به آنها تفویض نمایند تا همین رویه کماکان حفظ شود ضمن اینکه این مدیران جدید برای جذب مخاطب به تالار برنامه ریزی کنند تا از رکود خارج شود.
ومن الله التوفیق
امضاي Parsafar :

İmage
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ عصر
جستجو
سپاس
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از Parsafar سپاس کرده اند.
آفاق, pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), وافی, نخست وزيرمجازي, saeedra, عبدالحسین(ع), anti666, ELaHeH, TooFauN, DiDeH BaN, sardar909, نور66, SaVaJJaD
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9105 در 689 موضوع
سپاس کرده: 6222
اعتبار: : 88
ارسال: #20
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درودrose

- همونطور که همکارم گفتن، به لطف الله سایت هیچوقت دچار مشکل مالی نشده و اگر تیم جدید دیتابیس تالار رو همینجا استفاده کنه، کماکان هزینش رو خودمون پرداخت میکنیم. اینکه دوستان میفرمایند بسم الله دوباره ای بگیم و شروع کنیم، شاید دلیل اصلی ما رو خوب متوجه نشدن... ببینید... مدیریت تالارگفتمان و هماهنگی تشکیلات مجازی، جدای از تخصص و تجربه و امکانات، "زمان آنلاین" بودن زیادی میخواد .که متاسفانه برای مدیران ارشد، چند وقتیه توفیقش سلب شده...  از طرفی عقل و احساس تکلیف نمیتونه اجازه بده همین روال فعلی، با این پناتسیل بالا پیش بره... واقعا حیفه...
خود من توی ذهنم، وقت آزاد برای اینکار رو حداقل تا یکی دو سال دیگه نمیتونم داشته باشم... اکثر مدیران ارشد نیز کم و بیش این مشکل رو دارن.

- خانم حکیمی، مطمئنا بعد از نظرخواهی، تصمیم مشترک، با مشورت همه، و طی نظرسنجی های لازم، گرفته خواهد شد و اکثریت حرف نهایی رو خواهند زد...

- طوفان عزیز، قطعا شبکه های اجتماعی موبایلی، وضعیتشون با نرم افزارهای کامپیوتری، نسبت به قبل خیلی فرق کرده. الان به قول شما دوستان باید جفتش رو داشت...
یادمه پارسال یک نظرسنجی عمومی برای تبدیل تالار گفتمان عمومی، به تالارگفتمان تخصصی گذاشتیم و خیلی اصرار کردم فقط تیم های فعال و متخصص، مشغول به تحقیق و ساخت محصولات مجازی بشن... اما اکثریت گفتن روال قبلیش ادامه پیدا کنه... متاسفانه پیشنهادم رای نیاورد و امروز........
در مورد بچه های دکتر عباسی، اقدام کنید و این فرصت رو به گوش فعالینشون برسونید...

- نور66 عزیز، اتفاقا مشکل فعلی نبود همین مدیران و فعالان ثابت و متعهد به طرح های دسته جمعیه! اگر کاربر پایهو فعال بود که مشکلی نبود! چون همه چی الان مشخص و جا افتاده س و فقط باید یک طرح داده بشه تا مثل گذشته مراحل شروع تا اتمامش طی بشه.

- پارسافر عزیز، فرمودین خودمون از بین اعضا، مدیریت جدید انتخاب کنیم... نمیشه! باید حتما یک گروه و مجموعه که همدیگه رو خوب بشناسن (حداقل مجازی)، بیان و خودشون بخوان! تا مسئولیت پذیری براشون جدی تر باشه و کار رو برای خودشون بدونن نه پیمانی!

و در آخر همه با هم کلی حال کردیم.... کلی کار کردیم... کلی برای هم ارزش و احترام قائلیم و همدیگه رو دوست داریم... اینکه با مدیریت جدید فکر کنید چیزی از اینها کم میشه، اشتباهه!

پیشنهاد میکنم همزمان به فکر اطلاع رسانی این فرصت خوب، به تیم های متخصص و فعال باشید...
امضاي anti666 :

تا "تو" هستی دست گیرم، دست میخواهم چکار!
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از anti666 سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, آفاق, سربازالحسین(ع), TooFauN, Parsafar, وافی, sardar909, تسنیم, نخست وزيرمجازي, DiDeH BaN, saeedra, ELaHeH, SaVaJJaD, نور66, عبدالحسین(ع)
*
پروفایل شما
سپاس شده: 3445 در 409 موضوع
سپاس کرده: 3302
اعتبار: : 2244
ارسال: #21
با یاد حق

این که دست و دلم به نوشتن یه حرفایی نرفت بماند ........

یاد اون تایپیک دروغ سیزده چند سال پیش افتادم،
با همه ی جدل های بعدش کاش اینم مثل اون بود....

به هر حال خسته نباشید...

ان شاالله تمام این وقت هایی که توی این تالار صرف کردید بشه برکتی برای بقیه ی عمرتون ...... 

هر جا که هستید در پناه اقا امام زمان (عج) موفق و سربلند باشید

یاالله
۱۷-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ عصر
جستجو
سپاس
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از Aryha سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, سربازالحسین(ع), Parsafar, وافی, saeedra, TooFauN, sardar909, تسنیم, SaVaJJaD, نخست وزيرمجازي, DiDeH BaN, نور66
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2371 در 377 موضوع
سپاس کرده: 4188
اعتبار: : 1857
ارسال: #22
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام 

یه چیزی یادم رفت بگم 

مدتی قبل تعدادی دوستان بودن که حالا نیستن !! از کاربرا 

وقتی تو پیام خصوصی باهاشون صحبت میکردم و دلیل نبودشون رو می پرسیدم 

گله داشتند که درباره ی مطالب سیاسیمون  مرتب تو پ خ   ،  پِخ  میشیم 

خدا شاهده من نمیخوام از بازرس خاصی ایراد بگیرم

ولی دوستانی که رفتن درسته حرفای سیاسی میزدن ولی خب هرکی امام زمانیه  خود بخود سیاسی  هم هست 

اگه نباشه تو صاحب الزمانیش باید شک کرد 

و چون تو پیام خصوصی پخ شدند دل نازک هم که بودن دیگه رفتن که رفتن 

جای اونا واقعا خالیه  

من هنوز موندم چرا بازرسان محترم اینقدر تو مباحث سیاسی البته مودبانه تو پیام خصوصی نشگون میگیرنAnti666 _11_ 

خدا شاهده یکی از بازرسا بخودش نگیره ها با او نیستما

بلکه دوستام تو پیام خصوصیم باهم صحبت که میکردیم دلم برا اونا سوخت

و دلم تنگ اونا شد گفتم درد دل کنم 

چون هم رییس جمهور محترم حالا  میخونه هم نخست وزیر عزیزم 

واقعا من از اون دوستام حرف سیاسی بدی ندیدم موندم که کدوم بازرسه که از حرف سیاسی بدش میآد و تو خلوت خِر دوستام رو گرفت که اونا رفتن 

یه پیشنهاد  دارمrose

جایگاه رییس جمهور و نخست وزیر جایگاه مقدسیه هرچند مجازی باشه

چه فرقی میکنه مثل هم مهم هستند بنابراین جایگاه مقدسیه 

دیدین تو دادگاه وکلا تو مباحث دعوایی ظاهر میشن 

و قاضی تو دعوا ساکت اما شش دونگ حواسش به دفاعیه ها هست و درنهایت حکم را او میده نه وکیل ؟ 

یا مثال دیگه بزنم :

رییس جمهور یا معاون اول ایشان ؛ ابتدا وزیرش را تو مجلس برا دفاع می فرسته ؛ اگه دعوا فصیله نیافت  ؛ خودش یا معاون اولش میره ! 

بنابراین بنظرم خوبه که یه بازرس ارشد ؛ پیام خصوصی های بازرسان عمومی را مرتب کنترل کنه

بعنوان حالا بازرس کل یا بازرس ارشد یا هرچی که شماصلاح بدونین 

و رییس جمهور و نخست وزیر همیشه درجایگاه اعتدال بین کاربرا از لحاظ حمایت باشن

بخاطر آرامش دل کاربرا میگم و اینکه کاربرا حس کنن در مقابل بازرسا تنها نیستند 

خداییش نام بازرس کمی ترسناکه دلهره آوره Anti666 _8_ آدم از لبخندش هم میترسه 

بخاطر این لازمه کاربر ؛ حس کنه بازرس ارشد میتونه جایگاه اعتراض بعدیش باشه تا حرف رو  مبسوطتر بزنه  

فکر کنین اگه یه متهم فقط یک قاضی درباره ی پرونده اش بخواست رای نهایی بداد ؟!!!!Anti666 _15_ 

چقدر آدم ناامید میشد Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_

بخاطر این میگم بنظرم تمام  پ خ های بازرسان ، پس از ارسال بازرسان  تالار به کاربری که بازخواست شده ، خودکار توسط سایت یا با کلیدی توسط کاربر متهم ،  به بازرس ارشد ارجاع بشه 

و بازرس ارشد ملزم به رسیدگی همچنین گزارش هفتگی با مدارک ثبت شده به  کمیته ی اختلاف ( شامل رییس جمهوری و نخست وزیر و مدیران ارشد تالار ) باشه. 

تا کاربرAnti666 _12_ احساس کنه اگه یکی چوبش زد !  یکی دیگه هست که ازش دفاع کنه  ؛ یا حداقل توضیح کاملتری بهش بده 

حرفایی که زدم پیشنهاد بود

گفته باشم بازرس ؟عزیزم منظور تو نیستی که کمی سوء تفاهم بین مون  پیش اومد 

نه اصلا شما نیستید 

واقعا برای دوستانی که داشتم و غالبا مهدوی و سیاسی بودن دلم تنگ شد

Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_Anti666 _12_

نمیدونم کدوم بازرسا اونا رو   پ خ    کرده بودن  !! بهم نگفتن  ! فقط رفتن

میدونم مهمانی میآن 

خدا حفظ تون کنه و کاش برگردین 

اینجا جایی هست که شهدا عضوشونن  

جایی نیست که با یه سوء تفاهم شهدا رو تنها بزارین 

اگه بد حرف زدم ازهمه عذر خواهی میکنم تو دلم یه ذره آتیش بود گفتم پیش شما خاموشش کنم ببخشید 
امضاي مژده حکیمی :

بر تو است كه رأى خود را به من(ولی امرت) بگويى، و من به پيرامون آن بينديشم ، آنگاه اگر خلاف نظر تو فرمان دادم بايد اطاعت كنی! نهج البلاغه حکمت 321

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ عصر، توسط مژده حکیمی.)
۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ عصر
جستجو
سپاس
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از مژده حکیمی سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, آفاق, نخست وزيرمجازي, سربازالحسین(ع), وافی, ELaHeH, sardar909, TooFauN, DiDeH BaN, نور66, EHSAN4501
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1487 در 411 موضوع
سپاس کرده: 530
اعتبار: : 774
ارسال: #23
سلام
شاید بعضی دوستان دیگه من رو فراموش کردن با خودم گفتم دیگه نمی یام به این تالار ، ولی بازم نمی دانم خریت یا علاقه و یا بیکاری و یا نوشته دوستمان مژده حکیمی باعث شد با زبنویسم.

همین حرفهای مژده خانم را من در تاپیکی نوشتم و راهکار دادم بابت مدیریت و قوانین تالار در پیام خصوصی  به بنده گفتند  قوانینت عجیب و غریب است؟!!مدیریت نمی دانم mby یا چه چیزی دیگری نخوانده ام.

مقداری تهمت و افترا و فحش شنیدیم و دیدیم
دوستانی که حرف حرف خوشان است و خوشان را دیندار صددرصد می دانند و مخالفانشان را تکفیر و فحش  و لعن می کنند!

بنده حقیر سراپا تقصیر خدمت بزرگان خانم نخست وزیر عرض کردم که باید انتخاب کنند بین دو راهکار
1- این تالار جایگاه بچه بسجی های مذهبی کلاسیک و با مخهای شتشو داده شده و آک ، دست نخورده، بدون فکر و ایده ، بدون اندیشه، صرفا مطالب سایتهای دیگر را هی کپی کنند! نهضت کپی پیس
ار نظر سیاسی هم بدون نظر و یا بانظرات رادیکال مذهبی نخ نما شده حکومتی.
از نظر راهکار هم صفر
حتی از نظر شناسایی دردهای مردم جامعه هم تعجب برانگیز و زیر صفر؟!
خب حال هی بشنید و هی بهم امتیاز الکی بدید و هی از هم تجمید الکی کنید ! چه نتیجه ای گرفتید؟! تالارتون اینطوری شده؟!

2- استقبال کنید از مخالفان ، استقبال از بحثهای چالشی، استقبال از مباحث سیاسی جدید، استقبال از اعضای جدید با تفکرات نو، استقبال از بحثهای سیاسی چالشی با احترام مقابل ، استقبال از آدمهای متفکر هر چند به نظر شما باطل باشند.استقبال از بحثهای اعتقادی سخت و ....

- استقبال از مطرح شدن دردهای واقعی اجتماع، استقبال از مطرح شدن مشکلات واقعی اعتقادی که همه ما داریم، استقبال از مطرح شدن مشکلات روانی و درددلهای واقعی اعضاء و ارائه راهکار
استقبال از اینکه هر کسی واقعا خودش باشد و هر واقعی دلش را بزند.....

انتقاد سازنده از رهبری و ریاست جمهوری و ..... چه اشکالی دارد؟!

و اما خودم به شخصه یکه مسئله جالبی که تا حالا از نزدیک بهش برخورد نکرده بودم ، برخورد با قشر خاصی بود، یک قشر خاص با افکار خاص که من اسمشون می گذارم مذهبیون شیعه مرفه بی درد  و یا بچه های مذهبی مرفه بی درد که به نوع خودش خیلی جالب بود.

جناب anti666 صابون شما به تن من در قضیه بحث در رابطه با احمدی نژاد خورده است؟!
این صرفا یک درد دل بود که خانم مژده باعثش شد؟! شایدم این حذف کنید ؟! به هر حال مهم نیست؟!
یک تبعیض اجتماعی سیاسی آشکار شدیدا رنجم می دهد شاید در تاپیکی گفتم ؟! شایدم نگفتم؟!
امضاي EHSAN4501 :

گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است                            اما چه سود که حاصل گلهای پرپر است
                     از من مخواه شعر تر ای بی خبر زدرد                                       شعری که از آن خون نچکد ننگ دفتر است
                        دیگر بس است هر چه دوپهلو سروده ام                             من ریزه خوار سفره ناکس نبوده ام
                        من وامدار حکمت اسرارم ای عزیز                                     من در طریق حیدر کرارم ای عزیز
۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ عصر
جستجو
سپاس
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از EHSAN4501 سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, آفاق, سربازالحسین(ع), مژده حکیمی, وافی, ELaHeH, sardar909, TooFauN
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8864 در 1492 موضوع
سپاس کرده: 11746
اعتبار: : 4272
ارسال: #24
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

(۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ عصر)مژده حکیمی نوشته شده توسط:  اینجا جایی هست که شهدا عضوشونن 

یکی از کاربران شهید شده؟
نام کاربریش چیه؟

(۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ عصر)EHSAN4501 نوشته شده توسط:  بنده حقیر سراپا تقصیر خدمت بزرگان خانم نخست وزیر عرض کردم که باید انتخاب کنند بین دو راهکار

در مدتی که عضو تالار گفتمان آنتی 666، گزینه 1 هستیم یا 2؟Mornincoffee

یا علی
امضاي S@m0u1L :

آفت دینداری حسد و خودبینی و فخر فروشی است.

کافی(ط-الاسلامیه) ج2 ، ص 307 ، ح 5
۱۸-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ عصر
جستجو
سپاس
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از S@m0u1L سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, TooFauN, سربازالحسین(ع), SaVaJJaD, ELaHeH, DiDeH BaN, مژده حکیمی, وافی, sardar909

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR) رئیس جمهور مجازی! 35 15,576 ۲۵-۲-۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: fazel65
Lightbulb @ تغییرات جدید تالار گفتمان @ قدیسین 21 9,185 ۱-۳-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: قدیسین
  انتقال دامين و هاستِ سایت های «شهيده» و «افشاگري» به دامين ANTi666.iR رئیس جمهور مجازی! 4 1,725 ۱-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: SaVaJJaD
  نظرسنجی نهایی، برای تخصصی تر شدن سایت رئیس جمهور مجازی! 293 67,617 ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: anti666
  غرفه سایت در نمایشگاه یاد یاران 1392 خط شكن 39 14,720 ۲۲-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ALIREZA-M
  کسب رتبه چهارم توسط غرفه سایت ANTI666 در نمایشگاه یاد یاران خط شكن 7 3,022 ۲۱-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mortozpasha
Heart اطلاعیه: انتقال (هاست وب) و (هاست دانلود) سایت، به سرور ایرانی رئیس جمهور مجازی! 15 20,956 ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: رئیس جمهور مجازی!
Heart با سایت ها و تالارهای دشمن چه کنیم؟ رئیس جمهور مجازی! 8 5,802 ۲-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ عصر
آخرین ارسال: بابکها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.