WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
زمان کنونی: ۶-۳-۱۳۹۶, ۰۴:۲۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: بیـــدار
پاسخ: 54
بازدید: 13115

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @

*
سپاس شده: 5416 در 799 موضوع
سپاس کرده: 3682
اعتبار: : 3290
وضعیت : آفلاین
ارسال: #37
RE: @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
نقل قول: یک پیشنهاد دیگه :

تالار را تخصصی کنید !

مثل همون کاری که قبلاً میخواستید انجام بدید و رأی نیاورد !

اما این بار بدون نظر سنجی

مطمئن باشید کسی که پای کار باشه ، تا آخرش هست و متعهد هست...

و البته دیگه نیروی و وقتی پای مباحث سیاسی تلف نمیشه.

مدیران هم اون وقت اندکی را که دارند پای فعالیت های بسیار مفید میزارن و ...

خلاصه که بهره وری میره بالا و کاربرا هم مصمم تر میشن...

به پیشنهادم فکر کنید...

بسم الله الرحمن الرحیم

یک عدد سوال؟؟؟؟؟؟؟

مدیران به دلیل مشکلات شخصی نمیتونن آنلاین بشن  این چه ربطی به بحث سیاسی دیگران داره؟؟ینی الان مدیران چون بقیه بحث سیاسی میکنن نمیان؟؟یا وقت ندارن ...بلاخره کدوم؟خودشون که میگن وقت ندارن.

الان هم برای کار تخصصی وزارت خونه ها هستن.خب کسی که الان نمیتونه به کارای وزارت خونه ها رسیدگی کنه، تخصصی هم بشه باز همون آش و همون کاسس و نمیتونه به طور مستمر رسیدگی کنه.تازه بدتر میشه اگه همین مدیرانی که وقت ندارن باشن ...چون تخصصی تر میشه نیاز به آنلاین بودن بیشتر و پیگیری مستمر داره.( مدیران که میگم منظورم شخص خاصی نیست کلا هر مدیری که وقت نداره به کارا رسیدگی کنه)

بحث من مخالفت با تخصصی شدن نیست !

منظورم اینه الان بحث "وقت مدیران" هست و این هیچ ربطی به تخصصی شدن نداره  و این مورد مشکل خاص با تخصصی شدن حل نخواهد شد.

موفق باشید

یاعلی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ عصر، توسط ARMA66.)
۲۳-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ عصر
جستجو
سپاس
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از ARMA66 سپاس کرده اند.
مهدي ياور, pasdar, sardar909, ارتش ضد ماسون, ELaHeH, وافی, SaVaJJaD, TooFauN
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2371 در 377 موضوع
سپاس کرده: 4188
اعتبار: : 1857
ارسال: #38
(۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ صبح)ارتش ضد ماسون نوشته شده توسط:  
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یک پیشنهاد دیگه :

تالار را تخصصی کنید !

مثل همون کاری که قبلاً میخواستید انجام بدید و رأی نیاورد !

اما این بار بدون نظر سنجی

مطمئن باشید کسی که پای کار باشه ، تا آخرش هست و متعهد هست...

و البته دیگه نیروی و وقتی پای مباحث سیاسی تلف نمیشه.

مدیران هم اون وقت اندکی را که دارند پای فعالیت های بسیار مفید میزارن و ...

خلاصه که بهره وری میره بالا و کاربرا هم مصمم تر میشن...

به پیشنهادم فکر کنید...

و من الله توفیق

بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام 
نقل قول از شماست : که ... و البته دیگه نیروی و وقتی پای مباحث سیاسی تلف نمیشه...
.......................پای فعالیت های بسیار مفید .............

تعجب میکنم شما چطور مباحث مهدوی را از مباحث سیاسی جدا  و غیر مفید میدونید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف هرگاه بیآیند کاری به مباحث سیاسی و اعمال سیاسیون که با رفتار عادلانه و یا غیر عادلانه زندگی دنیوی و اخروی مردم یک کشور را می توانند به اهداف عالی الهی و یا اهداف پستِ شیاطین برسونن ؛ حضرت کاری به اعمال اینها نداشته باشه
و سیاست ( مباحث سیاسی ) را از دین اسلام جدا بداند !!!!!!!!!!! بنظرمن ایشان ؛ 
 قائم آل محمد
 نیست چون آل محمد زندگی شان بر پایه ی سیاستِ  علوی میچرخید
شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها اگر بخاطر سیاستِ حاکم وقت نبوده بخاطر چی بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
برادر ، خواهر  !
پایگاه های تخصصی مهدویت زیاد هست باید هم بیشتر بشه اشکالی نداره 
 پایگاه مهدوی که آن توانایی را داشته که بتواند ؛ حرفِ  تو حُجره را  ، وسط میدانِ  سخت سیاست پهن کهنه؛  کمه ؛ 
 اینجا این سایت به نظر من تا حال  اینجوری بوده و این توانایی را در سایت تا حدود زیادی دیدم 
اگه کسی نمیاد نیاد
دلیل نمیشه که راه را کج کنیم 
حرف سیاسی موقوف  یعنی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  پس ما بریم پی کارمون 
خیلی جاها هست که بنده حضور تخصصی مهدویت در آنجا دارم خیلی هم فعال هستم 
دنبال یه جایی مثل آنتی 666 بودم
 برادر ، خواهر من  ! 
کیفیت فدای کمیت نمیشه؛  بله
اما کیفیت باید معنا درست بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اسلام همون سیاستِ  روز بر پایه ی سیاستِ  الهی محمدی علوی و فاطمی  و جعفری است 
 بیاییم اصلی ترین راه دین ؛  که سیاست  است ؛ حجره ای کنیم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. 
من هم  رای شما نیستم  ؛ ببخشید ؛  کاملا مخالفم 
امضاي مژده حکیمی :

بر تو است كه رأى خود را به من(ولی امرت) بگويى، و من به پيرامون آن بينديشم ، آنگاه اگر خلاف نظر تو فرمان دادم بايد اطاعت كنی! نهج البلاغه حکمت 321

İmage
۲۳-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ عصر
جستجو
سپاس
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از مژده حکیمی سپاس کرده اند.
مهدي ياور, sardar909, ارتش ضد ماسون, ELaHeH, SaVaJJaD, وافی
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #39
(۲۳-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ عصر)مژده حکیمی نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام 
نقل قول از شماست : که ... و البته دیگه نیروی و وقتی پای مباحث سیاسی تلف نمیشه...

تعجب میکنم شما چطور مباحث مهدوی را از مباحث سیاسی جدا  و غیر مفید میدونید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف هرگاه بیآیند کاری به مباحث سیاسی و اعمال سیاسیون که با رفتار عادلانه و یا غیر عادلانه زندگی دنیوی و اخروی مردم یک کشور را می توانند به اهداف عالی الهی و یا اهداف پستِ شیاطین برسونن ؛ حضرت کاری به اعمال اینها نداشته باشه
 قائم آل محمد
شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها اگر بخاطر سیاستِ حاکم وقت نبوده بخاطر چی بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
برادر ، خواهر  !
 پایگاه مهدوی که آن توانایی را داشته که بتواند ؛ حرفِ  تو حُجره را  ، وسط میدانِ  سخت سیاست پهن کهنه؛  کمه ؛ 
 اینجا این سایت به نظر من تا حال  اینجوری بوده و این توانایی را در سایت تا حدود زیادی دیدم 
اگه کسی نمیاد نیاد
 برادر ، خواهر من  ! 
 بیاییم اصلی ترین راه دین ؛  که سیاست  است ؛ حجره ای کنیم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. 

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ایشون با سیاست مخالف نیستند و منظورشون این نبود که بحث های سیاسی نباید انجام بشه ... اما گاها" بیش از حد انجام شده و منجر به دعواهایی بین طرفین هم میشه که با لجاجت بیشتر و تعصب زیاد کار رو خراب و به بیراهه میکشونه ... چون سیاست طوریه که هر کس در موردش یه نظری داره و اینطوری باعث میشه تالار از اصل کارش بیفته ...

بحث سیاسی اونجا اهمیت پیدا میکنه که در مثلا وقتی کاری داریم انجام میدیم بدونیم چطور روی سیاست تاثیر میزاره و یا چطور باید تاثیر بپذیره اما وقتی کاری انجام نشه صرف حرف خالی چه فایده ؟
البته من هم کامل با جناب ارتش ضد ماسون موافق نیستم به نظرم تخصصی هم بشه همینطوری میمونه فرقی نداره تازه چند نفر هم که بخاطر تاپیک های غیر تخصصی و اخبار و .. میان دیگه نمیاند ...
یا علی
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ عصر، توسط SaVaJJaD.)
۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
مهدي ياور, pasdar, sardar909, مژده حکیمی, ارتش ضد ماسون, ELaHeH
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 6127 در 645 موضوع
سپاس کرده: 16443
اعتبار: : 1583
ارسال: #40
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

چند نکته :

1- بحث سیاسی بد نیست اما این بحث ها به جایی هم میرسه ؟ یا فقط باعث کدورت و دلخوری میشه ؟! خود من بارها و بارها گزارش ها و تذکرهایی را که برای مباحث سیاسی بوده را دیدم ...

2- آیا نظارت بر مسایل متفرقه مثل بحث های سیاسی وقت مدیران و ناظران را نمی گیره ؟  تعجب می کنم از عزیزان مدیر و ناظری که خودشون در جریان این کار نظارت و ... هستند و یادشون نیست چه انرژی و وقتی می گیره !

من میگم به جای یک بحثی که نتیجه ای نداره ( بارها و بارها این نکته ثابت شده ، اکثر تایپک های سیاسی یا توش دعوا شده و کدورت پیش اومده یا بسته شده یا کلی ارسال منشوری از توش بیرون کشیده شده ! و خیلی مواقع هم دیگه توسط افراد پیگیری نشده ) و دائم نظارت و دقت ناظم ها و بازرس ها را می طلبه بیاییم کارهای تخصصی بکنیم.

چرا که هیچ کس سر تولید محتوا با شخص دیگه ای دچار کدورت نمیشه ! به نتیجه میرسه ! و وقت اندکی که مدیران دارند هم صرف این قضیه میشه.

بحث بازدید هم اصلاً اهمیت نداره !  ما قراره تولید محتوا داشته باشیم ! اونم محتوای دینی و مهدوی !

اگر دنبال بازدید بالا بودیم می تونستیم سایت دانلود آهنگ یا فیلم بزنیم و از بازدید بالاش لذت ببریم ...
۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از ارتش ضد ماسون سپاس کرده اند.
مهدي ياور, pasdar, ELaHeH, sardar909, مژده حکیمی, SaVaJJaD
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2371 در 377 موضوع
سپاس کرده: 4188
اعتبار: : 1857
ارسال: #41
(۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ عصر)SaVaJJaD نوشته شده توسط:  
(۲۳-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ عصر)مژده حکیمی نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام 

قائم آل محمد
برادر ، خواهر  !
اگه کسی نمیاد نیاد
 برادر ، خواهر من  ! 

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
1-  ایشون با سیاست مخالف نیستند و منظورشون این نبود که بحث های سیاسی نباید انجام بشه ...
2- اما گاها" بیش از حد انجام شده و منجر به دعواهایی بین طرفین هم میشه که با لجاجت بیشتر و تعصب زیاد کار رو خراب و به بیراهه میکشونه ... چون سیاست طوریه که هر کس در موردش یه نظری داره و اینطوری باعث میشه تالار از اصل کارش بیفته ...

3- بحث سیاسی اونجا اهمیت پیدا میکنه که در مثلا وقتی کاری داریم انجام میدیم بدونیم چطور روی سیاست تاثیر میزاره و یا چطور باید تاثیر بپذیره اما وقتی کاری انجام نشه صرف حرف خالی چه فایده ؟
البته من هم کامل با جناب ارتش ضد ماسون موافق نیستم به نظرم تخصصی هم بشه همینطوری میمونه فرقی نداره تازه چند نفر هم که بخاطر تاپیک های غیر تخصصی و اخبار و .. میان دیگه نمیاند ...
یا علی
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام 
جواب 1- چند بار مطالب بالایی و بعدی ارتش ضد ماسون بزرگوارو خوندم متاسفانه به نتیجه ای که شما رسیدی من نرسیدم !!!
جواب 2- سیاست ذاتش دعوا که هیچ چی  !
بلکه خون و خون ریزی توشم هست،  از جمله خون حضرت زهرا سلام الله علیها و پدر و همسر و اولاد مطهرشون
بنابراین جیگر ، تحمل ؛ سعه صدر و  اطلاع کافی از مسائل روز میخواهد 
این تخصص سیاسی چون مخالف براش پیدا میشه جیگر میخواد تا تو میدون بحث سیاسی بمانی و حوصله و اهانت که هیچی باید خونت رو هم بدی
اینکه باید مباحث دینی تخصصی بشه نظر من اینه که : 
وسایلش: خطبه اول نماز جمعه :
که پایه ی دین؛  تقوا هستش و خطبه ی دوم نماز جمعه  که تقوا رو که یاد گرفتی تو جامعه ابراز و با حوصله و تحمل و ایثار پیاده اش کن 
تو خطبه اول هیچکس کاری به امام جمعه موقت نداره همه در صلح و صفاهستن و بحثی هم پیش نمیاد
ولی تو خطبه دوم جیگر میخواد تا خطبه به خونی و چه بخونی 
دومین وسیله ش هم میتونه : سایت های با سعه صدر زیاد و تخصص در علوم پایه دینی و صدورمباحث دینی در سطح جامعه  و زندگی مردم باشه 
به اصطلاح امروزی مسائل سیاسی ؛ که البته همون پیاده کردن تقوا درجامعه هستش 
که اشتباها بعضی ها صدور مباحث دینی در سطح جامعه رو سیاسی کاری و بحث غیر مفید می دونن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 یعنی حجره نشینی و کاری به وضع زندگی مردم نداشتن. 
 جواب 3- آدم وقتی تقوا را شناخت و در زندگی سیاسی و اجتماعی خودش پیاده کرد ؛ وظیفه ی بعدیش اینه  که : 
تقوا رو در جامعه پیاده ش کنه و با مسائل اجتماعی به اصطلاح سیاسی مطابقت و نظرش رو ابراز کنه و امربمعروف و نهی از منکر کنه 
 اما حزب شیطان  Anti666 _11_ بیکار نمی نشینه و از پایگاه اجتماعی و قدرت استفاده میکنه و ما رو به پایگاه اول یعنی خطبه اول ؛  کشونده و سرگرم الفاظ و معنای تقوای فردی میکنه نه تقوا اجتماعی 
انسانها اجتماعی هستند اینرا شیطان خوب فهمیده  

اینجاست که نیازی نیست شما بزرگوار نگاه کنی که حرکت سیاسی صحیح تو آیا در جامعه تاثیر گذاشته یا نه ؟ !
چون به نظر من افسردگی میاره و شاید هم تکبر و غرور
ما باید راهکارهایمان را بازبینی کنیم و تصحیح کنیم 
 شگردهای جنگ با شیطان در سطح جامعه یعنی سیاست را مورد بازبینی قرار بدیم 
نه اینکه بریم تو خط اول : تقوا خط اوله؛  پیاده کردنش در جامعه خط دومه
که تو این خط مطهرین خونشان ریخته شدو بعضی ها هنوز تو خط اول شون مونده بودن و جرات آمدن تو خط دوم رو نداشتند 
چون تو این خط باید خون میدادند
 مال میدادند 
تهمت میخوردند
 تذکر میخوردند و........ 
بزرگوار؛  
ما کارمان را کاملا تخصصی در مباحث پایه دین  و پیاده کردنش درجامعه ( سیاست) انجام بدیم ,  نتیجه اش با خدا . 
امضاي مژده حکیمی :

بر تو است كه رأى خود را به من(ولی امرت) بگويى، و من به پيرامون آن بينديشم ، آنگاه اگر خلاف نظر تو فرمان دادم بايد اطاعت كنی! نهج البلاغه حکمت 321

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ عصر، توسط مژده حکیمی.)
۲۳-۵-۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ عصر
جستجو
سپاس
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از مژده حکیمی سپاس کرده اند.
مهدي ياور, ELaHeH, SaVaJJaD, sardar909, ارتش ضد ماسون
*
پروفایل شما
سپاس شده: 4524 در 792 موضوع
سپاس کرده: 4981
اعتبار: : 2185
ارسال: #42
سلام

خود من این روزها اصلا حالم خوب نیست. دیشب اتفاقی برام افتاد که به منزله زلزله 10 ریشتری بود و امروز با این امید آمدم تالار که شاید حالم بهتر بشه. ولی نشد. بدتر شد! من این تالار را خیلی دوست دارم.

مدیریت که به کلی عوض بشه همه چیز ناگهانی تغییر میکنه. کسی چه میدونه شاید همین تعداد کاربر فعال هم دیگه نیان. نه به این معنا که سایت بخوابه. بلکه شاید کلا سایت بشه یه سایت دیگه. با مدیر و اعضای جدید. سیاست های جدید. وزرای جدید.

تغییر سخته اما یک ضرورته. احساسم بهم میگه خوب نیست اما عقل حکم میکنه که هرکاری که برای بهتر شدن نیاز است باید انجام بشه.ولی آیا اولویت تغییرات واگذاری مدیریت است؟ شک دارم. مدیریت وقت آنلاین بودن نداره و این به سایت ضربه میزنه. انکارش هم فاید نداره.اما صادق باشیم دوستان! قضیه فقط این نیست. وقتی من داد میزنم که یا ایها الناس! چرا بازرس نداریم؟ پاسخ میشنوم وقت ندارن گرفتارن! میگم خب بازرس جدید انتخاب کنید و در اقدامی مغایر اصول حرفه ای حتی میگم یه دوره امتحانی بذارید من خودم بازرس یک بخش کوچک بشم ولی پاسخی در کار نیست. این درد است که برای تولید محتوا به گره هایی بخوریم که با یک دسترسی بازرسی قابل حله. ولی به دندون متوسل میشیم و همه چیز بیشتر گره میخوره.

به نظر من قبل از واگذاری مدیریت باید در سیاست ها تغییر ایجاد کرد. منظورم سیاست گذاری خاص و عجیب و حتی کلان نیست. دوستانی که آنتی را دوست دارن باید بجنبیم! این وضعیت سایت همش به مدیریت برنمیگرده. گیرم که اصلا مدیران ارشد ماهی یکی دوبار بتونن سر بزنن! ما که وقت هم داریم و همش آنلاینیم چه گلی زدیم به سر سایت؟ نهضت کپی پیست! چه چیزی میتونه مخرب تر از این باشه؟ به قاعده ده تا بمت هیروشیما این قضیه میتونه به تالار صدمه بزنه. فاجعه است. من یکی مدت های مدید است کمتر تاپیکی را باز میکنم. خیلی تیترها همان هاییست که در خبرگزاری ها خوندم. داریم چیکار میکنیم؟ تالار را تبدیل به خبرگزاری میکنیم؟

چند وقت پیش تو بحث تخصصی شدن سایت مطلبی نوشتم که بعضی دوستان واقعا خوششان آمد و گرچه اونجا چند مورد را عنوان کردم فقط دوست دارم اینجا نکته ای رو تکرار کنم:

3: پريشب وحيد آقاي جليلي مهمان برنامه راز بود با موضوع عمليات فرهنگي,نياز امروز. و عجب سوژه اي و چه بحث مفيدي بود.ايشان از استراتژي سطل آب صحبت کردن,از اينکه ما عادت کرديم يا کارهاي بزرگ بخوايم بکنيم(که اغلب نميشه) يا بگيم کار کوچک که مهم نيست... اين مهم است که هرکسي سطل ابش رو بريزه.ولي ما سطل ابمون رو ريختيم؟يا فقط تو خيالمون ميخوايم به اندازه يه دريا کمک کنيم؟ اقاي جليلي ميگفت بايد براي تک تک افراد از بچه مدرسه اي گرفته تا دانشجو و نقاش و نانوا و مسجدي ها عمليات فرهنگي تعريف بشه,که وقتي مثلا يه دانش اموز بپرسه:خب کار من چيه؟بتونيم عمليات مربوط به خودشو واسش شرح بديم.من فکر ميکنم اين اقايان جشنواره عمار بسيار خوشفکرن,اقاي جليلي طرح هاي فوق العاده اي رو توضيح داد که البته زيرمجموعه عمارن و من بهش يه اشاره ميکنم:

_ طرح ثبت خاطرات کشف حجاب,که حتي يه بچه دبستاني هم ميتونه با مامان بزرگش حرف بزنه و در حد خودش مصاحبه بگيره و کمک کنه,جالبه ميگفت در اين طرح هنوز هيچي نشده کلي شهيد کشف حجاب شناخته شد. 

_ يا مصاحبه با والدين شهدا

ببينيد اين طرح ها قرار نيست خام بمونه,قراره در وهله اول فقط ثبت بشه,بعد ميشه دست مايه رمان و فيلم و ...

ميدونيد در اين رابطه چرا اينقدر فک زدم؟که بگم بايد رو طرح ها و پروژه هايي که به راحتي ميشه واسشون فراخوان داد فکر بشه,منظورمم فقط سايت انتي نيست,کلا در فضاي مجازي کم کاريم,وحيد جليلي از سايتي امريکايي و معتبر گفت به نام: در جنگ چه کرديد مادر بزرگ؟ مال اين بود که بچه ها از مادربزرگ هاشون درباره جنگ جهاني بپرسن و بذارن تو سايت و معلم ها حتي گاهي به خاطر اين کار بهشون نمره تشويقي ميدادن! حالا ايا ما مثلا تو انتي تابحال چنين پروژه هايي داشتيم؟اصلا باور داريم ارزشمنده؟که ثبت تاريخ شفاهي مهمه؟تا حالا بچه مذهبي ها موبايل دست گرفتن درباره قحطي بزرگ از قديميا بپرسن بذارن رو اينترنت تا مواد خام هزاران تحقيق بشه؟حالا اين بخش ها که الحمدلله به لطف عماري ها داره بچه ها رو مياره وسط ميدون ولي هنوز کم کاري جديست

خب حالا رسیدیم به اصل بحث. مدیریت عوض میشه؟ بشه! دلمون برای تیم قبلی تنگ میشه اما اگر لازمه استقبال میکنیم. ولی نهایتش چی؟ تیم جدید که بیاد میخوایم یه سایت با یه عالمه تاپیک کپی پیست تک صفحه ای تحویلشون بدیم؟ یا بگیم ببین ما سطل آب رو ریختیم! حالا کمک کن بهتر بشیم! واقعا کدومش؟ الان تالار تولید میخواد. نه فقط کلیپ تو وزارت خونه ها. کار فرهنگی انقلابی باید فراگیر باشه. و اگه نبود مرده است. جشنواره عمار همیشه مثال خوبیه . نمیشه آقایان برن تو برج میلاد بشینن بگن به به عجب جشنواره ای! اصلا حالیمونه داریم از جهاد حرف میزنیم؟ باید دوربین دست بگیریم ببریم روستاهای صفر مرزی! فراموش کن امکانات پایتخت رو! کلیپ وزارت مال خودش! من و تو چه کاره ایم؟ کجای قصه ایم؟ کو تاپیک ما که تولید محتوا باشه؟ ببنید بد برداشت نشه! من خودم با افتخار کارمند وزارت خارجه ام. ولی سایت ما تالاره! کلیپ وزارت حداقلیه. حداکثرش تک تک ماییم. به جای دسته بندی های وزارت باید دسته بندی های جدید بیاد رو کار مثل :

تیم ترویج کتابخوانی: این تیم باید از رمان خارجی گرفته تا تفسیر قرآن پوشش بده. تخصصی. کتاب از اولویت های بخش فرهنگیه. من یه بار میخواستم یه بخش رمان خارجی فعال راه بندازم که دوستان نگذاشتن. گفتن ادغام بشه تو معرفی کتاب. حالا چرا؟ جا نیست؟ دیدگاه شخصی من اینه که کتاب نخون ها را فقط با یک رمان مهیج میشه وارد این وادی کرد و لاغیر.

حرف زیاد زدم. شرمنده اگه بی ربط بود. تمام خواسته ام اینه که علی رغم وابستگی مان به تیم قبلی احساسی برخورد نکنیم. اصلا سوال اصلی این نیست که تیم عوض بشه یا نه، سوال اینه که سطل آب را ریختیم؟ و اگر تیم عوض بشه قراره سطل هامون یه دفعه دریا بشه؟

یا علی

امضاي pasdar :

راوی روایتی پر از درد شده
از قصه کودکانه دلسرد شده
او رفته مدافع حرم باشد چون
همبازی کودکی من مرد شده
"عاطفه جعفری"
۲۴-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ عصر
جستجو
سپاس
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از pasdar سپاس کرده اند.
آفاق, safir, تسنیم, sardar909, مژده حکیمی, مهدي ياور, ELaHeH, saeedra, بتول کاظمی, ارتش ضد ماسون, Parsafar, SaVaJJaD, خادم العبد
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 6477 در 1038 موضوع
سپاس کرده: 2074
اعتبار: : 4840
ارسال: #43
(۲۱-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ عصر)sardar909 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی همسنگرانم
اره من تلگرام رو  با توضیحات مثبتی که  خواهر گرامی مون خانم  مهللبون گفتن قبول دارم
ولی الان مشکل بزرگی که تلگرام داره اینه که
با سرعت  بالایی که داره کاربران  اقدام به تولید استیکر های فارسی توی اون کردن که میشه گفت 98 % اونا  استیکر های خلاف شر اسلامی و عنف اجتماعی هست ( چی گفتم ههههه )‌
 اره دیگه طرف میاد تو گروهی که ساخته شده با انگشتش روی اون استیکر هزار بار لمس میکنه
هزاران استیکر روانه ی گروه میشه
این مشکل رو چطور میتونیم حل کنیم ؟
اگه میدونین یا الله
خدا خیرتون بده
علیکم السلام
ان شاءالله خدا خیر کثیر و نعمت وسیع شامل حالت  بتونه داش
و راستش با اینکه عشخه شیکلک هسم، تاحالا این موجکل باسم پیش نیومده بید
فخط میتونم بگم، آدم اون شیکلک هاعی (استیکر هاعی ) که ژیاد استفاده میکنه تو صفحه انتخابیش میاد دیه
در نیتجه نگاهش فخط بهاونا میوفته
یا اینکه تو گروه هاعی که استیکر هاعه خلاف عنف اسلامیAnti666 _4_میگوذارن نره، و استیکرهاشو هم میتونه اژ قسمت تنظیماتش پاکیده بکنه، و همون پیش فرضا فخط بمونه
یهنی اگه نیدونیستین میشه استیکر ها رو پاکید ، باس بگوعم میشه 
و تو تنظیمات قسمتی مخصوص باسه پاکیدن استیکرها بداره، که میتونه گروه گروه پاک بتونی(الکی مثلا با موبایل آمدم، نیتونم رنگی رنگی بنویجم=بنویسم)Anti666 _4_
(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)
امضاي MeHLaBoN :

İmage
۲۶-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از MeHLaBoN سپاس کرده اند.
بیـــدار, TooFauN, مهدي ياور, ارتش ضد ماسون, sardar909, ELaHeH
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2654 در 855 موضوع
سپاس کرده: 5609
اعتبار: : 1068
وضعیت : غایب
ارسال: #44
(۲۶-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ عصر)MeHLaBoN نوشته شده توسط:  
(۲۱-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ عصر)sardar909 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی همسنگرانم
اره من تلگرام رو  با توضیحات مثبتی که  خواهر گرامی مون خانم  مهللبون گفتن قبول دارم
ولی الان مشکل بزرگی که تلگرام داره اینه که
با سرعت  بالایی که داره کاربران  اقدام به تولید استیکر های فارسی توی اون کردن که میشه گفت 98 % اونا  استیکر های خلاف شر اسلامی و عنف اجتماعی هست ( چی گفتم ههههه )‌
 اره دیگه طرف میاد تو گروهی که ساخته شده با انگشتش روی اون استیکر هزار بار لمس میکنه
هزاران استیکر روانه ی گروه میشه
این مشکل رو چطور میتونیم حل کنیم ؟
اگه میدونین یا الله
خدا خیرتون بده
علیکم السلام
ان شاءالله خدا خیر کثیر و نعمت وسیع شامل حالت  بتونه داش
و راستش با اینکه عشخه شیکلک هسم، تاحالا این موجکل باسم پیش نیومده بید
فخط میتونم بگم، آدم اون شیکلک هاعی (استیکر هاعی ) که ژیاد استفاده میکنه تو صفحه انتخابیش میاد دیه
در نیتجه نگاهش فخط بهاونا میوفته
یا اینکه تو گروه هاعی که استیکر هاعه خلاف عنف اسلامیAnti666 _4_میگوذارن نره، و استیکرهاشو هم میتونه اژ قسمت تنظیماتش پاکیده بکنه، و همون پیش فرضا فخط بمونه
یهنی اگه نیدونیستین میشه استیکر ها رو پاکید ، باس بگوعم میشه 
و تو تنظیمات قسمتی مخصوص باسه پاکیدن استیکرها بداره، که میتونه گروه گروه پاک بتونی(الکی مثلا با موبایل آمدم، نیتونم رنگی رنگی بنویجم=بنویسم)Anti666 _4_
(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)(*+*)

سلام  خواهرم Anti666 _4_
درسته ،‌ ما میتونیم پاک کنیم استیکر هامونو ولی  ...
همیشه کسانی هستند که (اختلال-اخطلال )‌ ایجاد میکنند
و با سرعت بالایی که تلگرام داره طرف وارد گروه میشه و شروع به  به عنوان مثال :
اسپم دادن  متن (‌فرستادن پشت سر هم متون و تهدید کاربران )
اسپم دادن استیکر (‌ فرستادن پی در پی استیکر ها یا شکلک های تلگرام در گروه )
که همه ی اینها مشکل بزرگی برای گروه مهدوی ما ایجاد میکنه
و به عنواان مثال ما گروه رو ساختیم ولی اعضایی که داخل میان از روش اسپم استیکر استفاده میکنند و استیکر های خلاف شرع
و عنف اسلامی رو میفرستند که این مشکل یکی از بزرگترین (معظل-معذل -معزل ؟ ) برای ما میشه
اینها رو باید در نظر داشت
امضاي sardar909 :

█████████████████

İmage
█████████████████ 

İmage
اگر "هشت"رضا(ع)"و"نه"جواد(ع)"چه غم... 
بگذار که "هشتم" گرو"نه"باشد... 

عشق است ال یاسین(ع) 

[تصویر:  z6un_designed_by_sardar.jpg]
۲۷-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از sardar909 سپاس کرده اند.
ELaHeH, مهدي ياور, ارتش ضد ماسون
کارمند رسمی مجازی!
*
سپاس شده: 3423 در 877 موضوع
سپاس کرده: 2334
اعتبار: : 1041
ارسال: #45
درستش معضل هست
۲۸-۵-۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ صبح
جستجو
سپاس
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از بتول کاظمی سپاس کرده اند.
TooFauN, ارتش ضد ماسون, ELaHeH, Parsafar, sardar909
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 323 در 57 موضوع
سپاس کرده: 369
اعتبار: : 80
ارسال: #46
بسم الله الرحمن الرحیم
با فعالیت حرفه ای ۸ ساله ای که توی فضای مجازی دارم به شما عرض می کنم که خلوت شدن انجمن دلیلش بی کفایتی یا کمبود وقت مدیران فعلی نیست،دلیلش اینه اکثر مردم ایران پس از رایج شدن اندروید بین مردم از سیستم ویندوز دست کشیدند و اثرش کاملا تو فضای مجازی مشخصه و چون ما ایرانی ها (مخصوصا خودم)آدم های راحت طلبی هستیم و یکی از دوستان اشاره کرد با دست گرفتن گوشی تو هرجایی می تونیم به فضای مجازی وصل شیم باعث شده اکثر انجمن های داخلی خلوت شن و خیلیاشون کلا بسته شن چون اندروید خیلی محدوده و هیچ وقت نمی تونه جایگزین ویندوز بشه که در ایران شده و متاسفانه این اتفاقات رو همراه خودش داره و به قول دوستان اندروید و سیستم های موبایلی فقط قابلیت استفاده و بازدید دارن
این که مدیران وقت ندارن به سایت رسیدگی کنن و این تصمیم رو گرفتن بسیار تصمیم خوبیه باید با دقت یک تیم خوب جمع کنن اما با عوض شدن تیم مدیریت نباید انتظار معجزه داشت چون باید صبر کرد تا مردم دوباره به ویندوز برگردن که به گفته یکی از کارشناسان شاید تا ۲۰۱۸ طول بکشه و شاید هم اصلا چنین اتفاقی نیافته
و مورد بعد انجمن از حالت مذهبی خارج شده و کلا شده انجمن سیاسی و مطالب مذهبی خیلی کم شده و اون اوایل که اینجا راه افتاده بود خیلی فعالیت های فرهنگی بود که الان متاسفانه اینطور نیست
امضاي zolfaghar :

تقارن نمایی نام های مقدس محمد(ص) و علی(ع)
İmage
۲۸-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ عصر
جستجو
سپاس
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از zolfaghar سپاس کرده اند.
آفاق, TooFauN, ارتش ضد ماسون, sardar909, ELaHeH, Parsafar, مهدي ياور
کارمند رسمی مجازی!
*
سپاس شده: 3423 در 877 موضوع
سپاس کرده: 2334
اعتبار: : 1041
ارسال: #47
بنظر من بحث سیاسی هست که به انجمن رونق میده
وموجب مباحثه میشه
والا توی مسائل مذهبی که با هم بحثی نداریم

اما شما درست میگید
تقصیره اندرویده خوده
منم که الان اینجام
ماله اینه که تو دوره ترک هستم
وگرنه تا وقتی موبایل هس کی حال داره کامپیوتر روشن کنه

Anti666 _4_Anti666 _4_
۲۸-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ عصر
جستجو
سپاس
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از بتول کاظمی سپاس کرده اند.
ELaHeH, مژده حکیمی, ارتش ضد ماسون, sardar909, مهدي ياور
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 323 در 57 موضوع
سپاس کرده: 369
اعتبار: : 80
ارسال: #48
(۲۸-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ عصر)بتول کاظمی نوشته شده توسط:  بنظر من بحث سیاسی هست که به انجمن رونق میده
وموجب مباحثه میشه
والا توی مسائل مذهبی که با هم بحثی نداریم

اما شما درست میگید
تقصیره اندرویده خوده
منم که الان اینجام
ماله اینه که تو دوره ترک هستم
وگرنه تا وقتی موبایل هس کی حال داره کامپیوتر روشن کنه

Anti666 _4_Anti666 _4_
نه خانم نگفتم سیاسی نباشه اما حداقل مذهبی هم باشه
توی مسائل مذهبی بحث نیست اما کار فرهنگی هست ،اوایل هر کس طرحی میداد کمتر از ۲ روز یک تیم ۲۰ یا ۳۰ نفره جمع می کرد نرم افزار مذهبی بیرون میدادند ، یک تیم دیگه کلیپ میداد بیرون و خیلی چیز های دیگه و حس رقابت داشتن که نکنه فلان گروه پیشرفتش از ما بیشتر باشه و هر کس تو انجمن  کاری انجام میداد و هدف تعجیل در ظهور بود اما الان می بینید دو دسته شدن والبته متاسفانه خودم هم جلوتر از همه تو این مسئله هستم و در حد ناسزاگویی همدیگرو می کوبن گرچه می دونیم که دو گروه اصلی سیاسی پشت پرده هیچ مشکلی با هم ندارنAnti666 _4_
باید تولید محتوای فرهنگی طی یک برنامه ریزی دوباره شروع شه اما بعد از برگرداندن اعضای ثابت
امضاي zolfaghar :

تقارن نمایی نام های مقدس محمد(ص) و علی(ع)
İmage
۲۸-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ عصر
جستجو
سپاس
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از zolfaghar سپاس کرده اند.
ELaHeH, مژده حکیمی, مهدي ياور, TooFauN, ارتش ضد ماسون, pasdar, sardar909

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR) رئیس جمهور مجازی! 35 14,747 ۲۵-۲-۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: fazel65
Lightbulb @ تغییرات جدید تالار گفتمان @ قدیسین 21 8,668 ۱-۳-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: قدیسین
  انتقال دامين و هاستِ سایت های «شهيده» و «افشاگري» به دامين ANTi666.iR رئیس جمهور مجازی! 4 1,514 ۱-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: SaVaJJaD
  نظرسنجی نهایی، برای تخصصی تر شدن سایت رئیس جمهور مجازی! 293 61,212 ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: anti666
  غرفه سایت در نمایشگاه یاد یاران 1392 خط شكن 39 13,301 ۲۲-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ALIREZA-M
  کسب رتبه چهارم توسط غرفه سایت ANTI666 در نمایشگاه یاد یاران خط شكن 7 2,802 ۲۱-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mortozpasha
Heart اطلاعیه: انتقال (هاست وب) و (هاست دانلود) سایت، به سرور ایرانی رئیس جمهور مجازی! 15 20,556 ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: رئیس جمهور مجازی!
Heart با سایت ها و تالارهای دشمن چه کنیم؟ رئیس جمهور مجازی! 8 5,445 ۲-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ عصر
آخرین ارسال: بابکها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.