WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
زمان کنونی: ۲۸-۱۰-۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: بیـــدار
پاسخ: 54
بازدید: 11825

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @

*
پروفایل شما
سپاس شده: 11580 در 532 موضوع
سپاس کرده: 5189
اعتبار: : 2278
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
Heart @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر همسنگران عزیز

با توجه به یکسری محدودیت ها، چند ماه ایست که متاسفانه مدیران ارشد تالارگفتمان، مثل سابق توفیق حضور و مدیریت تالار گفتمان این سایت رو ندارن...
تصمیم گرفتیم تا با همه مشورت کنیم و اگر اکثریت قبول کنن، ان شاءالله صفر تا صد مدیریتِ کل "تالارگفتمان" رو به یک "تیم و مجموعه" که:
- حرفه ای و با سابقه مجازی قابل قبول و مستند
- مجرب در زمینه دشمن شناسی و حوزه جنگ نرم
- آشنا و مقبول فعالان سایبری

باشه، اهدا کنیم. به این شکل که مدیران ارشد سابق تالارگفتمان، فقط قسمت "افشاگری" و "ویترین" سایت رو اداره کنند و در تالارگفتمان، به عنوان یک کاربر عادی، با دسترسی و حقوق عادی، به فعالیتشون ادامه بدن.

کم نیستن عزیزانی که شرایط فوق رو داشته باشن.

لطفا نظرات خودتون در مورد این پیشنهاد رو ارائه کنید.
همزمان عزیزانی که یک تیم هستن، میتونن اینجا اعلام آمادگی کنن...

از اونجایی که باید بزودی برم مسافرت طولانی مدت، برای گرفتن بهترین تصمیم، برای مشورت و همکاری، شرکت کنید...

موفق باشید ان شاءالله
امضاي رئیس جمهور مجازی! :

۱۵-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 33 کاربر به دلیل این ارسال از رئیس جمهور مجازی! سپاس کرده اند.
بیـــدار, سما313, کوثر 313, Majid Amlashi, آفتاب شرقی, pasdar, خط شكن, Aryha, عبدالحسین(ع), Parsafar, yar.emam, تسنیم, مژده حکیمی, safir, anti666, نخست وزيرمجازي, Fire Fighter, سربازالحسین(ع), TooFauN, montagem, مهدي ياور, AGRiN, saeedra, elahe9597, وافی, farshid.313, DiDeH BaN, ELaHeH, sardar909, آفاق, ارتش ضد ماسون, SaVaJJaD, نور66
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 6123 در 642 موضوع
سپاس کرده: 16439
اعتبار: : 1573
ارسال: #2
RE: @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام !

امان از این رئیس جمهور مجازی و طرح های کلان و عجیبش !

یعنی قراره یه جورایی اینجا را اجاره بدیم ؟

Anti666 _6_

سوال :

این تیم به سایت ما آشنایی دارند ؟ اصلاً ما اونا را می شناسیم ؟ قراره قوانین و مقررات هم تغییر کنه ؟

لزوم این کار چیه ؟

الان که ارشد ها نیستند دقیقاً چه کاری پیش نمیره تو تالار ؟

ببخشید یه کم طرح برای من مبهمه !

Anti666 _18_

حس می کنم قراره برای خونمون مهمون بیاد و حالا حالا بمونه !!!
و من الله توفیق
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 20 کاربر به دلیل این ارسال از ارتش ضد ماسون سپاس کرده اند.
safir, pasdar, خط شكن, Aryha, عبدالحسین(ع), تسنیم, نخست وزيرمجازي, سربازالحسین(ع), TooFauN, montagem, مهدي ياور, AGRiN, نور66, وافی, DiDeH BaN, ELaHeH, sardar909, آفاق, anti666, SaVaJJaD
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9101 در 688 موضوع
سپاس کرده: 6221
اعتبار: : 88
وضعیت : غایب
ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام سیدجان

اجاره نه برادر! برای همیشه هبه میکنیم... یعنی میبخشیم به گروه جدید... اینکه چه قوانین و طرح هایی میخوان جایگین کنن، دیگه به مدیران قبلی ربطی نداره. یعنی مدیریت جدید میتونه از همه مدیران قبلی استفاده کنه و یا استفاده نکنه... بستگی به خودشون خواهد داشت

فرمودین چه کاری پیش نمیره!
کاری نیست که لنگ بدردنخورایی مثل من باشه. اما این تالارگفتمان با وضعیت کنونی و هزینه هایی که بابتش میشه، حداقل پتانسیلی که داره، اینه که مثل پارسال فعال باشه...
وضعیف فعلی تالارگفتمان، حتی اگر دیگه هیچکس توش لاگین نکنه و ارسال جدیدی هم نداشته باشه، اما دارای کلی مطلب مفید هست که برای همیشه قابل استفاده هست. اما همونطور که عرض کردم، قابلیتش بیش از این هاست که قبلا در همینجا تجربه شده.

مدیران ارشد و مدیران میانی نیز، اکثرا نیستن... حالا به هر دلیل...
پس دید حرفه ای میگه که باید یک تیم جدید با انگیزه و با برنامه باید بیاد و بچسبه به کار...
متاسفانه من توفیقش رو ندارم، وگرنه ایمان دارم با نیت و وقت گذاشتن همه چیز بهتر از گذشته خواهد شد اما افسوس....

یا اللهrose
امضاي anti666 :

تا "تو" هستی دست گیرم، دست میخواهم چکار!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ صبح، توسط anti666.)
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 18 کاربر به دلیل این ارسال از anti666 سپاس کرده اند.
pasdar, خط شكن, Aryha, عبدالحسین(ع), نخست وزيرمجازي, ارتش ضد ماسون, سربازالحسین(ع), TooFauN, montagem, مهدي ياور, AGRiN, نور66, وافی, DiDeH BaN, sardar909, SaVaJJaD, ELaHeH, آفاق
کارمند رسمی مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2654 در 855 موضوع
سپاس کرده: 5610
اعتبار: : 1068
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام  خدمت همه ی همسنگران عزیز و گرامی
بنده هم سوالاتی داشتم
آیا این مسولین جدید از خود تالار خودمونن ؟
مسئولین جدید چطور میان اعلام آمادگی میکنند ؟
آیا قصد اضافه کردن صطوح کاربری جدید رو هم دارید ؟
منظور از این جمله چیست ؟

نقل قول:

و چند تا سوال دیگه هم که بعدا به ذهنم برسه بعد میپرسم Anti666 _5_
امضاي sardar909 :

█████████████████

İmage
█████████████████ 

İmage
اگر "هشت"رضا(ع)"و"نه"جواد(ع)"چه غم... 
بگذار که "هشتم" گرو"نه"باشد... 

عشق است ال یاسین(ع) 

[تصویر:  z6un_designed_by_sardar.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ صبح، توسط sardar909.)
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ صبح
سایت
جستجو
سپاس
[-] 18 کاربر به دلیل این ارسال از sardar909 سپاس کرده اند.
pasdar, خط شكن, عبدالحسین(ع), Parsafar, safir, نخست وزيرمجازي, ارتش ضد ماسون, سربازالحسین(ع), anti666, TooFauN, montagem, مهدي ياور, AGRiN, نور66, وافی, ELaHeH, SaVaJJaD, DiDeH BaN
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 163 در 64 موضوع
سپاس کرده: 13
اعتبار: : 48
ارسال: #5
من موافقم نظر مثبتی دارم آفرین به این فکر قشنگ اما درباره هزینه ها و حمایت ها یه تصمیم اساسی بگیریدroseroseroseroseAnti666 _13_
امضاي گودزیلا :

İmage
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ صبح
جستجو
سپاس
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از گودزیلا سپاس کرده اند.
خط شكن, عبدالحسین(ع), نخست وزيرمجازي, ارتش ضد ماسون, سربازالحسین(ع), anti666, TooFauN, montagem, مهدي ياور, AGRiN, نور66, وافی, ELaHeH, SaVaJJaD, sardar909
کارمند فعال مجازی! سطح3
*
پروفایل شما
سپاس شده: 9101 در 688 موضوع
سپاس کرده: 6221
اعتبار: : 88
ارسال: #6
(۱۵-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ صبح)sardar909 نوشته شده توسط:  
آیا این مسولین جدید از خود تالار خودمونن ؟
مسئولین جدید چطور میان اعلام آمادگی میکنند ؟
آیا قصد اضافه کردن صطوح کاربری جدید رو هم دارید ؟
منظور از این جمله چیست ؟

نقل قول:

سلام و درود.عرض کردم که... مسئولین فعلی تالار، در آینده فقط یک کاربر عادی با دسترسی و حقوق عادی خواهند بود... مگر اینکه مدیریت جدید بخوان ازشون استفاده بکنن.   در مورد اضافه کردن و هر نوع تصمیم و عمل دیگه، مدیریت جدید میتونن تغییرات بدن. در یک جمله کوتاه و ساده، "صفر تاصد" تالار گفتمان از همه لحاض به مدیریت حدیدِ آتی مربوط میشه.  حتی اگر تیم قدرتمند و موجهی بخواد تالار گفتمان با تمامی محتواش رو به دامین دیگری انتقال بده، مشکلی نیست... این به خودشون مربوط میشه که بخوان از این آپشن (دامین فعلی) استفاده بکنن یا نه.     جمله آخریه بالا هم یعنی، از همین الان گروه های مثل "نشانه" - "مبشران ظهور" و... میتونن فکراشونو بکنن و اعلام آمادگی بکنن
امضاي anti666 :

تا "تو" هستی دست گیرم، دست میخواهم چکار!
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از anti666 سپاس کرده اند.
pasdar, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), DiDeH BaN, وافی, sardar909, آفاق, SaVaJJaD, نخست وزيرمجازي, نور66, ارتش ضد ماسون, سربازالحسین(ع), TooFauN, ELaHeH
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28257 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17019
اعتبار: :
ارسال: #7
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه بزرگواران سایت
همونطور که میدونید متاسفانه مدیران سایت قادر به ادامه فعالیت در سایت نیستن 
روزگاری تمام زمان خودمون صرف حضور و خدمت رسانی در سایت کردیم و حالا مشغله های کاری و زندگی توفیق حضور رو از ما سلب کرده
گرچه هنوز  برای فعالیت های مجازی ارزش و احترام بالایی قائل هستیم اما عدم حضور مدیران فعال منجر به کاهش بیلان کاری فعالیت های سایت خواهد شد لذا با توجه به هزینه های صرف شده و مشورت با جناب رئیس جمهور مجازی به این نتیجه رسیدیم کسانی دیگه مدیریت مجموعه رو به عهده بگیرن تا حداقل مسئولیت شرعی بابت عدم حضورمون روی دوشمون نباشه

حالا هم انتظار دارم جوون ترهایی که واقعا انرژی و زمان کافی دارن و دنبال فضا و موقعیت جهت فعالیت هستن اعلام امادگی کنن تا در خدمتشون جهت واگذاری تالار گفتمان باشیم

?????????
امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
۱۵-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 19 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
کوثر 313, pasdar, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), Parsafar, DiDeH BaN, تسنیم, وافی, sardar909, ارتش ضد ماسون, ELaHeH, saeedra, آفاق, anti666, سربازالحسین(ع), نور66, TooFauN, SaVaJJaD
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2428 در 451 موضوع
سپاس کرده: 588
اعتبار: : 938
ارسال: #8
سلام
والبته این یک تلنگر است!!

متاسفانه "آفت ناامیدی و دلسردی" باعث شده غالباً کارهای فرهنگی بعد از مدتی از طب و تاب بی افتن.گرچه کاری که برای خدا باشه و هدف داشته باشه هیچ وقت پیشرفتش متوقف نمیشه،اما گرفتاری های روز مره باعث میشه افراد اولش کم کار و بعد بخاطر اینکه به نتایج مطلوب نمی رسن دلسرد بشن.
خود من هم همین مشکل رو داشتم!جاهایی هم که سعادت همکاری داشتم این مشکل رو دیدم
پیشنهاد میدم و شاید خوبه بگم خواهش میکنم ، یه "یا زهرا(س)" بگید ، محکم و با ایده جدید شروع کنید اما صحنه رو خالی نکنید.
مخارج سایت داری (هاست و دامین و...) زیاده ولی جور میشه!
قبلاً هم پیشنهاداتی در خصوص تالار مطرح بود،که مثلاً امکان ارسال برای کاربرهای عادی نباشه و....اینجور ایده ها منظورم نیست ها! فکر جدیدی که مجدد تالار رو به تکاپو بدازه.یه سرچ ساده بین مدیران سابق به شما جواب خواهد داد دلیل کم کاری و یا رفتنشون رو ویا اینکه چرا تالار مثل سابق برای کاربرها جذاب نیست
شما خودتون حتماً بهتر از من این مطالب رو می دونید، من صرفاً یادآوری کردم.
رو پیشنهادم فکر کنید ، ضرر ندار!
و در آخر اگر کتاب "کار فرهنگی باید تشکیلاتی باشد" رهبری رو نخوندید ، بخونید

ان شاالله موفق
امضاي safir :

من از همه عشاق تو مغموم ترم/وز جمله شهیدان تو مظلوم ترم

فریاد که من از همه دیدار تو را/مشتاق ترم وز همه مظلوم ترم
۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ صبح
جستجو
سپاس
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از safir سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, DiDeH BaN, سربازالحسین(ع), TooFauN, saeedra, وافی, نخست وزيرمجازي, نور66, ELaHeH, sardar909, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #9
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ببخشید بنده همیشه خیلی کنجکاو بودم ولی نمیپرسیدم...
میشهبیشتر برامون توضیح بدین که این انجمن چقدر خرج بر میداره ؟

چون بنده خودم هم نمایندگی هاست دارم هم دامنه و یه ذره کوچولو کار طراحی سایت هم انجام میدم ... و قبلا هم انجمن داشتم ....ولی با هزینه زیادی مواجه نشدم ...
حالا ممنون میشم علت هزینه که یکی از علت هاتون برای ترک کار رو برامون بیشتر توضیح بدین مقدارش رو ..

امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, وافی, DiDeH BaN, سربازالحسین(ع), تسنیم, ELaHeH, نخست وزيرمجازي, TooFauN, sardar909
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28257 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17019
اعتبار: :
ارسال: #10
(۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ عصر)SaVaJJaD نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ببخشید بنده همیشه خیلی کنجکاو بودم ولی نمیپرسیدم...
میشهبیشتر برامون توضیح بدین که این انجمن چقدر خرج بر میداره ؟

چون بنده خودم هم نمایندگی هاست دارم هم دامنه و یه ذره کوچولو کار طراحی سایت هم انجام میدم ... و قبلا هم انجمن داشتم ....ولی با هزینه زیادی مواجه نشدم ...
حالا ممنون میشم علت هزینه که یکی از علت هاتون برای ترک کار رو برامون بیشتر توضیح بدین مقدارش رو ..

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
برادر ما کی گفتیم علت واگذاری هزینه نگهداری هست؟
خدا رو شکر بیش از یکساله نگهداری سایت و هزینه اش بر عهده خود اعضا است و بابت این مساله خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتیم
طبق ارسال اول رئیس جمهور مجازی علت واگذاری نذاشتن وقت و پرداختن به امورات سایت هست
مدیری که خودش نباشه و ایده پردازی نکنه و لیدر سایت نباشه قطعا رو اعضا اثر خودش رو خواهد گذاشت
متاسفانه نه اقای انتی666 و نه بنده دیگه مثل سابق قادر به فعالیت مستمر نیستیم و این نبود ما روی بقیه مدیران هم اثر میگذاره
امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, وافی, DiDeH BaN, سربازالحسین(ع), SaVaJJaD, TooFauN, ELaHeH, sardar909
کارمند فعال مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2371 در 377 موضوع
سپاس کرده: 4188
اعتبار: : 1857
ارسال: #11
(۱۵-۵-۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ صبح)رئیس جمهور مجازی! نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر همسنگران عزیز

با توجه به یکسری محدودیت ها، چند ماه ایست که متاسفانه مدیران ارشد تالارگفتمان، مثل سابق توفیق حضور و مدیریت تالار گفتمان این سایت رو ندارن...
تصمیم گرفتیم تا با همه مشورت کنیم و اگر اکثریت قبول کنن، ان شاءالله صفر تا صد مدیریتِ کل "تالارگفتمان" رو به یک "تیم و مجموعه" که:
- حرفه ای و با سابقه مجازی قابل قبول و مستند
- مجرب در زمینه دشمن شناسی و حوزه جنگ نرم
- آشنا و مقبول فعالان سایبری
ترین تصمیم، برای مشورت و همکاری، شرکت کنید...
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام 
به توجه به مطلب با همه مشورت کنیم    که فرمودید به خودم اجازه دادم  تا نظر بدم 
خداییش من تا حالا از رییس جمهورمحترم و نخست وزیر عزیزم با توجه به مشغله های که داشتن و طی چند سال تونستند سایت به این خوبی و پرمحتوایی راهدایت کنند و همه اش بدون تعصب سیاسی و حزبی هم بود ؛ جای تشکر و قدردانی داره
من که از صمیم قلب از شما تشکر میکنم و همچنین از دیگر مدیران سایت تشکر میکنم .
 منکه دلم میخواد همین رییس جمهور محترم همین نخست وزیرعزیزم  وهمین مدیران و بازرسان کارپشته همین بازرسان مودب و متین ( البته بازرسان کمی پرحوصله تر تو مباحث سیاسی روز بشن! بهتره Anti666 _13_همه باشن )
من دوست دارم همین صالحین باشند 
اگه مشکل وقت دارن دلیل نمیشه که میدان رو خالی کنن
جواب حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف رو چی میخوان بدن 
میخوان بگن که آقا جون براتو وقت نداشتیم !
خدا گواه که اگه رییس جمهور و نخست وزیر و تمام مدیران و بازرسان سایت بخواهند سایت رو رها کنن یا درحاشیه برن من حسی که بهم دست میده ؛ اینکه : تو صحرای بدون افق خودم رو می بینم
نظر آخر من اینکه تعدادمدیران ارشد تالار( به غیر از رییس جمهور و نخست وزیر) و بازرسان تالار بیشتر و شیفتی بشن  .
مثل وزارت نفت ،
 وزارت نفت وقتی نیرو کم  داره ، تجدید نیرو میکنه و به پرسنلش نیرو  اضافه میکنه و برنامه ی کاری رو شیفتی(نوبتکار) صبح کار ، عصر کار ، شب کار   میکنه ، باتجربه ها و خوبا رو از دست نمیده. 
امضاي مژده حکیمی :

بر تو است كه رأى خود را به من(ولی امرت) بگويى، و من به پيرامون آن بينديشم ، آنگاه اگر خلاف نظر تو فرمان دادم بايد اطاعت كنی! نهج البلاغه حکمت 321

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ عصر، توسط مژده حکیمی.)
۱۶-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ عصر
جستجو
سپاس
[-] 19 کاربر به دلیل این ارسال از مژده حکیمی سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, مهدي ياور, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, وافی, DiDeH BaN, sardar909, آفاق, سربازالحسین(ع), نخست وزيرمجازي, SaVaJJaD, TooFauN, .amin., تسنیم, نور66, ELaHeH
*
پروفایل شما
سپاس شده: 3289 در 428 موضوع
سپاس کرده: 9662
اعتبار: : 833
ارسال: #12
به نام الله
سلام خسته نباشید

والا نمیدونم چی بگم دلایل زیادی داره که سایت خوبمون کاربراش رو از دست داده ...

یکیش ما مدیرهای(البته بلانسبت) سایت بودیم و یکیش هم کاربرای سایت...

و یکی از دلایل دیگشم این که کلا دوره تالار گفتمان داره سر میاد.اگه ببینید و دقت کنید به جز اسک دین اکثرا دارای رکود شدن و دلیلشم میشه گفت اینه که اکثرا دارن با گوشی های همراهشون کار می کنند و از نرم افزار های که خودتون میدونید استفاده میکند.
نمونش هم همین گروه واتساپ انتی666 هست که خیلی فعال هست هم دسترسی بهش راحت تره و هم کار باهاش آسونتره .از مطالبش هم خیلی استفاده میشه.

سیاست پروژه های سایت هم همینطور که می بینید عوض شده و مانور رو روی اندروید و کلیپ داریم میدیم.
که بازخوردشم خوب بوده و ادمه هم داره
چند تا پیشنهاد داریم که اینه اگه امکانش بشه بتونیم علاوه بر پروژهای مجازی بتونیم توی دنیای واقعی فعالیت بیشتری انجام بدیم
مثل برگزاری سخنرانی های اساتید بزرگ .
برگزاری نمایشهای عکس و خاطرات دفاع مقدس و...
میدونم که هم هزینه بر هست هم دردسرش زیاده ولی خوب نشد نداره.

مدیریت جدید هم بیاد بازم اوضاع همینه مگر این که بتوانند کاربرای جدید رو با خودشون جذب کنند و کاربرای و مدیریت
 قدیم هم باهاشون همکاری داشته باشند.
که اگه بشه از تیمی مثل تیم دکتر عباسی  و... استفاده کنیم فکر کنم یه تکونی به خودش بخوره سایت.

ان شاءالله که ما توی این غربال از اونایی نباشیم که سقوط میکنند.

یا حق
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ عصر، توسط TooFauN.)
۱۶-۵-۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ عصر
سایت
جستجو
سپاس
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از TooFauN سپاس کرده اند.
pasdar, ارتش ضد ماسون, خط شكن, مهدي ياور, Aryha, عبدالحسین(ع), anti666, Parsafar, SaVaJJaD, وافی, DiDeH BaN, sardar909, آفاق, ELaHeH, نور66, سربازالحسین(ع)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb @ تغییرات جدید تالار گفتمان @ قدیسین 21 8,140 ۱-۳-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: قدیسین
  انتقال دامين و هاستِ سایت های «شهيده» و «افشاگري» به دامين ANTi666.iR رئیس جمهور مجازی! 4 1,328 ۱-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: SaVaJJaD
  نظرسنجی نهایی، برای تخصصی تر شدن سایت رئیس جمهور مجازی! 293 53,552 ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: anti666
  غرفه سایت در نمایشگاه یاد یاران 1392 خط شكن 39 11,955 ۲۲-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ صبح
آخرین ارسال: ALIREZA-M
  کسب رتبه چهارم توسط غرفه سایت ANTI666 در نمایشگاه یاد یاران خط شكن 7 2,567 ۲۱-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mortozpasha
Heart اطلاعیه: انتقال (هاست وب) و (هاست دانلود) سایت، به سرور ایرانی رئیس جمهور مجازی! 15 20,166 ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: رئیس جمهور مجازی!
Lightbulb اولین سالگرد تاسیس سایت جدید آنتی 666 (WwW.ANTi666.iR) رئیس جمهور مجازی! 34 13,821 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: itmbax
Heart با سایت ها و تالارهای دشمن چه کنیم؟ رئیس جمهور مجازی! 8 5,139 ۲-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ عصر
آخرین ارسال: بابکها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.