WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

گفتگوي پيرامون مباحث سخنراني استاد رائفي پور و مصاف
زمان کنونی: ۲-۹-۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: pouya92
پاسخ: 1139
بازدید: 251088

امتیاز موضوع:
  • 741 رأی - میانگین امتیازات: 3.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*
پروفایل شما
سپاس شده: 11594 در 533 موضوع
سپاس کرده: 5192
اعتبار: : 2277
وضعیت : غایب
ارسال: #1
İmage
امضاي رئیس جمهور مجازی! :

SMiL.ANTi666 _1_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ صبح، توسط anti666.)
۱۵-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 45 کاربر به دلیل این ارسال از رئیس جمهور مجازی! سپاس کرده اند.
محمدامين, aylar, saeedra, mortozpasha, عاشق جمکران, SaReBaN, SAHAR14, مهربانو, سربازالحسین(ع), آل یاسین, anti666, Alicommando, saeid723, IRaNi, کوثر 313, S@m0u1L, عبدالمهدی, SaVaJJaD, megamorteza, tatitati, alirezaanti33, entezar1878, وارث 66, oozra, narsis, , devil-killer, mohamad ali, Antilusifer, rezakaboudband, leader110, REZVANEH, عبدالزهرا(س), reyhane, yamahdi, m_s_uarl, Meraj, Reza100, ANTi ZiON, مجذوب الحسین, فاطمه فرزند احمد, غوغای کرکس, TooFauN, farshidk68, AnTii
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1003 در 174 موضوع
سپاس کرده: 342
اعتبار: : 243
وضعیت : آفلاین
ارسال: #2
RE: یه سؤال از استاد
(۳۰-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ صبح)meisamtiger نوشته شده توسط:  سلام بر مهدی یاوران.
رفقا اگه سخنرانی استاد رو تو پارک وحدت مشهد دیده باشید و اگه خاطرتون باشه ایشون راجع به تشکیل حکومت ولی معصوم به ۴ موضوع(۱-اقتصاد ۲-جهاد ۳-حکمیت ۴-افراد مستجاب الدعوه) اشاره کردن که خدا در مورد اونا از امت ولی معصوم آزمون میگیره.
جناب استاد طی فرمایشاتشون به توضیح ۳ مورد اول پرداختن ولی متأسفانه آخرین مورد(آزمون افراد مستجاب الدعوه) رو هیچ توضیحی در موردش ندادن.
این موضوع یه مدته فکر منو مشغول خودش کرده،
از شما عزیزان و بالأخص آقای رئیس جمهور و جناب وزیر می خواستم خواهش کنم; اگه کسی جواب سؤال منو که دقیقا" نقل از ایشون(استاد) باشه میدونه ویا اگه رابطه مستقیم باهاشون داره که بتونه برام ازشون سؤال کنه لطف کنه و بهم بگه، ممنون میشم.
E.m: meisam_tiger67@yahoo.com
با تشکر از همه و به امید روز انتقام از قوم الظالمین.

شاید برخی از جوابتون در سخنرانی استاد به موضوع فرقه های نوظوهور باشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ عصر، توسط رئیس جمهور مجازی!.)
۳۰-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از AnTii سپاس کرده اند.
محمدامين, Alicommando, سربازالحسین(ع), saeid723, SaVaJJaD
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 49 در 1 موضوع
سپاس کرده: 1
اعتبار: : 0
ارسال: #3
سلام
در پی داغ شدن موضوع "ترور اجتماعی استاد رائفی پور توسط سایت ??????????" و اتفاقات بعد از آن به نظر می رسد ما باید فکری به حال منتقدین و مخالفین بکینم و یک رویه مناسب، در خور استاد، و عقلانی در پیش بگیریم
به نظر من اصلا درست نیست که به صرف یک انتقاد یا حتی مخالفت، به قول بچه ها شروع به فحش دادن و دری وری گفتن کنیم و بریم دهنش رو سرویس کنیم!Anti666 _15_
به نظر من ایجاد چنین فضایی در یک محیط تحقیقی و پژوهشی سم بسیار مهلکی است که امیدوارم کسانی که مرتکب چنین اشتباهی شدند واقعا از روی غفلت این کار رو کرده باشند
البته از رئیس جمهور مجازی انتظار میره که در اینگونه مواقع کنترل اوضاع رو به دست بگیره و نذاره برخی با تندروی و برخی با اشتباهاتشون آبروی استاد رو ببرند
من واقعا متاسف شدم وقتی دیدم بعضی ها فقط برای فحش دادن به وبلاگ اون بنده خدا رفتند و هیچ منطقی تو حرفاشون نیست
من خودم یک نظر براش گذاشتم و اون هم جواب داد،‌ این که دیگه تهدید کردن نداره
دیدم که حتی یکی تهدیدش کرده بود که ادرس خونه ات رو دارم و یکی دیگه فکر میکرد سایتش هک شده میگفت کار من بوده، یکی دیگه لعنت کرده بود Anti666 _18_
جهت ایجاد یک رویه برای پاسخ به منتقدین، مراتب زیر پیشنهاد می شود:
1- با صبر و حوصله پاسخ دهیم و با دیدن انتقاد، مخالفت و حتی فحش به استاد، عصبانی نشویم
2- منطقی باشیم و جواب انتقاد را بدهیم، نه اینکه صرفا از استاد تعریف کنیم
3- برای همه ارزوی هدایت کنیم
4- فقط شیطان را لعنت کنیم
5- در جایی مثل انجمن که آن فرد حضور ندارد حرفی علیه او نزنیم، فکر میکنم مصداق غیبت باشه
6- از ذکر منبع و سند غفلت نکنیم. اینگونه بحث ها فرصت طلایی هستند برای گسترش تفکر ضد صهیونیستی و گسترش اقبال به مهدویت
7- سعی کنیم در اینگونه موارد از اظهار نظر های شخصی بپرهیزیم چون به شدت موجب چندگانگی و از هم گسیختگی بحث میشود.

در پایان پیشنهاد می دهم یک بخش از سایت به معرفی استاد رائفی پور اختصاص یابد تا شک و شبهه ها برطرف شود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر، توسط نخست وزيرمجازي.)
۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 49 کاربر به دلیل این ارسال از anti_satan_1390 سپاس کرده اند.
عاشق جمکران, irani127, سربازالحسین(ع), saeid723, نخست وزيرمجازي, basirat, djcsaeed, ncpi, خط شكن, صادق, itmbax, madyan, HANIEH, حسین, m.kazemi, ali3130, sahel110, yakad, iranian, asrezohour, mason maranos, yamahdi-12, sogiii, دبیران, novak, Antilusifer, farshidk68, heaven, devil-killer, منتظرالمهدی, منتظر منتقم فاطمه, Anti Dajal, شیعه علوی, دوکوهه..., edallat, vahiddreamer, عبدالزهرا(س), اقا امین, کوثر 313, حمید رضا, Monji, REZVANEH, IRaNi, آل یاسین, free fighter, TooFauN, رئیس جمهور مجازی!, khademolmahdi, حاج عماد
*
پروفایل شما
سپاس شده: 11594 در 533 موضوع
سپاس کرده: 5192
اعتبار: : 2277
وضعیت : غایب
ارسال: #4
چگونه از استاد رائفی پور دفاع کنیم؟
بسم الله الرحمن الرحیم
.
.
سلام بر مبشران و منتظران ظهور
.
تاپیک بسیار لازم و بجایی بود... اول از همه بگم که من روز اولی که تاپیک تخریب استاد زده شد، رفتم و بعد از خوندن مطلب سایت مذکور، یک نظر چند کلمه ای گذاشتم (که البته بعدا که رفتم پاک شده بود!)، و امروز رفتم دیدم نظرات بسته شده و فقط یک گلایه از اون بنده خدا و 4، 5 تا جواب.الان که اومدم اینجا دیدم واقعا اونجا بچه های ما تشنج ایجاد کردن.خب من قبلا هم در اولین اطلاعیه سایت جدید، پیش بینی این اشکالات و معرفی طرح هایی با عنوان: "وزارت اطلاعات مجازی!" و "وزارت دفاع مجازی!" رو ارائه کرده بودم...
.
در این طرح ها قرار بود، کاربران فعالی به عنوان نیروهای اطلاعاتی سایت، به جستجو در سایت ها، وبلاگ ها و تالارگفتمان های از قبل معرفی شده! و اتفاقی (مثل همین وبلاگ داس زرین) بپردازن و گزارشی به "نیروهای وزارت دفاع" که دارای تخصص و اطلاعات کافی در حوزه مربوطه + فن بیان هستن بدهند،تا برای اقدام به رفع شبهه و تخریب، روشنگری و در نهایت جذب ایشان به سمت اهداف مقدسمان، حاصل شود.
.
حال!
هنوز بعلت همون مشکلات 6 در هشتی که بسیار غیرمنطقی هستن و البته برای حقیر عادت شده!، قسمت اصلی سایت آماده نشده تا نحوه سازماندهی این فعالان مهدوی صورت بگیره.
.
ولی گویا لازمه توضیح مختصری در باب یک نکته! عرض کنم
.
برادران عزیز، خواهران عزیز، هرچی میگم رو فکر کنید دارید از روی یک کاغذ یا روی دیوار میخونید! و قیافه نایس! من رو از ذهنتون دور کنید تا جبهه نگیرید و نگید: خود تو از همه بدترری!. خودم میدونم ولی اگر قرار باشه چون خودمون اشتباه میکنیم، به کسی نصیحت نکنیم یا تذکر ندیم، که دیگه فقط باید امام زمان (عج) دیگران رو ارشاد کنن!
.
ببینید! خیلی ساده اس!
شما هرچقدر هم حرفت درست و حق باشه، با نحوه بیان ناصحیح و روش غلط انتقال افکار و اطلاعاتتون، اون "حق" رو ضایع میکنید! و این فقط از دست دادن یک فرصت نیست!!! ما با ضایع کردن "حق" فرصتهای بعدی رو نیز از قبل خراب میکنیم... و تا انتهای باز بودن پرونده، در عواقب استمرار اشتباه فرد مورد نظر، شریک خواهیم بود!
همتون بهتر از من میدونید که پرونده هیچ انسانی تا خود قیامت بسته نمیشه و عواقب اشتباهات و گناه های انسان، تا زمانی که ادامه داشته باشه، بر گردن فرد نوشته خواهد شد! (به خدا پناه میبرم که فقط رحمت و بخشندگی الله است که ما را از این همه سیاهی ها نجات خواهد داد...) .
.
دیگر عیب این نوع حملات غیر منسجم و بعضا غیر اخلاقی، این هستش که کار یک گروه چند نفره، که برای روشنگری و دفاع صحیح اقدام کردن، با برانگیختن احساسات و غرور شخص نویسنده، خراب و ضایع میکنید...
.
.
.
و اما برخی دیگر از منتقدین یا مخربین! که الان هم مشغولن و بعضی هاتون میشناسیدشون!
.
یکی دیگر از روال های جدید انتقام! هم که شده تا میری جواب یکی رو میدی، سریع شروع میکنه به جیق جیق کردن تو سایت ها و تالارهای دیگه!!:anti666e: بابا! سر به سر این بنده های خدا نذارین!Anti666 _13_ با اینکار مجبور میکنید این دوستان! رو که هی اینور اونور، از در و دیوار بهونه پیدا کنن تا استاد رائفی پور عزیزمان رو مثلا بیارن پایین! (به شخصه مطمئنم تنها کسی که میتونه استاد رائفی پور رو در هر زمینه ای بکشه پایین، خودشون هستن! و تا زمانی که با هر اشتباه، از صراط مستقیمی که از شروع، در آن پیشرو بودن، خارج نشن، این اتفاق نمیوفته انشاالله). اما امثال این سنگ اندازی ها، در هر حجم و وسعت، از طرف هر شخص و سازمان و ارگان، نمیتونه جلوی این حرکت اعتقادی و خودجوش رو بگیره... همیشه همین بوده که حق پیروز بوده و دشمنان غیر از خواری، چیزی عایدشون نشده... بلکم سبب خیر شدن!:anti666e:
.
لطفا برو بکس مجازی! یا درست دفاع کنن، یا دندون رو جیگر بذارن تا یه پارتی مجازی بگیریم و منسجم و با برنامه بریم جلو که وقتی جایی رو نشون میکنیم! مطمئن بشیم که "جواب میگیریم" نه اینکه:
.
1- وقتمون رو هدر میدیم برای تایپ بیهوده! در صورتی که 66 هزارتا کار مفید دیگه میشه انجلم داد! میخواین چند هزارتاشو همین الان بگم؟!Anti666 _4_
2- باعث استمرار یک اشتباه و خراب کردن فرصت های دیگه روشنگری از سوی دیگران
3- "گناه" این مورد رو باید اول مینوشتم!Anti666 _4_ وقتی حق ضایع میشه، چی میشه که اینطوری میشه؟!Anti666 _4_ یا فحش داده میشهAnti666 _4_ یا مسخره و تحقیر انجام میشهAnti666 _4_ یا طرف تهدید میشه!!!Anti666 _4_ و...Anti666 _11_ چند مورد هم داشتیم که رفتن دم در سایتشون! اونها رو با سلاح مجازی کشتن یا کارد گذاشتن وسط قفسه سینه یارو! که سمت "iP" ما بیای، "Header"تو میبریم میذاریم کفت دستت!Anti666 _17_
4- باعث تلف شدن وقت و خراب کردن برنامه دیگران میشید
5- خود استاد رائفی پور و طرفدارانشون رو هم بدنام میکنید و اونها رو خشن، بی منطق، افراطی، جریان انحرافی!Anti666 _11_ و بی ادب معرفی و جا میندازید!!!
6- اگر طرف واقعا مخرب باشه که دیگه هیچی! آمار وبلاگ یا سایتش رو میبرید بالا و دقیقا همون رفتاری رو میکنید که طرف میخواسته!
.
بازم بگم؟! بگم؟! میگما!!!!
.
.
.
.
.
به امید یکپارچگی بچه های رزمی کار سایت! و ظهور حجت (عج)
یا الله
امضاي رئیس جمهور مجازی! :

SMiL.ANTi666 _1_
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ عصر، توسط رئیس جمهور مجازی!.)
۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 39 کاربر به دلیل این ارسال از رئیس جمهور مجازی! سپاس کرده اند.
محمدامين, Alicommando, SaReBaN, masoud68, سربازالحسین(ع), saeid723, basir, itmbax, madyan, oozra, HANIEH, MeHDi, sadeghi, yamahdi-12, ali3130, pesal2ak, omidvar, asrezohour, mason maranos, sogiii, کوثر 313, نخست وزيرمجازي, Antilusifer, farshidk68, maryam, فاطمه فرزند احمد, منتظرالمهدی, منتظر منتقم فاطمه, دوکوهه..., vahiddreamer, ارتش ضد ماسون, حاج عماد, REZVANEH, حمید رضا, IRaNi, anti_satan_1390, سادات, khademolmahdi, TooFauN
کارمند قراردادی مجازی!
*
سپاس شده: 279 در 53 موضوع
سپاس کرده: 81
اعتبار: : 47
ارسال: #5
RE: یه سؤال از استاد
سلام
لطفا این قسمت سخنرانی استاد را گوش بفرمایید

http://www.aparat.com/v/bcc4a7499ea45c2f...b34b721686
۳-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از alireza سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع), saeid723, alireza bayati, حسین, ارتش ضد ماسون, leader110, meisamtiger
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 7 در 1 موضوع
سپاس کرده: 0
اعتبار: : 0
ارسال: #6
درباره استاد رائفی پور در ویکی پدیا چه می گذرد
با سلام خدمت همه
صرفاً جهت اطلاع
چند روز پیش مقاله مربوط به معرفی استاد رائفی پور رو توی ویکی پدیا میخوندم ولی امروز که دوباره سر زدم دیدم که حذف شده و جالبتر اینکه یک مقاله انگلیسی اضافه شده که کاملا برعکس اولیه! واقعاً پشت پرده ویکی پدیا چه کسانی هستند که دارند اینجوری مغرضانه کار میکنند.
حتماً سر بزنید
www.en.wikipedia.org/wiki/Ali_Akbar_Raefi_Pour
۱۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از اناالحسین سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع), saeid723, farzad_love, sogiii, EDVaMa, narsis
*
پروفایل شما
سپاس شده: 28266 در 2018 موضوع
سپاس کرده: 17020
اعتبار: :
ارسال: #7
RE: درباره استاد رائفی پور در ویکی پدیا چه می گذرد
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام
دوستاني كه مي خوان بدونن پشت پرده ويكي پديا رو بدونن لينك زير رو مطالعه كنن.
ياعلي
امضاي نخست وزيرمجازي :

من روزنی در جلد دیوارم
دیوار حتما رو به آوارم
۱۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از نخست وزيرمجازي سپاس کرده اند.
محمدامين, SaReBaN, سربازالحسین(ع), saeid723, IRaNi, farzad_love, sogiii, MaTiNeH,
*
پروفایل شما
سپاس شده: 528 در 48 موضوع
سپاس کرده: 610
اعتبار: : 513
ارسال: #8
RE: پرسش و پاسخ درباره سخنرانی های استاد رائفی پور
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

دوستان ، گاهی تو این تاپیک جواب سوال ها نیمه کاره میمونه.

خیلی خوبه که یه موضوع به طور کامل روشن بشه و هیچ نکته ی مبهمی نمونه.

اولین موضوع نیمه کاره در مورد اون 2 سایت آذری بود که نسبت به بخشی از سخنرانی استاد واکنش نشون داده بودن.
یکی از اون سایتا این بود:

http://islamchilar.arzublog.com

که اون عکس توهین آمیز رو درست کرده.
با دیدن این سایت متوجه میشید مدیرش آدم بی منطق و خشک تعصبیه.
و در واقع ارزش جدل و بحث نداره.
اما سایت دوم :

http://azerbaycan.arzublog.com/post-14999.html

بر خلاف سایت اول مدیر این سایت که یک جوان 18 ساله ست سعی کرده با ذکر دلیل منطقی روی مسئله بحث کنه.

از اونجا که شناخت کاملی روی استاد نداره و باز از اونجا که فکر می کنه به ترک ها توهین شده کمی در قضاوتش اشتباه کرده(جناب رائفی پور به هیچ وجه ضمیر نژاد پرستانه یا پان ایرانیست یا پان فارسیسم ندارن) ، اما در کل بسیار خوب مباحث رو باز کرده و توضیح داده.
اکثر نظراتی که ثبت شده بود منطق و مدرک کافی برای رد گفته های ایشون نداشت و باید اعتراف کرد در کل ، بحث رو ایشون برده و واقعا هم در اکثر مواقع حق واقعی با ایشونه.
شاید هم به بعضی ها بر بخوره که اطلاعات یک جوان 18 ساله در این زمینه از جناب رائفی پور بالاتره...
این وظیفه ماست که با دلیل و منطق ایشون رو قانع کنیم.
من متنی رو که به زبان آذری نوشته بودم برای ایشون فرستادم.
امیدوارم با کمی بحث بشه بخش هایی از متن رو که مثلا به نادرست استاد رو روشن فکر نما خطاب کرده حذف کرد.

از دوستان تقاضا دارم در این تاپیک فعالیت بیشتری داشته باشن تا هم شبهه ها سریعتر حل بشه هم مجال ذکر اشکالات بیشتر فراهم بشه.

یا حق
۱۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از ققنوس سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع)
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 56 در 8 موضوع
سپاس کرده: 133
اعتبار: : 9
ارسال: #9
RE: پرسش و پاسخ درباره سخنرانی های استاد رائفی پور
آیا داستان آن دیوانه را شنیده ای؟ که در ساعات روشنی پگاه فانوسی بر افروخت و به شتاب به سوی بازار رفت؟ لاینقطع فریاد میکشید: "من خدا را میجویم! من خدا را میجویم!" و چون آنان که احاطه اش کرده بودند هیچیک به خدا باور نداشتند سخنش خنده بسیاری را باعث شد . هیچکس او را به جد نگرفت. (یکی گفت:) "شاید که (خدا) به سفر اقیانوسها رفته است. " (دیگری گفت:) "شاید که (خدا) همچون کودکی خرد راهش را گم کرده است؟" (یکی دیگر گفت:)"شاید (خدا) از ما بیخدایان ترسیده است؟" همینگونه خنده بسیاری بر او زده شد.

دیوانه نا امید فانوسش را به زمین زد و فریاد کشید:" خدا مرده است. ما او را کشته ایم. من و شما!"

در اینجا دیوانه سکوت کرد و به شنوندگانش نگریست, آنان نیز خاموش بودند و در شگفتی به او مینگریستند. تا انکه او ادامه داد:"من بسیار زود آمده ام." و سپس گفت: "زمانه من هنوز نرسیده است. این واقعه بزرگ هنوز در میان راه خود است. هنوز در حال پرسه زدن است. هنوز به گوشهای مردم نرسیده است. رعد و برق و توفان نیازمند زمانند. نور ستارگان نیازمند زمان است. کارهایی که به انجام رسیده اند برای آنکه دیده و شنیده شوند نیازمند زمانند. این کار (کشتن خدا)هنوز از دورترین ستارگان به مردم دورترست. با اینهمه آنها خود این کار را انجام داده اند!!"
بخش هایی از کتاب دانش شادان که جمله معروف " خدا مرده است " از این کتابه.
حق با دوست عزیزمونه استاد این کتابو نمی خوندن بلکه همونطور که ایشون گفتن از کتاب ضد مسیح بود.
این هم لینک دانلود کتاب ضد مسیح یا دجال نیچه:

http://s1.picofile.com/file/7110588709/D...e.pdf.html
امضاي fateme :

خسته شدم از نوشته های تکراری، از کوچه هایی که هرروز باید از آن گذشت!
بیا
بیا تا دل سنگینم خالی شود، بیا تا درد امانم نبرد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ عصر، توسط fateme.)
۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از fateme سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع),
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 56 در 8 موضوع
سپاس کرده: 133
اعتبار: : 9
ارسال: #10
[split] دانلود کلیپ هايي از سخنرانی هاي استاد رائفی پور
سلام
چند روز پیش داشتم به بحث از عاشورا تا ظهور استاد که در اراک تشکیل شده بود گوش میدادم که استاد موضوع جالبی مطرح کردند. ایشون توضیح داده بودند عدد 309 که در سوره کهف آمده علتش 319 سال اختلاف بین شهادت حضرت رسول و غیبت کبری است.
ولی خودشون اشاره کردند این که خدا در آیه 25 سوره کهف می فرمایند: "آنها در غارشان سیصد سال درنگ کردند و نه سال نیز بر آن افزودند." نمیتونه بی دلیل باشه و الا خدا میتونست بگه سیصد و نه سال.
به قرنطینه رفتن ائمه (بنابه ترجمه استاد) از سال 11 هجری یعنی سال شهادت پیامبر اکرم(ص) شروع شده، و 309 سال شمسی برابره با 319 سال قمری که میشه شروع غیبت کبری امام زمان.
چیزی که برام جای سوال داره اینه که چرا گفته شده 300+9 سال؟ و این که با غیبت امام زمان چه اتفاقی برا از قرنطینه بیرون اومدن ائمه میفته؟Anti666 _18_
ولی من اینطور به ذهنم رسید که مدت در کهف ماندن ائمه 300 سال شمسی باشد چرا که 300 سال شمسی برابر است با 309 سال قمری: " و نه سال نیز بر آن افزودند."با این حساب باید در سال 320 قمری (11+309) اتفاقی موجب از کهف بیرون آمدن ائمه شود. میبینیم که در سال 320 قمری حکومت آل بویه در ایران و عراق روی کار میایند که حکومتی شیعی است .
نمونه ای از خدمات حکومت آل بویه :[دورۀ آل بویه دورۀ درخشش علمی و فرهنگی ایران و جهان اسلام است. این خاندان شیعی ایرانی نقش مهمی در حفظ و گسترش میراث حدیثی، فقهی و كلامی شیعه در ایران و عراق ایفا كردند و به تحكیم پایه‌ها و مبانی تشیع امامیه و ترویج آن پرداختند. دانشمندان، متكلمین، محدثین، فقیهان، و مفسرین بزرگی چون شیخ طوسی، شیخ مفید، سیدرضی، شیخ صدوق و.... تربیت یافتند و با تشكیل جلسات مناظره به شبهات كلامی و فقهی پاسخ دادند. آل بویه به تأسیس مراكز علمی و كتابخانه‌ها و بنای بیمارستان‌های به ویژه در شیراز و بغداد پراختند و برای تسلط بیشتر بر اوضاع قلمرو خلافت و ترویج تشیع، اقدامات اجتماعی و فرهنگی در خور توجهی انجام دادند. در زمان آل بویه قبور ائمه شیعه مورد توجه قرار گرفت. مشاهد كاظمین، كربلا و نجف را بازسازی كردند و برای ترویج سنت زیارت به اهدای نذورات، موقوفات و ایجاد تسهیلات برای زائرین پرداختند.اقدام مهم دیگر آنها برگزاری جشن عید غدیر بود كه همراه بود با برگزاری نماز عید و آذین‌بندی شهر و برگزاری مراسم جشن ایرانی که هر ساله برگزار می‌شد. علاوه بر این سوگواری عاشورا و محرم را در قالب مقتل خوانی و مرثیه‌خوانی و تشكیل دسته‌های عزاداری با پوشش سیاه را پایه‌گذاری كردند.]
نمیدونم که اینطور نتیجه گیری درسته یا نه! :anti666i:
خوشحال میشم نظرات بقیه رو بشنوم.
امضاي fateme :

خسته شدم از نوشته های تکراری، از کوچه هایی که هرروز باید از آن گذشت!
بیا
بیا تا دل سنگینم خالی شود، بیا تا درد امانم نبرد...
۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از fateme سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع), matey, leader110, , free fighter, عباس-, EDVaMa, ehsan248, jangenarm2010, سرباز سایبری, رئیس جمهور مجازی!, mohamad ali, MeHDi
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 2317 در 248 موضوع
سپاس کرده: 578
اعتبار: : 497
ارسال: #11
RE: علت 9 سال اختلاف در آیه 25 سوره کهف
وَ تَحْسَبُهُمْ أَيْقَاظاً وَ هُمْ رُقُودٌ وَ نُقَلِّبُهُمْ ذَاتَ الْيَمِينِ وَ ذَاتَ الشِّمَالِ وَ کَلْبُهُمْ بَاسِطٌ ذِرَاعَيْهِ بِالْوَصِيدِ لَوِ اطَّلَعْتَ عَلَيْهِمْ لَوَلَّيْتَ مِنْهُمْ فِرَاراً وَ لَمُلِئْتَ مِنْهُمْ رُعْباً (18)
و آنان را گمان می کنی که بیدارند، در حالی که خوابند، و آنان را به جانب راست و جانب چپ می گردانیم، و سگشان دو دستش را در آستانه غار گسترانیده است. اگر بر آنان آگاه می شدی از آنان روی برتافته و می گریختی و همه وجودت از [دیدن] آنان پر از ترس می شد.
﴿الكهف‏، 18[/font]
وَ کَذٰلِکَ بَعَثْنَاهُمْ لِيَتَسَاءَلُوا بَيْنَهُمْ قَالَ قَائِلٌ مِنْهُمْ کَمْ لَبِثْتُمْ قَالُوا لَبِثْنَا يَوْماً أَوْ بَعْضَ يَوْمٍ قَالُوا رَبُّکُمْ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثْتُمْ فَابْعَثُوا أَحَدَکُمْ بِوَرِقِکُمْ هٰذِهِ إِلَى الْمَدِينَةِ فَلْيَنْظُرْ أَيُّهَا أَزْکَى طَعَاماً فَلْيَأْتِکُمْ بِرِزْقٍ مِنْهُ وَ لْيَتَلَطَّفْ وَ لاَ يُشْعِرَنَّ بِکُمْ أَحَداً (19)
و همان گونه [که با قدرت خود خوابشان کردیم، از خواب] بیدارشان نمودیم تا میان خود از یکدیگر [از حادثه اتفاق افتاده] بپرسند. گوینده ای از آنان گفت: چه مقدار [در خواب] مانده اید؟ [برخی] گفتند: یک روز یا پاره ای از روز را [در خواب] مانده ایم. [و برخی دیگر] گفتند: پروردگارتان به مقداری که [در خواب] مانده اید، داناتر است، پس یکی از خودتان را با این پولتان به شهر روانه کنید و او باید با تأمل بنگرد کدام یک [از مغازه داران شهر] غذایش پاکیزه تر است؟ پس غذایی از آن برایتان بیاورد، و او باید [در رفت، برگشت و داد و ستد] دقت و نرمی و لطف نشان دهد و احدی را از حال شما آگاه نکند.
﴿الكهف‏، 19
إِنَّهُمْ إِنْ يَظْهَرُوا عَلَيْکُمْ يَرْجُمُوکُمْ أَوْ يُعِيدُوکُمْ فِي مِلَّتِهِمْ وَ لَنْ تُفْلِحُوا إِذاً أَبَداً (20)
زیرا اگر بر شما دست یابند، سنگسارتان می کنند یا شما را به آیین خود برمی گردانند، و در آن صورت هرگز رستگار نخواهید شد.
﴿الكهف‏، 20[font=Scheherazade]
امضاي سرباز سایبری :

مصاف آمد...

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ صبح، توسط سرباز سایبری.)
۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از سرباز سایبری سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع), کوثر 313, leader110, fateme
کارمند جدید مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 338 در 46 موضوع
سپاس کرده: 376
اعتبار: : 109
ارسال: #12
RE: امام زمان میخوایم چیکار؟؟؟!!!!!!!!!!!ما که داریم زندگیمونو میکنیم!!!!!!!!!
(۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ عصر)Mohammad1987 نوشته شده توسط:  ...باید برای اقای رائفی پور عزیز و دوست داشتنی( که به شخصه مدیونشون هستم چون منو از خواب بیدار کردن) موضوعات پیشنهادی تخصصی داشته باشیم...

سلام دوست عزیز
پیشنهاد می کنم که آخرین مطلب آقای رائفی پور در وبلاگشان را حتما بخوانید.
http://antisemitism.blogfa.com/post-76.aspx
امضاي مبشر گمنام :

...اللهم عجل لولیک الفرج...
۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از مبشر گمنام سپاس کرده اند.
محمدامين, سربازالحسین(ع)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود سخنراني هاي استاد رائفی پور : ویدیو - صوت (پست مرجع) رئیس جمهور مجازی! 481 686,636 ۳-۳-۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: modireserver
  دانلود مقالات سخنراني هاي استاد رائفي پور (به صورت پي دي اف و كتابچه) نخست وزيرمجازي 41 56,814 ۱۴-۱۰-۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: abkala
Lightbulb تاثیر سخنرانی های استاد رائفی پور در زندگی ما GHoRBaT_12 176 76,884 ۲۱-۸-۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: ataa2
Smile اخبار - اطلاعیه و مقالات استاد رائفی پور و مصاف (تاپیک مرجع) MeHLaBoN 386 104,745 ۲۱-۸-۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: ataa2
  گزارش های تصویری و خبری همایشهای استاد رائفي پور (تاپیک مرجع) REZA0195 74 27,107 ۴-۶-۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Ironsite
Sad آرشيو سخنراني هاي استاد رائفي پور (ویدیو و صوت) در وبلاگ های قبلی ANTi666 نخست وزيرمجازي 11 186,868 ۷-۸-۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ عصر
آخرین ارسال: نخست وزيرمجازي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.