اخبار مهم سایت :   

لاگین افقی


۵ گیاهی که قلب را سالم نگه می‌دارد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
هنر و آموزش
نوشته شده توسط Desdemon   
جمعه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۳

مشخصات مطلب

بازدید: ۱۰۷۰
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۷
شناسه مطلب: ۹۳۷۵

بسم الله الرحمن الرحیم


برای اینکه قلب همیشه سالم بماند بهتر است از ترکیبات مانند گل محمدی، بیدمشک، تخم گشنیز‌ و دارچین استفاده کرد و می‌توان از راه بویید، خوردن و استعمال روغن به بدن در تقویت قلب گام برداشت

 

 

محمد باقر مینایی متخصص طب سنتی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: ترکیباتی که دارای ساختمان اسیدی و شبیه‌ سرکه هستند در رسوب زدایی دیواره‌ی داخلی عروق نقش دارند، این ترکیبات در جلوگیری از تصلب شرایین و رسوب مواد در دیواره‌ی داخلی عروق نقش به سزایی دارند چون قلب ساختمان عروقی دارد، پس می‌تواند نسبت به این عوامل تاثیر پذیر باشد و خود را در برابر عوامل آزارسان حفظ کند.
وی افزود: حضرت امام صادق(ع) می‌فرمایند که سرکه احیا کننده قلب است یکی از ترکیباتی که از سرکه طبیعی ساخته می‌شود، سکنجبین است که به خصوص در فصل بهار و تابستان از شربت آن استفاده می‌کنند و نقش بسیار مهمی در احیای قلب دارد.
مینایی تصریح کرد: قلب دارای مزاج گرم است و هر عضوی که این مزاج را داشته باشد زنده است مانند مزاج فصل بهار که مزاج گرم و تر دارد.
بنابر این باید مزاج قلب را همیشه گرم نگه داشت و از موادی که می‌تواند این نقش را داشته باشد مثل زعفران، گل محمدی، بهره برد

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

فهرست اصلی

اسلام شناسی - مهدویت

دشمن شناسی- جنگ نرم

اخبار داخلی و خارجی

فرهنگ صحيح اسلامي

مترجم آنلاین

دیکشنری

بین الملل

وبسایت همسنگران

ثبت ایمیل برای خبرنامه