آنتی ویروس موبایل نرم افزاری است که برای حفاظت از اطلاعات و جلوگیری از ویروسی شدن موبایل مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه یک آنتی ویروس قدرتمند و سریع در تشخیص موارد مخرب بسیار مهم است. به همین منظور در این مقاله در مورد ویژگی¬ها و مزایای آنتی ویروس موبایل بحث و بررسی صورت گرفته است.

چرا باید بر روی گوشی خود آنتی ویروس موبایل نصب کنم؟

به گزارش ایسنا به نقل از سایت پادویش، بحث امنیت و حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی موضوع مهمی می باشد که باید در دنیای دیجیتالی امروز به آن به طور ویژه­ای توجه شود. استفاده از وسایلی مانند موبایل و تبلت در کنار تمام قابلیت­های خوبی که دارند، می تواند برای شما دردسر و گرفتاری نیز ایجاد کند. دلیل آن وجود انواع ویروس­­ها، بدافزارها و نرم­افزارهای جاسوسی است که در دنیای اینترنت وجود داشته و ممکن است روزی به موبایل شما نیز نفود کنند. امروزه غالباً گوشی­های موبایل بیشترین استفاده شخصی افراد از فضای اینترنت را به خود اختصاص می دهند که دلیل آن راحت بودن جابجایی و در دسترس­بودن آن و مدیریت ساده مواردی مثل انجام پرداخت­های شخصی می باشد.

پادویش، آنتی ویروس برای اندروید

پادویش یک نسخه آنتی ویروس برای اندروید دارد که به راحتی بر روی گوشی نصب می شود و حفاظت از اطلاعات ذخیره شده بر روی گوشی، درگاه پرداخت، حفاظت در هنگام اتصال به اینترنت و جستجو در سایتهای مختلف و … را برای شما انجام می دهد. این محصول توانایی پویش و جستجوی مداوم و دقیق برای یافتن و تشخیص انواع ویروس تروجان، بد افزار، فیشینگ، جاسوس افزار و برنامه­های مخرب دیگر را دارد. این موارد پادویش را به یک آنتی ویروس اندروید قوی و همه کاره تبدیل کرده است. آنتی ویروس برای اندروید پادویش در کنار این موضوع دارای ویژگی های بسیار کاربردی می باشد. این آنتی ویروس اندروید دارای ویژگی­های کلیدی زیر است:

۱) قابلیت ضد سرقت: اگر گوشی شما مورد سرقت قرار گیرد، می توانید با استفاده از یک گوشی دیگر که قبلا شماره آن را به آنتی ویروس اندروید معرفی کرده اید، بلافاصله پیامکی به گوشی خود ارسال کنید و به این طریق مکان جغرافیایی که گوشی سرقت شده در آن قرار دارد را در پیامکی که در پاسخ دریافت می کنید، مشاهده نمایید. همچنین امکان روشن کردن آلارم، ریست گوشی و قفل نمودن آن از همین طریق وجود دارد. اگر سارق سیم­کارتتان را تعویض کند، بطور خودکار شماره سیم کارت جدید برای سیم کارت معرفی شده پیامک می گردد. بنابراین آنتی ویروس موبایل پادویش قابلیت ضد سرقت خوبی را به گوشی شما اضافه می کند.

۲) قابلیت آنتی فیشینگ: دیگر ویژگی آنتی ویروس اندروید قوی پادویش، توانایی آن در تشخیص اعتبار درگاه پرداخت در زمانی است که شما بخواهید تراکنشی انجام دهید. مثلاً پول به حساب شخصی واریز کرده یا قبضی را پرداخت کنید. این ویژگی جلوی سوء استفاده هکرها و برنامه­های جاسوسی را به خوبی می گیرد. این قابلیت آنتی فیشینگ نام دارد. آنتی فیشینگ پادویش توانایی شناسایی درگاه های جعلی را دارد و به محض شناسایی آنها به شما هشدار می دهد.

۳) قابلیت دیواره آتش: در بخش دیواره آتش یا فایروال پادویش امکان جلوگیری از دسترسی اپلیکیشن های نصب شده بر روی موبایل به اینترنت می باشد. ممکن است به دلایل مختلفی بخواهید مانع از ارتباط یک برنامه نصب شده در موبایل با اینترنت و سرورهای خارجی شوید. بدین منظور می توانید در آنتی ویروس موبایل پادویش براحتی ارتباط این برنامه ها را به اینترنت قطع نمایید.

آنتی ویروس موبایل

مزیت ­های آنتی ویروس موبایل پادویش

سایر مزیت های آنتی ویروس موبایل پادویش بدین شرح می باشد:

۱) بومی بودن و در دسترس­پذیری آسان

۲) بررسی سریع و دقیق اطلاعات حافظه برای یافتن و از بین بردن موارد مخرب

۳) قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به انواع خارجی

دانلود آنتی ویروس موبایل پادویش

جهت دانلود آنتی ویروس موبایل پادویش به سایت www.mypadvish.ir مراجعه نمایید. در این سایت امکان دانلود رایگان آنتی ویروس موبایل پادویش وجود دارد. پس از دانلود و نصب، جهت فعالسازی نیاز به خرید لایسنس آنتی ویروس موبایل پادویش می باشد.

جهت آشنایی بیشتر و دانلود آنتی ویروس موبایل پادویش به سایت www.mypadvish.ir مراجعه نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید