به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شاید تا زمانی که گرفتار ویروس‌های رایانه‌ای نشوید، ضرورت استفاده از یک آنتی ویروس اورجینال را احساس نکنید. در این مطلب پنج دلیل مهم پیرامون ضرورت استفاده از آنتی ویروس پادویش را بیان می‌نماییم. بنابراین در صورتی که امنیت رایانه و تلفن همراه و اطلاعاتتان برایتان مهم است، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

۵ دلیل برای آن که از آنتی ویروس پادویش استفاده کنید

۱- قابلیت ضد باج گیر پادویش

یکی از نکاتی که خیلی از کاربران رایانه به آن آگاهی ندارند، تفاوت آنتی ویروس و ضد باج گیر می‌باشد. بدافزارهای باجگیر که به سرعت در حال گسترش در فضای مجازی می‌باشند، نوعی از بدافزارها می‌باشند که در بدو شیوع توسط آنتی ویروس‌ها قابل شناسایی نیستند. این بدافزارها اطلاعات کاربران را قفل کرده و برای آزاد سازی اطلاعات از کاربران پول طلب می‌کنند. تنها راه مقابله با این بدافزارها تهیه و نصب نرم افزار ضد باجگیر می‌باشد. ضد باج گیر پادویش به گواهی موسسه AV-Test آلمان، به واسطه دارا بودن فناوری هوش مصنوعی توانایی مقابله با ۱۰۰% باج گیرهای شناخته شده و حتی ناشناس را دارد.

۲- قیمت مقرون به صرفه

اگر بحث آنتی ویروس های کرک شده، ارزان قیمت و غیر اورجینال را به خاطر عدم کارایی لازم آنها کنار بگذاریم؛ در بازار آنتی ویروس‌های اورجینال، محصولات پادویش قیمت کمتری نسبت به سایر رقبای خارجی خود دارند. افزایش نرخ ارز و قیمت‌های دلاری محصولات اورجینال خارجی باعث شده تا این اختلاف قیمت تشدید یابد. بنابراین در حال حاضر استفاده از محصولی همتراز محصولات خارجی اما با قیمت کمتر، منطقی به نظر می‌رسد.

۵ دلیل برای آن که از آنتی ویروس پادویش استفاده کنید

۳- پشتیبانی همیشگی

یکی از بزرگترین معضلات در حوزه نرم افزارهای رایانه‌ای از جمله آنتی ویروس‌ها، مشکل پشتیبانی آنها می‌باشد. حتی با وجود خرید و تهیه یک آنتی ویروس اورجینال، استفاده از خدمات پشتیبانی به دلایل مختلفی همچون وضع تحریم، الزام مکاتبه به زبان انگلیسی، تماس با خارج کشور و… بسیار دشوار و بعضاً امکان پذیر نمی‌باشد. لیکن تمامی محصولات پادویش دارای پشتیبانی دائمی بوده و با روش‌هایی از قبیل تلفن، ایمیل، چت و اتصال به رایانه کاربران قابل ارائه می‌باشد.

۴- کیفیت قابل رقابت با آنتی ویروس‌های مطرح جهانی

آنتی ویروس پادویش حاصل سال‌ها تلاش و تجربه متخصصان و نخبگان دانشگاه‌های ایران می‌باشد. این محصول به واسطه ویژگی‌های متعدد و امکانات فوق العاده قابلیت رقابت با سایر همتایان مطرح جهانی را کسب نموده است. هسته پردازشی قدرتمند و کاملاً رقابت پذیر در کنار آزمایشگاه تخصصی بدافزار، تکنولوژی شبکه پردازش ابری، قابلیت UMP، کنترل ابزار حرفه ای، محافظت چندلایه و … از جمله ویژگی‌هایی می‌باشد که باعث شده بسیاری از کسب و کارها در تمامی ابعاد، به استفاده از آنتی ویروس پادویش روی آورده اند.

۵- تنوع محصولات

برند پادویش صرفاً شامل ضد ویروس نبوده و دارای محصولات متنوعی می‌باشد. محصولات خانگی پادویش برای سیستم عامل ویندوز شامل آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل و ضد باج گیر پادویش بوده و برای سیستم عامل اندروید شامل آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید و پادویش پرنتال کنترل برای اندروید می‌باشد. این نکته قابل ذکر است که آنتی ویروس پادویش در نسخه امنیت کامل خود، ماژول ضد باجگیر داشته و نیاز به تهیه و نصب جداگانه محصول ضد باجگیر پادویش ندارید. بنابراین به راحتی می‌توانید با تهیه محصول امنیت کامل برای رایانه تان و آنتی ویروس اندروید برای تلفن همراهتان، با آرامش و احساس امنیت در فضای مجازی گام بردارید.

جهت تهیه و کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات خانگی پادویش به سایت www.mypadvish.ir مراجعه نمایید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید